PTT Kargo Gebze Merkezi Şube (Gebze, Kocaeli)

Adres: Hacıhalil Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Numara: 9 Gebze – Kocaeli
Telefon: 0 262 641 18 40
Faks: 0 262 641 24 19

PTT Kargo Gebze Merkezi şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kargo Gebze Merkezi şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT Kargo Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

13 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. İnci Çetin

  Kargolarım çok geç ulaşıyor. Satış yapıyorum geç ulaştığından müşterilerim almıyor. Elimde patlıyor yeter artık lütfen işinizi düzgün yapın bizleri zor durumda bırakıyorsunuz.

  Yorum Yap
 2. Mustafa İşlemek

  5 gündür kargomu getirmediniz. Ben kargomu almaya geldiğimde de şuan bulamayız eviniz teslim edilir dediniz halen gelmedi. Siz resmen insanlar ile oyun oynuyorsunuz sizin hakkınızda cimer’e şikayette bulunacağım.

  Yorum Yap
 3. Yasin Ekşi

  Kargomu 6 gündür alamıyorum.

  Yorum Yap
 4. Menderes

  Yazıklar olsun size nasıl bir çalışma sisteminiz varki kargo 15 gündür şubede elimize halen ulaşmadı.

  Yorum Yap
 5. Merve Ögütçü

  Rezillikten başka bir şey değil pendikten gebzeye 14 günde gelemedi dağıtılmadı arıyorsun açan yok rezilliğin daniskası!

  Yorum Yap
 6. Yiğit

  Kargom gelmedi. Arıyorum çalıyor ama açan yok. Sonra tekrar arıyorum bu defa çalmıyor. Sanki fiş çekilmiş gibi.

  Yorum Yap
 7. Ali

  Gebze kargo benim kargom 17 gündür getirmediler. Telefonlara bakıyorlar arasan bile devamlı meşgul çalıyor. Devletin ptt kargosu böyle geciktirirse vay halimize birde tüketici haklarına bildireceğim kargo takip KP02777665796.

  Yorum Yap
 8. Murat Taşpınar

  Gebze PTT kargoyu kimse kullanmasın eve geldik diyorlar ama gelmiyorlar. Pandemi de bile herkesin evinde olduğunu bile, bile bunu yapıyorlar kargoların üzerinde telefon Numaralarımız var aramıyorlar kargonuzu getirdik diyerek hepimiz evdeyiz kargomuza teslim etmiyorlar.

  Sonra yabancı sermaye gelir alır gider işinizi ağlarsınız, bu ne ya! Ne telefona bakan var ne dinleyen ne muhatap kimse şakamısınız! Kargom son bilgi 14.05 te Gebze dağıtıma gelmiş bu başka hiç bir şekilde bilgi alamadık.

  Yorum Yap
 9. Hakan Ulucan

  Kargo taşımada gözüküyor acaba ne zaman teslim edilecek, hayret içindeyim. Arıyorsun cevap verende yok!

  Yorum Yap
 10. Meliha

  Ptt yıllardır aynı şeyi yapıyorlar. Eve geldik yoksunuz diyorlar. Kaldı ki pandemide bile böyle yapıyorlar. Etik çalışma kurallarına kesinlikle uymuyorlar.

  Yorum Yap
 11. Akif

  1 haftadır kargon hala telsim edilmedi ayıp ayıp her seferinde böyle oluyor artık etrafındaki insanlarda söyleyeceğim sizden hiçbir şey yollayıp almasınlar yediğiniz parayı hakketmiyorsunuz

  Yorum Yap
 12. Büşra Kamer

  Size ne zaman kargom gelse kargom hiç bir şekilde bana ulaşmıyor. Günlerce duruyor şubede sürekli gidip almam gerekiyor telefonlara bakılmıyor bu nasıl bir iş süreci?

  Yorum Yap
  1. Gökhan Kılıç

   07-04-2020 Bursa’dan kargo gönderim koli takipten takip ediyorum ayın 6-7 hala dağıtımda gözüküyor ne zaman teslim olacak.

   Yorum Yap