PTT Karabağlar Posta Dağıtım Merkezi Karabağlar PDM (Karabağlar, İzmir)

Adres: Aşık Veysel Mahallesi 4047/1. Sokak Numara: 14 Karabağlar – İzmir
Telefon: 0 232 265 00 05
Telefon 2: 0 232 264 46 00
Telefon 3: 0 232 264 47 00
Faks: 0 232 264 48 00

PTT Karabağlar Posta Dağıtım Merkezi Karabağlar PDM iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Karabağlar Posta Dağıtım Merkezi Karabağlar PDM’de yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

14 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Mert Uzun 29 Nisan 2022

  Kargom 2 günden beri dağıtıma çıkmadı telefonları arıyorum açan kimse yok. Hayatımda bu kadar mağdur olmadım.

  Yorum Yap
 2. Melek Ulusoy 29 Mart 2022

  Saçma sapan güvenirsiz iş yapıyorsunuz, bu telefonunuzda PTT Karabaglar dağıtım, neden açmıyorsunuz. Günlerdir kargo alıcısına ulaşmadı. 1 dakikalık yol ve aynı semtte adresler neden kargo halen gelmiyor.

  Yorum Yap
 3. Melek Karakaya 28 Mart 2022

  0 – 600 km 1 günde kargo PTT elinde diye yazıyor buna istinaden gönderdim 25 8 de bugün 28 halen haber yok. Adrese en yakın notere gittim. Alıcının eline çabuk geçsin diye 1 gün içinde yazmışsınız km. olarak belirtmişsiniz. Bugün 4 gün oldu halen ulaşmamış nasıl iş yapıyorsunuz. Önemli evrak alıcıya acil ulaşmalıydı. Noterden gönderilen yer eve adresine 5 dakika günler oldu halen ulaşmadı.

  Yorum Yap
 4. Ömer Kutalmış 11 Ocak 2022

  Eve bakmadan evde kimse yok deyip kargoyu geri götürüyorlar. Sonrada telefona bile bakmıyorlar. Muhatap yok hizmet sıfır anlayış sıfır mağduriyet diz boyu yahu size ne yazalım ki ne yazalım da bir şey değişsin. Allah sizi bu halka muhtaç etsin başka bir şey demiyorum.

  Yorum Yap
 5. Pelin Uzun 4 Haziran 2021

  Evde olmadığım için kargom geri gitmiş. Bilgi bile verilmedi. Geri müracaat etmem isteniyor ve böyle bir giriş yok. En azından haber verilebilirdi.

  Yorum Yap
 6. Ayşen İnanç 3 Haziran 2021

  Evde olmadığım için kargom geri gitmiş. Telefonla arayıp iletişim kurabilirlerdi. Ameliyat oldum gidip alma imkânım yok. Adresi tam bilmiyorum yalnız yaşayan birisiyim bana telefonla arayıp bilir diler bende ona göre yönlendirebilirdim.

  Yorum Yap
 7. Gülbahar Tufan 7 Mayıs 2021

  04.05.2021 10.41 de İzmir’e ulaşan kargom 4 gündür ortada yok. Arıyoruz açan yok. Acilen elime ulaştırılması gerekiyor. 1–2 günlük bir gecikmeyi anlarım ama 4 günlük bir gecikmeyi anlamak mümkün değil. PTT bir daha tercih edilmemek için elinden geleni yapıyorsun.

  Yorum Yap
 8. Zeynep Bal 3 Mayıs 2021

  Almanya’dan kargom geldi iki günde. 10 gündür İzmir’den şahsıma ulaşmıyor. Berbat bır çalışma! Telefonlara çıkmıyorlar. Kapanma dönemindeyiz PTT müşteri hizmetleri şubeye gidin diyor aramda 40 dakikalık yol var! Nasıl olacak.

  Yorum Yap
 9. Funda Türk 22 Nisan 2021

  Çok, çok vasat bir kargo adresimde bulunmama rağmen zile dahi basmadan haber kâğıdı bırakıp gidiyorlar. Ve bana çok uzak bir şubeden gidip ayaklarına almamı belirtiyorlar. Tekrar bir daha ulaş ulaşabilirsen artık.

  Müşteri hizmetlerini aradım peşine düştüm onlarda hiçbir şekilde yardımcı olmadan telefonu kapatıyorlar. Sonuç 0 ve kargom gıda ürünü artık gelmesin bozulmuştur o kargo dedim sinirlendim ve kapattım. Çok köyü ve sorumsuzluk hat safhadadır. Dağıtıcı personelin bu kadarda sorumsuzluğuna pes dedim artık.

  Yorum Yap
 10. Şeyma Öztürk 17 Aralık 2020

  Kargom 5 gün önce İzmir’e ulaşmasına rağmen hala dağıtıma çıkarılmadı. Durumu da güncellenmiyor. Bu kadar mı zor ilçeme gelen kargonun adresime getirilmesi? Telefonlara bile cevap verilmiyor. Ne işe yarıyorsunuz gerçekten merak etmekteyim. Bu kadar sorumsuzluk olmaz.

  Yorum Yap
 11. Zeynep Pamuk 6 Nisan 2020

  Ben Zeynep Pamuk benim hala siparişim gelmedi bekliyorum.

  Yorum Yap
  1. Fatih Dağlar 23 Eylül 2020

   Zeynep, daha telefonlara bile cevap vermiyorlar.

   Yorum Yap
 12. Doğukan Çal 27 Şubat 2020

  Hizmet 0 dır bir ürün siparişi verdik, 1 hafta oldu ürün daha gelmedi. Ben mağdur kaldım sizin mağdur kalmanızı istemem.

  Yorum Yap
 13. Cihat Yıldız 2 Mart 2019

  Ben Eskişehirde ikamet ediyorum 25.02.2019 tarihinde ürünü karabaşlar şubesinde teslim edilmiş görünüyor. Halen gelmedi PTT nasıl hızlı çalışıyor maşallah.

  Yorum Yap