PTT Kargo Manavgat Merkezi Şube (Manavgat, Antalya)

Adres: Aşağıhisar Mahallesi Antalya Caddesi Numara: 7 Manavgat – Antalya
Telefon: 0 242 746 30 09
Faks: 0 242 746 19 69

PTT Kargo Manavgat Merkezi şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kargo Manavgat Merkezi şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT Kargo Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

10 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Turgay Altan

  Hatay’dan Manavgat Hatipler köyüne kargo gönderdim. 5 gündür kargo sahibine ulaşmadı. 3 gündür dağıtıcıya verildi yazıyor.

  Yorum Yap
 2. Fatma Acar

  Kaç gündür kargo gelecek diye evde bekliyorum telefonla arıyorum telefona bakan yok. Kısacası karsında muhatabın yok!

  Yorum Yap
 3. Yılmaz Usta

  Kargomu gönderirken adresi yanlış yazmışlar. Sarılar olacağına Sarıkır olmuş bunu nasıl alabiliriz geri dönmesin.

  Yorum Yap
 4. Aydagul Çınar

  Kargom gelmiş ne zaman getireceksiniz

  Yorum Yap
 5. Sevgi Arslan

  Dün çıktı kargom nezaman elime geçer

  Yorum Yap
 6. Yusuf Kurt

  Türkiye’de PTT kargo kadar lakayt sorumsuz kargo görmedim duymadım internet aracılığıyla siparişim var diğer kargolardan 5 ürün geldi daha önce olmasına rağmen gelmedi entrasan kısım ise karşında muhatap bulamıyoruz

  Yorum Yap
 7. Erol

  27/11/2019 çarşamba günü saat 14:47 de Uşak tan tarafıma yani Antalya/Manavgat a gönderilen kargom, bugün yani salı 03/12/2019 tarihinde hala elime ulaşmadı. PTT Kargo şubesi yaklaşık 100 metre uzağımda..

  Cumartesi sabah Manavgat şubesine ulaştı bilgisini görerek şubeye gittiğimde; personelden ‘bugün cumartesi ve sizin mahalleye bakan arkadaş nöbetçi değil, 02/12/2019 pazartesi sabah 09:00 dan önce gelirseniz alabilirsiniz’ şeklinde bilgi verildi. Pazartesi kargo takibe baktığımızda ise;01/12/2019 Pazar günü henüz Manavgat şubesine geldiği şeklinde bir bilgi yer almakta.

  Cumartesi personelin bana verdiği çıktıdaki detay, bizim cumartesi bakınca gördüğümüz Manavgat a ulaştı bilgisi ve şu anki ekranda görünen birebir eşleşmiyor. Kargomu hala bekliyorum. İş yeri olduğu için sürekli açığız. İster misiniz adreste bulunamadı şeklinde bir bildirim olsun.

  Yorum Yap
 8. Hasan yeşil

  Arkadaş iki gündür belirtilen numarayı arıyorum bir kişi telefona bakmaz mı şikâyet edecem muhattap olacak birini bulamıyorum kuruma işe girebilmek için 40 takla atıyonuz girincede ayrı ayrı bi yerleriminiz oynuyor

  Yorum Yap
  1. faruk

   aynen bende arıyorum arıyorum bakan yok. 4 aralık sabahı ellerine geçmiş ürünüm 5 aralık öğle oldu hala aksekiye yönlendirilmiyor. neyi bekliyorlar acaba

   Yorum Yap
 9. Mehmet ekinci

  Ptt subesine kargom geldimi nasıl bilebilirim ?

  Yorum Yap