PTT Kargo İzmir Kargo Dağıtım Merkez Müdürlüğü (Bayraklı, İzmir)

Adres: Çınarlı Mahallesi Manas Bulvarı Numara: 1 Bayraklı – İzmir
Telefon Numarası: 0 232 486 92 35

PTT Kargo İzmir Kargo Dağıtım Merkez Müdürlüğü iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kargo İzmir Kargo Dağıtım Merkez Müdürlüğünde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT Kargo Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum Yaz

Müşteri yorumları

39 Müşteri Yorumu

 1. DİLAN TANRIVERDİ

  kargom 1 haftadır izmirde dolaşıyor.Arıyorum telefonları açan yok.Böyle iğrenç bir merkez olamaz.Yazıklar olsun.Şehir dışından bile daha hızlı ulaşıyor elime kargolar fakat şehir içinden yollanmasına rağmen 1 haftadır kargo işl. mer. de.

  Yanıtla
 2. mehmet

  ne telefona bakan var ne kargoyu zamanında getiren var yapamıyorsanız bırakın arkadaş gören çinden kargo geliyor sanacak 1 günlük yoldan 3. günü gelecek diye temenni ediyorum

  Yanıtla
 3. ali can

  kargom 1 haftadır izmiri dolaşıyor ..yazıklar olsun beceriksizler

  Yanıtla
 4. Şermin

  PTT kargo 10 numara aradiğim zaman hemen tlflara bakiliyor PTT kargo dağitimda calisan ÖMÜR CAN ERCATİN beye teşekkürler

  Yanıtla
 5. Hasan

  Yüz kere aradım açan yok kargo çok yavaş yazıklar olsun

  Yanıtla
 6. Fatih

  0 232 486 10 54 en az 5 6 kere aradım telefona bakan yok. Müşteri memnuniyeti 0 …

  Yanıtla
 7. idil

  0 232 486 10 54 numaralı telefon sürekli çalmasına rağmen açılmıyor bu nasıl bir hizmet anlayışıdır.

  Yanıtla
 8. Adnan KÖSE

  BİR GURUP BALÇOVA SAKİNLERİ ADINA – İzmir Balçova bölgesinde dağıtım elamanı olarak çalışan Görevini layık ı ile yapan sevecen tavırları ile gönlümüze taht kuran bize ulaşamadığında 0 554 442 44 47 nolu telefon ile tarafımızı arayan Nurullah ALTIN’A görevinde göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı teşekkür ederim.

  Yanıtla
 9. ayça

  Kulaga goturuyorsun ses geliyor ya ona bakın nolur

  Yanıtla
 10. Müge

  Telefonlari niye acmiyorat kargom.gelmesi gerekiyor hala gelmedi bimerede sikayette bulunucam

  Yanıtla
 11. filiz vardar

  nasıl bir kargo bu ne kargoyu teslim ediyolar ne kağıt bırakıyolar nede telefonlara cevap veriyolar

  Yanıtla
 12. Levent

  Kargo kapima getirmeden ptt ye teslim etmiş evde yoktu diye arıyorum telefonlara cvp veren yok saçmalık resmen bida ptt adi duydum mu siparis fln vermicem

  Yanıtla
 13. Fedayi Kunduracı

  Bundan sonra ptt.ile adi mektup bile göndermem.ne telefona bakan var nede ilgi. Sanırım personel yetersiz.hiç kimseye tavsiye etmem.

  Yanıtla
 14. Ercan

  Kargonuzu bekletip “bizde yok, başka yere gönderildi” diyorlar. Boşuna zaman kaybedersin çünkü çalışanlar işlerini yapmıyor.

  Yanıtla
 15. hülya

  Telefon numaralarınız süs diye mi yazıldı buraya koskoca İzmir de böyle bir müessese var ama muhatap yok. Ne kargonuz vaktinde geliyor nede muhatap bulamıyorsunuz.

  Yanıtla
 16. Zeynep

  Telefonları açmayacaksanız neden buraya numara yazıyorsunuz ?

  Yanıtla
 17. Erol

  05.12.2018 de Muğla merkez dan gönderile kargo İzmir Bayraklı dağıtım merkezine 06.12.2018 günü saat 06.28 gelmiş. Bugün 07.12.2017 yani bayraklıya gelmesinden tam 28 saat olmasına rağmen hâlâ Bayraklıda bekliyor? Grev mi var, yoksa iş yavaşlatma mı? Yoğunluk mu? yoksa aymazlık mı?

  Yanıtla
 18. B**** 8 İ*** M********

  4200210881260 barkod no lu tebligatım halen ilerilmemiş kaç gün oldu. ve kaç kez aramama rağmen cevap yok izmir ptt den hiç memnun değilim

  Yanıtla
 19. aslı ünalan

  Beş para etmez, sorumsuz insanlar. 3 gündür hiç bir şekilde kargom ile ilgili cevap alamıyorum. Birde arayıp evden çıkmayın paketiniz gelecek diyorlar 3 gün oldu.

  Yanıtla
 20. Naci Püskülcü

  2790556051011 barkod numarası ile gelen kargomun üzerinde gönderici tarafından her yüzüne ” LÜTFEN ÜRÜNÜNÜZÜ KONTROL ETMEDEN ALMAYINIZ, UYGUN OLMAYAN DURUMDA DAĞITICIYA TUTANAK TUTTURUNUZ AKSİ HALDE FİRMAMIZ MESULİYET KABUL ETMEZ” uyarısı içeren çıkarmalar yapıştırılmış olmasına rağmen PTT dağıtıcısı kutuyu açtırmak istemedi.

  Yanıtla
 21. A**** A******

  ovacık doğal gıda nın adresime ödemeli gönderdiği 9636 nolu kargo yu takip etmem ve evde beklememe rağmen gelmediniz üstelik birde telefonuma kargonuz iade dilecek diye mesaj çekiyorsunuz..sonuna kadar sizinle uğraşacağım.. kargo takip numaram 2790831731645

  Yanıtla
 22. Pınar

  Bostanlıda oturuyorum ve acilen beklediğim nüfus cüzdanım, pasaportum için gerekli Ankara’dan gelen evrak ve pasaportum zamanında ve önceden belirtilen süre içinde adresime teslim edildi.Öncelikle ilgilere teşekkür ederim. Diğer teşekkürüm soyadını bilmediğim ama adının “Dudu” olduğunu öğrendiğim, saygılı, güleryüzlü ve her soruma sabırla yanıt veren postacı’mıza…

  Bir önerim olacak: postacıların ağır yük taşıdığını görüyorum; acaba üzerinde PTT logolu güzel çek çek çantalar alınarak dağıtıcıların yükleri hafifletilemez mi?

  Yanıtla
 23. Nihat

  rezalet diz boyu bu ne kepazelik bu kadar sorumsuz şube görmedim

  Yanıtla
 24. Özge aslan

  Bu nedir ya 1 vezne açık herkes çayda sohbette

  Yanıtla
 25. aslı onaran

  sanırım şubeyi açan kimse yok? ömrümde böyle bişey görmedim. telefonlar ne için kuruldu size merak ediyorum çalsın açmayalım diye sanırım süpersiniz tebrikler.

  Yanıtla
 26. Işın

  İzmir’de bir haftadır kargomu teslim edemediniz sevgili PTT !! Bir dağıtıma çıkıyor bir geri gidiyor merkeze !! Ne telefonlar açılıyor ne de yaptığım şikayetlere dönen var !! Kendinize gelin artık yeter hasta ettiniz beni !! Tüketici derneğine şikayet edip BİMER’e yazmak şart oldu artık !!

  Yanıtla
  1. İsmail O.

   haklısınız telefon ediyorum telefona bakan yok

   Yanıtla
 27. hale

  İzmirde, 7 gündür şubede bekletilen kargoyu 15 dk mesafedeki yere dağıtımını yapamadılar! Böyle bir kargo anlayışı ile nasıl çalışıyorlar şaşırıyorum. Telefonu da açmıyorlar kesinlikle sanırım ne yaptıklarının da gayet bilincindeler!

  Yanıtla
 28. Rıdvan

  O telefonları neden icat etmişler ki süs olsun diyemi. diyecek bişey bulamıyorum

  Yanıtla
 29. Fariz

  Kargolar zamanında ulaşıyor ben memnunum kimseyede katılmıyorum.

  Yanıtla
 30. filiz

  4 gündür bekliyoruz telefona bakan yok bu nedir yahu

  Yanıtla
 31. perihan

  Allah aşkına birisi söylesin lütfen PTT de telefonları kimse açmıyor.Neden?

  Yanıtla
 32. Hamza KAYA

  Kargo takipten kargomun 4 gündür İzmir dağıtım merkezinde olduğunu görüyorum. Kargom neden geç ve zamanında gelmiyor

  Yanıtla
 33. Sema Şener

  Sabah 7’de İzmir’e gelen kargo o günün akşamında neden gideceği yere yani Muğla’ya yola çıkarılmaz merak ediyorum. Telefonla sorabileceğim bir merci de yok. Bir daha tövbe PTT kargo güya büyük bir kuruluş ama adına yakışmayan hizmet veriyor.

  Yanıtla
 34. Nemir Hale Uz

  3 gündür izmirde görüyorum. Getirmediler kargomu. Bi dahada sizinle çalışmam. Herkese ptt kargoyu öneriyordum. Çok kızgınım şimdi.

  Yanıtla
  1. Melike

   aynı işlem benim içinde yapıldı tellerede bakmıyorlar

   Yanıtla
 35. hadise

  Tek bildigim neden. Zamanında gelmiyo

  Yanıtla
 36. Süleyman yılmaz Trabzon

  12_05 2017 gün kp019339200** nolu paketin bu güne kadar yerine ulaşmamıştır şikayet için genel mud.dilekce gönderdim acil cevap vermesini arz ederim

  Yanıtla
 37. çetin biçer

  iki gündür pasaportum dağıtıcıda bana ne zaman teslim edilecek? neden dün gelen mesajda gönderi gün içinde teslim edilecek denildide 30 saat geçtiği halde hala yok maaşlarınızı iki gün sonra alsanız ama….

  Yanıtla