PTT Kargo Karataş Posta Dağıtım Merkezi Karataş PDM (Şahinbey, Gaziantep)

Adres: Şahintepe Mahallesi 133398 Nolu Cadde Numara: 5/A/F Şahinbey – Gaziantep
Telefon: 0 342 503 08 93
Faks: 0 342 502 07 90

PTT Kargo Karataş Posta Dağıtım Merkezi Karataş PDM iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kargo Karataş Posta Dağıtım Merkezi Karataş PDM’nde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT Kargo Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

11 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Cemile Yıldırım

  2 günde Kırklareli’nden gelen kargo Gaziantep şehir içinde gelemiyor 2 gündür. Yorumlara bakılırsa şimdiden aramasam haftalar sürecek anlaşılan. Karataş şubeyi arıyorum çalıyor açmıyorlar ardından meşgul çalışıyor. İki dakika telefona bile bakamayacaksanız orda ne iş yapıyorsunuz? Sırf aramalar düşmesin diye belki de hattı açık bırakıyorsunuz ki meşgul çalıyor! Bu nasıl sorumsuzluktur.

  Yorum Yap
 2. Akide Başkurt

  Bu nasıl bir hizmettir. Kargom yaklaşık 1 haftadır şubenizde görünüyor ama hala dağıtıma çıkmamış. Arıyorum kimse açmıyor veya meşgul çıkıyor.

  Yorum Yap
 3. Hakan Yılmaz

  1 günde mersinden Gaziantep’e giden kargom 3 haftadır Gaziantep Karataş şubesinde bekliyor. Müşteri hizmetleri ilgilenmiyor. Şube telefonu açmıyor genel merkeze ulaşılmıyor. Rezil bir kurumsunuz.

  Yorum Yap
 4. Ramazan Köybaşı

  Evde olduğum halde kapıya kargo takip kartı bırakıp hiç bir işlem yapılmadan giden kargocu kardeşim sana selam olsun. Bir zili çalmak bu kadar zor olmama değil mi?

  Yorum Yap
 5. Bedriye Çelik

  Kargom yaklaşık 1 haftadır şubede. Bu sürede defalarca merkezi aradım. 2 defa da dağıtıma cıkmış sözde evde bulunamamışım. Arıyorum açmıyorlar.

  Yorum Yap
 6. Anıl Şafak

  3 haftadır tebligat şubede gözüküyor. Telefonlar açılmıyor. Kaybettiyseniz söyleyin de bilelim.

  Yorum Yap
 7. Didem Albayrak

  11.12.2020 de Gaziantep’e ulaşan kargom halen bana ulaşmadı. İstanbul’dan 3 günde gelen kargo 10 günü geçti Antep içi dağıtım yapılmadı. Bu ne biçim iştir. Telefonlara meşgulde veya açan yok. Hizmet memnuniyet sıfırın altında pes artık.

  Yorum Yap
 8. Hasan Dönöez

  2 aydan belli bir kartı eve getirmediğiniz halde getirdik dediniz adres değişikliği yaptım. Karataş’tan Su Burcuna 1 aydan beri gelmedi daha da bekliyoruz.

  Yorum Yap
 9. Senem Özçay

  Hiçbir şekilde telefonlar açılmıyor Kargom 12 gündür ortada yok eve geldi diye söyleniyor gelmedi. Ben hep evdeydim haber de bırakılmadı telefonları açıp bırakıyorlar ya da meşgul diye geçiştiriyorlar. Bir daha asla ptt kargo istemeyeceğim.

  Yorum Yap
 10. Hasan Ataş

  Kargom 02 11 2020 yola çıktı bugün 23 ü ama hala kargomu getirmediler. Bedavamı getiriyorsunuz kardeşim söyleyin bilelim. Telefonlara bakmıyorsunuz. Mahkemeye vereceğim sizi paramı alıp hem de rezil ediyorsunuz.

  Yorum Yap
  1. Sezgin Otluca

   Hasan Ataş benim de kargom 8 gündür ortada yok hala dağıtım merkezinde görünüyor. Siz kargonuza ulaşabildiniz mi?

   Yorum Yap