PTT Ereğli Şube (Ereğli, Konya)

Adres: Eti Mahallesi Meydanbaşı Caddesi Numara: 2 Ereğli – Konya
Telefon: 0 332 713 44 40
Telefon 2: 0 332 710 22 57
Faks: 0 332 713 14 22

PTT Ereğli şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Ereğli şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

14 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Kubilay Çelik

  Telefonlar açılmıyor kargo gelmiyor.

  Yorum Yap
 2. Nesrin Çolak

  Zonguldak Ereğli şubesi telefonlara cevap vermiyor. Kargoyu eve getirmiyorlar eve getirme kargo ücreti alıyorlar. Kapanış saati 6 yazıyor ama 5 gibi kapatıyorlar.

  Yorum Yap
 3. Cihan Saydam

  Kargoyu eve getirmiyorlar kapıda ödeme ücreti de boşa gidiyor. Getirmedikleri gibi aramıyorlar haberiniz olmasa geri iade edecekler.

  Yorum Yap
 4. Zehra Kazıcı

  Konya Ereğli PTT telefonu neden açmıyorsunuz.

  Yorum Yap
 5. Hatice Aktaş

  Baştan sağma iş bir öncekinde de aynı adrese getirip de bir sonrakini hatalı adres diyip aramadan sormadan iade yapıyorlar. Telefonları açmıyorlar müşteri memnuniyeti sıfırdır.

  Yorum Yap
 6. Nuray Yağar

  Evimden zaten çıkamıyorum üç küçük çocuğum var bide tam kapanma sokağa çıkmak yasak kargomu evime getirmeyip geldik evde yoktunuz şubeye gelin alın bir zahmet kargonuzu diyorlar. Daha öncede bir kargom bana haber bile verilmeden geri gönderilmişti. Etraftan buna benzer o kadar çok şey işitiyorum ki ? arayınca derdini anlatacak bir muhatap bile yok. Tabi o telefon açarlarsa söyleyebiliyorsun. Böyle hizmet mi olur insaf ya!

  Yorum Yap
 7. Melike Şencan

  Evdeyim evde yoksunuz mesajı geldi bunu sık, sık yapıyorlar yasaktan evdeyiz. Almaya giderken ceza yersem o zaman karışmam.

  Yorum Yap
 8. Yavuz Karalar

  Dağıtımcı adres olup adres yok diye görev yapmayan personel aldığını helal ettir görevini yap telefona bakan virüsten dolayı şehre gelmiyorsunuz. Telefonlara da bak aynı duruma düşersen anlarsın.

  Yorum Yap
 9. Yasemin Akyıldız

  İnşallah bir gün telefonu açma tenezzülünde bulunurlar.

  Yorum Yap
 10. Mustafa Şenocak

  Evimde beklediğimiz halde kargom gelmedi ve teslim edemedik şubeden alın diye mesaj geldi. Bir arayın sorun belki bacaklarımdan engelim var belki korona hastalığına yakalandım. Çarşıya çıkamıyorum. Evde gelse de biz evde olmasak teslim edilmemiş olsa tamam diyeceğim. Bir dahaki dağıtımda bu hatalarını telafi etmelerini beklerim.

  Yorum Yap
 11. Demet Yıldırım

  Konya – Ereğli PTT kargo telefonlarını neden açmıyorsun neden kargoları dağıtmıyorsunuz?

  Yorum Yap
 12. Rabia Kuru

  Berbat ya! Akşama kadar kapımın önünde bekledim resmen ama ne gelen var ne giden birde adreste tanınmıyor diyor bilmem ne bla bla bla…

  Rezalet neden kargomu getirmiyorsunuz! Getirmiyorsunuz bari arayın da gelip şubeden alayım! Ama aramadan sormadan geri iade etmek ne demek ya nasıl bir saçmalık bu..!

  Yorum Yap
 13. Tuğba

  PTT kargo ile verdiğim hiç bir ürün elime ulaşmadı. Hiç iyi çalışmıyorlar!

  Yorum Yap
 14. Fatma Ünal

  Bu kadar sorumsuz, müşteriye önem vermeyen ve saygı göstermeyen başka bir kargo şirketi görmedim. Ne kadar şikayet yazılırsa yazılsın asla düzelmeyecek. Size kazandırdığımız paraya yazık..

  Yorum Yap