PTT Kargo Hacılar Meydanı Şube (Merkez, Amasya)

Adres: Hacılar Meydanı Mahallesi Prof. Dr. Necmettin Erbakan Caddesi Numara: 6/A Merkez – Amasya
Telefon: 0 358 218 70 06
Telefon 2: 0 358 218 24 27
Faks: 0 358 218 70 29

PTT Kargo Hacılar Meydanı şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kargo Hacılar Meydanı şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT Kargo Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

10 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Mustafa Karakoç

  Amasya Hacılar meydanı kargo kargoyu getiremeyeceksen telefon et gelip alalım bunu bari yapınız.

  Yorum Yap
 2. Aysima Doğan

  Gerçekten böyle bir kargo olmaz evde olduğumuz halde not yok bir şey yok. Sizi geldik bulamadık o kadar telefona da bakmıyorlar.

  Yorum Yap
 3. Sezer Özkan

  Kartım geldi bana mesaj attılar gün içerisinde teslim edilecek diye ama gelen olmadı. Akşam saat 14 12 gibi bir mesaj daha adreste bulamadık tekrar uğrayacağız. Eve kurye gelen giden olmadı!

  Yorum Yap
 4. Gamze Orhan

  1 hafta oldu kargo hala şubede bekliyor.

  Yorum Yap
 5. Taner Özgün

  Arkadaşlar kargoları siz mi getireceksiniz biz mi gelip alacağız? 4 gün olmuş kargom geleli hala getirmediniz! Bu ne ciddiyetsizlik, adam sayısı azsa adam alın, sizi beklemek zorunda mı bu millet.

  Yorum Yap
 6. Ebru Taş

  Amasya hacılar ptt kargo evde olmama rağmen kâğıdı kapıya bırakmış ve gitmiştir. Gelin alın diye işlerini yapmalarını rica ederim. O saatte evdeydim ve beklemedeydim kapı bile çalmadı. Lütfen biraz özen.

  Yorum Yap
 7. Elif Özkul

  Bir telefon yüz kere aranıp hiç mi açılmaz, oradakiler ne yapıyor acaba, işlerini düzgün yapsınlar, telefonlar hiç açılmıyor?

  Yorum Yap
 8. Hakime Yayla Kızılkışlacık Köyü

  Amasya hacılar meydanındaki ptt kargo 2 haftadır kargomu getirmemiştir. İşlerini düzenli yapmalarını rica ederim.

  Yorum Yap
 9. Kürşat Değer

  Gönderdiğim kargonun geri gelmesi ve tekrar göndermem ve sonrası yaşadığım sorunları (Ankara PTT telefonla ulaşamamak..cevap alamama vs) çözme yolunda yardımları dolayısıyla Amasya PTT Kargo Hacılar Meydanı Şube çalışanı Ferhat Bektaş’a teşekkür ederim.

  Yorum Yap
 10. Bahar Yasin

  Amasya hacılar meydanında PTT gönderen çalışanlar bu 4 kargo ve sürekli yanlış adreslere gönderiliyor. Yeter artik acil dediğim halde Bolu’ya gidecek yerde Ankara’da değişik bir adrese teslim ediliyor. Kasıtlımı yapılıyor bilmiyorum ama çalışanlarınızı biraz daha dikkatli secin mağdur bırakılıyorum ve haklıymış gibi üste çıkıyorlar şikâyetçiyim.

  Yorum Yap