PTT Kargo Etimesgut Posta Dağıtım Merkezi Etimesgut PDM (Etimesgut, Ankara)

Adres: Piyade Mahallesi İstasyon Caddesi Numara: 189 Etimesgut – Ankara
Telefon: 0 312 226 93 63
Faks: 0 312 226 93 75

PTT Kargo Etimesgut Posta Dağıtım Merkezi Etimesgut PDM iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kargo Etimesgut Posta Dağıtım Merkezi Etimesgut PDM’nde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT Kargo Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

4 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Emirhan Karadağ

  Bir kargo gelecek günlerdir elime ulaşmadı. İnsanları hiç düşünmüyorlar belki önemli bir durum var, acil ulaşması lazım. Birazcık düşünceli olun aradığımda telefonlar sürekli meşgul çalıyor.

  Yorum Yap
 2. Zehra Haker

  170 liralık ürün siparişim vardı getiren kargocu getirdiği ürünün fiyatından bir haber. Fiyatı bana sorduğu gibi 200 lira verdim nakitte başka param yoktu onun da yanında 30 lira para üstü yoktu ve kargomu vermedi, şubeye götüreceğini söyledi. Böyle saçma bir iş görmedim.

  Yorum Yap
 3. Aleyna Gönül

  1 aydır kargo bekliyorum sonunda kargoya dağıtıma verilmişti. Dün zile basıp gitmiş biz boş yere mi telefon numarası yazıyoruz. Siparişlerimizde arıyorum cevap yok açıyorlar kendi sesimi duyuyorum. 2 yaşında oğlum var nasıl kargo almaya gideceğim bilmiyorum yani çok ilgisizsiniz.

  Yorum Yap
 4. Nesrin Düzenli

  Asla telefona bakmıyorlar ulaşılamıyorum.

  Yorum Yap