PTT Kargo İzmir Kargo Dağıtım Merkezi İzmir KDM (Konak, İzmir)

Adres: Çınarlı Mahallesi Manas Bulvarı Numara: 1 Konak – İzmir
Telefon: 0 232 486 92 35
Faks: 0 232 486 53 83

PTT Kargo PTT Kargo İzmir Kargo Dağıtım Merkezi İzmir KDM iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kargo PTT Kargo İzmir Kargo Dağıtım Merkezi İzmir KDM’de yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT Kargo Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum Yazın

Müşteri yorumları

107 Müşteri Yorumu

 1. Nesrin

  3 gündür kargo izmir bayraklıda bulunan kargom izmir buca ya getirilemedi Telefonları açanda yok delirecem.

  Yanıtla
 2. ekrem

  KP02619290131 ey yetkililer kargomu bekliyorum lütfen

  Yanıtla
 3. Cemre

  Rezillik! Kargom teslim edildi olarak görünüyor. Oysa günlerdir bana ulaşmadı. Ne telefonlarım açılıyor, ne canlı bağlantıya geri dönüş yapılıyor. Kesimlikle tavsiye etmiyorum. Ürününüze değil, derde kedere sahip oluyorsunuz.

  Yanıtla
 4. Necati

  11 mart tan bu yana tebligat gelecek 23 nisan oldu ne zaman gelecek merak ediyorum adres yanlış bilgisi geliyor

  Yanıtla
 5. Munise

  Bir ay önce Avusturya dan izmire paket yolladım hala ulaşmafo paket nerde bilmiyoruz lütfen ilgili kişiler paketimizi ulaştırın!

  Yanıtla
 6. fatih

  ne den bu kadar geç geliyor sizden kargolar

  Yanıtla
 7. Bayraklı

  Telefonlara bakan yok mu işsiz çok insan var görevinizi yapmıyorsanız bırakın hakkını verenler yapsın

  Yanıtla
  1. Kemal

   Kardeşim, orası çiftlik haberin yok galiba. Lavaboda makyaj tazeliyordur. Yada örgüsünün sıra dönüşünü bekliyordur. Veya da dışarı bir şey almaya çıkmıştır.

   Yanıtla
 8. Vedat

  İşinizi sadece yapın çünkü sevdiklerinizin boğazından geçiyor kazandığınız para

  Yanıtla
 9. Sevda

  Hayatımda gördüğüm en berbat kargosunuz tenezzül edip telefonlara bakmıyorsunuz bile. ne ise yarıyorsunuz çok merak ediyorum!

  Yanıtla
 10. AHMET

  Bırakın bu işi ne ulaşabiliyoruz ne bir şey yapabiliyoruz ayıp hukuksal yollara başvuruyorum

  Yanıtla
 11. nesrin

  bu kadarda olmaz ayın 05 .12. 2019 tarihinde izmir içinden yine izmir içine gidecek olan kargo hala gelmedi bu gün ayın 13.12 hayatımda ilk defa böyle bir olay yaşıyorum

  Yanıtla
 12. Banu

  9 gündür kargom Bayraklı merkez depoda bekletiliyor ne hakla kardeşim siz ne iş yapıyorsunuz orada telefonlara erişim yok Ptt batmış resmen haberimiz yokmuş kargolarımızı dağıtın artık

  Yanıtla
  1. duygu

   aynen benimde öyle malesef

   Yanıtla
 13. şadi

  Bu isi yapamıyorsanız bırakın

  Yanıtla
 14. kenan

  1 haftadır bayraklı ptt de kargo bekliyor. Dağıtıma çıkmıyor. Arıyoruz bakan yok gerçekten çok sorumsuz davranılıyor.

  Yanıtla
 15. Selma

  2 Aralıkta gönderdiğim kargom 3 aralıkta bayraklı şubesine geldi bugün ayın 9 u hâlâ orada. Telefonları da açan yok. PTT kargo pişmanlıktır. Bütün yiyecekler bozuldu zarardayım.

  Yanıtla
 16. yasemin

  Sipariş takibinde 04.12.2019 tarihinde alıcı adreste bulunamadı diyor. Oysa ben zaten raporluyum ve evdeyim. Telefonla bile aramadılar. Tekrar denenecekmiş inşallah gelir. Çünkü telefonlara cevap verilmiyor.

  Yanıtla
 17. aslı

  PTT kargo kadar iğrenç kargo yoktur. Hiç tavsiye etmiyorum. Benim kargomu iş yeri adresi verdiğim halde geldik yoktunuz ürününüzü firmadan alın diye mj bırakıyorlar.

  Ben özellikle iş adresi verdim akşama kadar iş yerindeyim gelen giden olmadı iş yerini verdiğim halde başka işleri yok genel müdürlüğü arıyorum normal telefonlarını arıyorum cevap veren yok!

  Yanıtla
 18. Şebnem

  Alışveriş yaptığım site siparişi alır almaz kargoya veriyor, ptt kargoda 5 gündür bekliyor kargom. Telefonlara da bakan yok. Ne iş yapıyor bunlar orada bu ne sorumsuzluk

  Yanıtla
 19. hülya aydın

  Alışveriş yaptığım site siparişi alır almaz ertesi günü kargoya teslim ediyor ama kargom ptt kargoda bekliyor.Ne iş yapıyor orada çalışanlar

  Yanıtla
 20. Ferhat

  bu çağda böyle kabul edilemez ! yaparsın bir program aracı olan insanları çalıştırırsın. Örneğin amazon delivery gibi bir sistem ağı kurarsın. 1 haftadır dağıtım merkezinde bekletip ne yapıyorsunuz? ne telefon, ne de müşteri hizmetleri telefonu çalıyor.

  Yanıtla
 21. İhsan

  Ne gelen var ne giden evden çıkamıyoruz

  Yanıtla
  1. halim aslan

   cok berbat dunden beri izmir bayraklıda kargom bekliyor ve telefondan erişemiyorum lutfen bilgisayarımı bir an önce getirin , bir sürü işim birikti.

   Yanıtla
 22. Ali

  Kasımın onundan beri kargom dağıtım merkezinde bekliyor. İçinde gıda malzemesi var çoktan bozulmuştur. Belki 100 defa aradım ama zahmet edip telefonu açan yok. Bunların ki salla başını al maaşını hesabı olmuş…

  Yanıtla
 23. Kaya şahin

  Böyle Kargo mu olur kardeşım. Sekiz gündür Kargo yok, daha kötüsü sayfanızdaki numaralar geçersiz numara gerekçesi ile atanamıyor. Ne muhatap var ne Kargo…..

  Yanıtla
 24. Nesrin

  Ya neden kargo gelmiyor ve telefonlara ulaşılamıyorrr istanbuldan 1 günde gelen kargo 5 gündür gelmiyor

  Yanıtla
 25. vildan

  telefonlar açılmıyor kargo teslim alındığı halde dağıtıma çıkarılmıyor ve sorgu ekranına doğru bilgiler girilmiyor 5 günde kargo teslim edilemiyor

  Yanıtla
 26. Furkan

  Kargom 1 günde istanbuldan izmire geldi 5 gündür bayraklı şubesinden dağıtıma çıkamadı yapacağnız işi ……

  Yanıtla
 27. müco

  gaziemire askere bir kargo gönderdik 1 hafta oldu biz yemin törenine gidiyoruz henüz kargo ulaşmamış biz önce gideceğiz. nasıl bir çalışma sisteminiz var. yazıktır günahtır.

  Yanıtla
 28. Neriman

  Yeter artık kaç gündür bekletiyorsunuz gözümle gördüm dibinizde çalan telefonu açmıyorsunuz. Tam su anda sizi gimer e şikayet etmekteyim hatta bekliyorum.

  Yanıtla
  1. Gül

   Neden kargom gelmiyorrr kaç gün oldu bekletiyorsunuz ne telefonlara cevap veriyorsunuz ne kargoyu getiriyorsunuz

   Yanıtla
  2. Gül

   Şikayet etmektende sipariş rakip etmektende bıktım aynı durumdayız

   Yanıtla
 29. vildan

  11nden beri kargomu bekliyorum lakın ne telefonlara cvp vermek nede kargomu getirmek gibi bir iş içerisinde değilsiniz yan gel osman tarlada bostan yattığınız yerden para kazanıyorsunuz sızın gibi bole devlet kurulusunun…nasıl bır çalışma şekliniz var anlamış değilim

  Yanıtla
 30. yaşar

  ne biçim bir çalışma yönteminiz var be birde devlet kuruluşu olacaksınız

  Yanıtla
 31. faruk

  Kaç gündür kargom elinizde bekliyor ne telefon açan var ne haber veren var. Yuh diyorum artık!!!!

  Yanıtla
 32. ismail

  Ne kadar ciddiyetsiz bir şirket. 14 ünde gönderilen bir kardo ayın 20 si oldu hala haber yok. telefonlara yanıt verilmiyor. kime ulaşacağız? kargo nerde?

  Yanıtla
 33. Şengül

  11 kasımdan beri kolimi alamıyorum bu ne böyle eve hapis ettiniz bizi. ne hakkınız var buna.

  Yanıtla
 34. Vedat

  Çin’den ürün getirttim, internet takibi olmadığından ürünün geldiğinden haberim yoktu.Ptt personeli sağ olsun ne bir mesaj ne bir bilgilendirme yapmadığı için ürünü geri göndermişler.Dolayısıyla paramda yandı.Yine Adana’dan bir ürün aldım.

  Ürün izmire gelip sonrasında Sakarya’ya gönderilmiş.Ne numaraları açıyorlar ne de herhangi bir iletişim.İşini bu kadar sorumsuzca yapan başka bir işletme ve çalışanı tanımıyorum!

  Yanıtla
  1. Ayşe Çakar

   Aynı sorun bende de var 21 gün olmuş kargom geleli ne mesaj ne arama ne de kapıda kağıt pes şube telefonu da açmıyor ne zaman geri gider acaba paranın yanması değil kızımın üzülecek olması sorun çok istemişti oyuncak bebeği.

   Yanıtla
 35. doğan

  11 kasımdan beri ürünüm bu şubede bekletiliyor. ve hiç bir şekilde iletişime geçemiyorum.

  Yanıtla
 36. ATİLA

  istanbul’dan 07/11/2019 tarihinde çıkan kargo poşetim 09/11/2019 tarihinden beri izmir bayraklıda bekletiliyor bu durumdan yetkililerin haberi olması için cimer uygulamasına dahil yazdım.ama bir cevap dahi yok.

  Yanıtla
 37. Samet

  Kargom 5 gündür şubede bekletiliyor ve dağıtıma çıkartılmıyor. Telefonları ya arayan onlarca kişiden dolayı meşgul çalıyor ya da eğer çalarsa hiçbir şekilde açan yok.

  Kargonuz bu şubeye giriş yaptığında emin olun ki en az 10 gün burada bekletilecektir. O nedenle kargo bu şubeye giriş yaptığı gibi en kısa zamanda bizzat gidip almayı tercih etmek sinir krizlerine girmemeniz için en iyi seçenek olacaktır.

  Yanıtla
 38. İlkem

  bende aynı sorunu yaşıyorum kimseye ulaşabildiniz mi acaba?

  Yanıtla
 39. harika yardım

  4 kasımdan beri kargom bayraklı dağıtım merkezinde telefonlar açılmıyor be zamana kadar beklemek durumundayız acaba yoksa kendimiz mi gidip teslim alalım. 19.22 de ptt kargodan iki mesaj geldi ilkinde dağıtıma çıkarıldı ikincisinde adreste bulunamadığından teslim edilemedi diyor şaka gibi gelip kendiniz alın biz getiremiyoruz demek istiyorlar herhalde

  Yanıtla
 40. ebru

  Kayseriden İzmire 1 günde gelen paket 31 ekimden beri bayraklı şubede hiçbir hareket yok

  Yanıtla
 41. SALİHA BİLGE

  aciliyetinden bahsederek teslimini 31 ekim tarihinde yaptığım kargom 2 kasımdan beri izmir bayraklı kargo teslim merkezinizde yer almaktadır.acilen ulaşmasını bekliyorum.

  Yanıtla
 42. Firdevs

  Tam 6 gündür bende bekliyorum kargom gelsin diye arıyorum numarada meşgul ptt hız konusunda çok kötüsün

  Yanıtla
 43. Büşra

  2 kasımdan beri kargom bayraklı dağıtımda lütfen ulaştırırmısınız

  Yanıtla
 44. yıldız

  2 gündür bende bekliyorum kaç gün bekliyecez bakalım

  Yanıtla
 45. Murat

  6 gündür kargom yok hala aktarmada aradım şikayet kaydı oluşturdum hala dönüş yok söylenecek hiç bir söz yok bu kadar vurdum duymazlık olmaz

  Yanıtla
 46. YİĞİT

  5 gündür kargom ulaştırılmadı telefonlara cevap yok bırkın müşteri hizmetleri bile hizmet vemiyor

  Yanıtla
  1. levent

   aynı durum bendede var

   Yanıtla
 47. Sevilay

  Şehirler arasında 1 günde gelen kargo nedense İzmir’de dağıtım için günlerce bekletiliyor. hizmet bu kadar kötü olabilir üstelik telefonlara bile bakılmıyor.Müşteri hizmetlerini dahi aramasını yapamıyoruz!

  Yanıtla
 48. yavuz

  Klasik devlet zihniyeti mevcut 4 gündür istanbuldan gelen ürün izmirde dağıtıma çıkamadı metropol şehir böyleyse anadoluyu düşünemiyorum. Telefonlara bakmıyorlar sakın ama sakın kullanmayın dünya uzaya çıktı ama türkiyede sistem bunun gibi firmalar yüzünden ilerlemiyor sizi Allaha havale ediyorum.

  Yanıtla
 49. ayşegül

  Telefonlar açmıyor bayraklı şube basınıza yıkılsın yaa bi bilgi alcaz

  Yanıtla
 50. Rabiye

  İki gundur izmirddn bursaya pttt kargo bekliyorum daha gelmedi

  Yanıtla
 51. sibel

  4 gündür kargomun dağıtım merkezinden çıkmasını bekliyorum sorun nedir acaba?

  Yanıtla
 52. Metin TATLI

  62 saat önce kargonuz dağıtıma çıkarıldı mesajı geldi fakat halen kargom bana ulaşmadı. Bilgi almak için telefon ediyorum açan yok.

  Yanıtla
 53. ökkeş

  31 saat oldu kargo hala bekliyor kargom

  Yanıtla
 54. Emre

  bir daha sizi kullanırsam Allah belamı versin Allah kimseyi sizin elinize düşürmesin

  Yanıtla
 55. Buğra TAN

  izmir gültepede oturuyorum mahkeme kararı ile temize gönderdigim evrakım adresime ve bana ulaşmadı iş için şehir dışına cıktıgımda hakkımda yakalnma kararı cıkmış ptt kargo yüzünden 40 gün ceza evinde kaldım hiç işlerini yapamıyorlar

  Yanıtla
 56. selma karaca

  24 saat oldu kargom dağıtım merkezinde bekiyor bayraklıda

  Yanıtla
 57. Hanife Çaçur

  PTT kurye den Karşıyaka bölgesinde görev yapan genç bir arkadaşımız Şeref beye özellikle çok teşekkür ederim. İlgi ve alakası, kibarlığı ile örnek bir arkadaş.

  Yanıtla
 58. Reis

  Aldığınız para haram olsun kargom dağıtımda 2 gündür elime ulaşmadı evde kargo gelecek diye esir oldum telefonla aradım hemen döneceklerini söylediler dönmediler vatandaşla dalga geçiyorlar telefonu tekrar aradım 20 kere açan yok yazıklar olsun böyle hizmete

  Yanıtla
 59. DİLAN TANRIVERDİ

  kargom 1 haftadır izmirde dolaşıyor.Arıyorum telefonları açan yok.Böyle iğrenç bir merkez olamaz.Yazıklar olsun.Şehir dışından bile daha hızlı ulaşıyor elime kargolar fakat şehir içinden yollanmasına rağmen 1 haftadır kargo işl. mer. de.

  Yanıtla
  1. Tuğçe

   Benimde iki gundur bayrakli da urunum. Taa gaziantepten izmire geldi ama bayraklidan bucaya gelemedi bu nasıl iştir bende anlamadim yazık yani. Kac gundur evde kargo bekliyorum

   Yanıtla
   1. Berat

    tuğçe hanıım siz gene bucadasınız ben bayraklıdayım benım kargom bayraklıda olmama rağmen 2 gündür gelmedi

    Yanıtla
 60. mehmet

  ne telefona bakan var ne kargoyu zamanında getiren var yapamıyorsanız bırakın arkadaş gören çinden kargo geliyor sanacak 1 günlük yoldan 3. günü gelecek diye temenni ediyorum

  Yanıtla
 61. ali can

  kargom 1 haftadır izmiri dolaşıyor ..yazıklar olsun beceriksizler

  Yanıtla
 62. Şermin

  PTT kargo 10 numara aradiğim zaman hemen tlflara bakiliyor PTT kargo dağitimda calisan ÖMÜR CAN ERCATİN beye teşekkürler

  Yanıtla
  1. Akın

   Şermin hanım acaba biz neden arayınca ulaşamıyoruz bir sebebimi var

   Yanıtla
 63. Hasan

  Yüz kere aradım açan yok kargo çok yavaş yazıklar olsun

  Yanıtla
 64. Fatih

  0 232 486 10 54 en az 5 6 kere aradım telefona bakan yok. Müşteri memnuniyeti 0 …

  Yanıtla
 65. idil

  0 232 486 10 54 numaralı telefon sürekli çalmasına rağmen açılmıyor bu nasıl bir hizmet anlayışıdır.

  Yanıtla
 66. Adnan KÖSE

  BİR GURUP BALÇOVA SAKİNLERİ ADINA – İzmir Balçova bölgesinde dağıtım elamanı olarak çalışan Görevini layık ı ile yapan sevecen tavırları ile gönlümüze taht kuran bize ulaşamadığında 0 554 442 44 47 nolu telefon ile tarafımızı arayan Nurullah ALTIN’A görevinde göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı teşekkür ederim.

  Yanıtla
 67. ayça

  Kulaga goturuyorsun ses geliyor ya ona bakın nolur

  Yanıtla
 68. Müge

  Telefonlari niye acmiyorat kargom.gelmesi gerekiyor hala gelmedi bimerede sikayette bulunucam

  Yanıtla
 69. filiz vardar

  nasıl bir kargo bu ne kargoyu teslim ediyolar ne kağıt bırakıyolar nede telefonlara cevap veriyolar

  Yanıtla
 70. Levent

  Kargo kapima getirmeden ptt ye teslim etmiş evde yoktu diye arıyorum telefonlara cvp veren yok saçmalık resmen bida ptt adi duydum mu siparis fln vermicem

  Yanıtla
 71. Fedayi Kunduracı

  Bundan sonra ptt.ile adi mektup bile göndermem.ne telefona bakan var nede ilgi. Sanırım personel yetersiz.hiç kimseye tavsiye etmem.

  Yanıtla
 72. Ercan

  Kargonuzu bekletip “bizde yok, başka yere gönderildi” diyorlar. Boşuna zaman kaybedersin çünkü çalışanlar işlerini yapmıyor.

  Yanıtla
 73. hülya

  Telefon numaralarınız süs diye mi yazıldı buraya koskoca İzmir de böyle bir müessese var ama muhatap yok. Ne kargonuz vaktinde geliyor nede muhatap bulamıyorsunuz.

  Yanıtla
 74. Zeynep

  Telefonları açmayacaksanız neden buraya numara yazıyorsunuz ?

  Yanıtla
 75. Erol

  05.12.2018 de Muğla merkez dan gönderile kargo İzmir Bayraklı dağıtım merkezine 06.12.2018 günü saat 06.28 gelmiş. Bugün 07.12.2017 yani bayraklıya gelmesinden tam 28 saat olmasına rağmen hâlâ Bayraklıda bekliyor? Grev mi var, yoksa iş yavaşlatma mı? Yoğunluk mu? yoksa aymazlık mı?

  Yanıtla
 76. B**** 8 İ*** M********

  4200210881260 barkod no lu tebligatım halen ilerilmemiş kaç gün oldu. ve kaç kez aramama rağmen cevap yok izmir ptt den hiç memnun değilim

  Yanıtla
 77. aslı ünalan

  Beş para etmez, sorumsuz insanlar. 3 gündür hiç bir şekilde kargom ile ilgili cevap alamıyorum. Birde arayıp evden çıkmayın paketiniz gelecek diyorlar 3 gün oldu.

  Yanıtla
 78. Naci Püskülcü

  2790556051011 barkod numarası ile gelen kargomun üzerinde gönderici tarafından her yüzüne ” LÜTFEN ÜRÜNÜNÜZÜ KONTROL ETMEDEN ALMAYINIZ, UYGUN OLMAYAN DURUMDA DAĞITICIYA TUTANAK TUTTURUNUZ AKSİ HALDE FİRMAMIZ MESULİYET KABUL ETMEZ” uyarısı içeren çıkarmalar yapıştırılmış olmasına rağmen PTT dağıtıcısı kutuyu açtırmak istemedi.

  Yanıtla
 79. A**** A******

  ovacık doğal gıda nın adresime ödemeli gönderdiği 9636 nolu kargo yu takip etmem ve evde beklememe rağmen gelmediniz üstelik birde telefonuma kargonuz iade dilecek diye mesaj çekiyorsunuz..sonuna kadar sizinle uğraşacağım.. kargo takip numaram 2790831731645

  Yanıtla
 80. Pınar

  Bostanlıda oturuyorum ve acilen beklediğim nüfus cüzdanım, pasaportum için gerekli Ankara’dan gelen evrak ve pasaportum zamanında ve önceden belirtilen süre içinde adresime teslim edildi.Öncelikle ilgilere teşekkür ederim. Diğer teşekkürüm soyadını bilmediğim ama adının “Dudu” olduğunu öğrendiğim, saygılı, güleryüzlü ve her soruma sabırla yanıt veren postacı’mıza…

  Bir önerim olacak: postacıların ağır yük taşıdığını görüyorum; acaba üzerinde PTT logolu güzel çek çek çantalar alınarak dağıtıcıların yükleri hafifletilemez mi?

  Yanıtla
 81. Nihat

  rezalet diz boyu bu ne kepazelik bu kadar sorumsuz şube görmedim

  Yanıtla
 82. Özge aslan

  Bu nedir ya 1 vezne açık herkes çayda sohbette

  Yanıtla
 83. aslı onaran

  sanırım şubeyi açan kimse yok? ömrümde böyle bişey görmedim. telefonlar ne için kuruldu size merak ediyorum çalsın açmayalım diye sanırım süpersiniz tebrikler.

  Yanıtla
 84. Işın

  İzmir’de bir haftadır kargomu teslim edemediniz sevgili PTT !! Bir dağıtıma çıkıyor bir geri gidiyor merkeze !! Ne telefonlar açılıyor ne de yaptığım şikayetlere dönen var !! Kendinize gelin artık yeter hasta ettiniz beni !! Tüketici derneğine şikayet edip BİMER’e yazmak şart oldu artık !!

  Yanıtla
  1. İsmail O.

   haklısınız telefon ediyorum telefona bakan yok

   Yanıtla
 85. hale

  İzmirde, 7 gündür şubede bekletilen kargoyu 15 dk mesafedeki yere dağıtımını yapamadılar! Böyle bir kargo anlayışı ile nasıl çalışıyorlar şaşırıyorum. Telefonu da açmıyorlar kesinlikle sanırım ne yaptıklarının da gayet bilincindeler!

  Yanıtla
 86. Rıdvan

  O telefonları neden icat etmişler ki süs olsun diyemi. diyecek bişey bulamıyorum

  Yanıtla
 87. Fariz

  Kargolar zamanında ulaşıyor ben memnunum kimseyede katılmıyorum.

  Yanıtla
 88. filiz

  4 gündür bekliyoruz telefona bakan yok bu nedir yahu

  Yanıtla
 89. perihan

  Birisi söylesin lütfen PTT de telefonları kimse açmıyor.Neden?

  Yanıtla
 90. Hamza KAYA

  Kargo takipten kargomun 4 gündür İzmir dağıtım merkezinde olduğunu görüyorum. Kargom neden geç ve zamanında gelmiyor

  Yanıtla
 91. Sema Şener

  Sabah 7’de İzmir’e gelen kargo o günün akşamında neden gideceği yere yani Muğla’ya yola çıkarılmaz merak ediyorum. Telefonla sorabileceğim bir merci de yok. Bir daha tövbe PTT kargo güya büyük bir kuruluş ama adına yakışmayan hizmet veriyor.

  Yanıtla
 92. Nemir Hale Uz

  3 gündür izmirde görüyorum. Getirmediler kargomu. Bi dahada sizinle çalışmam. Herkese ptt kargoyu öneriyordum. Çok kızgınım şimdi.

  Yanıtla
  1. Melike

   aynı işlem benim içinde yapıldı tellerede bakmıyorlar

   Yanıtla
 93. hadise

  Tek bildigim neden. Zamanında gelmiyo

  Yanıtla
 94. Süleyman yılmaz Trabzon

  12_05 2017 gün kp019339200** nolu paketin bu güne kadar yerine ulaşmamıştır şikayet için genel mud.dilekce gönderdim acil cevap vermesini arz ederim

  Yanıtla
 95. çetin biçer

  iki gündür pasaportum dağıtıcıda bana ne zaman teslim edilecek? neden dün gelen mesajda gönderi gün içinde teslim edilecek denildide 30 saat geçtiği halde hala yok maaşlarınızı iki gün sonra alsanız ama….

  Yanıtla