PTT Karaköprü Şube (Karaköprü, Şanlıurfa)

Adres: Şenevler Mahallesi Narlık Caddesi Numara: 18/A Karaköprü – Şanlıurfa
Telefon: 0 414 347 11 79
Faks: 0 414 347 94 29

PTT Karaköprü şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Karaköprü şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

17 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Elif Kocadağ

  Karaköprü PTT şubesinin numarasını arıyoruz cevap veren yok. Müşteri temsilcisini arıyoruz postacının numarası veriyorlar yine cevap veren yok. Kargomuza nasıl ulaşacağız hiç iyi hizmet verilmiyor.

  Yorum Yap
 2. Ali Şenel

  Böyle PTT kargonun ya ne bilim böyle işini yapmadan para kazanıyorlar. Benim kargom daha 1 aydır gelmedi.

  Yorum Yap
 3. Derya Kalkan

  Kargoyu anca 20 günde aldım.

  Yorum Yap
 4. Halit Öztaş

  Normalde bir kargo kaç günde teslim edilir. Kargom bir haftadır İstanbul’da Urfaya verilen kargo daha ulaşmadı. Telefona cevap verende yok ptt kargo böyle çalışıyorsa helal olsun.

  Yorum Yap
 5. İsmail Gökhan

  Ürünü ne zaman teslim edecekler acaba merakla bekliyorum. Telefonlara da cevap vermiyorlar. Tek kelimeyle berbat bir kargo şirkettir.

  Yorum Yap
 6. Zübeyde Turunç

  Berbat bir şube 10 gündür hala eve gelmedi. Almaya gittim kargo daha ayrılmamış diyor şubeden, dona kaldım. İnşallah eve gelir.

  Yorum Yap
 7. Yasemin Gökçe

  Kargoyu şubede bekletip alıcı adreste yok diyen bi şirket margim ptt ile evime gelmiyor. Çok sinir bozucu bir sistemleri var.

  Yorum Yap
 8. Hazal Güldal

  7 Ağustosta elime geçmesi gereken kargo 22 Ağustos oldu hala gelmedi. Arıyoruz açmıyorlar. Bu ilk değil sürekli bunu yapıyorlar. 15 gün sonra sınavım var hala kitap gelecek diye bekliyorum, muhatap olacağımız bile kimse yok!

  Yorum Yap
 9. Mikail Toprak

  Böyle taşımacılık olmaz, insanların zamanını boşuna harcıyorsunuz. 10 gündür kargo bekleniyor, keyfe keder çalışanlarınız var. Bir daha kesinlikle tercih etmeyeceğim gibi tavsiyede etmeyeceğim.

  Yorum Yap
 10. Nurullah Aykan

  PTT kargo Ağustos 11’inde İstanbuldan kitap kargo yola çıkmış. 13 Ağustos da kontrol edip sorguladığımda Şanlıurfa merkez Karaköprü ye varmış ama bugün Ağustos 19 hala ortada bir şey yok.

  7 gündür boşu boşuna bekletiliyor ki ben tatildeyim ve iznim bitti, ne olacak şimdi, mağduriyetini kim karşılayacak, bu ne ciddiyetsizlik, yapacaksanız sağlam ve zamanında yapın bu işi artık.

  Yorum Yap
 11. Büşra Güdücü

  Ya nasıl bir kargo firması ya ne telefonu açan var ne kargomu getiren. Cidden sinir bozucu berbat hizmetleri, hiç bir ilde böyle işine kötü yapan yoktur.

  Urfa hariç her konuda geride olmayı nasıl başarır insan ya, ayın 12 sinden beridir verilen kargom hala ulaşmadı bana, arıyorum açan yok!

  Yorum Yap
 12. Uğur Eyi

  2 haftada kargom gelmedi. 2 hafta sonrada evde olmama rağmen sisteme evde yok notu bırakmışlar.

  Yorum Yap
 13. Kübra Başer

  Kargonuz geliyor şubede duruyor ama evinize gelmesi için arayıp fırça çekmeniz gerekiyor. Aksi halde 1 ya da 2 hafta arayıp getirin kargomu diye azarlamazsanız firmaya geri gidiyor. Hayatımda gördüğüm en ilginç prensiplere sahip kargo şirketi. Normalde kargo gelir şubeye ertesi gün evinize gelir ama burada telefonla arayıp kargo şubesi personeline getirin artık diye kızmanız gerekiyor.🤔

  Yorum Yap
 14. Gülay Aksu

  8 gündür kargo bekliyorum. 8 gün sonunda evde olmama rağmen adreste yok denilmiş. Kargonun üstünde telefon numaramız var. Neden aramıyorsunuz. Madem getirmeyecektiniz ilk gün arasaydınız gelip alırdık kargomuzu.

  Yorum Yap
 15. Pervin Türkmenoğlu

  Evde olmama rağmen kargoya adreste yok notu yazılmış. Adreste olmasam güvenlik alıyor kargoyu ve siteye de hiç gelinmemiş. Nasıl adreste olmuyorum anlamadım.

  Yorum Yap
 16. Mehmet Değirmenci

  Bari telefonlara baksınlar. Bana gelmemişler de kargonuz teslim edilmemiştir diyor. Sürekli evdeyim bu ne rezillik ya!

  Yorum Yap
  1. Yakup Gırgın

   PTT kargo bir daha tövbe, bir şey bu kargodan sipariş etmeyeceğim. Arıyorum telefonu açan yok!

   Yorum Yap