PTT Kargo Aliağa Merkezi Şube (Aliağa, İzmir)

Adres: Kazım Dirik Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Numara: 7/A Aliağa – İzmir
Telefon: 0 232 616 14 30
Faks: 0 232 616 14 84

PTT Kargo Aliağa Merkezi şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kargo Aliağa Merkezi şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT Kargo Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

9 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Erol Ayaydın

  PTT kargo siz hangi kafayı yaşıyorsunuz acaba ne kadar gereksiz kişi varsa orda galiba 10 gündür kargom gelecek. Sizin gibi firmaya ve çalışanlara yazıklar olsun!

  Yorum Yap
 2. Yemliha Saraç

  Kargom peynir 22.12.2020 tarihinde teslim edildi halen elime geçmedi. Bozulduğu zaman kim sorumlu olacak? Telefonlarınız sürekli meşgul ya da çalıyor, çalıyor cevap veren yok. Diğer kargolar en geç iki günde teslimatı yapıyorlar.

  Yorum Yap
 3. Ayfer Şahin

  Kargom bir kaç gündür Aliağa PTT şubesinde evde olduğum halde bana Trendyoldan mesaj geldi. Kargonuz size ulaştırılamadı diye hesabımdan baktığımda evde olmadığım ve haber kağıdı bırakıldığı yazıyor. Nasıl oluyor bu kimse gelmediği halde nasıl benim kargom evde yokum diye gönderilir. çocuklarımla evdeyim virüs yüzünden çıkamıyoruz ki.

  Yorum Yap
 4. Oğuz Gökmen

  Yüz defa arıyorum yüz defada su telefona cevap veren yok. Rezillik gerçekten aynı kargoyu ikinci defa istedim sözde adres eksikliğinden geri göndermişsiniz. Diğer kargolar benim evimin adresini buluyor bir PTT bulamıyor. Kesinlikle bu iş hakkıyla yapılmıyor

  Yorum Yap
 5. Nilay

  Elinizde işini doğru düzgün yapacak adam yoksa yapmaya gönüllü yüzlercesi dışarda bekliyor. Nerenin torpilli çalışanlarısınız acaba bi kargoyu getiremiyorsunuz 1 haftadır. Telefonlarımıza da cevap veren yok. Ne iş yapmaya var peki ptt? Tam anlamıyla rezalet

  Yorum Yap
 6. Ebru

  İi güzarlıkta üstünüze yok valla bune ya arıyorum telefonlara bakılmıyor meşgul çalıyor. Kargom tam 2hafta şubemizde kaldı sonra getirdiniz. Bi kargoda 2günfür elinizde geyrmıyorsunuz bu nasıl iş ya adam gibi yapın işinizi.

  Yorum Yap
 7. iclal

  Lütfen kargoyu getiemeden telefonla geleceğinizi önceden bildirin

  Yorum Yap
 8. Emre demirkan

  Ne kadar güzel hizmet veriyorsunuz telefonlar bile açılmıyor bravo iş güzarlar topluluğu

  Yorum Yap
 9. Sadık Yurtçu

  cevaplanmayan telefon numarası. tebrikler ptt kargo harikasın.

  Yorum Yap