PTT Kargo Bayraklı Şube (Bayraklı, İzmir)

Adres: Adalet Mahallesi Yüzbaşı İbrahim Hakkı Caddesi Numara: 58/A Bayraklı – İzmir
Telefon: 0 232 341 45 35
Telefon 2: 0 232 306 18 19
Faks: 0 232 306 18 20

PTT Kargo Bayraklı şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kargo Bayraklı şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT Kargo Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum Yazın

Müşteri yorumları

21 Müşteri Yorumu

 1. Derya

  Kargom gelmiş sabah 11 de neden çıkmıyor yarın zaten yarim gün bayram eşyası aldık bayramda eşyasız kalacağız biraz anlayış ya!

  Yanıtla
 2. Nesrin

  Kargom bayraklıya bir günde geldi. 18inde bayraklıda. Bugün ayın 23 ü hala Bayraklıda beklemede. Neyi bekliyor anlamış değilim. Ne kadar kötü bir servis. Tatile gideceğiz kargo bekliyoruz. Şikayet etmek şart oldu.

  Yanıtla
 3. Nilgün

  Anlamıyorum o telefon numarası neden konuyor bakılmayacaksa önce bir mesaj çıktı bilgisi sonra evde yoktun evde bekliyorum geldik yoktun mesaji bu ne saçmalık

  Yanıtla
 4. Tuğba

  Bi kargo 3 gün şubede neden bekler? Telefonlara bakan yok, bu nasıl çalışma disiplini, bi yerden birşey alırken kargo ptt olunca ödüm kopuyor.

  Yanıtla
 5. Mami

  Böyle Bi hizmet olmaz olsun hiç bişeyi hak etmiyorsunuz 5 saatdir arıyorum telefonu açan yok hakkımı helal etmiyorum

  Yanıtla
 6. Gülenay

  Bir hafta oldu kargo hala gelecek bebeğime bir şey alıyorum evden çıkamıyoruz ama ptt kargo her zaman gibi dağıtımda diyor hala gelen giden yok telefonları açan yok.

  Yeter ama ya diğer kargolar neden sizin gibi değil bir düşünün bakalım siparişim 3 gün geçmiyor elimde bir daha asla sizin aracılığınızla ürün almam hiçbir yerden asla sürünüyor kargolarımız sizin şubelerinizde.

  Yanıtla
 7. Yelda baran

  1 haftadır kargomuzu bekliyoruz anlıyoruz yoğunsunuz iyide telefona cevap verin iki gün sonra kargo kayıp diyeceksiniz rica ediyorum dönüş yapın bizde sokaktan para toplayıp almıyoruz.

  Yanıtla
 8. erhan

  04.06 tarihinden beri kargom izmir / bayraklı şubesinde bekliyor kesinlikle ulaşmak ve bilgi almak mümkün değil ürünler için iade süreci başlattım. ptt kargoya 1 hafta içinde iletmeniz gerekiyor deniyor bana teslim edilmeyen ürünü ben size nasıl iade edebilirim. kesinlikle çok kötü bir hizmet anlayışınız var ve ödemiş olduğum ücrette tarafıma iade edilmiş değil.

  Yanıtla
 9. Şükran

  Kargomun icindeki bozulacak hala evime gelmedi nasıl bir kargosunuz siz

  Yanıtla
 10. Sinem

  corona günlerinde evde yoktunuz demeniz çok komik. sürekli evde birleri var. işin kolayına kaçmak evde yok demek.

  Yanıtla
 11. Ayşe

  İstanbul dan 1 günde izmire gelen kargom. 3 gündür sizden bana gelemedi her defasında Kargomu 4,5 gün bekletiyorsunuz

  Yanıtla
 12. Rahime

  1 aydır kargom yok sipariş ettiğim kpss kitabı ve sizin özverisiz disiplinsiz çalışmanız yüzünden ders çalışmam aksıyor. araştırma başlatılmış bilgilendirme yapan yok. sabır denen bişey kalmadı bu mu müşteriye saygısızlık! yazıklar olsun

  Yanıtla
 13. Aynur

  Ne zaman ptt kargo ile paket gönderilse bana ev de yoktunuz şube den alın diyorsunuz ama ne tuhaf ki diğer kargolar gelince bizi evde buluyorlar ve evdeyim bu korono günün de acaba nereye gidebilirim.

  Yanıtla
  1. Merve

   Kargom 2 hafta olu halen gelmedi, ne zaman gelecek.

   Yanıtla
 14. Hayri

  9 gündür beklettiyiniz kargoyu ne zaman dağıtıma çıkarscaksınız. Daha çok bekleyecekmiyiz.

  Yanıtla
 15. Osman AYDEMİR

  Evde bütün gün balkonda kargoyu bekliyoruz ve ptt mesaj atıyo evde olmadığınızdan dolayı kargonuz şubeye bırakılmıştır diye ptt kuryeleri teslimatları yapmıyor bütün gün yatıyorlar saati gelincede şubeye bırakıyorlar.

  Yanıtla
 16. Ahmet Güldağ

  Evde olmamıza rağmen yoktunuz diyorlar . zaten kargomuz 3 günden beri şubede bekliyor dağıtıma çıkarılmıyor. Dağıtıma çıktığında da yoktunuz. telefonlar zaten açılmıyor yazık

  Yanıtla
 17. Ayşe

  PTT Kargonun gelmiş geçmiş en kötü şubesi. Kesinlikle orada çalışanların hepsinin işine son verilmesi lazım.

  Yanıtla
 18. Duygu

  Üç gündür şubede bekleyen kargo ne zaman dağıtıma çıkacak acaba telefonlara dahi cevap verilmeye tenezzül edilmiyor oturduğunuz yerden para kazanmak nasıl bir duygu acaba

  Yanıtla
 19. Hamdi çiloğlu

  Bir koliyi getirmeyen şirket ne işiniz var kargoculukta ne telefon açılıyor nede sisiteminiz çalışıyor

  Yanıtla
 20. Gürkan YİĞİT

  Geçen çarşamba istanbuldan verilen kargoma bir haftadır ulaşamıyorum. Bir hafta çok uzun bir zaman daha programlı ve disiplinle çalışabilirsiniz sabır diye bir şey kalmadı artık!

  Yanıtla