PTT Kargo Siirt Merkezi Şube (Merkez, Siirt)

Adres: Bahçelievler Mahallesi Hükümet Bulvarı Numara: 60 Merkez – Siirt
Telefon: 0 484 223 60 56
Telefon 2: 0 484 223 23 10
Telefon 3: 0 484 223 23 13
Faks: 0 484 223 53 99

PTT Kargo Siirt Merkezi şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kargo Siirt Merkezi şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT Kargo Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

5 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Zeynep Kahveci

  Kargom kaç gündür gelmiş dağıtıma çıkaran yok. Telefona bakan yok. Gerçekten çok sorumsuzlar. Daha önce de bir kaç defa kargom gelmişti adresime getirmiyorlar yazıklar olsun!

  Yorum Yap
 2. Salim Toprak

  Bir kargo Siirt gibi küçük bir ilde 3 günde eve teslim edilemiyorsa pes diyorum başkada bir şey demiyorum. 3 günde insan Ankara’ya gidip gelir. Biz merkezden bir kargoyu teslim edemiyoruz. muhattap bulmak ne mümkün zaten telefona bakan yok.

  Yorum Yap
 3. Başak Günel

  PTT ile kaç kezdir sorun yaşadım. Yine de insanlık hali dedim anlayış gösterdim ama yetti! Her seferinde bu kadar ilgisiz ve sorunlu olmayı nasıl başarıyorsunuz.

  Kargom geleli kaç gün olmuş dağıtıma çıkmıyor. Evde bekliyorum kitaplar gelsin de çalışayım diye yaptığınız kitap indirimi yerin dibine batsın. Geçen gün yine kargom sabah 9’da dağıtıma çıkmış.

  Aksama kadar evde bekledim gelmedi sonra 8 gibi evden çıktım. Kargom gelmiç evde yokmuşum diye geri gitmiş. Kendi hatalarının cezasını biz çekiyoruz. Bari iade işlemi için bir gün bekleseydiniz. Ertesi sabah geri göndermek nedir tek kelimeyle rezilsiniz. Allah muhtaç etmesin bir daha size. Gerekirse 50 lira daha fazla verip baska kargoyla gönderim yaparım.

  Yorum Yap
 4. Olcay Gül

  Bursluluk sınavını bu yıl kazandım kartımı ve ödemeyi nasıl alabilirim?

  Yorum Yap
 5. Suzi

  Bir şeye yaramaz kargo geç geliyor kargo!

  Yorum Yap