PTT Kargo İzmir Kargo Dağıtım Merkezi İzmir KDM (Konak, İzmir)

Adres: Çınarlı Mahallesi Manas Bulvarı Numara: 1 Konak – İzmir
Telefon: 0 232 486 92 35
Faks: 0 232 486 53 83

PTT Kargo PTT Kargo İzmir Kargo Dağıtım Merkezi İzmir KDM iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kargo PTT Kargo İzmir Kargo Dağıtım Merkezi İzmir KDM’de yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT Kargo Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

126 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Sema Ballıkaya

  Her gün kargonuz gün içinde teslim edilecektir diye mesaj geliyor. Ben iş yerini arayıp izin alıyorum kargon gelecek diye sonra takip numaramdan takip ediyorum ama dalga geçer gibi listeden çıkarıldı yazıyor. Sizin gibi kargo şirketi olmaz olsun.

  Yorum Yap
 2. Emel Aksu

  Evde bulunduğum halde evde yok diyip gidilmiş kargomun eve gelmesini talep ediyorum nasıl is yapılıyor. PTT dağıtım elamanlarından şikâyetçiyim.

  Yorum Yap
 3. Yiğit Asan

  PTT kargo niçin tercih edilir anlamadım, geliyorlar, evde yoksanız bir kağıt bırakıp gidiyorlar. Bir daha yok, peşinden koşmanız gerekiyor, diğerleri arıyorlar, komşuya bırakabiliyorlar yada şubeleri çok olduğu için gidip alabiliyorsunuz.

  Yorum Yap
 4. David Barterz

  Bu ne kargo şirketi ya! Aydın’dan İzmir’e 45 dakikalık yol 3 gündür bir küçük kutu yollarda ne zamanda aradıysam diyorlar dağıtıma çıkmış diyorlar. 😁 Kıyamam bu ptt çalışanlarına işleri çok yoğun tıpkı “Avrupa” kargoları gibi 😐 Allah kolaylık versin.

  Yorum Yap
 5. Fatih Ulupınar

  1 haftadır şubede kargo bekliyor.

  Yorum Yap
 6. Zafer Erman

  Almanya’dan 04.12.20 ayakkabı kutusu malzeme ihtiyaç gönderdim daha gelmemiş.

  Yorum Yap
 7. Gökçe Günçavdı

  Adresimi doğru yazmama rağmen kargonuz teslim edilemedi diye mesaj geliyor. Bu nasıl bir rahatlıktır ya şube de bekliyor diyor ben adresimi düzgünce yazmışım. Kargoyu getiren kişi adresi bulamıyorsa arayacak ben neden mağdur oluyorum. Bu nasıl bir terbiyesizliktir. Herkes işini doğru yapsın. Çok rahatsızsa bu işten çıksın sokakta insanlar aç yatıyor. İşiniz zor geliyorsa çık o işten aç insanların önü açılsın.

  Yorum Yap
 8. Duru Aksoy

  Bugün dağıtıma çıkan ve sokağa çıkma yasağı olduğu içim evdeyiz fakat evde bulunamadı deyip kapıya kağıt bırakıldığını beyan etmişler. Sokağa çıkma yasağı olduğu günde bari yapmayın.

  Yorum Yap
 9. Emine Özdoğan

  8 gün önce Erzurumdan gönderilen kargom 6 gündür Bayraklı merkezden Konak’ta ki adresime ulaşamadı. Telefonlar sürekli meşgul, muhatap bulamıyorum. Bu kadar laçka bir kurum görmedim, yazıklar olsun. Bir devlet kurumunu bu duruma getirenlere yazıklar olsun.

  Yorum Yap
 10. Erdoğan Mert Tozan

  Bir daha hayatta ptt kargo kullanmam zaten bana bir seçenek sunulmadı. Alışveriş yaptığım site direk ptt kargoyla gönderilecek dedi. Yaklaşık 2 hafta olacak ürün halen elimde değil sorgulatıyorum adres yetersiz ya da yanlış diyor. Aynı adresle başka ürünlerde söyledim ertesi gün geldi.

  Yorum Yap
 11. Rıfkı Batum

  Tam kargocu olmuşsunuz. Yakında hiç gitmediğiniz halde adreste bulunamadı diye yazarsanız şaşırmayız. Merak ediyorum kargoları mehter takımı ile mi ulaştırıyorsunuz 2 ileri 1 geri.

  Yorum Yap
 12. Ali Rıza Doğan

  PTT kargo görevlilerine tüm Türkiye’deki çalışanlarına şükran ve saygılarımı sunarım. Rabim hepinizden razı olsun.

  Birde İzmir kargo dağıtım merkezindeki telefona bakan bayanlara dağıtım görevlisi Muharrem Bey’e er kargosunu zahmetle tekrar kavuşturduğu için çok ama çok teşekkür ederim.

  Yorum Yap
  1. Özlem Çaça

   Ali Bey yazınızı biraz önce okudum, benimde bu kurumda ki çalışanlara bir kaç diyeceklerim var. Korona salgında kargoların arttığını haberlerde sürekli duyuyoruz. İnsanlar dışarı çıkmadıklarından ihtiyaçlarını kargo ile karşılıyorlar. Bu da tabi iş yükünü artırıyor.

   Özverili bir şekilde çalışmaları ve virüs salgınındaki önemlerini duyuyoruz. Bu sebepten dolayı tüm PTT kargo çalışanlarını takdir ediyorum.

   Yorum Yap
 13. Erkan Söker

  Gelecek bir kargoyu şehir içinde olduğu halde getirmemek için elinizden ne geliyorsa yapıyorsunuz. Adres bilgileri doğru olduğu halde adresi bahane ederek getirmediniz Müşteri hizmetleri diye verdiğiniz numara zaten rezillik 25 dakika mızıka dinletmekten başka bir şey yapmadı. Kimseye ulaşamıyoruz. Bayram üstü ne kadar rezil ettiniz!

  Yorum Yap
 14. Sevim Aksoy

  Neredeyse bir haftadan fazla oldu siparişi verdim, ne gelen var nede giden bari tenezzül edip telefonları açınız.

  Yorum Yap
 15. Vedat Yalman

  Geç teslimat yaparak biz bu işi yapmak istemiyoruz ama çalışmaya mecburuz diyorlar.

  Yorum Yap
 16. Ayla Dallı

  Yurtdisindan gelen kargomuz izmir dagitim merkezinde gunlerdir bekliyor.telefonlari acmiyorlar birdaha ptt kargo kullanmamak gerek

  Yorum Yap
 17. Erhan Tunca

  29 Mayıs’ta verdiğim sipariş 04.06.2020 tarihinden beri Bayraklı kargo dağıtım merkezinde görünüyor ve çiğli ye bana ulaştırılmış değil. 1 haftadır PTT kargo ile ilgili tüm numaraları arıyorum hiç biri cevap vermiyor sitelerine mail gönderiyorum dönüş yapılmıyor.

  Kesinlik ile gönderilerinizi PTT kargo ile yapmayın çok kötü tamamen rezil bir durumda. Şu anda ücretini ödediğim bir ürünü alamadım. Trendyol üzerinden iade işlemi başlattım bana iade kodu veriliyor. PTT’ye bu numara ile geri gönderin deniyor almadığım bir ürünü nasıl iade edebilirim ve ücret iadesi de alamıyorum.

  Yorum Yap
 18. fikri

  2 gündür bayraklıdan karşıyakaya gelemeyen kargo? iletişim yok mesaj yok arıyorsun açan yok!

  Yorum Yap
 19. Derya

  PTT Kargo pişmanlıktır ?

  Yorum Yap
 20. Nesrin

  3 gündür kargo izmir bayraklıda bulunan kargom izmir buca ya getirilemedi Telefonları açanda yok delirecem.

  Yorum Yap
 21. Cemre

  Rezillik! Kargom teslim edildi olarak görünüyor. Oysa günlerdir bana ulaşmadı. Ne telefonlarım açılıyor, ne canlı bağlantıya geri dönüş yapılıyor. Kesimlikle tavsiye etmiyorum. Ürününüze değil, derde kedere sahip oluyorsunuz.

  Yorum Yap
 22. Necati Kumru

  11 Marttan bu yana tebligat gelecek 23 Nisan oldu ne zaman gelecek merak ediyorum. Adres yanlış bilgisi geliyor.

  Yorum Yap
 23. Munise Öğüt

  Bir ay önce Avusturya dan İzmire paket yolladım hala ulaşmamıştır. Paket nerde bilmiyoruz lütfen ilgili kişiler paketimizi ulaştırın!

  Yorum Yap
 24. Fatih Güral

  Neden bu kadar kargolar sizden geç geliyor.

  Yorum Yap
 25. Çağatay Halıcı

  Telefonlara bakan yok mu? İşsiz çok insan var görevinizi yapmıyorsanız bırakın hakkını verenler yapsın.

  Yorum Yap
  1. Kemal

   Kardeşim, orası çiftlik haberin yok galiba. Lavaboda makyaj tazeliyordur. Yada örgüsünün sıra dönüşünü bekliyordur. Veya da dışarı bir şey almaya çıkmıştır.

   Yorum Yap
 26. Vedat

  İşinizi sadece yapın çünkü sevdiklerinizin boğazından geçiyor kazandığınız para

  Yorum Yap
 27. Sevda

  Hayatımda gördüğüm en berbat kargosunuz tenezzül edip telefonlara bakmıyorsunuz bile. ne ise yarıyorsunuz çok merak ediyorum!

  Yorum Yap
 28. AHMET

  Bırakın bu işi ne ulaşabiliyoruz ne bir şey yapabiliyoruz ayıp hukuksal yollara başvuruyorum

  Yorum Yap
 29. nesrin

  bu kadarda olmaz ayın 05 .12. 2019 tarihinde izmir içinden yine izmir içine gidecek olan kargo hala gelmedi bu gün ayın 13.12 hayatımda ilk defa böyle bir olay yaşıyorum

  Yorum Yap
 30. Banu

  9 gündür kargom Bayraklı merkez depoda bekletiliyor ne hakla kardeşim siz ne iş yapıyorsunuz orada telefonlara erişim yok Ptt batmış resmen haberimiz yokmuş kargolarımızı dağıtın artık

  Yorum Yap
  1. duygu

   aynen benimde öyle malesef

   Yorum Yap
 31. şadi

  Bu isi yapamıyorsanız bırakın

  Yorum Yap
 32. kenan

  1 haftadır bayraklı ptt de kargo bekliyor. Dağıtıma çıkmıyor. Arıyoruz bakan yok gerçekten çok sorumsuz davranılıyor.

  Yorum Yap
 33. Selma

  2 Aralıkta gönderdiğim kargom 3 aralıkta bayraklı şubesine geldi bugün ayın 9 u hâlâ orada. Telefonları da açan yok. PTT kargo pişmanlıktır. Bütün yiyecekler bozuldu zarardayım.

  Yorum Yap
 34. yasemin

  Sipariş takibinde 04.12.2019 tarihinde alıcı adreste bulunamadı diyor. Oysa ben zaten raporluyum ve evdeyim. Telefonla bile aramadılar. Tekrar denenecekmiş inşallah gelir. Çünkü telefonlara cevap verilmiyor.

  Yorum Yap
 35. aslı

  PTT kargo kadar iğrenç kargo yoktur. Hiç tavsiye etmiyorum. Benim kargomu iş yeri adresi verdiğim halde geldik yoktunuz ürününüzü firmadan alın diye mj bırakıyorlar.

  Ben özellikle iş adresi verdim akşama kadar iş yerindeyim gelen giden olmadı iş yerini verdiğim halde başka işleri yok genel müdürlüğü arıyorum normal telefonlarını arıyorum cevap veren yok!

  Yorum Yap
 36. Şebnem

  Alışveriş yaptığım site siparişi alır almaz kargoya veriyor, ptt kargoda 5 gündür bekliyor kargom. Telefonlara da bakan yok. Ne iş yapıyor bunlar orada bu ne sorumsuzluk

  Yorum Yap
 37. hülya aydın

  Alışveriş yaptığım site siparişi alır almaz ertesi günü kargoya teslim ediyor ama kargom ptt kargoda bekliyor.Ne iş yapıyor orada çalışanlar

  Yorum Yap
 38. Ferhat

  bu çağda böyle kabul edilemez ! yaparsın bir program aracı olan insanları çalıştırırsın. Örneğin amazon delivery gibi bir sistem ağı kurarsın. 1 haftadır dağıtım merkezinde bekletip ne yapıyorsunuz? ne telefon, ne de müşteri hizmetleri telefonu çalıyor.

  Yorum Yap
 39. İhsan

  Ne gelen var ne giden evden çıkamıyoruz

  Yorum Yap
  1. halim aslan

   cok berbat dunden beri izmir bayraklıda kargom bekliyor ve telefondan erişemiyorum lutfen bilgisayarımı bir an önce getirin , bir sürü işim birikti.

   Yorum Yap
 40. Ali

  Kasımın onundan beri kargom dağıtım merkezinde bekliyor. İçinde gıda malzemesi var çoktan bozulmuştur. Belki 100 defa aradım ama zahmet edip telefonu açan yok. Bunların ki salla başını al maaşını hesabı olmuş…

  Yorum Yap
 41. Kaya şahin

  Böyle Kargo mu olur kardeşım. Sekiz gündür Kargo yok, daha kötüsü sayfanızdaki numaralar geçersiz numara gerekçesi ile atanamıyor. Ne muhatap var ne Kargo…..

  Yorum Yap
  1. Can

   Kardeşim 9 haziranda bayraklı dağıtım merkezine ulaştı diyor bugün aynı 15i daha gelen giden yok arıyon açan yok bu işi yapmayın

   Yorum Yap
 42. Nesrin

  Ya neden kargo gelmiyor ve telefonlara ulaşılamıyorrr istanbuldan 1 günde gelen kargo 5 gündür gelmiyor

  Yorum Yap
 43. vildan

  telefonlar açılmıyor kargo teslim alındığı halde dağıtıma çıkarılmıyor ve sorgu ekranına doğru bilgiler girilmiyor 5 günde kargo teslim edilemiyor

  Yorum Yap
 44. Furkan

  Kargom 1 günde istanbuldan izmire geldi 5 gündür bayraklı şubesinden dağıtıma çıkamadı yapacağnız işi ……

  Yorum Yap
 45. müco

  gaziemire askere bir kargo gönderdik 1 hafta oldu biz yemin törenine gidiyoruz henüz kargo ulaşmamış biz önce gideceğiz. nasıl bir çalışma sisteminiz var. yazıktır günahtır.

  Yorum Yap
 46. Neriman

  Yeter artık kaç gündür bekletiyorsunuz gözümle gördüm dibinizde çalan telefonu açmıyorsunuz. Tam su anda sizi gimer e şikayet etmekteyim hatta bekliyorum.

  Yorum Yap
  1. Gül

   Neden kargom gelmiyorrr kaç gün oldu bekletiyorsunuz ne telefonlara cevap veriyorsunuz ne kargoyu getiriyorsunuz

   Yorum Yap
  2. Gül

   Şikayet etmektende sipariş rakip etmektende bıktım aynı durumdayız

   Yorum Yap
 47. vildan

  11nden beri kargomu bekliyorum lakın ne telefonlara cvp vermek nede kargomu getirmek gibi bir iş içerisinde değilsiniz yan gel osman tarlada bostan yattığınız yerden para kazanıyorsunuz sızın gibi bole devlet kurulusunun…nasıl bır çalışma şekliniz var anlamış değilim

  Yorum Yap
 48. yaşar

  ne biçim bir çalışma yönteminiz var be birde devlet kuruluşu olacaksınız

  Yorum Yap
 49. faruk

  Kaç gündür kargom elinizde bekliyor ne telefon açan var ne haber veren var. Yuh diyorum artık!!!!

  Yorum Yap
 50. ismail

  Ne kadar ciddiyetsiz bir şirket. 14 ünde gönderilen bir kardo ayın 20 si oldu hala haber yok. telefonlara yanıt verilmiyor. kime ulaşacağız? kargo nerde?

  Yorum Yap
 51. Şengül

  11 kasımdan beri kolimi alamıyorum bu ne böyle eve hapis ettiniz bizi. ne hakkınız var buna.

  Yorum Yap
 52. Vedat

  Çin’den ürün getirttim, internet takibi olmadığından ürünün geldiğinden haberim yoktu.Ptt personeli sağ olsun ne bir mesaj ne bir bilgilendirme yapmadığı için ürünü geri göndermişler.Dolayısıyla paramda yandı.Yine Adana’dan bir ürün aldım.

  Ürün izmire gelip sonrasında Sakarya’ya gönderilmiş.Ne numaraları açıyorlar ne de herhangi bir iletişim.İşini bu kadar sorumsuzca yapan başka bir işletme ve çalışanı tanımıyorum!

  Yorum Yap
  1. Ayşe Çakar

   Aynı sorun bende de var 21 gün olmuş kargom geleli ne mesaj ne arama ne de kapıda kağıt pes şube telefonu da açmıyor ne zaman geri gider acaba paranın yanması değil kızımın üzülecek olması sorun çok istemişti oyuncak bebeği.

   Yorum Yap
 53. Doğan Köybaşı

  11 Kasımdan beri ürünüm bu şubede bekletiliyor ve hiç bir şekilde iletişime geçemiyorum.

  Yorum Yap
 54. ATİLA

  istanbul’dan 07/11/2019 tarihinde çıkan kargo poşetim 09/11/2019 tarihinden beri izmir bayraklıda bekletiliyor bu durumdan yetkililerin haberi olması için cimer uygulamasına dahil yazdım.ama bir cevap dahi yok.

  Yorum Yap
 55. Samet

  Kargom 5 gündür şubede bekletiliyor ve dağıtıma çıkartılmıyor. Telefonları ya arayan onlarca kişiden dolayı meşgul çalıyor ya da eğer çalarsa hiçbir şekilde açan yok.

  Kargonuz bu şubeye giriş yaptığında emin olun ki en az 10 gün burada bekletilecektir. O nedenle kargo bu şubeye giriş yaptığı gibi en kısa zamanda bizzat gidip almayı tercih etmek sinir krizlerine girmemeniz için en iyi seçenek olacaktır.

  Yorum Yap
 56. İlkem

  bende aynı sorunu yaşıyorum kimseye ulaşabildiniz mi acaba?

  Yorum Yap
 57. harika yardım

  4 kasımdan beri kargom bayraklı dağıtım merkezinde telefonlar açılmıyor be zamana kadar beklemek durumundayız acaba yoksa kendimiz mi gidip teslim alalım. 19.22 de ptt kargodan iki mesaj geldi ilkinde dağıtıma çıkarıldı ikincisinde adreste bulunamadığından teslim edilemedi diyor şaka gibi gelip kendiniz alın biz getiremiyoruz demek istiyorlar herhalde

  Yorum Yap
 58. ebru

  Kayseriden İzmire 1 günde gelen paket 31 ekimden beri bayraklı şubede hiçbir hareket yok

  Yorum Yap
 59. SALİHA BİLGE

  aciliyetinden bahsederek teslimini 31 ekim tarihinde yaptığım kargom 2 kasımdan beri izmir bayraklı kargo teslim merkezinizde yer almaktadır.acilen ulaşmasını bekliyorum.

  Yorum Yap
 60. Firdevs

  Tam 6 gündür bende bekliyorum kargom gelsin diye arıyorum numarada meşgul ptt hız konusunda çok kötüsün

  Yorum Yap
 61. Büşra

  2 kasımdan beri kargom bayraklı dağıtımda lütfen ulaştırırmısınız

  Yorum Yap
 62. yıldız

  2 gündür bende bekliyorum kaç gün bekliyecez bakalım

  Yorum Yap
 63. Murat

  6 gündür kargom yok hala aktarmada aradım şikayet kaydı oluşturdum hala dönüş yok söylenecek hiç bir söz yok bu kadar vurdum duymazlık olmaz

  Yorum Yap
 64. YİĞİT

  5 gündür kargom ulaştırılmadı telefonlara cevap yok bırkın müşteri hizmetleri bile hizmet vemiyor

  Yorum Yap
  1. levent

   aynı durum bendede var

   Yorum Yap
 65. Sevilay

  Şehirler arasında 1 günde gelen kargo nedense İzmir’de dağıtım için günlerce bekletiliyor. hizmet bu kadar kötü olabilir üstelik telefonlara bile bakılmıyor.Müşteri hizmetlerini dahi aramasını yapamıyoruz!

  Yorum Yap
 66. yavuz

  Klasik devlet zihniyeti mevcut 4 gündür istanbuldan gelen ürün izmirde dağıtıma çıkamadı metropol şehir böyleyse anadoluyu düşünemiyorum. Telefonlara bakmıyorlar sakın ama sakın kullanmayın dünya uzaya çıktı ama türkiyede sistem bunun gibi firmalar yüzünden ilerlemiyor sizi Allaha havale ediyorum.

  Yorum Yap
 67. ayşegül

  Telefonlar açmıyor bayraklı şube basınıza yıkılsın yaa bi bilgi alcaz

  Yorum Yap
 68. Rabiye

  İki gundur izmirddn bursaya pttt kargo bekliyorum daha gelmedi

  Yorum Yap
 69. sibel

  4 gündür kargomun dağıtım merkezinden çıkmasını bekliyorum sorun nedir acaba?

  Yorum Yap
 70. Metin TATLI

  62 saat önce kargonuz dağıtıma çıkarıldı mesajı geldi fakat halen kargom bana ulaşmadı. Bilgi almak için telefon ediyorum açan yok.

  Yorum Yap
 71. ökkeş

  31 saat oldu kargo hala bekliyor kargom

  Yorum Yap
 72. Emre

  bir daha sizi kullanırsam Allah belamı versin Allah kimseyi sizin elinize düşürmesin

  Yorum Yap
 73. Buğra TAN

  izmir gültepede oturuyorum mahkeme kararı ile temize gönderdigim evrakım adresime ve bana ulaşmadı iş için şehir dışına cıktıgımda hakkımda yakalnma kararı cıkmış ptt kargo yüzünden 40 gün ceza evinde kaldım hiç işlerini yapamıyorlar

  Yorum Yap
 74. selma karaca

  24 saat oldu kargom dağıtım merkezinde bekiyor bayraklıda

  Yorum Yap
 75. Hanife Çaçur

  PTT kurye den Karşıyaka bölgesinde görev yapan genç bir arkadaşımız Şeref beye özellikle çok teşekkür ederim. İlgi ve alakası, kibarlığı ile örnek bir arkadaş.

  Yorum Yap
 76. Reis

  Aldığınız para haram olsun kargom dağıtımda 2 gündür elime ulaşmadı evde kargo gelecek diye esir oldum telefonla aradım hemen döneceklerini söylediler dönmediler vatandaşla dalga geçiyorlar telefonu tekrar aradım 20 kere açan yok yazıklar olsun böyle hizmete

  Yorum Yap
 77. DİLAN TANRIVERDİ

  kargom 1 haftadır izmirde dolaşıyor.Arıyorum telefonları açan yok.Böyle iğrenç bir merkez olamaz.Yazıklar olsun.Şehir dışından bile daha hızlı ulaşıyor elime kargolar fakat şehir içinden yollanmasına rağmen 1 haftadır kargo işl. mer. de.

  Yorum Yap
  1. Tuğçe

   Benimde iki gundur bayrakli da urunum. Taa gaziantepten izmire geldi ama bayraklidan bucaya gelemedi bu nasıl iştir bende anlamadim yazık yani. Kac gundur evde kargo bekliyorum

   Yorum Yap
   1. Berat

    tuğçe hanıım siz gene bucadasınız ben bayraklıdayım benım kargom bayraklıda olmama rağmen 2 gündür gelmedi

    Yorum Yap
 78. mehmet

  ne telefona bakan var ne kargoyu zamanında getiren var yapamıyorsanız bırakın arkadaş gören çinden kargo geliyor sanacak 1 günlük yoldan 3. günü gelecek diye temenni ediyorum

  Yorum Yap
 79. ali can

  kargom 1 haftadır izmiri dolaşıyor ..yazıklar olsun beceriksizler

  Yorum Yap
 80. Şermin

  PTT kargo 10 numara aradiğim zaman hemen tlflara bakiliyor PTT kargo dağitimda calisan ÖMÜR CAN ERCATİN beye teşekkürler

  Yorum Yap
  1. Akın

   Şermin hanım acaba biz neden arayınca ulaşamıyoruz bir sebebimi var

   Yorum Yap
 81. Hasan

  Yüz kere aradım açan yok kargo çok yavaş yazıklar olsun

  Yorum Yap
 82. Fatih

  0 232 486 10 54 en az 5 6 kere aradım telefona bakan yok. Müşteri memnuniyeti 0 …

  Yorum Yap
 83. idil

  0 232 486 10 54 numaralı telefon sürekli çalmasına rağmen açılmıyor bu nasıl bir hizmet anlayışıdır.

  Yorum Yap
 84. Adnan KÖSE

  BİR GURUP BALÇOVA SAKİNLERİ ADINA – İzmir Balçova bölgesinde dağıtım elamanı olarak çalışan Görevini layık ı ile yapan sevecen tavırları ile gönlümüze taht kuran bize ulaşamadığında 0 554 442 44 47 nolu telefon ile tarafımızı arayan Nurullah ALTIN’A görevinde göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı teşekkür ederim.

  Yorum Yap
 85. ayça

  Kulaga goturuyorsun ses geliyor ya ona bakın nolur

  Yorum Yap
 86. Müge

  Telefonlari niye acmiyorat kargom.gelmesi gerekiyor hala gelmedi bimerede sikayette bulunucam

  Yorum Yap
 87. filiz vardar

  nasıl bir kargo bu ne kargoyu teslim ediyolar ne kağıt bırakıyolar nede telefonlara cevap veriyolar

  Yorum Yap
 88. Levent

  Kargo kapima getirmeden ptt ye teslim etmiş evde yoktu diye arıyorum telefonlara cvp veren yok saçmalık resmen bida ptt adi duydum mu siparis fln vermicem

  Yorum Yap
 89. Fedayi Kunduracı

  Bundan sonra ptt.ile adi mektup bile göndermem.ne telefona bakan var nede ilgi. Sanırım personel yetersiz.hiç kimseye tavsiye etmem.

  Yorum Yap
 90. Ercan

  Kargonuzu bekletip “bizde yok, başka yere gönderildi” diyorlar. Boşuna zaman kaybedersin çünkü çalışanlar işlerini yapmıyor.

  Yorum Yap
 91. hülya

  Telefon numaralarınız süs diye mi yazıldı buraya koskoca İzmir de böyle bir müessese var ama muhatap yok. Ne kargonuz vaktinde geliyor nede muhatap bulamıyorsunuz.

  Yorum Yap
 92. Zeynep

  Telefonları açmayacaksanız neden buraya numara yazıyorsunuz ?

  Yorum Yap
 93. Erol

  05.12.2018 de Muğla merkez dan gönderile kargo İzmir Bayraklı dağıtım merkezine 06.12.2018 günü saat 06.28 gelmiş. Bugün 07.12.2017 yani bayraklıya gelmesinden tam 28 saat olmasına rağmen hâlâ Bayraklıda bekliyor? Grev mi var, yoksa iş yavaşlatma mı? Yoğunluk mu? yoksa aymazlık mı?

  Yorum Yap
 94. B**** 8 İ*** M********

  4200210881260 barkod no lu tebligatım halen ilerilmemiş kaç gün oldu. ve kaç kez aramama rağmen cevap yok izmir ptt den hiç memnun değilim

  Yorum Yap
 95. aslı ünalan

  Beş para etmez, sorumsuz insanlar. 3 gündür hiç bir şekilde kargom ile ilgili cevap alamıyorum. Birde arayıp evden çıkmayın paketiniz gelecek diyorlar 3 gün oldu.

  Yorum Yap
 96. Naci Püskülcü

  2790556051011 barkod numarası ile gelen kargomun üzerinde gönderici tarafından her yüzüne ” LÜTFEN ÜRÜNÜNÜZÜ KONTROL ETMEDEN ALMAYINIZ, UYGUN OLMAYAN DURUMDA DAĞITICIYA TUTANAK TUTTURUNUZ AKSİ HALDE FİRMAMIZ MESULİYET KABUL ETMEZ” uyarısı içeren çıkarmalar yapıştırılmış olmasına rağmen PTT dağıtıcısı kutuyu açtırmak istemedi.

  Yorum Yap
 97. Pınar

  Bostanlıda oturuyorum ve acilen beklediğim nüfus cüzdanım, pasaportum için gerekli Ankara’dan gelen evrak ve pasaportum zamanında ve önceden belirtilen süre içinde adresime teslim edildi.Öncelikle ilgilere teşekkür ederim. Diğer teşekkürüm soyadını bilmediğim ama adının “Dudu” olduğunu öğrendiğim, saygılı, güleryüzlü ve her soruma sabırla yanıt veren postacı’mıza…

  Bir önerim olacak: postacıların ağır yük taşıdığını görüyorum; acaba üzerinde PTT logolu güzel çek çek çantalar alınarak dağıtıcıların yükleri hafifletilemez mi?

  Yorum Yap
 98. Nihat

  rezalet diz boyu bu ne kepazelik bu kadar sorumsuz şube görmedim

  Yorum Yap
 99. Özge aslan

  Bu nedir ya 1 vezne açık herkes çayda sohbette

  Yorum Yap
 100. aslı onaran

  sanırım şubeyi açan kimse yok? ömrümde böyle bişey görmedim. telefonlar ne için kuruldu size merak ediyorum çalsın açmayalım diye sanırım süpersiniz tebrikler.

  Yorum Yap
 101. Işın

  İzmir’de bir haftadır kargomu teslim edemediniz sevgili PTT !! Bir dağıtıma çıkıyor bir geri gidiyor merkeze !! Ne telefonlar açılıyor ne de yaptığım şikayetlere dönen var !! Kendinize gelin artık yeter hasta ettiniz beni !! Tüketici derneğine şikayet edip BİMER’e yazmak şart oldu artık !!

  Yorum Yap
  1. İsmail O.

   haklısınız telefon ediyorum telefona bakan yok

   Yorum Yap
 102. hale

  İzmirde, 7 gündür şubede bekletilen kargoyu 15 dk mesafedeki yere dağıtımını yapamadılar! Böyle bir kargo anlayışı ile nasıl çalışıyorlar şaşırıyorum. Telefonu da açmıyorlar kesinlikle sanırım ne yaptıklarının da gayet bilincindeler!

  Yorum Yap
 103. Rıdvan

  O telefonları neden icat etmişler ki süs olsun diyemi. diyecek bişey bulamıyorum

  Yorum Yap
 104. Fariz

  Kargolar zamanında ulaşıyor ben memnunum kimseyede katılmıyorum.

  Yorum Yap
 105. filiz

  4 gündür bekliyoruz telefona bakan yok bu nedir yahu

  Yorum Yap
 106. perihan

  Birisi söylesin lütfen PTT de telefonları kimse açmıyor.Neden?

  Yorum Yap
 107. Hamza KAYA

  Kargo takipten kargomun 4 gündür İzmir dağıtım merkezinde olduğunu görüyorum. Kargom neden geç ve zamanında gelmiyor

  Yorum Yap
 108. Sema Şener

  Sabah 7’de İzmir’e gelen kargo o günün akşamında neden gideceği yere yani Muğla’ya yola çıkarılmaz merak ediyorum. Telefonla sorabileceğim bir merci de yok. Bir daha tövbe PTT kargo güya büyük bir kuruluş ama adına yakışmayan hizmet veriyor.

  Yorum Yap
 109. Nemir Hale Uz

  3 gündür İzmirde görüyorum. Getirmediler kargomu. Bir daha da sizinle çalışmam. Herkese PTT kargoyu öneriyordum. Çok kızgınım şimdi.

  Yorum Yap
  1. Melike Alıç

   Aynı işlem benim içinde yapıldı ve telefonlara da bakmıyorlar.

   Yorum Yap
 110. Hadise

  Tek bildiğim neden. Zamanında gelmiyor!

  Yorum Yap
 111. Süleyman Yılmaz Trabzon

  12_05 2017 gün kp019339200** nolu paketin bugüne kadar yerine ulaşmamıştır. Şikâyet için genel müdürlüğüne dilekçe gönderdim.

  Yorum Yap
 112. Çetin Biçer

  İki gündür pasaportum dağıtıcıda bana ne zaman teslim edilecek? Neden dün gelen mesajda gönderi gün içinde teslim edilecek denildi. 30 saat geçtiği halde hala yok maaşlarınızı iki gün sonra alsanız ama….

  Yorum Yap