PTT Kargo Kıraç Kargo Dağıtım Merkezi Kıraç KDM (Esenyurt, İstanbul)

Adres: Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi 2300. Sokak Numara: 6 Esenyurt – İstanbul
Telefon: 0 212 830 31 47
Telefon 2: 0 212 830 39 70

PTT Kargo Kıraç Kargo Dağıtım Merkezi Kıraç KDM iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kargo Kıraç Kargo Dağıtım Merkezi Kıraç KDM’nde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT Kargo Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

53 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Melek Tuğyan

  Neden bu kadar umursamaz ve yavaş davranıyorsunuz. İnsanları bu kadar bekletmek kul hakkı İstanbul için bir teslimat bu kadar bekletilir mi? Rezillik ayıptır günahtır ya!

  Yorum Yap
 2. Cengiz Bildik

  20 Ağustostan beri koli bekliyor kıraç’ta!

  Yorum Yap
 3. Cem Doru

  07/09/2020 Balıkesir ayvalıktan çıktı 09/09/2020 Kıraç kargo dağıtıma ulaştı. 09/09/2020 kıraçta 12/09/2020 hala kıraçta kıpırdamamakta ve telefonlara bakanda yok. Kıraçta nasıl bir deponuz var ki bu kadar koliyi tutabiliyorsunuz? Depolama ücretimi keseceksiniz anlayamadım.

  Yorum Yap
 4. Murat ata

  Yazıklar olsun 26 günde Çin’den gelen kargo 11 gündür kıraçta bekliyor devletten aldığınız maaşı hak etmiyorsunuz.

  Yorum Yap
 5. Ferruh Beşe

  Nerde kaldı benim kargom?

  Yorum Yap
  1. Efdal

   Ferruh Beşe kargonuz geldi mi acaba?

   Yorum Yap
 6. Güney Medikal İskenderun

  29.07.2020 tarihinde kıraç dağıtım şirketi teslim almış ve benim gönderdiğim adrese daha ulaşmamış bugün 11.08.2020 telefonlara bakılmıyor.

  Yorum Yap
 7. Günnur Şehri Keleş

  Tek kelimeyle rezil bir hizmet anlayışları var. Evde olmamıza rağmen yok diye yazılıp kargo kutusuna koymuşlar ama evin yakınında ki ne değil şubelerinin olduğu yerdeki kargo kutusuna. Bu kadar kalitesiz bir hizmeti vermeyi nasıl beceriyorlar bilmiyorum. Çağrı merkezini arıyorum. 15 dakikadır müzik eşliğinde bekliyorum.

  Hiç bir yönlendirme yok. Neden beklediğimizi bilmeden bekliyoruz. Esenyurt kıraç dağıtım merkezine ulaşmak mümkün değil Defalarca uyarmama rağmen hala bu kargo ile çalışıyorlar ve sipariş verirken kargo şirketini seçemiyorsunuz. Kendi kafalarına göre yönlendiriyorlar.

  Yorum Yap
 8. Şeriban Dağ

  KP02718035909 numaralı kargom evde olduğum halde pencereden bakıyorum kapıya araba ile geldi araçtan inmeden gitti ve evde yok yazılmış ve binada güvenlik kamerası var savcılığa şikayette bulunacağım kamerada açıkça görülmektedir.

  Yorum Yap
 9. Tarık

  Kesinlikle telefonlara bakılmıyor ve aşırı ilgisizler.

  Yorum Yap
 10. Ramazan

  Kıraç kargo PTT ‘den kargom ulaşmadı sorun var. Kargom var ve bilgi alamıyorum.

  Yorum Yap
  1. Melih

   Trendyol dan aldığım ürünü kıraç kargo’ile yolladılar evde olmamıza rağmen getirmeyip adresde yok deyip teslim edilemedi şeklinde göstermişler. Melih

   Yorum Yap
 11. hülya

  ben ne zaman kargom verse ilaki bir sorun oluyor

  Yorum Yap
 12. Duygu

  Ne biçim hizmet yapıyorsunuz. Telefonlara bakmıyorsunuz. Emeğe biraz saygı lütfen kaç gün oldu kargo şubenizde yaptığımız işin halkını verin. Müşteri Veli nimettir. Kargo gelecek diye bir yerleşe gidemiyoruz. Müşteri hizmetlerinde açmıyor. Kime şikayet edeceğiz bilemiyorum

  Yorum Yap
 13. mert

  esenyurttaki kargoyu esenyurta gönderemiyormusunuz gerçekten kaç hafta oldu 2 mi 3 mü

  Yorum Yap
 14. Ramazan

  12.05.2020 tarihinde verilen kargom 16 gün geçmesine rağmen halen teslim edilmedi. Ne rezil bir kurumsun PTT bu işe beceremiyorsun belli. bırak bari de diğer kargo şirketleri yapsın. insanları böyle mağdur etmeyiz.

  Yorum Yap
 15. Berivan

  20 gün olacak neredeyse esenyurttan avcılara bir kargo getiremediniz. Ne biçim işinizi yapmıyorsunuz siz ya O kargoya ihtiyacım var. Yeter artık insanları mağdur etmeye ne hakkınız var. Kargom bu hafta içerisinde elime ulaşmazsa sizi şikayet edicem. İşinizi doğru düzgün yapın.

  Yorum Yap
 16. fahri

  Kaç gündür cevap veren yok beylikdüzünde oturuyorum dibime gelmiş ama kargoda hareket yok

  Yorum Yap
 17. Berivan

  Tamı tamına 11 gündür kargom sizin iş yerinizde. 11 gün. benim o kitaplara ihtiyacım var ve siz kargomu bana ulaştırmadınız. işinizi yapmıyorsanız kargo kabul etmeyin o zaman kardeşim ben sizi beklemek zorunda mıyım ? başka yerden sipariş ettiğim kargolar en geç bir hafta içinde bana ulaşırken. bu sipariş , sipariş verdiğim günden bu güne 1 aydır bana ulaşmadı hatta bir ayı geçti. 11 gündür de sizin iş yerinizde, işinizi yapın! kimseyi mağdur etmeyin.

  Yorum Yap
 18. hakkı

  mrb 12 mayıs tar katardan kargom size varmış şu ana kadar eve gelmedi tel cevap yok teslim alıcı kişinin yaşı 67 yaşında bumudur bizim birliğimiz

  Yorum Yap
 19. Gökhan TARIK

  İşinizi yapın dağıtamayacağız paketi neden alıyorsunuz 8 gündür kargomu bekletilir içinde ne olduğunu biliyor musunuz? Maden yapamıyorsunuz yapmayın!

  Yorum Yap
  1. Caner

   Merhaba kargonuzu teslim ettiler mi

   Yorum Yap
 20. serdar

  telefonlara cevap veren yok bu ne rezillik

  Yorum Yap
 21. Atiye

  Bukadar berbat bir kargo yok yok bir buçuk haftadır kargom gelmedi ve bana msj gönderiliyor ürününüz teslim edilememiştir kıraç çalışanları şikayet ediceyim makmede grş msj da duruyor kanıtım da var siz nasıl vijdanen rahatsınız

  Yorum Yap
 22. Gökhan

  Geçen haftadan beri arıyorum kargom bekliyor. Getirecekseniz bi bilgi verin bu nasıl sorumsuzluk. Telefonların bir tanesine bakılmıyor, insanı çileden çıkarıyorsunuz!

  Yorum Yap
 23. ece

  yaklaşık 2 haftadır her gün arıyorum asla açmadınız. Gelen kargomun içinde çok önemli eşyalarım var ve ulaşamıyorum araştırma başlatılmış. Böyle bir şey olamaz.

  Yorum Yap
  1. Nur

   Aynen 4 nisandan beri siparişlerim kıraçta görünüyor. Yiyecek de var içinde bozuldu.

   Yorum Yap
 24. Coşkun yak

  Kargomu 1 hafta oldu getirmediniz ala telefonlara bakan yok arkadas işinizi yapacaksanız düzgün yapın yoksa çekim gidin sizi şikayet etcem

  Yorum Yap
 25. Salih Göl

  Merhaba Kıraç Dağıtım merkezinde kargom 6 gündür bekliyor.Telefonlara cevap verilmiyor.

  Yorum Yap
 26. Armağan

  Merhaba, telefonla ulaşamıyorum kargom kıraç dağıtım merkezinde 5 gündür bekliyor dağıtıma çıkmıyor yardımcı olurmusumuz

  Yorum Yap
 27. Naci

  Kargo dan zaten haber yok. Telefonlara ( genel merkez dahil) cevap veren bile yok. Nasıl bir yönetim, Nasılsın bir işletme bu

  Yorum Yap
 28. Emre

  Telefonlara cevap vermemek nedir?
  İşimiz kargo ulaştırmak onuda yapmıyorsunuz.

  Yorum Yap
 29. fatih

  PTT Kargo hakikaten yazıklar olsun. kargom 5 gündür dağıtım merkezinde bekliyor.2 gün müşteri hizmetleri ile kavga ettim. şikayet dosyaları hazırlandı.sonuç kocaman sıfır. 2 günde istanbul a gelen kargo 5 gündür istanbul içine dağıtıma çıkarılmıyor.

  Yorum Yap
 30. Yeşim

  Telefonlara dahi bakılmıyor. derhat çalışanları değiştirilsin. hak eden kişiler çalışssın!

  Yorum Yap
 31. Zeki

  Ptt kargo yazıklar olsun kargom üç gündür şubede dağıtıma çıkarılmıyor telefonları açan yok yazık böyle bir kargo olmaz çalışanlar uyuyor herhalde

  Yorum Yap
 32. mustafa

  3 gündür telefon ile ulaşmaya çalışıyorum aldığınız maaşın karşılığını verin ayıptırr, 5 gündür beykozdan beylikdüzüne kargo gelemedi

  Yorum Yap
 33. Şule

  Zamanında teslimat için teşekkür ederim kurye de gayet ilgiliydi

  Yorum Yap
 34. ismail

  telefonlara bakın işiniz bu değil mi acaba?

  Yorum Yap
 35. ulvi

  sizin vereceğiniz hizmet olmaz olsun

  Yorum Yap
 36. G**** T**** P*****

  KP02 4805 6552 9 Kodlu kargom 9 gündür elime ulaşamadı. Hayır hepsiburada vb niye sizle çalışıyor anlamış değilim! Ulaşatırılamayan kargonuz adresi oldunuz tam okarak

  Yorum Yap
  1. Mahsun

   Vay be 10 şubatta geri iade edilmiş bir de böyle rezillik yok!

   Yorum Yap
 37. Hande Gül

  Yılların PTT’sini ne hale getirdiniz yazıklar olsun!

  Yorum Yap
 38. Yasemin

  şubeye asla ulaşılamıyor kargo 3 gündür şubede kara delik gibi

  Yorum Yap
 39. UMUT ŞEN

  şu telefona bi bakın be birader. tanıdık akrabaları doldurmuşsunuz kimse işini yapmıyor torpilliler hepsi ya. bi kargom var 2 gündür bekliyor. telefonları açmıyorlar. ya denetim şart kardeşim işini yapmıyorsan o koltukta oturmayacaksın!

  Yorum Yap
 40. celal

  iletişim şahane, Kargo muhteşem helal olsun bu kadar ilgi göstermeyin işinize yazık yorulur hasta olursunuz. Oyun oynadığınız telefonu şarja takında uyuyun.

  Yorum Yap
 41. N****** P*********

  2708537494672 nolu kargo 28.11.2019 tarihinden bu yana şubenizde bekliyor görünüyor

  Yorum Yap
 42. Neslihan Özer

  2708114937240 kargom bir hafta oldu bugün gelmesi lazım ilgilenirseniz iyi olur ?

  Yorum Yap
 43. Sümeyye

  Ayın yirmisekizinde sabah sekizde merkezimize gelen kargom neden hâlâ dağıtıma çıkmadı. Neyi bekliyosunuz

  Yorum Yap
 44. turgay

  kolay gelsin 317049678 gönderi numaralı kargom henüz gelmedi ve telefonlara cvp veren yok acil kargonum gelmesini istıyorum

  Yorum Yap
 45. Cüneyt

  14 ekim saat 830 kargo şirkete geldi yazıyor orda kaldı yerinden kıpırdamıyor. telefonlarda asparagas açan yok sonra faks sinyali alıyorsunuz uyanıklar siz faksı arıyorsunuz diye kandıracak.

  Yorum Yap
 46. Batur KARAHANLI

  benim 10 Ekim Sabahında Kıraç kargo Dağıtım merkezine ulaşan kargom ne hikmetse hala orada bekletiliyor. eğer özel firma olsaydı böyle yapmazlardı. nasılsa devlet kurumu kontrol yok iş verimi kontrol eden yok.

  Yorum Yap
 47. mehmet yılmaz

  telefon ile konuşacak bir adam yok mu? dağıtım merkezi sonuçta. Bu ptt 100 geçse de adam olur mu bilmem

  Yorum Yap
  1. nazan

   Kıraç ptt kadar kötü bir yer görmedim müşterileri çok zor durumda bırakıyorlar

   Yorum Yap