PTT Burhaniye Şube (Burhaniye, Balıkesir)

Adres: Mahkeme Mahallesi Saip Hoca Bulvarı Numara: 12-A Burhaniye – Balıkesir
Telefon: 0 266 422 23 10
Telefon 2: 0 266 422 20 00
Telefon 3: 0 266 422 23 30
Faks: 0 266 412 65 75

PTT Burhaniye şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Burhaniye şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

9 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Bülent Şahin

  Telefonunuzu açın artık çatladım ya!

  Yorum Yap
 2. Mevlüde Özkan

  Balıkesir Burhaniye kargom hala PTT bekliyor ve içindeki malzeme bozulacak neden yavaş çalışılıyor. Bugün için gelecek dediler hala beklemekteyim. O kadar ücret ödüyoruz sağa sola gideceğiz gidemiyoruz, elimiz ayağımız bağlı beklemek zorunda mıyız?

  Postaneye kargo geldiyse o gün dağıtılmalı tabii ki yetiştiremiyorsunuz ama çalışan kişiler az postanede kargom hala gelecek. Bu hatalar hep yapılıyor dedikleri gibi geldi uğradık yoktuk böyle bir şey yok.

  Yorum Yap
 3. Ebru Yıldız

  Tam 8 gündür kargom teslim edilmedi. Şubeye geleli 5 gün oluyor bir gün bakıyorum dağıtıma çıkmış gösteriyor. Sonrasında yine teslim edilmiyor, iki gündür kargo durumu cihet listesinden çıkarıldı olarak gösteriyor.

  Bunun ne anlama geldiğini bilmemekle beraber ki açıklama gereği bile duyulmamış kargoyu neden teslim etmiyorlar anlamış değilim. Şubeyi arıyorum asla açılmıyor o telefon nasıl bir umursamazlık seviyesidir bu ya bu işi yapamıyorsanız bırakın kargo konusunda başarılı bir sürü şirket var onlar yapsın. Zaten mecbur olmasam asla tercih edeceğim bir kargo değil ama internet alışverişlerinde anlaşmalı kargo olayı yüzünden tercih etmek zorunda kalıyorum birçok kişi gibi. Yazık yani hizmetiniz hizmet gibi değil.

  Yorum Yap
 4. Merve Gençler

  20/11/2020 günü Burhaniye PTT şubesine gelen kargom 26/11/2020 günü olmasına rağmen tarafıma teslim edilmedi. Telefonlara da hiç bir şekilde cevap vermiyorlar. PTT ile görüşmek TBMM’de bakanla görüşmekten zor.

  Yorum Yap
 5. Mehmet Erbay

  20/11/2020 gününden bu yana kargo ptt şubesinde bekliyor. Dağıtmıyorlar, telefona yanıt vermiyorlar. Bu ne gevşekliktir. Bu gün ayın 26’sı ayıp! PTT Burhaniye şubesine gittim. Daha Türkçe konuşmayı bilmiyor, kaba ve başından sallıyor.

  Yorum Yap
 6. Mustafa Cömert

  6 Ekim’de Kayseriden kargom verildi. Saat 12.55 hala kargom gelmedi Burhaniyeye geldi gözüküyor niçin teslimat yapılmıyor. Telefonlar cevap vermiyor 50 yıl önce Avrupa’nın herhangi bir ülkesinden mektup ve koli 24 saatte ulaşırken bugünkü teknolojiyle neden ulaşılmıyor buna hizmet denmez!

  Yorum Yap
 7. Ayşe Öztürk

  Telefon numarası yazmışlar sabah belli arıyorum kimse açmıyor açmayacaksanız niye telefon numarası koyuyorsunuz

  Yorum Yap
 8. Kadriye

  Ben kargomun nerde olduğunu öğrenmek istiyorum

  Yorum Yap
  1. mesut

   kargon ne durumda peki şu an?

   Yorum Yap