PTT Erdek Şube (Erdek, Balıkesir)

Adres: Yalı Mahallesi Hükümet Caddesi Numara: 12 Erdek – Balıkesir
Telefon: 0 266 835 10 00
Faks: 0 266 385 14 27

PTT Erdek şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Erdek şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

2 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Şahin Bayat

  Erdek PTT kargo 7 günde Marmara adasına teslim edilmesi gereken kargomu teslim etmedi. Sebebi ise gözleri görmeyen kargo görevlisi kargom ilçe, ilçe gezdi ve tarafıma iletilmeden kargo görevlisin kendi kafasına göre iade etmesi sonucu mağdur oldum.

  Yorum Yap
 2. Elif Özkaya

  Balıkesir Erdek PTT kargo şubesi ve çalışanlarından şikâyetçiyim. 22 Eylül de iki ayrı kargo gönderdim. 25 Eylül de şubeye ulaşmış olmasına rağmen paketlerden biri 28 Eylül de adrese teslim edilmiş olup 29 Eylül de diğer paket alıcı tarafından şubeden teslim alınmıştır.

  Adrese teslim edilmediği için ayrıca kargomun takibini yaptığım ve çalışandan teslim zamanını öğrenmek için aradığımda ise ne kargo telefonu ne de PTT telefonuna bakan bir Allah ‘ın kulu yok.

  Yorum Yap