PTT Karatay Belediyesi Şube (Karatay, Konya)

Adres: Karatay Belediyesi Sarıyakup, Garaj Caddesi Numara: 5 Karatay – Konya
Telefon: 0 332 352 61 27

PTT Karatay Belediyesi şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Karatay Belediyesi şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

2 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Irem

  Merhaba.. bu konyada ki karatay belediye kargo en rezil en tehlikeli yer.. bir kolu yurt dışında gelen yok ikinci kolu mersinde geldi ama onu hiç getirmediler başka kapıya soktular ve gitiler .. sonra da mesaj gönderdiler adreste bulunmamaktadır.. tabiki sinirlendim hakli yerde dayanamadım bağırdım.. ikinci günü benim arkadaşım gitti kolu vermediler birde pasport kontrolü yaptılar sanki gümrük memuru gibi.. bu insan turkiye de multeci.. hangi passport hangi vize bunlar aradılar? irkcilik.. bu ptt ye kınıyorum..

  Yorum Yap
  1. gökhan

   Tabi kontrol edecekler kargonun içinde ne var ptt kontrol etmek durumunda sizde dışardan geliyorsunuz ülkemizin nadide kurumu olan pttye laf söylüyorsunuz.

   Irkçılık demişiniz bunu bir size yapmıyorlar tüm herkese yapıyorlar adamların görevi çünkü…

   Yorum Yap