PTT Çorlu Dağıtım Toplama Merkezi Çorlu DTM (Çorlu, Tekirdağ)

Adres: Rumeli Mahallesi Şinasi Kurşun Caddesi Numara: 111-1 Çorlu – Tekirdağ
Telefon: 0 282 651 15 50
Faks: 0 282 651 15 50

PTT Çorlu Dağıtım Toplama Merkezi Çorlu DTM iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Çorlu Dağıtım Toplama Merkezi Çorlu DTM’de yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

59 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Mücahit Koca

  14 gündür kargo gelmez mi kardeşim gelmedi gelmiyor arıyoruz yine gelmiyor getirmiyorlar. Telefonlara çıkan yok. Arayan yok Çorlu’da düzgün çalışacak yok mu? Rica ediyorum PTT kargo benim ismimi yazan paketleri kabul etmesin. Biz bu kişiye kargo hizmeti vermiyoruz desin. Bana kargo hizmeti etmeyin. Kara listeye alında kurtulayım sizden daha ne diyeyim.

  Yapmayın kardeşim bu işi olmuyor beceremiyorsunuz beceriksiz insanlar bu işleri yapamaz. Bırakın anlayan yapsın. Bu kafayla, bu iş bilmezlikle, bu kişiler ile bu iş olmaz.

  Yorum Yap
 2. Yalçın Alkan

  Sabahtan beri evdeyim PTT kargo gelirse diye bir yere gitmiyorum bekliyorum. Bir bakıyorum kargo takibe, evde yoktu uyarı kâğıdı bırakıldı yazıyor ama kapımda bir kâğıtta yok kapı dahi çalmadı. Bugün 17.07 de güya gelmiş, apartman kamerasından kontrol ettim gelen giden yok. Bu nasıl bir iş ciddiyetidir.

  Yorum Yap
 3. Fatma Eroğlu

  Benim kargom dün Çorlu PTT gelmişti Çerkezköy diye düzeltmeme rağmen bende ulaşabilmesi adına bu siteye baktım. Ancak bir tane dahi olumlu yorum görmedim. Tedirgin olmuştum. Bugün cumartesi ve kargom şuan bana ulaştı. İlginize çok teşekkür ederim.

  Elbet işini iyi yapmayan kuryeler vardır beki içinizde ancak bunu pat çalışma merkezine bağlamamak lazımmış. Buradan ilginizden dolayı size çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

  Yorum Yap
 4. Fatma Eroğlu

  Kargom alıcı adresi Çerkezköy olarak söylediğim halde çorlu olarak işlenmiş. Fark edip arayıp değiştirmeme rağmen kargo şuan Çorlu da görünüyor. Kargom tahmini ne zaman elime ulaşır. Umarım kargom en geç pazartesi elime ulaşır.

  Yorum Yap
 5. Batu Yıldırım

  Kargom Çorlu PTT Kargo dağıtım şubesine 28 Eylül 2021 Pazartesi geldi bugün cumartesi oldu hala kargom dağıtıma çıkartmadılar. Bu ne sorumsuzluk? Genel merkeze şikâyet ettim. Bedavaya yapmıyorsunuz sonuçta hizmetin bedeli var ödendi de. Bu kadar umursamazlık nasıl mantıktır? Telefonlara hiç cevap yok. Ne diye telefon numarasına sahip bu kargo şubesidir. Yazıklar olsun.

  Yorum Yap
 6. Serdar Körpe

  Sabahtan beri evdeyim kargo gelirse duyamam diye başka bir yere gitmiyorum öyle bekliyorum. Bir bakıyorum kargo takibe evde yoktu uyarı kâğıdı bırakıldı yazıyor ama kapımda bir kâğıtta yok kapı dahi çalmadı. Cumartesi saat 15:41 de yazıyor kargo takipte Cumartesi öğleden sonra kapalı değil mi?

  Yorum Yap
  1. Bahattin Erbay

   Serdar Körpe mesai saatleri şubeyle alakalı kuryeler elinde ki kargolar bittirmek için mesai saatleri dışında da dağıtım yapabiliyorlar. Akşam saat 10 da gelen kurye gördüm.

   Yorum Yap
 7. Elif Güldal

  Kargom tarafıma teslim edildi gözüküyor fakat ben teslim almadım ve şuan kargom kayıp. Telefonlara cevap verilmiyor.

  Yorum Yap
 8. Özgür Keskin

  Altı gün oldu kargom çorluda bekletiliyor yazıklar olsun aldığınız parayı hak etmiyorsunuz. Telefon ediyorum telefona bakan yok. Sorumsuz bir kargo şirketidir.

  Yorum Yap
 9. Murat Özyıldırım

  Kargom hala gönderdiğim kişiye teslim edilmemiş. Çorlu KYY erkek öğrenci yurdu köyde mini köy dağıtımını bekliyor diye not düşülmüş. Bu ne iştir arkadaş birde devletimize aitmiş yazıklar olsun bu ne rahatlık bayramdan sonra gelir artık.

  Yorum Yap
 10. Raşit Can

  Bir günde İstanbul’dan gelen kargo 5 gündür teslim Çorluda teslim edilemiyor. Telefonları açan yok. Tam bir rezalet başka bir şey değil.

  Yorum Yap
 11. Tuğba Kocabaş

  Bu ne ilgisizlik kaç gündür arıyorum telefonu açan yok. Bursa’dan ilçenize kargo gönderdim 5 gün oldu ulaşmadı. Takip numarasından baktığımda şubenizde görünüyor ancak ne hikmetse 3 gündür yerine ulaşamadı! PTT bu saatten sonra benim için bitmiştir.

  Yorum Yap
 12. Engin Vatan

  10 gündür ürün dağıtıma çıkmadı rezalet firma, iş zor geliyorsa yapmayın.

  Yorum Yap
 13. Mustafa Kalkan

  Evde 5 kişi var gelmeye bile tenezzül etmiyorsunuz. Evde yok diyorsunuz.

  Yorum Yap
 14. Göktuğ Akar

  Bugünden beri evde 3 insan var bende dâhil neymiş efendim kargonuzu getirdik evde bulamadığımız için şubeye bırakılmıştır oradan alırsınız. İşinizi yapmıyorsunuz.

  Yorum Yap
 15. Selda Elçi

  Sabahtan beri evdeyim süpürge bile açmadım. Kargo gelirse duyamam diye bir bakıyorum. Kargo takibe evde yoktu uyarı kâğıdı bırakıldı yazıyor ama kapımda bir kâğıtta yok keyfinize göre mi yapıyorsunuz bu işleri anlamadım. Çorlu dağıtım merkezi ben her seferinde sizin ayağınıza gelmek zorunda mıyım?

  Yorum Yap
  1. Gülsen Özdere

   Selda Elçi bende aradım bugün 4 kez her dakika arıyorum açmıyorlar. Evimden kargo iadesi vereceğim.

   Yorum Yap
 16. Aybüke Yılmaz

  Keyfiniz yerine gelince kargomu da getirin. Bir hafta oldu. Yapmağınız işe sizin yazıklar olsun. Yatarak para kazanın.

  Yorum Yap
  1. Mithat Şenyurt

   Aybüke Yılmaz bende 11 Mayıs’tan beri şubede bekliyor dağıtıma çıkmamış. Anlamadım yazık yani. Nasıl bir kargoculuktur.

   Yorum Yap
 17. Kadriye Baykın

  Eve gelmeden bulamadık diyorsunuz. Bina kamerasının çıkışlarıyla sizi sikayet edeceğim. Koronavirus zamanı insanlar çıkmıyor.

  Yorum Yap
 18. Ceylan Tetik

  Kargo şubesi adrese bile uğramadan dağıtım adreste yok diye bildirim sunuyor bu nasıl bir saçmalıktır. Adreste aktif çalışan bir ofis var ve sürekli kargo şirketleriyle çalışılıyor. İşinizi düzgün yapın lütfen teslim edilecek kartım günlerdir çorlu dağıtım şubenizde ve dağıtıcıya verilip teslim edilmedi görünüyor. Telefonlar zaten ulaşılmıyor teslimatı gerçekleştirin.

  Yorum Yap
 19. Abidin Zerepcan

  15 gündür bir kargo ulaştırılamaz mı ya nasıl bir rezalettir.

  Yorum Yap
 20. Furkan Kabul

  6 gündür bekliyorum bekliyorlar. Şubede geçen gün diğer kargodan 1 günde getirdi tebrik ediyorum ya! Bir daha isim olmaz PTT kargo ile neymiş geldik bulamadık diğer kargo nasıl buluyor.

  Yorum Yap
 21. Serap Okta

  4 gündür kargom şubenizde teslim edilmiyor. Zaten her PTT şubeniz gelen kargoyu 3/4 gün bekletiyor. Sadece PTT de olan bir sorun oluyor.

  Yorum Yap
 22. Emel Ceylan

  12 Aralıktan beri şubenizde bekletilen 2 adet kargom hala elime ulaşmadı. Bu nasıl bir ilgisizlik acil kargolarımı gönderin lütfen çorlu ve Lüleburgaz dağıtım merkezi PTT kargo ile bir daha işim olmaz.

  Yorum Yap
 23. Zümrüt Güre

  Kargo şirketi neden telefonlara bakmıyorsunuz. Kargom kaç gündür elime ulaşmadı nasıl bir iştir.

  Yorum Yap
 24. Sefa Kocademir

  Bugün 16 Aralık kargom 4 Aralıkta ptt iş yerine gelmiş görünüyor. Hala orada. pandemiden dolayı yoğunluk yasadığınızı biliyoruz ama 12 gündür bekliyor olmamız normal mi? Daha ne kadar bekleyeceğimiz de belli değil telefonlarınız sürekli meşgul çalıyor.

  Yorum Yap
 25. Hilal Yank

  Kargom ayın 10’unda kargoya verildi. 6 gün oldu hala elime ulaşmadı. Günlerdir kargoda bekliyor yeter artık daha ne kadar beklemeliyim. ?

  Yorum Yap
 26. Kadir Yazıcı

  Aralık 8’de kargomun gelişi yapılıyor size. Aradan 7 gün geçti. Sizin yüzünüzden müşterilerim bekliyor. Şu kargoları çabuk getirin.

  Yorum Yap
 27. Naide Boylu

  4 günden beri teslimatı yapılmadı telefonlara da bakan yok ara, ara dur…

  Yorum Yap
 28. Tarık Solak

  Ayın 1 inden beri şubede duruyor kargom ama bir türlü teslim edilemiyor. Başka kargolar 2 günde ulaştırıyor sizin probleminiz nedir anlamadım? Neden işinizi düzgün yapmıyorsunuz? Telefon ediyoruz ona da bakan yok. PTT kargo pişmanlıktır, net!

  Yorum Yap
 29. Melek Kapusuz

  23/11/2020 Tarihinden beri dağıtımda olan kargom hala ulaşmadı. Telefonlara da cevap verilmiyor? Muhatap olacak kimse de yok.

  Yorum Yap
 30. Yaren Yıldız

  Altı üstü iki kitap getirecektiniz Samsun’dan. Samsuna gidip gelsem daha çabuk temin eder gelirdim.

  Yorum Yap
 31. Pınar Gümüş

  Ürünüm 14 Ekimden beri dağıtım merkezinde. 20 gündür kargomun gelmesini bekliyorum. 6 gündür de dağıtım merkezinde siparişlerim var ve ürünlerim gelmediği için her şeyim gecikti.

  Yorum Yap
 32. Neslihan Tüfekçi

  Telefonu açmaya tenezzül etmiyorlar günlerdir kargom gelmedi. Bir daha asla kullanmayacağım.

  Yorum Yap
  1. Gülşah Doğan

   Neslihan Tüfekçi olmaz olsun böyle kargo!

   Yorum Yap
 33. Funda Karadağ

  Telefon numarası koymuşsunuz ama açmıyorsunuz. PTT kargo kapatılsın. Bu işi yapamıyorsunuz.

  Yorum Yap
 34. Alaattin Soyuince

  Osmaniye’den İstanbul üzerinden Lüleburgaz şubesine 2 günde giden kargo, kaç gündür Çorlu şubesinde bekletiliyor. Telefonlara ulaşılamıyor. Bu kadar işini düzhün yapmayan bir şube görmedim. Kurum anlaşmalı kargo diye tercih ettim ama bundan sonra kimseye tavsiye etmeyeceğim.

  Yorum Yap
 35. Nuray Hislice

  3 gündür kargomu bekliyorum gelmedi. Telefonlara bakan yok. Evde nöbet tutuyorum gelecek diye.

  Yorum Yap
 36. Nazlı Arıcı

  Ne kadar ilgisizsiniz ya arıyorum telefonlara bakmıyorsunuz. Ürünüm 2 gündür ptt de bekletiliyor. Kargo takibinden gördüğümüz üzere onları dağıtmaya bile üşeniyorsunuz herhalde ayağınıza mı bekliyorsunuz yani. Gerçekten sizleri şikayet etmek gerekir ne müşteri hizmetleriniz cevap veriyor nede sizler…

  Yorum Yap
 37. Uğur Kepez

  Ayın 16’sında kargo gönderdim. İstanbul Anadolu’dan Avrupa Yakası’na oradan Çorluya buğun ayin 29 u 13 gündür kargom teslim edilmedi. Telefonlara cevap veren yok. Postane çalışanı ben yürüyerek oraya gitsem 5 sefer gitmiştim sen 13 gündür gitmedin.

  Yorum Yap
 38. Sevgi Atsız

  Arka arkaya verilmiş 3 kargom da beklemede. İlk verdiğim kitap siparişim salı günü sabah saatlerinde şubenize gelmesine rağmen hala elime ulaşmadı. 3 gün oldu hala şubenizde. Kaç kere aradığım halde hiçbir şekilde telefonlara bakılmıyor. Evde kargo bekliyoruz resmen, gelecek diye.

  Yorum Yap
 39. Bünyamin Yıldız

  Gönderdiğim zarf 25 gündür çorlu kargoda bekliyor.

  Yorum Yap
 40. Kübra aslan

  Günlerdir kargo şubeye gelmiş göründüğü halde dağıtıma çıkmadı. Arıyoruz telefonlara bakan yok sonrada bir mesaj atar geldik evde yoktunuz dersiniz. Bu nedir kardeşim İstanbul’dan Tokat’a 3 günde gelen kargo 15 gündür çorluda dağıtım bekliyor ayıptır. Yaptınız işi ya düzgün yapın ya da yapmayın en azından acında o telefonları bir bilgi verin.

  Yorum Yap
 41. Minel

  Bu haftada olmazsa 3 hafta olacak 3 haftadır kargolarım şubede bekliyor ve telefonu açmamak için direniyorlar yeter artik kaç tane müşteri kaybettim ben belki acelemiz var.

  Yorum Yap
 42. Yılmaz

  6 gündür kargo bekliyorum aliexpress daha hızlı gönderir sizden.

  Yorum Yap
 43. Filiz

  Evde olduğuma rağmen kargom gelmedi yalandan kapalı evde yok diye mesaj atıyorsunuz saçmalığa bak ya.

  Yorum Yap
 44. Bekir

  Ya kardeşim nasıl PTT burası Temmuz 21 gönderdim hala dağıtılmamış 25 gün oldu uzaydan mı geliyor bu kargo.

  Yorum Yap
 45. Bilgin durmaz

  Kâğıthane’den çorluya tam 7 gün oldu kargon geldiği halde hala dağıtılmadı. Yazıklar olsun size!

  Yorum Yap
 46. hakan kaya

  Ya arkadaşlar kargom bursa dan 18 Temmuzda teslim edilmiş kargo dağıtım merkezine 5 gün oldu daha şubeye bile gitmemiş. Şubeye soruyorum gülüyor ben bilmiyorum neden gelmedi diye

  Telini istedim dağıtım merkezinin ulaşabilirseniz ne ala diyor kendileri bile arayınca ulaşamıyormuş.

  Bu nedir anlamadık trakyayı siz dağıtsanız bu kadar olmaz pes yatıyor musunuz anlamadım yata yata olsa 5 gün sürmez var bu işte bir kurumsal dışı bir hareket rezalet insanları mağdur ediyorlar.

  Yorum Yap
 47. Gülsüm

  Kargom bursadan dolana dolana 2 günde geldi ama çorludan bir türlü dağıtıma çıkamıyor bu nasıl saçmalık. Size ulaşmak mümkün değil 15 kere aradım. Dün kargomu teslim almadığım halde kargom teslim edilmiş görünüyordu şikayetim üzerime düzeltildi. Gerçekten ürün artık elime ulaşmazsa yasal yollara başvuracağım. Rezalet ya.!

  Yorum Yap
 48. hulusi

  Sözde hızlı dedikleri ptt kargo Adanadan 2 günde gelen kargo çorluya gelmesine rağmen 1 haftada gelmiyor pes diyorum artık. Sözde pandemiden dolayı aldıkları önlem vs diyorlar ama kimse işini iyi yapmıyor herkes kendi keyfinde ne maske ne bir şey arasan ulaşamazsın irtibat kuracak kimse yok yazık gerçekten.

  Yorum Yap
 49. ASLI

  10 günde kargo dağıtıma çıkmıyor ve telefon asla açılmıyor dağıtmayacaksanız niye kargoyu kabul ediyorsunuz anlamıyorum

  Yorum Yap
 50. PELİN

  Ben böyle saçma sapan çalışma sistemi görmedim ya. nasıl maaş veriyorlar size. Kargom 1 günde konyadan geliyor ama dağıtım merkezinden dağıtıma çıkmıyor. Aradığım zaman ne merkez ne de müşteri hizmetleri telefonları açmıyor. Saygısızlıktan başka bir şey değil bu yapılan. Hakkınızla para kazanın yatarak değil.

  Yorum Yap
 51. Senem Ayan

  Rezil bir yer. Kargo zamanında gelmiyor. İşini düzgün yapmıyorlar.

  Yorum Yap
 52. hulusi

  10 gündür kargom gelmedi

  Yorum Yap
 53. Polat Pekcan

  5 gün oldu beklediğim kargom hala gelmedi. Telefonla aradığımız halde ne cevap veren var nede yardımcı olan var. PTT genel merkezi aramama rağmen oradan da yardımcı olan olmadı. Bir daha PTT ile kesinlikle çalışmam.

  Yorum Yap
 54. Mustafa Kurt

  Yeni kimliğim 5 gündür Çorlu Ptt’sinde daha bana ulaşmadı. Hiç ilgilenmiyorlar. Ankara’dan Çorlu’ya bir günde geldi ama kargodan adresime 5 gündür gelmiyor. Bakalım ne zaman gelecek merak ediyorum.

  Yorum Yap
 55. Gönül Çavuşoglu

  Kaç gündür kargomu bekliyorum. Kapıda ödemeye memnun değilim. Numaraları arıyorum, kimse cevap vermiyor.

  Yorum Yap