PTT Kargo Kayseri Posta İşleme Dağıtım Merkezi Kayseri PİDM (Melikgazi, Kayseri)

Adres: Alpaslan Mahallesi Emrah Caddesi Numara: 8 Melikgazi – Kayseri
Telefon: 0 352 333 30 04
Telefon 2: 0 352 333 30 05
Telefon 3: 0 352 333 30 06
Faks: 0 352 235 73 71

PTT Kargo Kayseri Posta İşleme Dağıtım Merkezi Kayseri PİDM iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kargo Kayseri Posta İşleme Dağıtım Merkezi Kayseri PİDM’nde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT Kargo Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Ek Bilgi

Kargo bölümüne bağlanmak için operatör sayarken 8 tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

102 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Nihan Sayar

  Nasıl rezalet bir firma, hayatımda böyle şey görmedim, 13 gündür kargom ortada yok. Bundan sonra PTT kargoyla çalışan firmalardan alışveriş yapmayacağım, ilk kargo şirketini kontrol edeceğim.

  Yorum Yap
 2. Aleyna Atalay

  Kayseri PİDM tam bir rezalet. 13 gündür kargomu getirmediler.

  Yorum Yap
 3. Sabri Gül

  12.09 da şubede olan kargo 24u oldu hala gelmedi ve telefonlara da cevap verilmiyor, kayseri ppt pidm kargo hep geç hep ilgisiz.

  Yorum Yap
 4. Enes Demir

  1 günde Bursadan gelen kargo 7 günde gelmedi. 8 inci günde elime ulaştı bir müşteri temsilcisine bağlanmak için 35 dakika bekledim. Böyle bir şey olmaz. Adamlar işi olan kargoyu 8 güne getiriyor.

  Yorum Yap
 5. Ayşe Demir

  İstanbul’dan gelen kargom neden burnunun dibinde bana ulaşmıyor. Bu ne iş bilmezliktir böyle telefonlara bakılmıyor ayıp boşuna oturduğunuz yerden para kazanmak bu olsa gerek bir daha asla sizi tercih etmeyeceğim ve herkese anlatacağım.

  Yorum Yap
 6. Bahadır Özdemir

  Kayseri posta işletme merkezini 10.09.2020 tarih ve 05:51 de teslim aldığı kargoyu 17.09.2020 tarihine kadar şehir merkezinde teslim edemediği için kınıyorum.

  Yorum Yap
 7. Necati

  Ankara dan 1 günde giden kargo (Aciliyeti var) 5 gündür kayseri P.İ.D.M. şubesinde bekliyor. Şube telefonlarını açan yok müşteri hizmetleri de telefonda bekletiyor yapamıyorsanız ya da çalışanlarınıza söz geçiremiyorsanız bırakın başkaları yapsın bu işleri.

  Ben de kamuda 30 yıldır çalışan biri olarak bırakın mesai saatini öğlen paydosunda yemek işim erken biterse gelen vatandaşlarla ilgilenip, telefon bağlandığında yardımcı oluyorum. Birazcık olsun Kamu disiplini…

  Yorum Yap
 8. Tarık

  21 ağustos tan beri 10 gün oldu elime kargo gelmedi resmen işkence Allah sizleri bildiği gibi yapsın.

  Yorum Yap
 9. CEM A.

  İzmire 1 günde gelen kargom dağıtım merkezinden çıkamıyor kaç gündür ve şube aranınca hep meşgul daha telefona bile cevap veremiyorsunuz.

  Yorum Yap
 10. Hatice Dağhan

  İzmirden 1 günde gelen kargom 3 gündür Beklemede nasıl iş yapıyorsunuz ya da yapmıyorsunuz.

  Yorum Yap
 11. İsa

  Ankara dan 1 günde giden kargo 5 gündür p.i.d.m şubesinde bekliyor. Şube telefonlarını açan yok müşteri hizmetleri de telefonda bekletiyor yapamıyorsanız ya da çalışanlarınıza söz geçiremiyorsanız bırakın başkaları yapsın bu işleri anlamıyorsunuz bu işten belli sadece sallabaşını al maaşını ne güzel iş eleman lazım ise gelelim güzel iş böyle bir iş yok bulunmaz

  Yorum Yap
 12. Tülay

  Bursa’dan bir günde gelen kargom günlerdir şubenizde ve hala dağıtıma çıkmadı.

  Yorum Yap
 13. gülay

  Tam anlamıyla rezalet önemli bir gönderimi 5 gündür bekletiyorlar dağıtıma çıkarmıyorlar. Şimdi de bayram tatili geldi üstüne. 15 gün beklerim herhalde. 3 numarasını da en az on kez aradım bakan yok. Bir daha asla tercih etmem!

  Yorum Yap
 14. Selver

  PTT kargo dan şikayetçiyim ben evdeyken evde yoku diye tebligat mesaj bıraktıkları için.

  Yorum Yap
 15. Metin

  Kargo 2 günde İstanbuldan geldi. 1 haftadır burada dağıtıma çıkmadı, nasıl işliyor böyle sistem? Rezilsiniz insanları mağdur ediyorsunuz!

  Yorum Yap
  1. Sevim

   Kesinlikle çok haklısınız aynı durumu bende yaşıyorum. 🤦♀️🤷♀️

   Yorum Yap
 16. ORHAN

  1 günde kayseriye gelen kargo 10 gündür şubede bekliyor keyfiniz yerine geldiğinde bir zahmet getirirsiniz inşallah size lazımsa ben yenisini sipariş veriyim yok lazım değilse artık getirin şu kargoyu. Bizden vergi vs. olarak alınan sonra sizin gibi sorumsuz işini tam olarak yapmayan kişilere maş olarak veriliyor. Sizin gibi sorumsuz çalışan insanlara ve kurumlara.

  Yorum Yap
 17. Gülay

  Kargo 5 gündür bekliyo kayseride. Şimdi kargo numarası da hatalı diyo siteye bile giriş yapamıyorum.!

  Yorum Yap
 18. Yeşim

  Rezilsiniz rezil kapatın işyerinizi insanları boşa oyalamayın.

  Yorum Yap
 19. Nazire

  Aynen 1 haftadır Kayseri’de ama gelmiyor gidip alamıyorum vermiyorlarmış birde şu telefonlara baksalar.

  Yorum Yap
 20. Gül

  APS ile gönderilen önemli bir evrak şubede bekliyor dağıtıma çıkmıyor. Gidip almak isteğimiz zaman da dağıtım için ayırdık veremeyiz deyip gönderiyorlar. Bu nasıl bi iş aklım almıyor. Bütün işler aksıyor, PTT fazlasıyla mağdur etti. Gerekli mercilere şikayette bulunacağım ve bundan sonra asla tercih etmeyeceğim bir kurum.

  Yorum Yap
 21. Muhammet

  Ürün İstanbuldan Kayseriye 2 gün içinde geldi 6 gün oldu daha dağıtıma çıkmadı. Hem gidip kendimiz alamıyoruz hem ürünü bize getirmiyorlar.

  3 tane telefon numarası koymuşlar ama hepsi süs olarak duruyor ne açan var ne ulaşan. Sizin kadar işini berbat yapan bir firma görmedim yakışmadı PTT!

  Yorum Yap
 22. mehmet

  2 günde gelen kargo kayseri şehir içine 3 gündür dağıtıma çıkmadı yazık çok yazık

  Yorum Yap
 23. Nesrin

  2 Günde Türkiyenin bir ucundan kayseriye geliyor ama 1 hafta oldu daha dağıtıma çıkmadı. Zaten bugüne kadar evime kargo teslim ettiğini hatırlamıyorum. Hep gidip dağıtım merkezinden kendimiz aldık ama bu sefer onu da veremiyorlar. Önce dağıtıma çıkacakmış, bizi bulamazlarsa tekrar gelecekmiş. Şubeye telefonu koymuşlar ama açan yok. Yazıklar olsun size. Sizin kadar işini umursamayan rezalet bir yer görmedim!

  Yorum Yap
 24. Burak

  5 gündür pidm şubesinde kargo 2 günde istanbuldan geldi rezalet işini doğru dürüst yapamıyorlar arayoaruz açmıyorlar tahmini teslimat tarihi bitmek üzere nolacak bilmiyor yazıklar olsun kayseri ptt şubede duruyor herhalde 2 yıla gelir bu nasıl iş zaten ortada arabalarınız da yok görsem çevirecem

  Yorum Yap
 25. Zekerya

  Çinden Türkiye’ ye 4 günde gelen ürün kayseride 15 gündür il içinde teslim edilmiyor. Telefona cevap veren yok. Şubeye gidince kuyruk var. PTT harika işliyor

  Yorum Yap
 26. Alper

  Telefona neden kimse cevap vermiyor.2 satttir arıyoruz? Kargom 3 gündür neden bekliyor niçin dağıtıma çıkmıyor. Bu nasıl bir çalışma şekli. Daha ne kadar bekliycez.

  Yorum Yap
 27. Semra

  Aynı şekilde benimde kargom İstanbuldan 2 günde geldi Kayseri de 7 gündür bekliyor insaf yapmayın ya yazıktır.

  Yorum Yap
 28. osman

  2 günde kayseriye getirdiği ürünü 5 gündür dağıtıma çıkaramayan kargo şubesi. rezalet.

  Yorum Yap
 29. GÜLAY

  İstanbul dan Kayseriye 2 günde giden paket tam 5 gündür Kayseri PTT de teslimat için bekliyor nasıl bir çalışma zihniyetine sahipsiniz yazık gerçekten yazık

  Yorum Yap
 30. Bayram dursun

  Kargom hataydan geldi kayseriden elime gelmedi arıyorum numaraları otamatik meşgule düşüyor

  Yorum Yap
 31. Yusuf

  Kargom istanbuldan 11 06,2020 de şubenize girdi ama bugün 16 06,2020 5 günde hala elime ulaşmadı Türkiye in bir ucundan bir ucuna 2 günde gidiyor şehir içinden şehir içine 5 günde gelmiyor böyle bir kargo yöntemi yok PTT bir ilk yapıyor bu nasıl hizmet

  Yorum Yap
 32. adem

  kargo gelmedi türkiyeden aldığım kargo gelmedi zimmet alındı yazıyor bilgisi olan var mı

  Yorum Yap
 33. Naz

  Gönderi takibini görüp evde bekliyorum gelecek diye ancak gelmeyince bir bakıyorum evde olmadığımdan teslim edilememiş oluyor nasıl oluyor bu çıkartın adam gibi çalışanı işe alin gelmiş gibi yapıp dağıtıcı evde yok diyor

  Yorum Yap
 34. fahri

  5. ayın 30unda sipariş verdim. Kayseri şubeye geldi halde bana gelmedi 4gündür bekliyorum arıyorum sürekli ya meşgul yada açmıyorsunuz

  Yorum Yap
 35. Mehmet Çelik

  Ülkede onca işsiz, boşta üniversiteli var eğer bir kargoyu teslim aldığınız günden itibaren 11 gün boyunca teslim edemiyorsanız hadi anladık sıkıntı var neden telefonlar açılmıyor bu kadar rahat olmayın bırakın o işi

  Yorum Yap
 36. Yasemin kozak

  Yazıklar olsun tüm ptt şubelerine; bu nasıl bir is ahlaki? bu nasıl bir çalışma sistemidir yahu ne 10 adet telefondan birine ulaşabiliyoruz nede kargomuz elimize geçti.

  Kargo teslim tarihi 01.06.2020 ama ayni şehirden elimize bir gelemedi ..göndersek yeni zellanda bile teslim almıştı şimdiye kadar. Şikayetçiyim, memnun değilim çalışmanızdan hizmetlerinizden. işinizi hakkıyla yapın lütfen. Kargo takip no: KP02660159326

  Yorum Yap
 37. Filiz

  Bu nasıl iş kardeşim ya aldıgım ürün bursadan kayseriye iki günde geldi bi haftadır bana teslim edilemedi nasıl bi hizmet anlayışınız var bilmiyorumki bi dahada ptt kargo tercih edersem iki olsun parasını verdiğim ürünü alamıyorum

  Yorum Yap
 38. Nalan

  Kargom bir haftadır Kayseri pdim de zimmet alındı yazıyor şubeye kendim almaya gittim 2 kere vermiyorlar parasını ödediğim şeyi alamıyorum bu nasıl bir hizmet insanlar belki önemli bir ihtiyacını alıyor beceremiyorsanız bırakın bu işi

  Yorum Yap
  1. Yasemin kozak

   Neden ulaşabileceğimiz bir telefon çıkamıyor karsımıza hepsi otomatik meşgul.

   Yorum Yap
 39. Aybüke

  10 gündür şubenizde bekliyor. Ben almaya geldim bakım var diye vermediniz hala bekliyorum. Böyle saygısızlık olmaz. Kardeşim sınava girecek içinde hep denemeler, test kitapları var. Sınavdan sonra mı getireceksiniz?

  Yorum Yap
 40. Nehir Tektaş

  Günlerdir kargom ellerinde dağıtıma çıkmadı daha

  Yorum Yap
 41. Yıldıray

  Kargom iki gündür merekezde bekliyor acaba ne zaman dagitima cikartmayi düşünüyorsunuz merakla bekliyorum bide gelmeden mesaj atin geldik yoktunuz diye tam olsun telefona bakma zahmetindede bulunmuyorsunuz.

  Yorum Yap
  1. Adem

   Aynen bende öyle verdikleri iş günüyle teslimatın alakası yok çok yetersiz bir kargo şirketi

   Yorum Yap
 42. esma

  hadi kardeşim sizi mi bekleyeceğiz bu ne böyle kaç gün oldu gelmedi

  Yorum Yap
 43. Fatih

  Takip no: KP02643450358 olan ürünüm kayseriden karabüke gelmesi gerekirken 8 gündür kayseride duruyor.

  Yorum Yap
 44. Mithat demirbaş

  Bu ne arkadaş kaç gündür arüyrüm arüyrüm acmiler insafsizlar PTT şubesine varıp o telefonunuzu kirasim geliyor bakmayacaginiz telefonu ne diye şubede durduruyorsunuz ayıptır arkadaş insanlar sizin oyuncaginizmi

  Yorum Yap
 45. Mert

  Ürün çinden yani covid-19 salgınının merkezinden ülkeye tam 8 günde geldi, 20 gündür keyiflerini bekliyorum. 10 Kez aradım telefona bakmıyorlar.. Allah sizi kahretsin başka da birşey demiyorum.

  Yorum Yap
 46. Mustafa

  Ptt yine bildiğimiz gibi arıyoruz açmıyorlar kargomuzu dağıtıma çıkarmıyorlar şaşırtmadın çizgini bozma ptt

  Yorum Yap
 47. Melike

  Çok ilgisiz bir firmasınız Burada o kadar insanın hakkına giriyorsunuz Umarım bir an önce bu durumu düzeltirsiniz.

  Yorum Yap
 48. nadiye

  ya diğer insanların ruju ayakkabısı için ben 10 gündür kitaplarımın gelmesini bekliyorum bundan 1 ay önce siparişim 3 gün içinde gelmişti şu an 10 gündür bekliyorum yazıktır

  Yorum Yap
 49. ramazan

  yarın dağıtıma çıksa bari

  Yorum Yap
 50. Metin

  Kargom bugun yola çıkar İnşallah bekliyorum

  Yorum Yap
 51. Kazım

  Yeriniz nerde benim kargom nerde bide bunlara destek verdiler 2 bin lira yata yata alıyorlar

  Yorum Yap
 52. Erkan

  Boyle sorumsuzluk olmaz ne telefon bakan var ne bir hafta once kayseri dagitim merkezine gelen kargomuzun akibeti belli ……

  Yorum Yap
 53. Sıla

  Bu nedir ya kargo İstanbuldan 2 günde geldi şubede 4 gündür bekliyor. Zimmet alındı diyor ama belli ki kimsenin umrunda değil. Bari telefonları açın ya! Öğrenciyiz biz zaman bizim için çok kıymetli 10 gündür kitap bekliyorum. Yaptığınız hakka girmek başka bir şey değil!

  Yorum Yap
  1. ismet

   Aynı şekilde 9undan beri zimmet alındı diyor tlfnsda bakmıyor kimse

   Yorum Yap
  2. Beyza

   Kesinlikle size katılıyorum, kaç gündür şubede bekliyor ne zaman dağıtıma çıkacağı muamma. Üstelik açmıyorlar

   Yorum Yap
  3. nadiye

   aynı sorunu ben de yaşıyorum ne zaman getireceksiniz acaba 27 haziranda mı

   Yorum Yap
 54. Özlem

  Gaziantep den 3 gün önce gelen kargo Talas-Anayurt’a kargom ulaşmadı maalesef, Gönderi takipte başka bir hareket de gözükmüyor Telefonlarında arıyorum hiç bakılmıyor,kargom hakkinda bir bilgiden alamıyorum.

  Yorum Yap
 55. Kubilay YALÇIN

  P.i.d.m ne kadar işini düzgün yapmayan bir yersin sen 2 gündür 50 defa aradım karşılık veren yok telefon neden açılmaz eksik varsa telefona eksik için adam yerleştirin.

  Yorum Yap
 56. Kadir

  Arkadaş butelefonlar neden açılmıyor böyle sorumsuzluk olmaz 3 telide arıyorum acan yok ayıptırya

  Yorum Yap
 57. Yasin

  10 kayıtlı telefonunu arıyorum.cevap veren yok böyle sorumsuzluk görmedim.

  Yorum Yap
 58. furkan

  ben böyle sorumsuz bi davranış ömrü hayatımda görmedim, bekli acil gelecek bi şey var belki bozulacak bi şey var ne sorumsuzluk arkadaş. işini yapamıyorsan telefonlara bak bari millet senden düşünceli.

  Yorum Yap
 59. yıldız

  defalarca aradım telefonlara bakan yok

  Yorum Yap
 60. Fatih

  Tam 5 gündür kargom ptt kayseri şubesinde bekliyor. Dağıtıma çıkarmıyorlar. Arıyorum açanda yok. Yazıklar olsun.

  Yorum Yap
 61. Hasan

  3 tane numara var hiç birinede bakan yok

  Yorum Yap
 62. Duygu

  Gün içerisinde 76 kere aradım çaldığı halde bakılmıyor.

  Yorum Yap
 63. Mahmut DURAN

  telefonu açan yok üç numarayıda aradım.

  Yorum Yap
 64. Sevilay YİĞİT

  Arıyorum açan yok Allah sizi bildiği gibi yapsın birde maaş alıyorsunuz

  Yorum Yap
 65. Tunahan

  Kargoyu başkasına teslim etmek ne demek abi ya. Cidden Türkiye’de bu kargolara yüklü cezalar gelmeli.

  Yorum Yap
 66. Mehmet Koç

  Ben bu kadar rezil bir yer daha görmedim. Kıbrıstan 6 gün önce gelen kargom halâ Dağıtıma çıkmadı. Telefonları açan 1 Allah ın kulu yok.

  Yorum Yap
 67. Gürbüz GÜNEŞ

  Kayseri melikgazi kargo işleme ve dağıtım merkezi telefona kimse bakmıyor. Sürekli arıyorum açan yok. Kargom nerde bir cevap veren bile olmuyor?.

  Yorum Yap
 68. Fatih

  Allah ptt kargonun eline düşürmesin 1 buçuk aydır kargo bekliyorum

  Yorum Yap
 69. mehmet y

  kayseri kargo işleme ve dağıtım merkezi telefona kimse bakmıyor. günde 50 defa arıyorum açan yok. Kargom nerde bir cevap veren bile olmuyor?

  Yorum Yap
 70. songül çifçi

  hala ürünüm teslim edilmedi. 1 ay oldu 1 ay Allah sizi bildiği gibi yapsın.

  Yorum Yap
 71. Mehmet ali

  Kaç gündür kargom gelmedi kayseri melikgazi ptt şubesini arıyorum telefonları açan bile yok sizin aldığınız para haram kargom hala gelmedi yapamıyorsanız yapmayın kargo isini sizden daha iyi şirketler var devlet size birde maaş veriyor ben hakkimi helal etmiyorum sizlere sizleri cimere şikayet edeceğim

  Yorum Yap
 72. hasan

  İstanbuldan Kayseriye 1 günde gelen kargo 3 gündür kayseride bekliyor dağıtıma da çıkarmıyorlar. Telefona da bakmıyorlar. Neyi bekliyorsunuz acaba? İnsanları mağdur etmekten başka bir iş yapmıyorsunuz

  Yorum Yap
 73. nihal

  3 gündür dağıtım merkezinde zimmet alındı olarak görünüyor. Dağıtıma çıkmıyor.. bari bir bilgilendirme yapılsa

  Yorum Yap
 74. Elif Nur polat

  Yazıklar olsun artık bu şirkete 2 günde antalyadan melikgaziye gelen kargo 9 günden beri elime gelmiyor23 sefer aradım ama açmıyorlar bu nasıl bir iş caliyo telefonla ama bakan yok bugünde elime ulaşmazsa şikâyet edicem artık ya

  Yorum Yap
 75. Aslı

  7 aralık 3:42 de zimmet edilen kargom hala melikgazi şubesinde görünüyor içinde mama var ve aciliyeti var. Kaç gündür evden çıkmıyorum

  Yorum Yap
 76. çiğdem

  3 gündür merkezden şubeye aktarılmasını bekliyorum kargomun ve aradığımda açmıyorlar. Bütün gün ne boş işlerle uğraşıyorsunuz acaba?

  Yorum Yap
 77. Ender

  15 kasımda kurye araca yüklüyor. bugün 19 kasım hala araçta geziyor yazıklar olsun aldığınız maaşa

  Yorum Yap
 78. ezgi

  her zaman her kargodan gelen ürünlerimde sıkıntı yaşamıyorum, güya adres eksikliği nedeniyle ürünlerim bana sorulmadan mesaj bile gelmeden iade ediliyor. ve telefonları açmıyorlar bile. insan oynatıyorlar. sadece oturup maaş alıp helalmi oluyor sanıyorsunuz aşağıdaki arkadaşında dediği gibi.

  Yorum Yap
 79. Arı

  20 günde çinden gelen kargo 1 haftadır teslim edilemedi telefonlara bakan hiç yok

  Yorum Yap
 80. Kadir

  Ne şaçma iş ben yurt dışından sipariş verdim istanbul dan tokat a geleceği yerden kayseri’ye yollamışlar umarım en kısa zamanda kargom elime ulaşır.

  Yorum Yap
 81. Salman ÖZSÖĞÜT

  İstanbul’dan Kayseri’ye 1 gün de ulaşan kargo. Kayseri içinde 1 haftada dağıtılamıyor. yetkililer duyun sesimizi. Genel müdürlüğe de şikayet edeceğim. İnsanla dalga mı geçiyorlar ne?

  Yorum Yap
 82. Melike

  Ne biçim bir iş ne biçim bir kargo şirketi anlamıyorum ki. Kayseri içindeki bir kargoyu evlere ulaştırmakta ne gibi bir güçlük çekilebilir ki ya. Bir daha asla sizinle çalışmayacağım. Bu kesinlikle sondu.

  Yorum Yap
 83. Sevgi

  1 haftadan uzun süredir kargom hala elimde değil, eve uğramadan evde yok deniyor, teslim edildi denmesine rağmen kargo henüz elimde değil, bi çözüm bulunmalı.

  Yorum Yap
 84. Yasemin

  İşinizi düzgün yapmıyorsunuz kargolar zamanda gelmiyor Allah sizi bildiği gibi yapsın!

  Yorum Yap
 85. Mustafa hastoprakçılar

  Bir haftayı geçti hala gelmedi posta dağıtımcılar işini düzgün yapmıyor herkes kapıda bekliyor posta dağıtımcıları yakalayan evraklarını anca bu şekilde alıyor

  Yorum Yap
 86. Berna

  Sıfır kalite sıfır hizmet. Bir kargoyu 10 gündür teslim edemiyorsanız o işi hiç yapmayın. Bir de dün arayınca yarın dağıtıma çıkacak diyip bugün olunca kesin olarak demedim bir ihtimal dedim diyecek kadar pişkinsiniz.

  Yorum Yap
 87. Cem

  YUSUF OZTURK tarafindan adiniza, KP02347729835 barkod nolu gonderi kabul edilmistir. ptt gov tr adresinden gonderinin durumunu takip edebilirsiniz. PTT AS B001

  Yorum Yap
 88. Berna

  1 haftadır kargo bekliyorum. 5 gündür Kayseri içindeki kargoyu getiremediniz üstelik arayınca yardımcı olmuyorsunuz kendi verdiğiniz barkod hatalı diyorsunuz. Harika hizmet

  Yorum Yap
 89. Asude

  Ya 6 gün oldu insafsızlar ağaç olduk beklemekten şubeyi arıyorum açan yok! Rezilsiniz!!!

  Yorum Yap
 90. Banu

  Rezaletsiniz gerçekten, telefonla aradığımızda ulaşamayacaksak neden telefon numarası koyuyorsunuz? Evde yok diye etiketi yapıştırıp gidiyorsunuz. İşinizi doğru düzgün yapamayacaksınız bu işi de yapmayacaksınız. Bu kadar basit.

  Yorum Yap
 91. Mustafa

  Yorumları okuduğum kadarıyla adresi ve kişiyi bulmakta pek ısrarcı değiller, 7 katlı binanın son katındayım binanın asansörü bozuk 3 saattir bekliyorum balkonda bir kaç bisikletli ptt geçti ama durmadı inip yakalayamadım binaya çıkmazlarsa ne yapacam?

  Yorum Yap
  1. İlker

   Valla bana gelmediler şuanda largomu geri götürdüler antalya ya ve şubeye gidince yarın getirilir dendi.

   Yorum Yap
 92. Hayrullah

  PTT Kargo tam bir rezillik Özellikle Kayseri Melikgazi 1 boyunca bişlem yapmadan kargomu beklettiler dahada ne kadar bekler bilemem bir PTT ile birşey göndermem getirtremrm

  Yorum Yap
 93. Tuğrul

  Adrese gelmeden evde yok deyip sıyrılıyorsunuz. Haram olmuyor mu haram yemiyor musunuz?

  Yorum Yap
  1. koiloki

   :)

   Yorum Yap
  2. Zarif

   Tek kelimeyle rezalet. İstanbuldan gelmesi 1 gün kayserinin içinde teslim edilmesi 3 gün. Ben bu kadar yavaş çalışan ve işleri boşvermiş firma görmedim.

   Yorum Yap