PTT Kargo Sancaktepe Merkez Müdürlüğü (Sancaktepe, İstanbul)

Adres: Kemal Türkler Mahallesi Prof. Nurettin Tanrıverdi Sokak Numara: 2-4A Sancaktepe – İstanbul
Telefon: 0 216 622 65 27
Telefon 2: 0 216 622 03 02
Faks: 0 216 622 65 28

PTT Kargo Sancaktepe Merkez Müdürlüğü iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kargo Sancaktepe Merkez Müdürlüğü’nde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT Kargo Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

4 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Faruk Gül

  Kardeşim siz nasıl bir 4 gündür Kadıköy’den Çekmeköye bir kargo getiremediniz. Arıyorum telefonlara bakmıyorsunuz hep meşgul hiç cevap yoktur. Sizi her yere şikâyet edeceğim.

  Yorum Yap
 2. Halil Ersoy

  6.11.2020 tarihinde göndermiş olduğumuz kargo hala adrese ulaşmadı. Telefona ulaşamıyoruz. Hangi asırda yaşıyoruz göndermiş olduğum ürün bozuldu ise Cimer’e yazacağım.

  Yorum Yap
 3. Aylin Şep

  PTT kargo müdürlüğü firmalara bir uyarıda bulunsa çok iyi olur. Bu kadar da olmaz ya kargolar neden zamanında ulaştırılmıyor anlamış değilim. Yapamıyorsanız sitelerle anlaşma yapmayın o zaman özel kargo alıp yollamıyoruz, siteye bağlı olduğunuz için mecburen PTT kargoyu kullanmak zorundayız. Mecbur kalıyorum yoksa hayatta kullanmam.

  Yorum Yap
 4. Ayşe Dikbayır

  Allah bu PTT kargo’yu bildiği gibi yapsın yahu arkadaş bir kargo bir hafta geçti hala elimize geçmedi. Sözde gelmişler bulamamışlar kapıya not bırakmışlar. 18. Ekimde evden dışarı çıkmadık. Ne gelen var nede kapıya not bırakan telefonlar cevap vermiyor. 444’lü numaraları arıyoruz her seferinde 15 dakika bekliyoruz.

  Yorum Yap