PTT Kargo İçmeler Şube (Tuzla, İstanbul)

Adres: Aydıntepe Mahallesi 100. Yıl Caddesi Numara: 16 Tuzla – İstanbul
Telefon: 0 216 392 93 22

PTT Kargo İçmeler şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kargo İçmeler şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT Kargo Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

2 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Recep Önder

  Ne kadar sorumsuz bir şirket hiç evlere gelmeden geldik bulamadık evde yoktunuz. İşinizi yapın insanları mağdur etmeyin vebal çok, çok ağır kul hakkı ödeyemezsiniz.

  Yorum Yap
 2. Lütfü Öğüt

  Giriş kısmındaki gözlüklü yarı saçları dökük maksimum 40 yaşlarında siyah saçlı buğday tenli 1. bilgisayarı kullanan beyefendinin üslubu çok kötüydü. Yaşça küçük olan vatandaşlara çok kaba davranıyor, 2’dir aynı şeyi yaşıyorum.

  İlk şifre almaya gittiğimde benden sadece kimlik istedi. Bugün tekrar gittim ve bana eksik bilgi veriyor işlerimi halledemiyorum sınav başvurusu yapmam lazım beyefendi bana ‘tam gel’ şeklinde kaba şekilde konuştu. Düzgün bir şekilde iletişim kurmuyor bence çalışanlarınız çalışma saatleri içerisinde gözetim atına alınması gerekiyor konuştuğum kişi çok kabaydı.

  Yorum Yap