PTT Kargo Altındağ Kargo Dağıtım Merkezi KDM (Yenimahalle, Ankara)

Adres: Çamlıca Mahallesi 149. Cadde Numara: 10 Yenimahalle – Ankara
Telefon Numarası: 0 507 456 28 41
Faks Numarası: 0 312 397 91 55

PTT Kargo Altındağ Kargo Dağıtım Merkezi KDM iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kargo Altındağ Kargo Dağıtım Merkezi KDM’de yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT Kargo Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum Yaz

Müşteri yorumları

1 Müşteri Yorumu

  1. Mehmet

    PTT sitesinde dikkat edin burada değil PTT sitesinde yazan diyorum santral numarası 3123977430 neode çikolatamı ne o çıkıyor. PTT müşteri hizmetlerini aradım müşteri hizmetleri de PTT sitesinden okuyor söylüyor ki aynı numarayı verdi.

    Neyse 3123977430 çikolatacıyı aradım kargo nerde esprisi yapayım dedim. Başta operatör çıkıyor tabi çıkan bayana PTT sitesinde yanlışlıkla sizi yazmış haberiniz var mı demez olsaydım kadın oralı bile olmadı. Bana kim ne yazmış neden PTT sitesine yazmış burası çikolatacı diyor velhasıl sayfada verilen 0 507 456 28 41 hat ile ya da benim gibi 444 1 788 PTT müşteri hizmetlerini aramak gerekli.

    Yanıtla