PTT Kargo Menteşe Merkezi Şube (Menteşe, Muğla)

Adres: Emirbeyazıt Mahallesi Recai Güreli Caddesi Numara: 25 Menteşe – Muğla
Telefon: 0 252 212 90 55
Telefon 2: 0 252 212 96 60
Faks: 0 252 214 28 82

PTT Kargo Menteşe Merkezi şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kargo Menteşe Merkezi şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT Kargo Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

7 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Merve Taşdemir

  Yurda verilmek üzere gönderdiğim ve teslimi acil olan bir belgem 8 gündür Menteşe şubesinde ve telefonları hiçbir şekilde almıyorlar. Bu nasıl bir sorumsuzluktur ya mağdur edecekseniz kardeşim almayın. Önemli belgeleri kargoları vs. paramızla rezil oluyoruz.

  Yorum Yap
 2. Kübra Tezcan

  Muğla Menteşe şubesi 4 numara var iki gündür açan yok. Devlet maaşlarınızı ödemiyor yoksa fazla verip şımartıyor mu anlamadım. Bu kadar rezillik olmaz 15 günde Çin’den geldi ama PTT sayesinde bir haftadır 32 km. den gelemedi.

  Yorum Yap
 3. Hakan Tolunay

  5 haftadır bekliyorum telefonları da açmıyorlar. Tam bir rezillik PTT genel merkeze şikayet ettim onlar da ulaşamıyorlar böyle bir saçmalık olabilir mi? Afrika değil ki burası be kardeşim.

  Yorum Yap
 4. Ayşe Düzkan

  Kargom 6.11.2021’den beri Menteşe şubesinde bekliyor. Gümüşlük’teyim, ne zaman getirecek belli değil. Kargoyu getirmediğiniz gibi telefonları da açmıyorsunuz.

  Yorum Yap
  1. Hakan Tolunay

   Ayşe Düzkan ben de aynı durumdayım. 5 haftadır bekliyorum. Telefonlara dahi bakmıyorlar.

   Yorum Yap
 5. Kürşat Gönüllü

  Kargo Erfelekten Menteşeye geldi. Beni (Fethiyeyi) atladı Seydikemere gitti döndü. Fethiye ilçeisnde hiç durmadan tekrar Menteşe merkeze döndü. Kargom göz göre göre geri gidecek. Telefonların hiçbiri cevap vermiyor adresim yanlış ise düzelttirdim. :(

  Yorum Yap
 6. Celal Büyüktuna

  Gönderi kabul bilgileri barkod no 2751008862272 Ula – Muğla kabul tarih 14/06/2019 teslim aldığınız kargom 21.06.2019 da hala elime ulaşmadı. Köpeğim mamasız kaldı. Mağduriyetimi kime bildireceğim.

  Yorum Yap