PTT Kargo Arnavutköy Merkezi Şube (Arnavutköy, İstanbul)

Adres: İslambey Mahallesi Fatih Caddesi Numara: 114/116/A Arnavutköy – İstanbul
Telefon: 0 212 597 67 67
Telefon 2: 0 212 597 13 12
Faks: 0 212 597 12 04

PTT Kargo Arnavutköy Merkezi şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kargo Arnavutköy Merkezi şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT Kargo Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

19 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Ebru Sofu

  Bu ne ya kargomu şubeden almak istiyorum ama dağıtımda diyor dağıtmada gelmiyor. Böyle bir işiniz dün yapmayan firma daha yok.

  Yorum Yap
 2. Murat İnce

  Konya’nın Kulu ilçesinde kargo değişim olarak gönderdim iade edilecek. Sahibine teslim edilecek ne yapmam gerekir bilen var mı?

  Yorum Yap
 3. Mine Develi

  Bütün numaraları aradım açan yok. Üstüne açılıp yüzümüze kapatılıyor gerçekten pes!

  Yorum Yap
 4. Arife Göçer

  Bu ne biçim sistem ya sürekli böyle bekleyecek miyiz? Kaç gündür İstanbul Arnavutköy’de bekliyor. Gerçekten şikayet edeceğim artık böyle sorumsuzluk olmaz.

  Yorum Yap
 5. Seray Ağırsın

  Aldığım ürün ayın 4 ünden beri sisteme girilmemiş PTT tarafından ve sisteme girilmeden kabul edilmeden memleketime gelmiş ancak teslim edilmiyor. Uzun bir uğraşmam sonucunda İstanbul Arnavutköy’deki şube tekrar ürün yeni verilmiş gibi giriş yaptı ve 4 gündür çıkışı yapılmadı. Memlekete gelmesi de 1 ayı bulacak sanırım ben böyle bir şey görmedim hayatımda insanları mağdur bırakıyorsunuz

  Yorum Yap
 6. Mikail Azkul

  Böyle bir işletme böyle biç rezillik görmedim. Çin’den gelseydi benim kargom daha iyi olurdu. Yazıklar olsun sizin gibi dağıtım kargosuna 4 gündür Arnavutköyde dağıtıma bekleniyor. Telefonlara bakan yok sizlere fırsat çıktı Corona virüsü bahane ediyorsunuz.

  Yorum Yap
 7. Başak Ağaç

  11 gündür kargom şubede gözüküyor. Ne zaman dağıtım yapılacak kimse cevap da vermiyor. Aynı şubeye 2. kez ürünüm geldi ve 2. kez aynı sorun nasıl bir çalışma sisteminiz var anlamadım. Niye insanları neden mağdur ediyorsunuz. Pes yani pes artık size başka bir şey demiyorum.

  Yorum Yap
 8. Aslı Cansever

  10 gündür kargomu şubede bekletiyorlar ve kesinlikle ulaşamıyorum. Birkaç gün belki ama 10 gün oldu pes artık!

  Yorum Yap
 9. Şenay Yılmaz

  Eve gitmeden kimse yok diyorsunuz ben özel güvenlik işindeyim 12 saat çalışıyorum. Lütfen kargolarımı eve götürün evde alacak kişiler var 2 tane kargomu götürün.

  Yorum Yap
 10. Necati Okuroğlu

  Hepsiburada kuruluşu tarafından 30.06.2020 tarihinde PTT Avrupa KİM’e teslim edilmiştir. PTT kargo takibe her gün 4-5 defa bakıyorum kayıtlarda görünmüyor. Bugüne kadar niçin kayıtlara alınmamıştır. 1. kargo takip numaram KP02721358897 diğer ise KP02721314282.

  Yorum Yap
 11. Binnur Kartal

  4 gündür kargom İstanbul KİM Arnavutköy şubesinde bekliyor. 4 gündür sıra gelmedi mi?

  Yorum Yap
 12. Necati Çapa

  3 gündür kargom orada bekliyor. Neden göndermiyorsunuz.

  Yorum Yap
 13. Zeynep Erkuş

  1 haftadır kargomun gelmesini bekliyorum. 3 gündür bekletiyorsunuz. Birde yasağa rağmen kargonun ulaştırılacağını söylüyorsunuz. Telefonları da açan yok. Neden hala şubede bekliyor! Gerçekten pes!

  Yorum Yap
  1. Nur Çotur

   Zeynep Erkuş kargonuz geldi mi acaba? Ben de aynı durumdayım.

   Yorum Yap
 14. Özlem Bülbül

  2 gün oldu geçti hala kargom şubenizde görünüyor. Ne zaman çıkış olacak. Ürün aldığım yerde bekletti zaten. Daha kaç hafta bekleyeceğim. Telefonları açanda yok. Ne biçim şubeymiş. Bir sürü şikâyet var. 1 tanede ben şimdi ekleyeceğim.

  Yorum Yap
 15. Elif Karayel

  Günlerdir ücretini ödemiş olduğum 2 ayrı kargom Arnavutköy KİM şubesinde bekletilmektedir. Ürünlerimin sadece sevki yapılmış ve 1 haftadır hiç bir hareketlenme yok. Şikâyet ve bilgi için bütün operatörleri aradığım halde ya meşgul çalıyor ya da açan yok.

  Anlamıyorum muhatabımızı nerde bulacağız o zaman. Bütün bu mağduriyeti yaşayanlar adına üzülerek söylüyorum ki birçok kişide aynı mağduriyet var.

  Yorum Yap
  1. İlker Güçlü

   Elif Hanım acaba kargonuz geldi mi? Aynı durumu şuan bende yaşıyorum.

   Yorum Yap
 16. Murat Kara

  PTT Arnavutköy kargo şubesine ulaşılamıyor. Kargom için adres düzeltilme olacak telefonla ulaşamıyorum.

  Yorum Yap
  1. Şule Pekcan

   Kargom 15 günden fazla oldu orda bekletiliyor. Yaptığınız çok ayıp.

   Yorum Yap