PTT Kargo Nevşehir Merkezi Şube (Merkez, Nevşehir)

Adres: İbrahim Paşa Mahallesi Eski Sanayi Meydanı Numara: 61 Merkez – Nevşehir
Telefon: 0 384 213 64 50
Faks: 0 384 213 64 39

PTT Kargo Nevşehir Merkezi şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kargo Nevşehir Merkezi şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT Kargo Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

14 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Lokman Can

  Bu kadar vurdumduymazlık olmaz telefonlara cevap vermezler kargo şubede göründüğü halde teslim edilmez 5 ayın 22 de şubede görünüyor. Bugün 5 ayın 25 olmuş hala teslimat yok bu kadar aciz bir kargoyla neden çalışır bu firmalar anlamıyorum onun için PTT kargoyu şiddetle kınıyorum.

  Yorum Yap
 2. Mehmet Yenice

  Dört gündür arıyorum telefonlara cevap veren yok. Bu nasıl hizmettir? Bir de kargo şubeye ulaşıyor ama teslim edilmesi en az üç gün sürüyor. Üstelik kargoyu bir başkasına teslim ediyorlar. Acilen çeki-düzen verilmesi gerekiyor.

  Yorum Yap
 3. Yavuz Yılmaz

  Ankaradan 16 Eylülde bir adet eşofman altı gönderdim. 21 Eylülde Nevşehir kargo merkezine ulaştı gözüküyor. Bu gün Eylül ün 30 u oldu ve hala merkezde görünüyor. Kısaca söyleyebileceğim bir cümlem var. Yazıklar olsun PTT kargo size.

  Yorum Yap
 4. Halil Sevinç

  Günlerdir telefonlara bakmıyorlar. Benim paketimin üstünde aynı gün teslim olacaktır yazısı olmasına rağmen neden getirmiyoruz. İşinizi yapmayacaksanız bırakın başkası yapsın.

  Yorum Yap
 5. Murat Neşeli

  Bu kadar sorumsuz bu kadar lakayt bir kargo görmedim kaç gündür paketim gelmiyor telefonlara bakmıyorsunuz yanınıza geldiğimizde yüzsüz ters, ters hareketler sizin işiniz insanları mağdur etmemek sizin yüzünüzden ben para kazanamıyorum.

  Yorum Yap
 6. Fazıl

  4 gün oldu kargom geleli kimseye ulaşamıyorum bu kadar olmaz yahu ne berbat kargodur

  Yorum Yap
 7. İsmet

  Kargom şubeye geleli bir hafta oldu ama bir haftadır elime ulaşmıyor şubeye gidiyorum dağıtımda diyorlar yine gelmiyor kargom bir haftadır araçta ilgili numaraların hiç birine ulaşılmıyor tek kelimeyle rezalet!

  Yorum Yap
 8. Nermin

  Her işi ehli yapmalı diye düşünüyorum evet insanız hata yapabiliriz ama nedendir bilmiyorum sabahtan akşama kadar evde bekleyip hatta defalarca otomatiğe basıp kaç kez dışarı çıkıp kargoyu beklemekten artık sıkıldık. Bide onca beklemeye rağmen arayıp ta açılmayan şubeler ve müşteri temsilcileri de cabası madem cevap verilmeyecek neden telefon numarası aldınız merak ediyorum.

  PTT Kargo 4441788 resmen 12dk bekleyip te telefona bakılmıyor ve dahası takip numarasına bakılınca geldik evde yoktuk teslim edilemedi yazısı bu da bir kul hakkı… Maalesef alışveriş yaptığımız insanlar PTT ile anlaşmalı olduğu için mecburen seçiliyor yoksa asla ben seçmezdim!

  Yorum Yap
 9. Berat UÇAR

  kuryeleriniz heralde adres bilmiyor eve gelip bulamıyor müşteri temsilcinizde duymuyor herhalde telefona kimse çıkmıyor hiç yardımı dokmadı 19 yaşındayım yasak var evde olucam tabi ama arkadaşlar bulamıyor şimdi şubeden alın diyolar polistenmi kaçayım kargodan mı vazgeçeyim bi iş anca bu kadar olur tebrikler

  Yorum Yap
 10. ismet

  kargo 1 mayısta şubeye gelmiş görülüyor 6 mayıs hala merkezde bize ulaşmadı telefonlara bakan yok

  Yorum Yap
 11. Mustafa

  Bu kadar berbat bısey olamaz ne tlf bakan var ne kargoyu getıren var ne tlf açan var yazıklar olsun bu kadar lanet bışey olamaz yazıklar olsun

  Yorum Yap
 12. Ayşe

  Nevşehir deki tüm kargoculara çeki düzen verilmeli evde olduğumuz halde arama ulaşma zahmeti bile göstermeyen ptt kargo berbat bir sistemin var arıyorsun açmıyorlar sorumsuzluk abidesi resmen

  Yorum Yap
 13. Şeyma

  Kargo çarşamba günü şubeye ulaşmış ama hâlâ gelen giden yok 2 gün oldu . Telefonlara da bakmıyorlar.

  Yorum Yap
 14. faruk acar

  telefonlara cevap veren yok kargo geleli 2 oldu daha dağıtıma çıkacak nevşehir

  Yorum Yap