PTT Kargo Acıbadem Kargo Dağıtım Merkezi Acıbadem KDM (Üsküdar, İstanbul)

Adres: Acıbadem Mahallesi Acıbadem Caddesi Numara: 133 Üsküdar – İstanbul
Telefon: 0 216 325 42 10

PTT Kargo Acıbadem Kargo Dağıtım Merkezi Acıbadem KDM iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kargo Acıbadem Kargo Dağıtım Merkezi Acıbadem KDM’nde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT Kargo Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

47 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Veli Özsoy

  Hayatımda böyle düzensiz ve vurdumduymaz kargo şirketi görmedim. Arkadaş telefona cevap vermeyen topluluğu bir arada birleştirmişsiniz. Bir kargo Bursa’dan İstanbul’a 20 günde gelir mi ya! Gelen kargoda şubede bekletiliyor ve bir ay olacak neredeyse. Tüketici mahkemesine şikâyetinde bulundum.

  Yorum Yap
 2. Fehmi Ünlü

  5.11.2020 tarihinde tarafınıza teslim edilen 2791001116699 takip numaralı kargo Ankara’daki adresim yerine Kocaeli’de ilgimin olmadığı bir adrese teslim edildiği görülüyor. Kargomun en kısa zamanda tarafıma gönderilmesini istiyorum.

  05/11/2020 – 18:39:07 – Kabul Edildi. ACIBADEM KARGO DAĞITIM / ACIBADEM KARGO DAĞITIM KADIKÖY İSTANBUL(AND).
  05/11/2020 – 18:55:41 – PTT İşyerinden Çıktı PTT İşyerine Sevk Edildi. ACIBADEM KARGO DAĞITIM / ACIBADEM KARGO DAĞITIM KADIKÖY İSTANBUL(AND).
  09/11/2020 – 08:45:19 – PTT İşyerine Geldi. İZMİT POSTA DAĞITIM / İZMİT POSTA DAĞITIM İZMİT KOCAELİ.
  09/11/2020 – 09:10:10 – Dağıtıcıya Verildi-Cihet No:413008078 İZMİT POSTA DAĞITIM / İZMİT POSTA DAĞITIM İZMİT KOCAELİ.
  09/11/2020 – 17:09:27 – Teslim Edildi. İZMİT POSTA DAĞITIM / İZMİT POSTA DAĞITIM İZMİT KOCAELİ.

  Yorum Yap
 3. Seren Ay

  Kargom aldığım günün ertesi günü Ankara’dan acıbadem şubesine ulaştı. 5 gündür şubenizde bekliyor. Böyle iş disiplini olmaz. Hiçbir şekilde ulaşım sağlayamıyorum. Umarım kapanır ve hepiniz işsiz kalırsınız. Sizinle çalışan hiçbir yerden asla bir şey almayacağım.

  Yorum Yap
  1. Mertcan Tamer

   Seren Ay aynı şeyi bende düşünüyorum. Olmaz olsun böyle hizmet.

   Yorum Yap
 4. Umut Arpacı

  Bu ne kardeşim 25 gün oldu. Kargoyu kullanıp mı yolluyorsunuz.

  Yorum Yap
 5. Şevval Mızrak

  Tam 12 gün sonra gönderdiğiniz kargo bana bile ait değil. Hem ben hem de kargonun doğru alıcı mağdur durumda, hiçbir şekilde iletişim kuramıyoruz. Lütfen yaptığınız işi doğru yapın. Yanlış kargonun peşine bile ben düşüyorum.

  Yorum Yap
 6. Esra Güral

  Kargom 6 gündür Acıbadem ptt kargoda bekliyor. Telefonları her zaman meşgul, müşteri hizmetlerini aradığımda da aktarım yapmıyorlar. Ürünleri stokluyorlar mı şubeye ben anlayamadım. Hiçbir satıcının ptt kargo ile çalışmamasını öneririm.

  Yorum Yap
 7. Okan Ünal

  Sizin çalışma disiplininizi doğru bulmuyorum, dağıtımda sıkıntı yaşanıyorsa farklı şubelere paylaşılması gerek. Hiçbir sebep kargomun 10 günden fazla süredir Acıbadem’de durmasını açıklayamaz. Kendinize kargo şirketi diyebilmeniz için önce kargomuzu ulaştırmanız gerekli.

  Yorum Yap
 8. Mahmut Tanrıkulu

  10 gündür kargom Acıbademde bekliyor. Kimseyle iletişim kuramıyorum. Bu nasıl bir çalışma anlamadım.

  Yorum Yap
 9. Hakan Can

  Acıbadem KDM PTT çalışanlarının işini düzgün yapmıyor. Bir ürün getirecek 50 gün oldu turşusunu kuracaklar her halde yazıklar olsun!

  Yorum Yap
 10. Züleyha Kılıç

  4 Kasım tarihinde acıbadem dağıtım yerine gelen kargom bir türlü çıkış yapamadı. Müşteri hizmetlerini aradığımda yapacak bir şeyleri yok diyor. Acıbademi şubeyi aradığımda kimse telefonu açmıyor.

  Yorum Yap
 11. Hakan Girişken

  Kargom 11 gündür Acıbadem PTT kargoda. 444 1 788 i arayıp neden hala gelmediğini sorduğumda ” şubenin bileceği iş” diye cevap veren bir zihniyet. Şubeyi aradığımda telefona cevap veren bile yok. Yazıklar olsun. Kimse kullanmaz ise akılları başlarına gelir.

  Yorum Yap
 12. Şeyma Nur Coşanay

  1 haftadır kargom şubede hala dağıtımı gerçekleşmedi. Bu nasıl bir kargo şirketi rezalet!

  Yorum Yap
 13. Muhammed Köse

  İade ettiğim kargo 4 gündür acıbadem kargoda bekliyor. Hâlâ firmaya teslim etmediler. bu yüzden para iademi alamıyorum. Arkadaş beceremiyorsanız bırakın kargo işini yapmayın. 😠

  Yorum Yap
 14. Ayfer Keskin

  Kargom 4 gündür Acıbadem PTT kargoda. 444 1 788 i arayıp neden hala gelmediğini sorduğumda ” şubenin bileceği iş” diye cevap veren bir zihniyet. Şubeyi aradığımda telefona cevap veren bile yok. Yazıklar olsun.

  Yorum Yap
 15. Caner Özel

  Kargom 24.10 dan beri Acıbademde gözüküyor. Ne gelen var ne giden. Acıbadem kargo merkezine ya da müşteri hizmetlerine ulaşmak zaten imkansız. Hizmet sıfır. Yakında geri de yollarlar evde bulamadık da derler bunlar.

  Yorum Yap
 16. Özkan Kaya

  Ne biçim iş Acıbademde 14 gün oldu bekliyoruz.

  Yorum Yap
 17. Banu Nazikcan

  Benim de kargom 17 Ekim’den beri aynı yerde duruyor. Kargo sorgulamak için telefon ediyorum, 15 dakika bekliyorum telefonu açan yok. Pes hiç bu kadar kötü hizmet görmedim.

  Yorum Yap
 18. Enes Hüseyin Berker

  Kargom 3 gündür aynı yerde bekliyor. İletişim kuramıyorum. En azından basına bir şey geldi deyin rahatlayayım.

  Yorum Yap
 19. Gülüser Bostancı

  18 gündür 1 kargo nasıl teslim edilemez, gerçekten hayretler içerisindeyim. Sürekli arıyorum 15 dk. telefonda bekliyorum ama yok yani. Kocaman 18 gün ya gerçekten şaka gibi.

  Yorum Yap
 20. Adem İkiz

  Gönderim olan kargoda sorun yaşamıştım. Benimle ilgilenerek acil olan kargomu teslim eden Levent Bey’e teşekkür ederim. PTT’ye de böyle işinin bilinicinde müşteriye karşı gayet saygılı bir eleman çalıştırdığı için ayrıca teşekkür ederim.

  Yorum Yap
 21. Mehtap Tatlı

  Nerden size bulaştım. Sınavım için kitap sipariş ettim sınav günü gelecek ve kitap hala elime ulaşmadı. Telefonlarınıza da bakmıyorsunuz.

  Yorum Yap
 22. Rıza Şeker

  Acıbadem kargo dağıtım ptt kargo dağıtım işini yapmıyor.

  Yorum Yap
  1. Pınar Er

   Kesinlikle katılıyorum. 18 gündür kargom ortada yok.

   Yorum Yap
 23. Harun Paylar

  Kargom 03/10/2020 tarihinden itibaren 5 gündür Acıbadem Kargo Dağıtım şubenizde beklemektedir. Halen kargom tarafıma ulaştırılmamıştır. Bekleme nedeni konusunda tarafıma acilen bilgi verilmesini istiyorum.

  Yorum Yap
  1. Sertan Kopmaz

   Harun Paylar merak etme yoğunluktan bekliyordur. Arasan sorsan yoğunuz diyecekler.

   Yorum Yap
 24. Ali Ağcaer

  Kargom 3 gündür şubenizde bekliyor. Çocuğumun kitaplarını kargoda ve acil gelmesi gerekir.

  Yorum Yap
  1. Mehtap Oğul

   Benim 2 haftadır şubede bekliyor. Sizinde en az bir 2 haftanız vardır.

   Yorum Yap
 25. Duygu Önal

  Gerçekten rezil bir kargo ellerinde kaç gündür bekliyor şu gün elinizde olur bu gün olur yok. Arıyoruz açan da yok müşteri hizmetlerine şikâyette bulundum. Bu hafta gelmezse CİMER ve tüketici hakem heyetine de yazacağım. Alışmışlar sorumsuzlar bedava para kazanmaya.

  Yorum Yap
 26. İlhami Çelik

  Merhaba, tam 5 gündür kargom ilçe, ilçe dolaşıyor. Maalesef adresime ulaştırmıyorlar. Telefonlarıma tam 5 gündür açıp bakma zahmetinde bulunup bilgi vermiyorlar.

  Yorum Yap
 27. Canan Özdemir

  Kargoyu benden çok sevdiniz heralde elinizde bekletiyorsunuz!

  Takip Numarası: KP02867140691.

  29/09/2020 – 14:11:31 – Kabul Edildi KARŞIYAKA / KARŞIYAKA KARŞIYAKA İZMİR.
  29/09/2020 – 14:23:05 – PTT İşyerinden Çıktı İZMİR KARGO İŞL.MRK. Merkezine Sevk İşlemi Gerçekleşti. KARŞIYAKA/KARŞIYAKA KARŞIYAKA İZMİR.
  30/09/2020 – 08:53:02 – PTT İşyerine Geldi ACIBADEM KARGO DAĞITIM / ACIBADEM KARGO DAĞITIM KADIKÖY İSTANBUL(AND).

  Yorum Yap
 28. Cihan Yıldız

  5 gündür ofisinizde bekliyor kargom. Neden dağıtıma çıkartmıyorsunuz.

  Yorum Yap
 29. Nesrin Doğan

  Nereden bulaştım size sinir hastası edersiniz insanı bir daha kesinlikle çalışmam tüm herkesi aradım 3 gündür meşgul mü olunur. Yapmayın kardeşim bu işi yapamıyorsanız insanları mağdur etmeye hakkınız yok.

  Yorum Yap
 30. Müjde Çelik

  Nebi telefonu açmak var ne bir şey ya bu ne biçim bir şey paramızı resmen rezil oluyoruz. Telefonları açın bari bir bilgi verin.

  Yorum Yap
 31. Kadir Atlı

  Ya bunlar tefona neden bakmıyorlar ya!

  Yorum Yap
  1. Funda Bayram

   Acıbadem Kargo şirketi işini yapmıyor telefonlara cevap vermiyor.

   Yorum Yap
 32. Dilan Poyaz

  Olduğum halde evde yok dediniz tam 3 haftadır kargomu bekliyorum. Bütün işe yaramaz insaanları işe almışlar. Şu hale bak ne ulaşabiliyoruz ne başka bir şey yeter!

  Yorum Yap
 33. Aygül Tarakçı

  02687910474 nolu kargom kaç gün olmasına rağmen PTT işyeri de beklemektedir. Yoğun bir şekilde aradığım halde kimseyi muhatap dahi bulamıyorum. Bu kadar sorumsuzluk olmaz. Güvendiğim için PTT kargoyu tercih etmiştim.

  Yorum Yap
 34. Şeyma Güldal

  2751366212009 nolu kargom evde bulunmama rağmen adreste bulunmadığınız için teslim edilemedi diye mesaj geldi. Haber kağıdı falan da bırakılmamış bir daha asla PTT kargo ile çalışmayacağım.

  Yorum Yap
 35. Cankut Herek

  KP02585559225 numaralı kargom arka kapıdan teslim edilecektir yazdım ısrarla ön kapıdan verdikleri için kabul etmiyorlar. Yalvarıyorum şu kargoyu arka kapıdan verin telefonlarınıza ulaşılmıyor. Öğrenciyim ödevlerimi projelerimi yapıyorum ne yapacağımı şaşırdım.

  Yorum Yap
 36. Ferdi Kılıç

  Kaç günden beridir kargom bir Tuzla bir Esenyurt bir Arnavutköy geziyor Zeytinburnu’na gelemedi. Şimdide gidip Acıbademden kendim teslim alacakmışım. Bu ne saçmalıktır!

  Yorum Yap
 37. Timur Kılıçoğlu

  İstanbul içerisinde her ayın 5 inde adresine dağıtım yapılmak üzere verilen kıymetli posta evrakının aradan 31 gün geçmesine rağmen hala elime ulaşmış durumda değildir. Sayrayicedit mahallesinin dağıtım elemanının defalarca ikaz edilmesine rağmen kendisinin söylediği iş yoğunluğu ve eleman yetersizliği nedeniyle postaların ulaştırılamadağı şeklindedir. Hatta kendinden emin bir şekilde Acıbadem Dağıtım Müdürlüğüne şikayet edebilirsiniz şeklinde söylemi vardır. Bu olumsuz durumun düzelmediği taktirde genel müdürlüğe Cimere ve gerekli mercilere gerekli şikayetleri yapacağım.

  Yorum Yap
 38. Murat Güdücü

  Avrupa yakası dağıtım merkezinden Anadolu yakası ”TİM” e ardından ”Acıbadem Dağıtım Merkezi”ne kargom tam 4 günde ulaştırıldı. Anadolu yakası d.Merkezinden Acıbadem D.merkezine kargom teslim edildi 3 gündür ürünün sevkini bekliyorum.

  Müşteri numune bekliyor. Ne Tim ne Acıbadem D.M kesinlikle telefonları açmıyor. Anadolu Yakası TİM ve Acıbadem Dağıtım Merkezi’ni tam olarak şöyle değerlendirebiliriz. Milletin vergileri ile maaş alıp, aldıkları maaşlar ile çoluk çocuklarının boğazlarından geçirdikleri lokmaların ‘millet” in sayesinde olduğunun bilincinde olmayan. Bizlerin rızkına mani olup kendileri ve evlatlarına ”ah edilmiş” rızkı boğazlarından geçiren ve bundan hiç rahatsız olmayan.

  Aman tekerimize çomak sokulmasın da para yemeye devam edelim ‘ zihniyetinde olan” dağıtamama ” merkezidir burası. Çaycılarına kadar hakkımı helal etmiyorum. Buna sebep olanları da Allah ‘a havale ediyorum.

  Yorum Yap
  1. Gamze Polat

   Murat Bey o kadar haklısınız ki.

   Yorum Yap
 39. Hatice Çapa

  Kargomu artık şubeme yollar mısınız? Satıcıya ödeme yapamıyorum.

  Yorum Yap
 40. Serdar Baştuğ

  Kargo 15 gündür şubede bekliyor. Bu cuma kampanyasından birçok eticaret sitesi kampanya yapmış kargoları dağıtamamışlar mail attım gelen cevap bu şekilde işin garibi tarafınıza teslimi sağlanacaktır diyor. Ben alan değil gönderen kişiyim.

  KP024**** barkod numaralı gönderinin merkezimizdeki iş yoğunluğu nedeniyle geç sevki sağlanmış olup en kısa sürede tarafınıza teslimi sağlanacaktır. Yaşanan aksaklıktan dolayı özür diler iyi günler dileriz. İstanbul (Anadolu Yakası) – Acıbadem Kargo Dağıtım Merkezi Müdürlüğü

  Yorum Yap
  1. Erdal Yolaçan

   Bu kadar sorumsuz bir kargo şirketi tanımıyorum 15 gün oldu hala kargom gönderilecek bir daha asla çalışmıyorum PTT kargo ile.

   Yorum Yap