PTT Kargo Selçuk Merkezi Şube (Selçuk, İzmir)

Adres: Atatürk Mahallesi Cengiz Topel Caddesi Numara: 3 Selçuk – İzmir
Telefon: 0 232 892 31 19
Faks: 0 232 892 71 20

PTT Kargo Selçuk Merkezi şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kargo Selçuk Merkezi şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT Kargo Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

10 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Zuhal Topal

  Şubeye geleli 10 gün olmuş dağıtıma çıkmıyor. Dağıtamayacaksanız yetemiyorsanız kargo kabul etmeyin. Olmaz ki elimize geçmeyen ürünler şubeye ulaştıktan 3 gün sonra otomatik onaylamıyorum. Mağdur ediliyoruz. Selçuk PTT lütfen işini yapın.

  Yorum Yap
 2. Bülent Soğutmaz

  Ben çarşı esnaflarından Bülent Soğutmaz yaklaşık 10 gün kadar önce bana bir posta gelmiş ben o arada müşteriye ev göstermeye gitmiştim dükkânım kapalıydı. Cama bir kâğıt yapıştırmış o kâğıtla 3 defa postaneye gittim üçünde de postanenin önünde hayli uzun bir kuyrukla karşılaştım.

  Beklesem iki üç saat beklemem lazım içeriye girip potayı kabul edene sormak istedim güvenlik koştu geldi git kuyruğa gir dedi. Benim mekânım her gün açık acaba dağıtıcı ertesi gün bu mektubu zahmet edip tekrar getiremez mi? Getirse idi 10 tane daha mektup getirme durumu varken neden bu konular şikâyet konusu oluyor anlamış değilim.

  Yorum Yap
 3. Mehtap

  Bu nasıl sistemdir kargom 10 gündür gelmedi mi kalp hastasıyım pandemi den dolayı dışarı zorunlu olmadıkça çıkamıyorum gidip müdürle konuştum.

  Kargonuz kayıp bulamadık bulunca kapınıza göndereceğim dendi aradılar kargomu arama zahmetine girmişler bulunmuş arıyorlar gelin alın diye ben kalp hastasıyım pandemi den dolayı dışarı çıkamıyorum arkadaşlar getirsin dedim ama yine tenezzül edip getiren olmadı!

  Yorum Yap
 4. Mustafa

  Kargom 10 gündür hala tesim edilmedi hadi araya bayram tatili girdi 4 gün neticede bayramdan bir gün önce kargom selçuğa ulaştı şu an bayram geçeli üçüncü gün hala yok ve telefonları açıp bakma zahmetinde de buunmuyorlar

  Yorum Yap
 5. Ali

  Kargom 10 gündür hala teslim edilmedi hadi araya bayram tatili girdi 4 gün neticede bayramdan bir gün önce kargom selçuğa ulaştı şu an bayram geçeli üçüncü gün hala yok ve telefonları açıp bakma zahmetinde de bulunmuyorlar

  Yorum Yap
 6. salih

  8 gündür kargomun ulaşmasını bekliyorum hala gelecek hala gelecek.

  Yorum Yap
  1. Mustafa

   Kargom 10 gündür hala teslim edilmedi hadi araya bayram tatili girdi 4 gün neticede bayramdan bir gün önce kargom selçuğa ulaştı şu an bayram geçeli üçüncü gün hala yok ve telefonları açıp bakma zahmetinde de bulunmuyorlar

   Yorum Yap
 7. filiz

  5 gündür kargomun elıme ulaşmasını beklıyorum bı zahmet

  Yorum Yap
 8. Gülay

  Telefon sürekli meşgul,size nasıl ulaşalım. Kargoları bir zahmet teslim ediverin, hani işiniz bu ya!

  Yorum Yap
 9. sözda

  güvenlik kodu açılmıyor

  Yorum Yap