PTT Burhaniye Şube (Burhaniye, Balıkesir)

Adres: Mahkeme Mahallesi Saip Hoca Bulvarı Numara: 12-A Burhaniye – Balıkesir
Telefon: 0 266 422 23 10
Telefon 2: 0 266 422 20 00
Telefon 3: 0 266 422 23 30
Faks: 0 266 412 65 75

PTT Burhaniye şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Burhaniye şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurt dışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

12 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. İsmet Çağlayan 13 Temmuz 2023

  Günlerdir telefona bakan yok.

 2. Semra Akdoğan 20 Şubat 2023

  Ya bir haftadır kargo bekliyorum. Arıyorum açan yok ne biçim iş bu ya kargoyu geri verin. İşinizi düzgün yapın muhatap olacağımız bir kişi dahi yok. Cumadır arıyorum. Hadi hafta sonuydu gelmedi dedim. İşinizi ciddiye alın ya da telefonlara bakın. Kargo gelecek diye evden ayrılmadın. Bugün içinde gelmesin kargoyu almayacağım.

 3. Sedat Özalp 30 Kasım 2022

  Burhaniye PTT kargo şubesini aradım. Telefona bakan yok. Ülkenin geldiği hale bakın. Gönderdiğimiz ürün 3 gün oldu. Akıbetini soracağız, ilgili kimse yok.

 4. Bülent Şahin 3 Aralık 2021

  Telefonunuzu açın artık çatladım ya!

 5. Mevlüde Özkan 13 Kasım 2021

  Balıkesir Burhaniye kargom hala PTT bekliyor ve içindeki malzeme bozulacak neden yavaş çalışılıyor. Bugün için gelecek dediler hala beklemekteyim. O kadar ücret ödüyoruz sağa sola gideceğiz gidemiyoruz, elimiz ayağımız bağlı beklemek zorunda mıyız?

  Postaneye kargo geldiyse o gün dağıtılmalı tabii ki yetiştiremiyorsunuz ama çalışan kişiler az postanede kargom hala gelecek. Bu hatalar hep yapılıyor dedikleri gibi geldi uğradık yoktuk böyle bir şey yok.

 6. Ebru Yıldız 2 Aralık 2020

  Tam 8 gündür kargom teslim edilmedi. Şubeye geleli 5 gün oluyor bir gün bakıyorum dağıtıma çıkmış gösteriyor. Sonrasında yine teslim edilmiyor, iki gündür kargo durumu cihet listesinden çıkarıldı olarak gösteriyor.

  Bunun ne anlama geldiğini bilmemekle beraber ki açıklama gereği bile duyulmamış kargoyu neden teslim etmiyorlar anlamış değilim. Şubeyi arıyorum asla açılmıyor o telefon nasıl bir umursamazlık seviyesidir bu ya bu işi yapamıyorsanız bırakın kargo konusunda başarılı bir sürü şirket var onlar yapsın. Zaten mecbur olmasam asla tercih edeceğim bir kargo değil ama internet alışverişlerinde anlaşmalı kargo olayı yüzünden tercih etmek zorunda kalıyorum birçok kişi gibi. Yazık yani hizmetiniz hizmet gibi değil.

 7. Merve Gençler 26 Kasım 2020

  20/11/2020 günü Burhaniye PTT şubesine gelen kargom 26/11/2020 günü olmasına rağmen tarafıma teslim edilmedi. Telefonlara da hiç bir şekilde cevap vermiyorlar. PTT ile görüşmek TBMM’de bakanla görüşmekten zor.

 8. Mehmet Erbay 26 Kasım 2020

  20/11/2020 gününden bu yana kargo ptt şubesinde bekliyor. Dağıtmıyorlar, telefona yanıt vermiyorlar. Bu ne gevşekliktir. Bu gün ayın 26’sı ayıp! PTT Burhaniye şubesine gittim. Daha Türkçe konuşmayı bilmiyor, kaba ve başından sallıyor.

 9. Mustafa Cömert 9 Ekim 2020

  6 Ekim’de Kayseriden kargom verildi. Saat 12.55 hala kargom gelmedi Burhaniyeye geldi gözüküyor niçin teslimat yapılmıyor. Telefonlar cevap vermiyor 50 yıl önce Avrupa’nın herhangi bir ülkesinden mektup ve koli 24 saatte ulaşırken bugünkü teknolojiyle neden ulaşılmıyor buna hizmet denmez!

 10. Ayşe Öztürk 5 Ağustos 2020

  Telefon numarası yazmışlar sabah belli arıyorum kimse açmıyor açmayacaksanız niye telefon numarası koyuyorsunuz

 11. Kadriye 21 Haziran 2017

  Ben kargomun nerde olduğunu öğrenmek istiyorum

  1. mesut 3 Temmuz 2020

   kargon ne durumda peki şu an?