PTT Kargo Kütahya Merkezi Şube (Merkez, Kütahya)

Adres: Balıklı Mahallesi Osmanlı Caddesi Numara: 57 Merkez – Kütahya
Telefon: 0 274 224 30 38
Telefon 2: 0 274 223 41 11
Faks: 0 274 223 54 24

PTT Kargo Kütahya Merkezi şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kargo Kütahya Merkezi şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT Kargo Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

17 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. burhan borlu

  ben hayatımda bu kadar sorumluluk almayan bir işçi takımı daha görmedim.

  Yorum Yap
 2. İsmail DURMAZ.

  Tarih 27 Ağustos 2020 Saat 14.30 KÜTAHYA Yurtdışından gelen kargomu almak için (adresime gelmesi gereken) PTT merkez şubesine gittim. İlgili görevliye kargo takip numaramı verdim. Görevli arkadaş kargomun dağıtımda olduğunu ve bir üst kattaki ilgili kişiye sormamı söyledi.

  Bende rahatsızlığından dolayı yürüme zorluğum olduğu halde üst kata çıkarak ilgili kişiye bana ait kargonun burada dağıtımda olduğunu söyleyerek buraya yönlendirildiğini, kargomun dağıtım çıkmadı ise almak istediğimi söyledim. İlgili arkadaş sistemden bakarak kargomun aşağıda yani ilk müracaat ettiğim yerde olduğunu söyledi.

  Tekrar aşağı kata inerek yukarı kattaki ilgilinin kargomun sizde olduğunu ve aşağıdan almam gerektiğini söylediğini bildirdim. İlgili görevli bana yok abi yukarıda olması lazım dedi. Ben ısrarcı olunca bu defa bir alt katta olabilir dedi. Bende alt kata inmeyeceğini söyleyerek bildiğim tüm iyi niyetlerimi içimden söyleyerek PTT den ayrıldım.

  Yorum Yap
 3. Serap

  Gerçekten böyle de olmaz artık aynı hafta içinde iki kargoyu da evden çıkmıyor olmama rağmen evde yok diye beni şubeye götürmeye zorlayan, genel merkeze kadar şikayet etmeme rağmen bu kadar gevşek davranan bir yer görmedim. Diğer kargo şirketleri adresi buluyor da PTT bulamıyorsa bıraksın bu işi.

  Yorum Yap
 4. Gözde CEYHUN

  Kütahya PTT kargo çalışanları kadar sorumsuz ve tembel bir personel görmedim.17.08.2020 saat 15:30 sıralarında kapıma kadar geliyor ve evi bulamadık diye telefon ediyorlar binanın önünden. Kendileri arabadan inmeden beni arabaya kadar çağırıp kargomu veriyorlar.

  Bütün kargo şirketleri evi çok rahat bulurken bu personel neden bulamıyor acaba? Çok ilginç. Üstelik bu durum kaç kez oldu. Geçen hafta 13:30da açılması menderes şubesi 13:40ta hala açık değildi.

  Yorum Yap
 5. Şule

  5 gün oldu kargom şubeye geleli ama hala elime ulaşmadı arıyorum açan yok ne biçim iş yapamıyorsanız bırakın.

  Yorum Yap
 6. Zehra

  Ben böyle sorumsuzluk görmedim 5 gün oldu kargo yok ortada. arıyorsun açan yok. subeye gidiyorsun ilgi alaka yok. Bastan sağma is 😠 gerçekten yapamıyorsanız bırakın arkadaş ne bu böyle

  Yorum Yap
 7. Seyhan

  Hocam siz bu işi yapamıyorsunuz o yüzden bırakın

  Yorum Yap
 8. Hatice

  Kargo Antalya dan 1 gün bile olmadan Kütahya ya ulaştı ama iki gündür gönderi takibine bakıyorum,zimmet alındı diyor. Bu nasıl sorumsuzluk.

  Yorum Yap
 9. Zeynep

  6 gündür Kütahya merkez şubesinde olan ürünüm hala elime ulaşmadı ve ulaşmadığı gibi de tamamlandı gözüküyor.

  Yorum Yap
 10. cemal

  Ne telefonlara cevap veriyorlar nede kargoyu teslim ediyorlar,sistemden kontrol ediyorsun kargo teslim edildi görünüyor gelen yok.

  Yorum Yap
  1. hülya

   Peki daha sonra geldi mi kargonuz bana da aynısı oldu da :(

   Yorum Yap
 11. Ahmet Akkaş

  Ptt kargo mu bidaha asla rezalet

  Yorum Yap
 12. aslı

  kütahya ptt kargo ürünleri teslim etmiyor. gelin alın diye mesaj atıyor. aradığımda çok yoğun dediler. diğer kadrolarda yoğun ama problem yaşamıyorum. ptt kargo mu aman uzak olsun benden.

  Yorum Yap
 13. Fulya

  Kimliklerimizi beklerken sorun yaşadık. Geleceği gün ne kapı zili çaldı ne arayan oldu ne de not bırakıldı kargo takibine bakınca evde bulunamadığı için geri gönderildiği yazıyor.

  Yorum Yap
 14. hülya ökten

  Bu ne sorumsuzluk arıyorum acılmıyor telefonlar müşteri temsilcisi desen kendi halinde kargo eskişehirden kütahyaya kargo gelicek bş gelemedi kargo numarası hatalı cıkar ararız acmazlar napalım alkışlıyım mı sizi koskoca ptt şubesine bak deli oldum ya

  Yorum Yap
 15. ilhan

  telefon sistem yönlendiriyor ancak 10 kez aradım kimse cevap vermedi kargon 10:55 dağıtıma çıkmıştır yazıyor ama gelen bir kargon yok nedense

  Yorum Yap
  1. Esra

   kargomun durumunu öğrenmek için kaç gündür arıyorum cevap veren birisi çıkmıyor.

   Yorum Yap