PTT Kargo 2 Eylül Merkezi Şube (Odunpazarı, Eskişehir)

Adres: Arifiye Mahallesi İki Eylül Caddesi Numara: 59 Odunpazarı – Eskişehir
Telefon: 0 222 230 14 14
Telefon 2: 0 222 230 13 76
Faks: 0 222 230 27 78

PTT Kargo 2 Eylül Merkezi şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kargo 2 Eylül Merkezinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT Kargo Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

1 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

  1. Seyhun Temena

    16 Eylül 2020 de kuryeniz aşağıdan zile bastı. Kim olduğunu sordum. Kurye zarfın var dedi. Kimlik ve kalem getirin dedi. Kendisi niye kapıya gelmedi diye düşünerek aşağıya indim.

    Kimliğim ve koronavirüs maskem kızımda olduğu için, almadan indim. Çok bozulmuştum. Niye yukarı getirmediğini soracakken, bana hani masken dedi. Kızımda dedim. Acil indim.

    Güzelce hitap etmesini istedim. Fotoğrafını çekip şikayetçi olacağım dedim. Kuryelerinizin görevi gelen koliyi ya da evrakı apartman kapısına kadar mı getirmek görevi? Bir de insanlara daha kibar davranması gerektiğini öğretmiyor musunuz? Gönderen yere ve ayrıca PTT müdürlüğüne yazacağım. Şayet insan azarlamak kamu görevi ise bilelim. Başkanımız böyle söylemiyor mu?

    Yorum Yap