PTT Kargo Meydan Şube (Merkez, Kırklareli)

Adres: Karakaş Mahallesi Han Sokak Numara: 24 Merkez – Kırklareli
Telefon: 0 288 212 10 13

PTT Kargo Meydan şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kargo Meydan şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT Kargo Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum Yaz

Müşteri yorumları

5 Müşteri Yorumu

 1. rıza

  kargo telefonuna ulaşılamıyor.Kargo geldi gözüküyor bana dağa ulaşmadı.Başka telefondan arıyorum bir bayan açtı ulaşamıyorsanın şubeden kargonuzu alabilirsiniz diye cevap verdi.işin kolayını bulmuşlar.

  Yanıtla
 2. orhan

  bütün kargolar adresimi bulurken bir tek ptt kargo bulamıyor adresimi ilginç

  Yanıtla
 3. Nadirbek1308

  Kargomu adresime getirende olmadi en azindan şubeye geldigini soyleselerdi ben gidip kendimde alabilrdim ama kargomu bana iade adresine gonderdikden sonra “gonderiniz teslim edilmedigi icin iade adresinde gondericisine teslim edilmiştir”diye mesaj atiyorlar bu ne biçim iş nasil bir sistem anlayamadim?

  Yanıtla
 4. Saliha Dede53

  Kargo ya adresi veriyoruz,kargonuz şubeye gelmiştir,bizzat muracatiniz halinde teslim edilecektir deniyor,acik adres cezaevi…adres vermeme rağmen cezaevinden nasıl kargo ya gelip teslim alabiliriz acaba,2defa aynı şeyi yaptılar,sonra kimse almadı diye geri göndermişler…böyle birşey nasıl oluyor

  Yanıtla
 5. ismet burç

  Ptt kargo çalışanları işin kolayını bulmuşlar eve geldik sizleri bulamadık şubemizde kargonuzu alabilir siniz yolla mesajı iş bitti! Yanlışlık var ve ne gelen var ne giden!

  Yanıtla