PTT Kargo Denizli Posta İşleme ve Dağıtım Merkezi Denizli PİDM (Merkezefendi, Denizli)

Adres: Yenişehir Mahallesi 28. Sokak Numara: 2 Merkezefendi – Denizli
Telefon: 0 258 261 35 01
Telefon 2: 0 258 241 01 49
Telefon 3: 0 258 241 22 55
Faks: 0 258 263 12 12

PTT Kargo Denizli Posta İşleme ve Dağıtım Merkezi Denizli PİDM iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kargo Denizli Posta İşleme ve Dağıtım Merkezi Denizli PİDM’nde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT Kargo Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

61 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Suat Kokar

  24/03/2021 – 16:25:40 – Kabul Edildi. BURSA P.İ.M / BURSA P.İ.M NİLÜFER BURSA.
  24/03/2021 – 19:46:47 – PTT İşyerinden Çıktı. AFYONKARAHİSAR PİDM Merkezine Sevk İşlemi Gerçekleşti. BURSA P.İ.M / BURSA P.İ.M NİLÜFER BURSA.
  25/03/2021 – 09:27:52 – PTT İşyerine Geldi. DENİZLİ PİDM / DENİZLİ PİDM. MERKEZ DENİZLİ.
  25/03/2021 – 17:21:29 – Dağıtım Adreste Yok / Kapalı-Haber Kağıdı Bırakıldı. DENİZLİ PİDM / DENİZLİ PİDM MERKEZ DENİZLİ.
  26/03/2021 – 08:33:53 – Dağıtıcıya Verildi-Cihet No:201513006. DENİZLİ PİDM / DENİZLİ PİDM MERKEZ DENİZLİ.

  KP03194283556 takip nolu Hepsiburada kargonuz mesai saatleri icerisinde teslim edilmek uzere dagitima cikarilmistir. Bilgi icin ptt.gov.tr PTT. A.S. B001

  Işı gücü bıraktık bütün gün paket bekledik. Ama gelmedi. Saygılar bile demek içimden gelmiyor.

  Yorum Yap
 2. Nevzat Fırtına

  Bu ne sorumsuzluk ya her yere şikayet edeceğim. 15 gündür kargo gelmedi. Bekliyorum telefona bakan yok. Aldığınız parayı hak etmiyorsunuz.

  Yorum Yap
 3. Hakkı Erman

  Bende ptt kargo mağduruyum. 15 gün oldu haber yok telefonları açan zaten yok siz aldığınız maaşları hak ettiğinizi mi düşünüyorsunuz? Umarım kargom bir gün elime ulaşır tabi ki ptt kargo asla ve asla çalışılmaz ilk ve son olacak.

  Yorum Yap
 4. Tülin Karaduman

  Ya bu ne sorumsuzluktur. 2 hafta oldu kargo takipten bakıyorum hala gönderir misiniz, kargom duruyor hala bekliyorsunuz. Sürekli arıyorum açmıyorsunuz nasıl bir şubesiniz ürünü aldığıma bin pişman oldum.

  Yorum Yap
 5. Murat Çalım

  Kargom sizde bir aydır bekliyor. Neden göndermiyorsunuz. Telefonları arıyorum yirmi kez neden cevap verilmiyor, yapamıyorsanız bu işi bırakın başkaları yapsın.

  Yorum Yap
 6. Rabia Durukan

  Kargom 15 gündür sizde bekletiyosunuz umarım iyisiniz de açmıyorsunuz dur. O telefonlara bakmayacaksanız telefonlar neden icat edildi.

  Yorum Yap
  1. Murat Çalım

   Rabia Durukan aynen bir aydır bekliyorum, arıyorum telefonları cevap veren yok.

   Yorum Yap
 7. Talat Uysal

  Kargom 23 Kasım 2020’de size teslim edilmiş bugün 3 Aralık 2020 oldu bir ara içinizden bırakmak falan gelirse bırakın zahmet olmazsa. 👎

  Yorum Yap
 8. Mukaddes Sait

  Kargom 25 Kasımda size emanet edilmiş. Sekiz günden beri sizde bekliyor. Ne zaman işlem yapılıp kargom bana ulaşacak.

  Yorum Yap
 9. Ozan Canpolat

  Ya siz nasıl sorumsuz insanlarsınız? Bu nasıl bir sorumsuzluk! Sizin kadar sorumsuz bir fima yok.

  Yorum Yap
 10. Nilgün Kasacı

  Tek kelimeyle bir firma bir daha ptt mi Allah korusun berbat hizmetleri var.

  Yorum Yap
 11. Sevda Albaş

  Bela okumak istemiyorum. Bu telefonlar niye açılmıyor anlamıyorum.

  Yorum Yap
 12. Halil Özcan

  Kargo 3 gündür sizde duruyor. Ne zaman gönderime çıkacak acaba yakınımdaki şube gelecek oradan da teslim alacağım. Nu kadarda uzun olmaz yani bir kargoyu teslim etmek vakalardan dolayısıysa geç teslim oluyor şube doğrudur o zaman bir şey diyemeyiz.

  Yorum Yap
 13. Afet Özcan

  14 Kasım 2020 tarihinden itibaren kargom size emanet edildi. Fakat Denizli PİDM dağıtım merkezinde görünüyor. Hiç bir işlem yapmamışsınız. Acaba ne zaman zahmet edip göndereceksiniz.

  Yorum Yap
  1. Murat Çapa

   Afet Özcan iyi günler tam olarak aynı günden beri benim kargom da orada kabul edilmiş ve hiçbir işlem yapılmamış görünüyor. Sorununuz çözüldü mü acaba?

   Yorum Yap
 14. Furkan Ak

  PTT kargo çok gerçekten ilgisiz oldu. Kargom zimmet alındıda duruyor.

  Yorum Yap
 15. Ekrem Çalışkan

  Hayatımda gördüğüm en sorumsuz yaptığı işi benimsemeyen bir firma yazık 15 gün oldu hala bir kargoyu teslim edemediler. Ne geri gönderiyorlar nede teslim ediyorlar bir daha PTT mi asla!

  Yorum Yap
  1. Tayfun Dirik

   Alıcı sizseniz alabiliyorsunuz. Bir şeye dikkat edin bir seferinde ben almaya gittim almaya gittiğimde dağıtıcıya kargo verilmişti. Kargo şubede değil di o yüzden alamadım. Bazen de ayırma yapıyorlar kargolar ayrılmamış olabiliyor. Ayırmayı mahalle, mahalle hangi kuryeye verilecekse ayrılarak belirleniyor. Burası PTT işleme merkezi ayırma yapılmadıysa da alamazsınız.

   PTT’yi arayın eğer halen kargo dağıtıcıya verilmemişse, ayırma ya da başka bir bekleme işlemi yoksa kimliğinizle teslim alabilirsiniz. Tavsiyem PTT sadece çok yoğunluk olursa bir iki gün yetişmediğinden geciktirir. Bekleyerek takip etmek sizi için daha iyi olacaktır.

   Yorum Yap
 16. Halil Güral

  Aynen öyle dün verdi arkadaş kargomu bugün zimmet alındı dedi. Çınar şubesine gelecek elden teslim alacağım tık yok oynama yok. Telefon açan bile yok acaba gidip kendimiz oradan alabiliyor muyuz?

  Yorum Yap
 17. Rıza Dolunay

  Dün 19 kargoya verilen bugün size ulaşmış zimmet alındı yazısında duruyor. Şubeden teslim alacağım kargoyu Çınardaki gelmedi. Bu kadar sorumsuzluk olamaz ilgilenin az telefonlar cevap veren bile yok. Kendimiz gelsek yine alamayız.

  Yorum Yap
 18. Veysel Koldemir

  16.11.2020 den beri lütfedip kargomu teslim edecekler. Böyle kargo çalışma şekli olmaz olsun.

  Yorum Yap
 19. Tuğba Özcan

  Ben böyle bir kargo şubesi görmedim. Ulaşabilene aşk olsun. Nereye şikayet edilecekse edeceğim. İşini layığı ile yapanlara bıraksınlar. Günlerdir kargom şubede bekliyor resmen rezillik her yere şikayet edeceğim.

  Yorum Yap
 20. Sefa Beyazıt

  Ben bu kadar boş çalışan bir işletme görmedim. Telefonlar açılıyor ne kargo şirketi kargoyu çıkarıyor.

  Yorum Yap
 21. Hülya Şimşek

  Nasıl bir telefon saatlerce açılmaz. Bu işi yapmak isteyen binlerce genç dışarı da atama bekliyor. Siz keyfinizi peşindesiniz. Denizli PTT Pamukkale Bağbaşı hepsinde genel olarak aydı durum telefonu açmıyorlar. Kargoyu dağıtıma çıkmıyorlar ya da yoksun mesajı atıyor.

  Yorum Yap
 22. Cihan Çakır

  Hayatımda gördüğüm en sorumsuz firma ptt. Yapamıyorsunuz bırakın kardeşim gönderi takipte hata veriyor. Telefonlara bakılmıyor bu ne sorumsuzluktur.

  Yorum Yap
 23. Büşra Baş

  Kargom İstanbul’dan 1 günde geliyor ama sizin şubeden 2 günde çıkamıyor. Telefonlar sürekli meşgul her kargom da aynı sorun artık Merkezefendi Belediyesine şikâyet edeceğim.

  Yorum Yap
 24. Ayşe Bozan

  Telefonu açan yok. 3 tane telefon numarası yazmışsınız birde! Yazık sizin aldığınız maaşlara. Gün içinde saatlerce aradım ulaşamadım.

  Yorum Yap
 25. Merve Dönmez

  Kargo teslimat tarihinin üstünden günler geçti kargom yola çıkmadı. 3 numara var hepsini defalarca aradım hepsi meşgul yoğunluk olabilir ama 10 gündür de bir telefon açılmıyor bu yapılan sadece rezillik! Kargomu alayım bir daha Denizliyle irtibatı olan hiç bir şeyi almam.

  Yorum Yap
 26. Enes Gül

  Hem devletin maaşını al hem babanın işini gibi…

  Yorum Yap
 27. Melisa Saydam

  Ayın 14 ünden beri kargomu yollamadınız. Bu kadar zor mu işi yapamıyorsunuz. Ne diye orda çalışıyorsunuz. Kargomu yollayın artık alt tarafı bir yorgan gelecek. Siz getirene kadar ben yenisini alacam sizin yüzünüzden hasta olacağım.

  Yorum Yap
 28. Huriye Erkuş

  16 Ekimden beri kargom bekliyor. Ne zaman göndereceksiniz acaba?

  Yorum Yap
 29. Yusuf Yüceol

  PTT işin kolayını bulmuş adrese gelmeden adreste yok bilgilendirme mesaj bırakılmış güya tüm gün adreste olmama rağmen ne gelen oldu ne giden.

  Yorum Yap
 30. Ayşegül Erdoğan

  Kargom güya dağıtımda ve hala yok ortada arıyorum açan yok nasıl çalışma stili bu ya kim cevap verecek bize?

  Yorum Yap
  1. Yiğit Adıvar

   Bende kaç gündür arıyorum kimse cevap vermiyor.

   Yorum Yap
 31. Erkan Doğaner

  Telefonlara neden cevap verilmiyor? Yoğunluğu anlayabilirim ama bugün sabah saat 08:45’ten itibaren aralıksız arıyorum 3 tane numarayı ama kimse açmıyor.

  Yorum Yap
 32. Mert Yazgan

  1 haftadır PİDM’de olan kargomu bekliyorum sözde doğum günü hediyesi aldım ama maalesef 4 gündür. Kargom neredeyse kendim gidip alabilirim. Fakat bir iletişim numarası bile vermediler. Şimdide ya meşgul çalıyor ya da telefonu cevaplayan yok.

  Yorum Yap
 33. Mehmet Karakılıç

  Bu nasıl bir işletmedir nasıl bir ilgisizliktir anlayamıyorum. Kargom 3 gündür Denizli PİDM de bekliyor. 3 gündür arıyorum ya açmıyorlar ya da meşgule atıyorlar.

  Yorum Yap
 34. Zeynep Özkan

  Denizli dağıtım ve kargo merkezleri telefonu açmıyor her ay bana yurtdışından maaşımla ilgili evrak geliyor ve o evrak olmadan maaşımı maalesef alamıyorum Ben dağıtım merkezini aramak zorunda kalıyorum ama telefonlara cevap vermiyorlar.

  Yorum Yap
 35. Duygu Muti

  6 gündür kargom şubede bekliyor. Telefonlarıma kimse cevap vermiyor. Neden kargo hala şubede?

  Yorum Yap
 36. A. Halik Erdoğmuş

  Bugün İstanbul’dan kargo gönderecektim bana kavanozda gıda kabul etmiyoruz daha önce göndermiştim sorun çıkmadı ambalajını çok iyi yapmıştım kırılırsa dahi dışarı akmayacak şekilde sarılıp kutuladım yine kabul etmediler.

  Bu gıdalar (salça, sarma yaprağı reçel ve bal) vakumlu kaplara doldurulsanız kabul ederiz soruyorum neden bize alışveriş merkezleri kavanozda gönderiyorlar PTT çalışanları sorun yapmıyorlar diye sordum onlar anlaşmalı oldukları için sorun yok diyorlar. Kırılırsa sorumluluk bana ait akarsa yine sorumluluğu kabul ediyorum yinede almadılar. Bende PTT kargodan yararlanmak istiyorum.

  Yorum Yap
 37. Fatmana Deveci

  Telefonlar hiç bakılmıyor neden? 3 saattir telefonun başında arıyorum cevaplayan yok bu nasıl bir hizmet paketimiz kayıp kime arayıp soracağız?

  Yorum Yap
 38. Gökhan KÖMÜR

  Telefon numaralarının hiç birine cevap verilmiyor. Evde olduğumuz halde kapıya pusula bırakıp gitmişler. Prim usulü değil de maaşlı insanlar çalıştığından müşteri memnuniyeti yok bir de yorumumu tekrar eden yorum diye kabul etmiyor sistem.

  Yorum Yap
 39. Hülya

  Sanki ilk kez kargo geliyor adresime adres yanlış yazmışlar şaka gibi

  Yorum Yap
 40. halit

  3 Hazirandan beri kargoyu şubede bekletmek nedir ? Şaka mısınız siz ? Yapamıyorsanız ya şubenizi kapatın , ya telefonlara cevap verin ya da işinizi düzgün yapın … Bir tek çalışan firma siz değilsiniz kul hakkına giriyorsunuz aldığınız maaşa yazıklar olsun ya

  Yorum Yap
 41. Hatice TUFAN

  Ayin 21 inde teslim edilen kargom hala şubenizde işinizi doğru yapın kargoları yola çıkartın yoğunluk falan bi yere kadar bayram bitti seyran bitti kargom hala neden gönderilmedi sizin yuzunuzden ürünü iptal etmek zorunda kalacağım gönderici mağdur olcak sizi şikayet edeceğim

  Yorum Yap
 42. ismet doğan

  Geldiğinizi iman gücüyle mi anlayacağız? Zile basmadan teslim edilemedi diye mesaj atıyorsunuz. Yazık sizin yapacağınız işe

  Yorum Yap
 43. murat

  15 Mayıstır kargom denizli şubesinde arıyorum şubeden telefon açılmıyor

  Yorum Yap
 44. adalet

  2 haftadır kargom denizli ptt de bekliyor üstelik hiçbir hareket de yok ne zaman göndermeyi düşünüyorsunuz acaba !!?

  Yorum Yap
 45. Leyla

  Çalışıyorsunuz kargom gelmedi hala bir ay oldu böyle bir rezillik olamaz

  Yorum Yap
 46. Soner

  Verdiğim sipariş 12 Mayıs’ta denizli pttye teslim edilmiş fakat teslimat hareketlerin de değişiklik yok. Kaç gün geçti ses seda yok.Siparis verdim vereceğime pişman oldum.

  Yorum Yap
 47. Ayşe

  Ulaşması gereken resmi ve acil bir evrak tam 1 haftadır şubede bekliyor. En az 100 kez şubeyi aramama rağmen hiç bir şekilde telefonlara cevap verilmiyor. Madem dağıtıma çıkarmayacaksınız baştan hiç bir şeyi teslim almayın.

  Yorum Yap
 48. Ayşe

  1 mayıstan beri kargom denizli ptt kargoda bekliyor, bugün 6 mayıs, hiçbir hareket yok, acaba kargomu kayıpmı ettiler, biran önce kargomun ulaşmasını istiyorum

  Yorum Yap
 49. Sehri

  Ayın 1 neden beri denizli dağıtımda kargom bekliyor nasıl bir sistem bu heryerde ptt çalışırken denizli niye yavaş aradıgımda telefona cevap bire veren yok

  Yorum Yap
 50. Mevlüde

  Adrese uğramadan müşteri adreste yok gibi saçma sapan bahanelere sığınıyorlar peki siz niye varsınız o zaman?

  Yorum Yap
 51. Hüseyin

  pidm denizli aradım açtı kapattı ardından tekrar aranmasın diye telefonu serbeste almış sürekli meşgul çalıyor nasıl iş anlayışı bu adresimi düzeltmek için aramıştım olan size olacak boşa yanlış kapıya gideceksiniz.

  Yorum Yap
 52. Hacer Özcan

  Denizli kargo dağıtımından hiç memnun kalmadım. adrese uğramadan evde yoksunuz diye mesaj atıyorlar. bu devirde böyle hizmet anlayışı tebrik ediyorum

  Yorum Yap
 53. gül koyuncu

  sizin çalışma adabınız nedir ya kargo bana 1 haftada ulaştı işim bittikten sonra ve bende almadım.geri gidişide 1 hafta ve kaç gündür de DENİZLİ PİDM/DENİZLİ PİDM hala beklemekte yazıklar olsun hem müşteriyi hemde satıcıyı mağdur ediyorsunuz işinize bakın biraz gayret edin bence …yada işi bırakın gerek yok siz gibi taşıma şirketine

  Yorum Yap
 54. Fatma

  Berbatsınız tek kelimeyle

  Yorum Yap
  1. Ayse

   Teslimat yapan kişi aldığı ücret faturasını teslim etmediği gibi 100 tl de fazladan almış..

   Yorum Yap
 55. ali raif kayabaşı

  İstanbul’dan 1 günde gelen kargo 5 gündür Denizli içinde adresime gelemedi.

  Yorum Yap
  1. ismet

   aynen gittigidiyordan ürün aldım 3 günü geçti ek onay süresi istemek zorunda kaldım

   Yorum Yap