PTT Karatay Posta Dağıtım Merkezi Karatay PDM (Karatay, Konya)

Adres: Fevzi Çakmak Mahallesi Adana Çevre Yolu Caddesi Numara: 42 Karatay – Konya
Telefon: 0 332 342 38 88
Faks: 0 332 342 38 88

PTT Karatay Posta Dağıtım Merkezi Karatay PDM iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Karatay Posta Dağıtım Merkezi Karatay PDM’de yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurt dışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

7 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Asude Toprak 6 Ocak 2023

  Telefonlara bakılmıyor ve kargom 10 gündür Karatay Mevlana şubesinde bekletiliyor. Arkadaş iyi misiniz ya neresi gerekiyorsa her yere şikâyet edeceğim.

 2. İbrahim Sarıtaş 24 Ağustos 2022

  15 Ağustos 2022 tarihinde PTT kargo Karatay dağıtım şubesine gelen kargo 10 gündür nerede? Dağıtıma çıkarıldı mesajı geliyor ürün ortada yok. Günlerdir telefonlara bakan yok. Acaba çalışanlar aldığı maaşı hangi vicdana sığınıp rahat, rahat harcıyorlar tam bir soru işareti tam anlamıyla rezalet!

 3. Ahmet Bulut 21 Haziran 2022

  Gebze den bir gecede Konya ya giden ağırlığı da sadece A4 kâğıdı olan kargo dört gündür dağıtıcıya çıkamadı. Üstelik telefonlara bakanda yok. Birde APS güya böyle anlayışlara vurdumduymazlıkla aymazlıklarına yazıklar olsun.

 4. Mehmet Çolak 26 Mayıs 2022

  Ayın 20 sinde çıkan kargo 21 inde Konya Karatay şubesine gelebiliyor ama 23 ünde dağıtıma çıkıyor bu bir sorun ama takmıyoruz. Fakat 23 ünde dağıtıma çıkarıp akşam 17:03 de eve geldik yoktunuz deyip mesai bitiminde bunu yapmanız gerçekten ayıptır.

  Bu 2 kere başımıza geliyor size bu kargo ücreti ödenmiyor mu da eve getirmiyorsunuz yoksa mesai bitecek salla diye mi yapıyorsunuz bunu ben işimiz gücümü bırakıp sizin her seferinde ayağınıza gelmek zorunda mıyım?

 5. İsa Aydogdu 10 Şubat 2022

  2 günde gelen kargo 3 gün oldu dağıtıma çıkmadı. Telefonlara bakmıyorlar. Kargo gelince de sen odadan kapıya gidinceye kadar zile basıp kapıya güm, güm vururlar.

 6. Fatma Kurt 14 Eylül 2020

  Telefonlara cevap verilmiyor.

 7. salih yiğit 29 Temmuz 2019

  Ankaradan bir günde gelean kargo karatay ptt de dört gündür gelemedi