PTT Çorlu Dağıtım Toplama Merkezi Çorlu DTM (Çorlu, Tekirdağ)

Adres: Rumeli Mahallesi Şinasi Kurşun Caddesi Numara: 111-1 Çorlu – Tekirdağ
Telefon: 0 282 651 15 50
Faks: 0 282 651 15 50

PTT Çorlu Dağıtım Toplama Merkezi Çorlu DTM iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Çorlu Dağıtım Toplama Merkezi Çorlu DTM’de yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

75 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Tuğçe Akçay 6 Mayıs 2022

  10 gündür kargomu dağıtıma çıkarmadılar. Şikâyet oluşturdum yarın kesin olarak size ulaştırılacak diye mail geldi yine dağıtıma çıkmadı.

  Yorum Yap
 2. Yıldız Çulha 27 Nisan 2022

  5 gündür şubenizde olan kapıda ödemeli kargom neden getirilmiyor. Böyle sorumsuzluk görmedim. Yeriniz bana çok uzak gelip almak zorunda mıyız o zaman ne anlamı kaldı. Bu işin çorlu dağıtım şubesi aşırı yavaş işinizi biraz ciddiye alın. Gerekli yerlere çalışanları ve bu sisteminizi şikâyet etmek zorunda kalacağım.

  Yorum Yap
 3. Erkan Arınç 10 Mart 2022

  Kargom bir haftadır dağıtım yerinde bekliyor ben ömrümde böyle rezillik görmedim. Şimdi bir şey diyeceğim de neyse Allah sizi bildiği gibi yapsın.

  Yorum Yap
 4. Elif Caner 4 Mart 2022

  Nasıl bir çalışma sisteminiz var. Çorlu’ya Çarşamba sabah gelir koli Cumartesi teslim ediyorsunuz. 4 gün niye bekletiyorsunuz.

  Yorum Yap
 5. Canan Akat 10 Şubat 2022

  Kargom 1 haftadır yok gelmişler güya evde yokmuşum kâğıt bırakmışlar kağıt falan yok. Ortada kamera kaydında da ne bir posta bırakılıyor ne başka bir şey bırakılıyor. Telefonlarda açılmıyor. Allah bildiği gibi sizi yapsın.

  Yorum Yap
 6. Memduh Satır 21 Ocak 2022

  Telefonları açan yok askerimim mağdur oldum.

  Yorum Yap
 7. Meral Kılıç 5 Ocak 2022

  Bu kadar sistemsiz bir çalışma şekli olamaz. Tüm gün arıyorum asla telefon açılmıyor. Yanıt veren yok, bilgi alınabilecek bir yer yok. Haftanın sadece bir günü Önerlere dağıtım yapılıyor bir hafta kargo bekliyoruz.

  Yorum Yap
 8. Velişah Başer 4 Ocak 2022

  Bağırıp çağırmadan tavsiyemi yapayım. Şapkayı önüne alıp bu işi yapıp yapmamayı düşünün. Bu kadar problemli iş yapılmaz. Baş üryan, sine püryan yollar ziyan, insan perişan PTT bitmiş sözde bitmiştir.

  Yorum Yap
 9. Adnan Özlü 23 Aralık 2021

  4 gündür kargo şubede bekliyor, evde kargoyu bekliyorum kimse gelmedi. Haber kâğıdı bırakmışlar güya evde yokum diye, ortada kâğıt da yok.

  Yorum Yap
 10. Murat Yelken 16 Aralık 2021

  Evde bekliyorum kargodan kimse gelmedi ama evde kimse yok mesajı geldi. Saçma sapan iş yapıyorsunuz.

  Yorum Yap
 11. Hicran Başbuğa 13 Aralık 2021

  2 haftadır bekliyorum. 4 gündür kargom şubede bekliyor. Vicdanınız umarım rahattır.

  Yorum Yap
 12. Erdoğan Yalçın 3 Aralık 2021

  Kargoculuk nasıl yapılmaz, nelere dikkat etmemek gerekir hepsi bunlarda oluyor. Çin den 8 gün de kargo alıyorum, Gebze’den Çorlu ilçesine 16 gündür gelmiyor.

  Yorum Yap
 13. Arif Yılmaz 16 Kasım 2021

  Ya arkadaş resmen kargom esir alınmış 4 gündür bekliyor. Şubede amacınız ne bari telefonları açın bir şeyler deyin kargoyla alakalı açmıyorlar.

  Yorum Yap
 14. Özgür Derin 13 Kasım 2021

  Sizin bir şey bildiğiniz yok. 3 gündür bir kargo teslim edilmez mi? Cumartesi oldu hala teslimat yoktur.

  Yorum Yap
 15. Gözde Yılmaz 27 Ekim 2021

  Kargom 4 gündür şubede gözüküyor. Ne dağıtıma çıkıyor, ne de telefonlar açılıyor.

  Yorum Yap
 16. Halit Acar 21 Ekim 2021

  Tam bir rezalet 1 haftadır kargo şubede bekliyor. Arıyoruz telefonlara bakan yok. Yapamıyorsanız bu işi yapmayın.

  Yorum Yap
 17. Mücahit Koca 14 Ekim 2021

  14 gündür kargo gelmez mi kardeşim gelmedi gelmiyor arıyoruz yine gelmiyor getirmiyorlar. Telefonlara çıkan yok. Arayan yok Çorlu’da düzgün çalışacak yok mu? Rica ediyorum PTT kargo benim ismimi yazan paketleri kabul etmesin. Biz bu kişiye kargo hizmeti vermiyoruz desin. Bana kargo hizmeti etmeyin. Kara listeye alında kurtulayım sizden daha ne diyeyim.

  Yapmayın kardeşim bu işi olmuyor beceremiyorsunuz beceriksiz insanlar bu işleri yapamaz. Bırakın anlayan yapsın. Bu kafayla, bu iş bilmezlikle, bu kişiler ile bu iş olmaz.

  Yorum Yap
 18. Yalçın Alkan 14 Ekim 2021

  Sabahtan beri evdeyim PTT kargo gelirse diye bir yere gitmiyorum bekliyorum. Bir bakıyorum kargo takibe, evde yoktu uyarı kâğıdı bırakıldı yazıyor ama kapımda bir kâğıtta yok kapı dahi çalmadı. Bugün 17.07 de güya gelmiş, apartman kamerasından kontrol ettim gelen giden yok. Bu nasıl bir iş ciddiyetidir.

  Yorum Yap
 19. Fatma Eroğlu 9 Ekim 2021

  Benim kargom dün Çorlu PTT gelmişti Çerkezköy diye düzeltmeme rağmen bende ulaşabilmesi adına bu siteye baktım. Ancak bir tane dahi olumlu yorum görmedim. Tedirgin olmuştum. Bugün cumartesi ve kargom şuan bana ulaştı. İlginize çok teşekkür ederim.

  Elbet işini iyi yapmayan kuryeler vardır beki içinizde ancak bunu pat çalışma merkezine bağlamamak lazımmış. Buradan ilginizden dolayı size çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

  Yorum Yap
 20. Fatma Eroğlu 8 Ekim 2021

  Kargom alıcı adresi Çerkezköy olarak söylediğim halde çorlu olarak işlenmiş. Fark edip arayıp değiştirmeme rağmen kargo şuan Çorlu da görünüyor. Kargom tahmini ne zaman elime ulaşır. Umarım kargom en geç pazartesi elime ulaşır.

  Yorum Yap
 21. Batu Yıldırım 2 Ekim 2021

  Kargom Çorlu PTT Kargo dağıtım şubesine 28 Eylül 2021 Pazartesi geldi bugün cumartesi oldu hala kargom dağıtıma çıkartmadılar. Bu ne sorumsuzluk? Genel merkeze şikâyet ettim. Bedavaya yapmıyorsunuz sonuçta hizmetin bedeli var ödendi de. Bu kadar umursamazlık nasıl mantıktır? Telefonlara hiç cevap yok. Ne diye telefon numarasına sahip bu kargo şubesidir. Yazıklar olsun.

  Yorum Yap
 22. Serdar Körpe 5 Eylül 2021

  Sabahtan beri evdeyim kargo gelirse duyamam diye başka bir yere gitmiyorum öyle bekliyorum. Bir bakıyorum kargo takibe evde yoktu uyarı kâğıdı bırakıldı yazıyor ama kapımda bir kâğıtta yok kapı dahi çalmadı. Cumartesi saat 15:41 de yazıyor kargo takipte Cumartesi öğleden sonra kapalı değil mi?

  Yorum Yap
  1. Bahattin Erbay 5 Eylül 2021

   Serdar Körpe mesai saatleri şubeyle alakalı kuryeler elinde ki kargolar bittirmek için mesai saatleri dışında da dağıtım yapabiliyorlar. Akşam saat 10 da gelen kurye gördüm.

   Yorum Yap
 23. Elif Güldal 17 Ağustos 2021

  Kargom tarafıma teslim edildi gözüküyor fakat ben teslim almadım ve şuan kargom kayıp. Telefonlara cevap verilmiyor.

  Yorum Yap
 24. Özgür Keskin 4 Ağustos 2021

  Altı gün oldu kargom çorluda bekletiliyor yazıklar olsun aldığınız parayı hak etmiyorsunuz. Telefon ediyorum telefona bakan yok. Sorumsuz bir kargo şirketidir.

  Yorum Yap
 25. Murat Özyıldırım 17 Temmuz 2021

  Kargom hala gönderdiğim kişiye teslim edilmemiş. Çorlu KYY erkek öğrenci yurdu köyde mini köy dağıtımını bekliyor diye not düşülmüş. Bu ne iştir arkadaş birde devletimize aitmiş yazıklar olsun bu ne rahatlık bayramdan sonra gelir artık.

  Yorum Yap
 26. Raşit Can 1 Haziran 2021

  Bir günde İstanbul’dan gelen kargo 5 gündür teslim Çorluda teslim edilemiyor. Telefonları açan yok. Tam bir rezalet başka bir şey değil.

  Yorum Yap
 27. Tuğba Kocabaş 29 Mayıs 2021

  Bu ne ilgisizlik kaç gündür arıyorum telefonu açan yok. Bursa’dan ilçenize kargo gönderdim 5 gün oldu ulaşmadı. Takip numarasından baktığımda şubenizde görünüyor ancak ne hikmetse 3 gündür yerine ulaşamadı! PTT bu saatten sonra benim için bitmiştir.

  Yorum Yap
 28. Engin Vatan 26 Mayıs 2021

  10 gündür ürün dağıtıma çıkmadı rezalet firma, iş zor geliyorsa yapmayın.

  Yorum Yap
 29. Mustafa Kalkan 21 Mayıs 2021

  Evde 5 kişi var gelmeye bile tenezzül etmiyorsunuz. Evde yok diyorsunuz.

  Yorum Yap
 30. Göktuğ Akar 19 Nisan 2021

  Bugünden beri evde 3 insan var bende dâhil neymiş efendim kargonuzu getirdik evde bulamadığımız için şubeye bırakılmıştır oradan alırsınız. İşinizi yapmıyorsunuz.

  Yorum Yap
 31. Selda Elçi 29 Ocak 2021

  Sabahtan beri evdeyim süpürge bile açmadım. Kargo gelirse duyamam diye bir bakıyorum. Kargo takibe evde yoktu uyarı kâğıdı bırakıldı yazıyor ama kapımda bir kâğıtta yok keyfinize göre mi yapıyorsunuz bu işleri anlamadım. Çorlu dağıtım merkezi ben her seferinde sizin ayağınıza gelmek zorunda mıyım?

  Yorum Yap
  1. Gülsen Özdere 5 Mayıs 2021

   Selda Elçi bende aradım bugün 4 kez her dakika arıyorum açmıyorlar. Evimden kargo iadesi vereceğim.

   Yorum Yap
 32. Aybüke Yılmaz 22 Ocak 2021

  Keyfiniz yerine gelince kargomu da getirin. Bir hafta oldu. Yapmağınız işe sizin yazıklar olsun. Yatarak para kazanın.

  Yorum Yap
  1. Mithat Şenyurt 20 Mayıs 2021

   Aybüke Yılmaz bende 11 Mayıs’tan beri şubede bekliyor dağıtıma çıkmamış. Anlamadım yazık yani. Nasıl bir kargoculuktur.

   Yorum Yap
 33. Kadriye Baykın 12 Ocak 2021

  Eve gelmeden bulamadık diyorsunuz. Bina kamerasının çıkışlarıyla sizi sikayet edeceğim. Koronavirus zamanı insanlar çıkmıyor.

  Yorum Yap
 34. Ceylan Tetik 29 Aralık 2020

  Kargo şubesi adrese bile uğramadan dağıtım adreste yok diye bildirim sunuyor bu nasıl bir saçmalıktır. Adreste aktif çalışan bir ofis var ve sürekli kargo şirketleriyle çalışılıyor. İşinizi düzgün yapın lütfen teslim edilecek kartım günlerdir çorlu dağıtım şubenizde ve dağıtıcıya verilip teslim edilmedi görünüyor. Telefonlar zaten ulaşılmıyor teslimatı gerçekleştirin.

  Yorum Yap
 35. Abidin Zerepcan 29 Aralık 2020

  15 gündür bir kargo ulaştırılamaz mı ya nasıl bir rezalettir.

  Yorum Yap
 36. Furkan Kabul 24 Aralık 2020

  6 gündür bekliyorum bekliyorlar. Şubede geçen gün diğer kargodan 1 günde getirdi tebrik ediyorum ya! Bir daha isim olmaz PTT kargo ile neymiş geldik bulamadık diğer kargo nasıl buluyor.

  Yorum Yap
 37. Serap Okta 24 Aralık 2020

  4 gündür kargom şubenizde teslim edilmiyor. Zaten her PTT şubeniz gelen kargoyu 3/4 gün bekletiyor. Sadece PTT de olan bir sorun oluyor.

  Yorum Yap
 38. Emel Ceylan 19 Aralık 2020

  12 Aralıktan beri şubenizde bekletilen 2 adet kargom hala elime ulaşmadı. Bu nasıl bir ilgisizlik acil kargolarımı gönderin lütfen çorlu ve Lüleburgaz dağıtım merkezi PTT kargo ile bir daha işim olmaz.

  Yorum Yap
 39. Zümrüt Güre 17 Aralık 2020

  Kargo şirketi neden telefonlara bakmıyorsunuz. Kargom kaç gündür elime ulaşmadı nasıl bir iştir.

  Yorum Yap
 40. Sefa Kocademir 16 Aralık 2020

  Bugün 16 Aralık kargom 4 Aralıkta ptt iş yerine gelmiş görünüyor. Hala orada. pandemiden dolayı yoğunluk yasadığınızı biliyoruz ama 12 gündür bekliyor olmamız normal mi? Daha ne kadar bekleyeceğimiz de belli değil telefonlarınız sürekli meşgul çalıyor.

  Yorum Yap
 41. Hilal Yank 16 Aralık 2020

  Kargom ayın 10’unda kargoya verildi. 6 gün oldu hala elime ulaşmadı. Günlerdir kargoda bekliyor yeter artık daha ne kadar beklemeliyim. ?

  Yorum Yap
 42. Kadir Yazıcı 15 Aralık 2020

  Aralık 8’de kargomun gelişi yapılıyor size. Aradan 7 gün geçti. Sizin yüzünüzden müşterilerim bekliyor. Şu kargoları çabuk getirin.

  Yorum Yap
 43. Naide Boylu 9 Aralık 2020

  4 günden beri teslimatı yapılmadı telefonlara da bakan yok ara, ara dur…

  Yorum Yap
 44. Tarık Solak 3 Aralık 2020

  Ayın 1 inden beri şubede duruyor kargom ama bir türlü teslim edilemiyor. Başka kargolar 2 günde ulaştırıyor sizin probleminiz nedir anlamadım? Neden işinizi düzgün yapmıyorsunuz? Telefon ediyoruz ona da bakan yok. PTT kargo pişmanlıktır, net!

  Yorum Yap
 45. Melek Kapusuz 27 Kasım 2020

  23/11/2020 Tarihinden beri dağıtımda olan kargom hala ulaşmadı. Telefonlara da cevap verilmiyor? Muhatap olacak kimse de yok.

  Yorum Yap
 46. Yaren Yıldız 5 Kasım 2020

  Altı üstü iki kitap getirecektiniz Samsun’dan. Samsuna gidip gelsem daha çabuk temin eder gelirdim.

  Yorum Yap
 47. Pınar Gümüş 20 Ekim 2020

  Ürünüm 14 Ekimden beri dağıtım merkezinde. 20 gündür kargomun gelmesini bekliyorum. 6 gündür de dağıtım merkezinde siparişlerim var ve ürünlerim gelmediği için her şeyim gecikti.

  Yorum Yap
 48. Neslihan Tüfekçi 16 Ekim 2020

  Telefonu açmaya tenezzül etmiyorlar günlerdir kargom gelmedi. Bir daha asla kullanmayacağım.

  Yorum Yap
  1. Gülşah Doğan 11 Aralık 2020

   Neslihan Tüfekçi olmaz olsun böyle kargo!

   Yorum Yap
 49. Funda Karadağ 9 Ekim 2020

  Telefon numarası koymuşsunuz ama açmıyorsunuz. PTT kargo kapatılsın. Bu işi yapamıyorsunuz.

  Yorum Yap
 50. Alaattin Soyuince 6 Ekim 2020

  Osmaniye’den İstanbul üzerinden Lüleburgaz şubesine 2 günde giden kargo, kaç gündür Çorlu şubesinde bekletiliyor. Telefonlara ulaşılamıyor. Bu kadar işini düzhün yapmayan bir şube görmedim. Kurum anlaşmalı kargo diye tercih ettim ama bundan sonra kimseye tavsiye etmeyeceğim.

  Yorum Yap
 51. Nuray Hislice 3 Ekim 2020

  3 gündür kargomu bekliyorum gelmedi. Telefonlara bakan yok. Evde nöbet tutuyorum gelecek diye.

  Yorum Yap
 52. Nazlı Arıcı 30 Eylül 2020

  Ne kadar ilgisizsiniz ya arıyorum telefonlara bakmıyorsunuz. Ürünüm 2 gündür ptt de bekletiliyor. Kargo takibinden gördüğümüz üzere onları dağıtmaya bile üşeniyorsunuz herhalde ayağınıza mı bekliyorsunuz yani. Gerçekten sizleri şikayet etmek gerekir ne müşteri hizmetleriniz cevap veriyor nede sizler…

  Yorum Yap
 53. Uğur Kepez 28 Eylül 2020

  Ayın 16’sında kargo gönderdim. İstanbul Anadolu’dan Avrupa Yakası’na oradan Çorluya buğun ayin 29 u 13 gündür kargom teslim edilmedi. Telefonlara cevap veren yok. Postane çalışanı ben yürüyerek oraya gitsem 5 sefer gitmiştim sen 13 gündür gitmedin.

  Yorum Yap
 54. Sevgi Atsız 17 Eylül 2020

  Arka arkaya verilmiş 3 kargom da beklemede. İlk verdiğim kitap siparişim salı günü sabah saatlerinde şubenize gelmesine rağmen hala elime ulaşmadı. 3 gün oldu hala şubenizde. Kaç kere aradığım halde hiçbir şekilde telefonlara bakılmıyor. Evde kargo bekliyoruz resmen, gelecek diye.

  Yorum Yap
 55. Bünyamin Yıldız 27 Ağustos 2020

  Gönderdiğim zarf 25 gündür çorlu kargoda bekliyor.

  Yorum Yap
 56. Kübra aslan 24 Ağustos 2020

  Günlerdir kargo şubeye gelmiş göründüğü halde dağıtıma çıkmadı. Arıyoruz telefonlara bakan yok sonrada bir mesaj atar geldik evde yoktunuz dersiniz. Bu nedir kardeşim İstanbul’dan Tokat’a 3 günde gelen kargo 15 gündür çorluda dağıtım bekliyor ayıptır. Yaptınız işi ya düzgün yapın ya da yapmayın en azından acında o telefonları bir bilgi verin.

  Yorum Yap
 57. Minel 24 Ağustos 2020

  Bu haftada olmazsa 3 hafta olacak 3 haftadır kargolarım şubede bekliyor ve telefonu açmamak için direniyorlar yeter artik kaç tane müşteri kaybettim ben belki acelemiz var.

  Yorum Yap
 58. Yılmaz 17 Ağustos 2020

  6 gündür kargo bekliyorum aliexpress daha hızlı gönderir sizden.

  Yorum Yap
 59. Filiz 17 Ağustos 2020

  Evde olduğuma rağmen kargom gelmedi yalandan kapalı evde yok diye mesaj atıyorsunuz saçmalığa bak ya.

  Yorum Yap
 60. Bekir 15 Ağustos 2020

  Ya kardeşim nasıl PTT burası Temmuz 21 gönderdim hala dağıtılmamış 25 gün oldu uzaydan mı geliyor bu kargo.

  Yorum Yap
 61. Bilgin durmaz 12 Ağustos 2020

  Kâğıthane’den çorluya tam 7 gün oldu kargon geldiği halde hala dağıtılmadı. Yazıklar olsun size!

  Yorum Yap
 62. hakan kaya 23 Temmuz 2020

  Ya arkadaşlar kargom bursa dan 18 Temmuzda teslim edilmiş kargo dağıtım merkezine 5 gün oldu daha şubeye bile gitmemiş. Şubeye soruyorum gülüyor ben bilmiyorum neden gelmedi diye

  Telini istedim dağıtım merkezinin ulaşabilirseniz ne ala diyor kendileri bile arayınca ulaşamıyormuş.

  Bu nedir anlamadık trakyayı siz dağıtsanız bu kadar olmaz pes yatıyor musunuz anlamadım yata yata olsa 5 gün sürmez var bu işte bir kurumsal dışı bir hareket rezalet insanları mağdur ediyorlar.

  Yorum Yap
 63. Gülsüm 4 Temmuz 2020

  Kargom bursadan dolana dolana 2 günde geldi ama çorludan bir türlü dağıtıma çıkamıyor bu nasıl saçmalık. Size ulaşmak mümkün değil 15 kere aradım. Dün kargomu teslim almadığım halde kargom teslim edilmiş görünüyordu şikayetim üzerime düzeltildi. Gerçekten ürün artık elime ulaşmazsa yasal yollara başvuracağım. Rezalet ya.!

  Yorum Yap
 64. hulusi 3 Temmuz 2020

  Sözde hızlı dedikleri ptt kargo Adanadan 2 günde gelen kargo çorluya gelmesine rağmen 1 haftada gelmiyor pes diyorum artık. Sözde pandemiden dolayı aldıkları önlem vs diyorlar ama kimse işini iyi yapmıyor herkes kendi keyfinde ne maske ne bir şey arasan ulaşamazsın irtibat kuracak kimse yok yazık gerçekten.

  Yorum Yap
 65. ASLI 12 Haziran 2020

  10 günde kargo dağıtıma çıkmıyor ve telefon asla açılmıyor dağıtmayacaksanız niye kargoyu kabul ediyorsunuz anlamıyorum

  Yorum Yap
 66. PELİN 15 Mayıs 2020

  Ben böyle saçma sapan çalışma sistemi görmedim ya. nasıl maaş veriyorlar size. Kargom 1 günde konyadan geliyor ama dağıtım merkezinden dağıtıma çıkmıyor. Aradığım zaman ne merkez ne de müşteri hizmetleri telefonları açmıyor. Saygısızlıktan başka bir şey değil bu yapılan. Hakkınızla para kazanın yatarak değil.

  Yorum Yap
 67. Senem Ayan 18 Ocak 2020

  Rezil bir yer. Kargo zamanında gelmiyor. İşini düzgün yapmıyorlar.

  Yorum Yap
 68. hulusi 27 Aralık 2019

  10 gündür kargom gelmedi

  Yorum Yap
 69. Polat Pekcan 10 Ekim 2019

  5 gün oldu beklediğim kargom hala gelmedi. Telefonla aradığımız halde ne cevap veren var nede yardımcı olan var. PTT genel merkezi aramama rağmen oradan da yardımcı olan olmadı. Bir daha PTT ile kesinlikle çalışmam.

  Yorum Yap
 70. Mustafa Kurt 1 Ekim 2019

  Yeni kimliğim 5 gündür Çorlu Ptt’sinde daha bana ulaşmadı. Hiç ilgilenmiyorlar. Ankara’dan Çorlu’ya bir günde geldi ama kargodan adresime 5 gündür gelmiyor. Bakalım ne zaman gelecek merak ediyorum.

  Yorum Yap
 71. Gönül Çavuşoglu 26 Aralık 2018

  Kaç gündür kargomu bekliyorum. Kapıda ödemeye memnun değilim. Numaraları arıyorum, kimse cevap vermiyor.

  Yorum Yap