PTT Kargo Eyüpsultan Posta Dağıtım Merkezi Eyüpsultan PDM (Eyüpsultan, İstanbul)

Adres: Defterdar Mahallesi Eyüp Sultan Bulvarı Numara: 38 Eyüpsultan – İstanbul
Telefon: 0 212 613 25 47

PTT Kargo Eyüpsultan Posta Dağıtım Merkezi Eyüpsultan PDM iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kargo Eyüpsultan Posta Dağıtım Merkezi Eyüpsultan PDM’nde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT Kargo Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

19 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Özgür Öztürk

  28.06.2021 Pazartesi saat 15:32 gibi Eyüp Posta Dağıtım Merkezi’nden çıkış yapan PTT Kuryesi görevli arkadaş adreste tanınmıyor diyerek 30 TL parasını önceden yatırdığım kimliğimi teslim etmemiştir.

  Yorum Yap
 2. Mehmet Keklik

  Postam var 2 gündür bekliyor. Neden teslim edilmiyor anlamış değilim.

  Yorum Yap
 3. Şeyda Kumru

  Bugün Eyüp PTT ye gittim Hes kodu uygulaması ateş ölçer ile kontrol maske uyarısı herhangi bir görevli yoktu. Bu pandemi döneminde İstanbul’un orta yerinde neden önlem alınmaz anlamış değilim. Sadece cama duvara asılan yazılarla olmaz.

  Yorum Yap
 4. Serdar Yakışır

  Eyüpsultan Posta Dağıtım Merkezi, iletişim için telefon numaraları olan, işleri iletişim ve ulaştırma olan fakat kendilerine ulaşılamayan ve ulaştırmaları gereken kargoları ulaştıramayan bir firma. Firmada dâhili numarayı açan yok, zaten operatör bile telefonu açmıyor. Keyifle çalışılan başına buyruk bir yer anladığım kadarıyla ya da personel sıkıntısı yaşanıyorsa görev sahibi olup ta yatarak maaş alanlar çalışsın.

  Yorum Yap
 5. Melek Baykal

  Kargom teslim edilmedi. Bilgi bırakmayan bir kurye, telefona bakmayan şube tam bilgi alamadığım çağrı merkezi operatörleri var. Bizi müneccim sanıyorlar sanırım.

  Yorum Yap
 6. Bektaş Akyıldırım

  Ayın 13’ünde kargom geldi hala dükkânda tutuyorlar ufacık bir şey zaten göndereceğiniz yer de size yakın PTT’ kargodan hariç bu kadar geç iş yapan görmedim.

  Yorum Yap
 7. Ömer Bayrak

  24 de gelen kargom 10 gündür PTT’de hala gelmedi. Arıyorum ulaşamıyorum. Telefon ya meşgul ya da tam bağlanacaksınız telefonu kapatıyorlar. Ne kadar sorumsuzluk ya anlamadım.

  Yorum Yap
 8. Rıdvan Ertürk

  Giresundan bir kargo 4 günde gelemez mi ya. Onu da anladım Eyüp şubesini bir buçuk saattir arıyorum açmıyorlar. Yazıklar olsun rezillik.

  Yorum Yap
 9. meral

  KP80126069624 EYÜP POSTA DAĞITIM MER.MÜD./EYÜP POSTA DAĞITIM MER.MÜD. ayın 13 de verdiğim kargo bekliyor nasıl bir iş ya hiç bir telefon açılmıyor.

  Yorum Yap
 10. SELÇUK

  2781873827847 EYÜP POSTA DAĞITIM MER.MÜD./EYÜP POSTA DAĞITIM MER.MÜD. de kargom bekliyor hala gelmedi. Bekliyor…

  Yorum Yap
 11. Rıza

  Hiç bir şekilde telefonlara bakılmıyor teslimat geç yapılıyor.

  Yorum Yap
 12. ahmet

  Telefonlara cevap vermiyorlar başka yerlerin hepsi bakıyor ne hikmetse burası bakmıyor

  Yorum Yap
 13. Nazmiye

  Evde olduğum halde zile basılmadı ve hatta herhangi bir arama olmadı evde yok kağıdı bırakılmış şubeden ürünü nasıl alacağım büyük ve ağır bir ürün şubeyi aradığımda ulaşamıyorum müşteri hizmetleri yardımcı olmuyor şubeyle görüşmeniz gerekiyor diyor.

  Yorum Yap
 14. nuray

  evde kaldığımız şu günlerde dahi evde yok diye bana mesaj atıyorsunuz ya yazıklar olsun size

  Yorum Yap
 15. Volkan

  Allah aşkına birisi şu telefonlara baksın hafta başından beri bekliyor hiçmi Kargo cıkmadı PTT Kargo iyi dedik bunlarda böyle zalim cıktı

  Yorum Yap
 16. Hakkı KAL

  yazıklar olsun size ama gerekli mercihlere başvuracam

  Yorum Yap
 17. arzu

  balkonda kargomu bekliyordum kargo arabası kapımın önüne kadar geldi kapıyı bile aömadan 5 dkk bekledi gittiler arkasından telefonuma mesaj geldi evde bulunamadıgınızdan kargonuz iletilememiştir diye.adamlar arabadan inmediki beni evde bulsunlar.adres bilgilerim elimde ss var tam olarak yazılmıs.sanırım 5 kat cıkmaya zorlandı beyefendiler size allaha havale ediyorumsizi

  Yorum Yap
 18. sedat

  telefonlara cevap vermiyorlar baska yerlerin hepsi bakıyor ne hikmetse burası bakmiyor…hayat size guzel valla.

  Yorum Yap
 19. aydın tavacı

  PTT kargonun kargo ile hiç bir ilgisi yok bildiğin posta bir hafta önce giresun dan ptt kargoya verilen 4 adet paketim halen istanbulda elime ulaşmadı.eyüp te telafonlara cevap veren dahi yok.kamu oyuna saygı ile duyurulur.

  Yorum Yap