PTT Büyükoturak Acente (Banaz, Uşak)

Adres: Büyükoturak Köyü / Merkez Mevkii Dolambaç Sokak Numara: 7 Banaz – Uşak
Telefon: 0 276 345 62 47

PTT Büyükoturak Acentesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Büyükoturak Acentesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

2 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Kerime Özsoy

  Banaz Büyükoturak köyü ptt şubesinden kargo gönderimi yapılmıyor. Kargo gönderimi yapılması için nereye başvuruda bulunmalıyım?

  Yorum Yap
  1. Bulut Şengül

   Kerime Özsoy, PTT köylere belli günler gönderim yapıyor biliyorum. Bu ara korona salgından dolayı birçok köye PTT karantinadan veya virüs salgını şüphesinden dolayı gidemiyor. Göndericim kargo 1 ay PTT bekledi burası için demiyorum başka bir köye göndermiştim. Araştırdım köy karantinaymış dışarıdan göçmen geldiğinden karantina daha da uzuyormuş. Sonrası mecbur ürünü geri istemek zorunda kaldım. Bu gibi durumlar olabilir sizin içinde araştırın.

   Her şey burada normal ama yinede göndermiyorlar diyorsanız. PTT müşteri hizmetleri 444 17 88 arayarak söylerseniz oradan size detaylı bilgi verir ve yardımcı olurlar. Telefonla arayamıyorsanız PTT sitesinde iletişim bölümünden PTT genel müdürlüğüne yazabilirsiniz.

   Yorum Yap