PTT Kargo Kadıköy Posta Dağıtım Merkezi Kadıköy PDM (Üsküdar, İstanbul)

Adres: Acıbadem Mahallesi Acıbadem Caddesi Numara: 133 Üsküdar – İstanbul
Telefon: 0 216 577 62 00
Telefon 2: 0 216 577 38 82
Telefon 3: 0 216 577 38 86
Faks: 0 216 577 38 88

PTT Kargo Kadıköy Posta Dağıtım Merkezi Kadıköy PDM iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kargo Kadıköy Posta Dağıtım Merkezi Kadıköy PDM’de yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT Kargo Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

13 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Ayşe Ateş

  Dağıtımla ilgili sıkıntım var fakat bir türlü Kadıköy PTT posta dağıtımına telefonla bağlanamıyorum. Saatlerce bekletiyorlar birde telefona cevap verilmiyor deyip kapatılıyor. Bir kargom var orda gözüküyor üstelik dün sabah oraya ulaşmış gözüküyor. Bugün akşam oldu hala elime ulaşmadı.

  Yorum Yap
 2. Tuğba Şahin

  Kargom 10 gün oldu hala gelecek kargo dağıtıma çıktı mesajı geliyor. Sonra adreste bulunamadı adresim belli verdiğim adresteyim arıyorum hat düşmez ya da açan olmaz telefonu sıkıldım artık. 8 Aralık’ta kargoya verildi bir maske getireceksiniz alt üstü o kadar insan issiz elemanımız yoksa eleman alın.

  Yorum Yap
 3. Nuri Er

  Kargomu 9 gündür bekliyorum ancak gelen giden yok, internetten kargo durumunu öğrenince adreste bulunamadığım not eklenmiş. Yok, böyle bir şey, bahsettikleri gün evden adımımı atmadım.

  Aradığımda ise telefonumu açma zahmetinde bulunan kimse olmadı. 3 farklı telefon o binada ne işe yarıyor hiç anlayabilmiş değilim. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise bir kadın dağıtım merkezinde olan ürünü gidip alamazsınız dedi.

  Önemli bir konu olmasa zaten PTT’yi kullanma gibi bir düşüncem asla olamaz ama kimlik muhabbeti olduğu için oldukça önemli ancak belli ki orada çalışanların keyiflerinden önemli bir durumun hiç de aciliyeti yok. Yazıklar olsun.

  Yorum Yap
 4. Semra Uzunali

  İnsan bir cevap verir. Fatura ücretini siz mi ödüyorsunuz. 1 haftadır mahsur kaldım evde ha gelir diye. Evde bulamaz beklemez pesine mi düşeceğim kargonun gönderin artık. Çalışanlar az ise eleman alın iş arayan çok zaten.

  Yorum Yap
 5. Gürcan Ağan

  Sabah kargonuz dağıtıma çıktı mesajı gelip iki saat sonra adresinize ulaşılama mesajı nasıl gelir. Kadıköy şube telefonu açmıyor zaten hiç aramayın. Şu telefonlara bakacak birini alsanız. Kaç gündür bekliyorum, sabah dağıtıma çıktı, iki saat sonra adreste yoksunuz bekliyoruz. Müşteri hizmetleri de yanıt vermiyor. 20 dakika bekle müzikten sinirin daha çok bozuldu.

  Yorum Yap
 6. Hasan Akar

  Tam 9 gündür kargom Kadıköy Posta dağıtımda bekliyor. Ne bir kimse telefona cevap veriyor, ne kargo adresime geliyor, ne de muhatap olabileceğim bir insan bulabiliyorum. Kargoları alıp bekletip aman ya bir sonraki ay dağıtırız bunu da falan diyorlar içerde herhalde. Üç gündür arıyorum ulaşamadım tek bir insana.

  Yorum Yap
 7. Gonca Toprak

  Kadıköy merkezde kaç gündür kargomu dağıtamadınız. Adres bir okul ve siz saat 18:41 de gelip bulamadık deyip gidiyorsunuz. Haber kağıdı bile yok. İnternetten kargo takipten öğreniyoruz.

  Yorum Yap
 8. Yaren Akkoç

  Aciliyeti olan kargom Kadıköy Posta Dağıtım merkezinden hala dağıtıma çıkmadı. Telefonlara da bakılmıyor. Müşteri hizmetlerine de ulaşılamıyor.

  Daha hızlı ulaşayım diye kargo yoluyla iletilsin istedim daha da gecikti. Bu işi yapamıyorsanız lütfen yapmayın! Şubeyle ilgili bu kadar şikâyet almanıza rağmen hala bir şey yapmıyorsunuz.

  Yorum Yap
  1. Rüştü Avşar

   Yaren Akkoç aynen maalesef ben de yaşıyorum bu sıkıntıyı. Telefonları olup ta cevap vermeyen, devlet memurları, sonra niye özelleştiriliyor bu kurumlar derler.

   Yorum Yap
 9. Gülsüm Çil

  Kadıköy dağıtım şubesinde 6 gündür kargom bekliyor ve hiçbir şekilde iletişime geçilemiyor.

  Yorum Yap
 10. Kübra Altun

  Kaç gündür kargom elinizde bekliyor. Sizin yüzünüzden karşı tarafa mahçup oldum!

  Yorum Yap
 11. Erdal

  Günlerdir kargom kadıköy dağıtımda bekliyor günlerdir. Hiçbir numaradan iletişime geçemiyorum. Ne yapıyorsunuz siz? Bunun iş yoğunluğuyla bir ilgisi yok çünkü.

  Yorum Yap
 12. ismail

  telefonlara bakınız

  Yorum Yap