PTT Kargo Şikâyet

PTT kargo şu anda ülkemizde her şehir, ilçe hatta köylerde dahi şubesi bulunan en çok kargo şubesi bulunan kargo şirketlerinden birisidir.

PTT kargo hizmetleri sırasında kargo gönderme, teslim alma ve diğer konularda PTT kargo şikâyetiniz olabilmektedir. Sizlere PTT kargo nasıl şikâyet edilir ve yetkililere şikâyetinizi nasıl internet üzerinden ulaştırırsınız onun bilgisini aktarma çalışacağız.

PTT kargo şikâyetinizi dile getirmek için PTT sitesinden İletişim sayfasına gitmelisiniz. En alt kısımda PTT iletişim sayfasını bulabileceksiniz. Sayfa gittikten sonra sıra şikâyetiniz için sırayla yapmanız gerekenler ise şunlar.

Açılan iletişim sayfasından “Şikâyetim Var” kutusunu seçiniz. Ad Soyadı, ev telefonu, sabit telefonunuz, iş telefonu, cep telefonunu ve faks numarası kısmını düzgün bir şekilde giriniz.

Haberleşme kısmına size ulaşılacak olan adresinizi, mail adresinizi giriniz.

Bu kısımları doğru girdikten sonra asıl önemli olan şikâyet kısmına geleceğiz burada bize hangi konuda şikâyetimizi dile getirmemiz sorulacak bu kısma biz PTT kargo işlemleri hakkında şikâyetimizi dile getireceğiniz için “Kargo, Kurye” kısmı işaretleyeceksiniz.

Mesaj kısmına ise asıl şikâyet yazacağımız kısımdır. Bu kısımda elimizde barkot numarası var ise yazmayı unutmadan şikâyetimizi detaylı anlaşılır bir şekilde yazarak gönder tuşuna basıp PTT kargo şikâyet etme işlemimizi bitirmiş olacağız. Alt kısımdan PTT sitesinde şikâyet sayfasına gidebilirsiniz.

PTT Kargo Şikayet Etme Sayfasına Git

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

977 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Selcan Akova 29 Aralık 2021

  Kardeşim bu ne sorumsuzluktur. 8 gündür kargomu bekliyorum artık yarın çalıştığınız yere gelip kendim alacağım. Sizden de şikâyetçi olacağım bu nedir ya elemanlarınız keyif mi yapıyor ne yapıyor. 8 gün taşımada mı olurmuş.

  Yorum Yap
 2. Süreyya Diler 25 Aralık 2021

  PTT kargo eve gelmediği halde gelip not bırakmışız diyorlar ve ben evdeyim ne gelen var ne giden not falanda yoktur.

  Yorum Yap
 3. Fatma Akarçay 23 Aralık 2021

  Bağlar Diyarbakır PTT şubesi eve gelmeden kargo almaya gelin diyorlar.

  Yorum Yap
 4. Ramazan Karaman 14 Aralık 2021

  Direksiyon sınavını geçtim ayın 7’sinde Çıksorut şubesine gelen kargom ayın 14′ ü olmasına rağmen hâlâ dağıtıma çıkmadı. Arıyorum açan yok. Çağrı merkezini arıyorum ilgilenen yok. Bir daha PTT kargo ile gelen hiçbir ürüne bakmayacağım. ?

  Yorum Yap
 5. Feyzullah Ar 10 Aralık 2021

  Nusaybin PTT kargosunu sürekli arıyorum. Telefonu açan hiç kimse yok.

  Yorum Yap
 6. Ümit Şenel 9 Aralık 2021

  5 gündür İskenderun PTT kargoda bir türlü pasaportumu getirmiyorlar. Ne rezalet arıyorum sürekli kimse açmıyor.

  Yorum Yap
 7. Nergiz Demirci 8 Aralık 2021

  Ayın 4 ünde adreste bulunamadınız yazısı çıkıyor. Bu ne rezillik PTT ye gittim bizde değil diyor evde olduğum halde kurye gelmediği halde evde yok ne demektir. Binanı kamera kayıtlarıyla sizleri şikâyet edeceğim. 10 gündür evden çıkmıyorum ne için para alıyorsunuz.

  Yorum Yap
 8. Gülşen Kaplan 6 Aralık 2021

  Tam 6 gündür kargom şubede dağıtıma çıkmayı bekliyor. Böyle rezalet olamaz kendilerine de ulaşmak imkânsız.

  Yorum Yap
 9. Ülkü Fidan 5 Aralık 2021

  Ümraniye Atakent PTT kargo şubeleri 24 Kasımda başvurmuş olduğum ogs 2 aralıkta çalıştığım kliniğe geliyor ve adreste yok diye geri gitmiş. Bu imkânsız kliniğimiz gece 11 e kadar açık kendi kafalarına göre adrese gelmeden yok denip kim bilir ne işi var. İşlerini hakkıyla ve düzenli yapsınlar.

  Yorum Yap
 10. Tuncay Uslu 3 Aralık 2021

  Bugün tüm gün evde olmama rağmen pasaportumu teslim alamadım. Takipten baktığımda geldik ulaşamadık yazı bıraktık gibisinden gitmişler. Sözde bende yedim. Bunların adam gibi işini yapması için kimi kime şikâyet edeceğiz. Bunların yüzüne isimden olacağım.

  Yorum Yap
 11. Kemal Yurt 2 Aralık 2021

  Kargomun teslimi sırasında bana yardımcı olan Karaman Merkez şubesinde çalışan Oğuzhan Bey’e buradan çok teşekkür ederim. PTT kargo artık benim için en başta tercih edeceğim kurumlardan birisi olacaktır.

  Yorum Yap
 12. Engin Fidan 29 Kasım 2021

  PTT kargo diğerlerine göre hem daha uygun hemde daha ucuz köy dağıtımı sadece geç kalıyor. Aktarma olsa da erken bir teslimat sağlıyorlar.

  Yorum Yap
 13. Zeynep Altay 26 Kasım 2021

  Evde olmamıza rağmen kimse gelmedi ve adreste yoktu bilgisi girilmiş sabahtan beri bekliyorum dışarıya da çıkamadım. Tam bir rezalet üstelik telefonlara da bakmıyorlar.

  Yorum Yap
 14. Kübra Muti 26 Kasım 2021

  Kargom günlerdir PTT kargo kuryesinin elinde bekliyor. Kargo paketim neden bir türlü elime ulaştırılmıyor. Bugün öğlene kadar da ulaştırılmazsa Cimer’e yazacağım.

  Yorum Yap
 15. Fatih Özkaya 25 Kasım 2021

  Tokat merkezde PTT kargoya ulaşamıyoruz. Telefonlar açılmıyor, kargomuz alınmıyor bu nasıl çalışma şeklidir.

  Yorum Yap
 16. Yudum Süheyl 24 Kasım 2021

  Telefonlar açılmıyor. Ürün sipariş verileli 7 iş günü oldu ayıptır.

  Yorum Yap
 17. Bahri Aktaş 23 Kasım 2021

  Telefonlara cevap verilmiyor. Telefonu açıp ses vermiyorlar. Bu nasıl bi terbiyesizliktir!

  Yorum Yap
 18. Sude Aktepe 22 Kasım 2021

  20 gündür teslim edilecek ses seda yoktur. Getirecekleri üründe bir tane boya bu kadarı da olmaz.

  Yorum Yap
 19. Erenay Karaca 19 Kasım 2021

  Kargom bütün gün iş yerinde olmama rağmen adresime teslim edilmeyip adresinizde bulunmamanız nedeniyle şubeye başvurun diye mesaj geldi. Bu nasıl bir saçmalık her defasında aynı şeyi yaşıyoruz.

  Yorum Yap
 20. Emre Tuğcu 19 Kasım 2021

  Telefonlara neden bakılmıyor ne işe yarıyor bu telefonlar.

  Yorum Yap
 21. Muhammed Polat 19 Kasım 2021

  Antep Nizip PTT Kargoyu dağıtmıyor. Üstüne bir de geldik evde yoktu diye sisteme giriyor.

  Yorum Yap
 22. Ali Samancı 5 Kasım 2021

  Karataş Posta Kargo Dağıtım Müdürlüğü sabahtan beri telefonlara cevap vermiyor.

  Yorum Yap
 23. Rabia Ersöz 1 Kasım 2021

  Ya bu nasıl bir sektör bu nasıl bir hizmettir. Kaç günde gider bir kargo Türkiye’nin bir yerinden bir yerine Ankara’dan Tekirdağ’a iki günde gidiyor ama kaç gündür Süleymanpaşa’da kalıyor. Süleymanpaşa DTM’nde çalışanlara yazıyorum bunu, hakkıyla verin aldığınız parayı çok yazık ya. Telefonlara neden bakılmıyor? Güvenilir bir hizmet istiyoruz!

  Yorum Yap
 24. Ayşe Demir 28 Ekim 2021

  Evde bulunmaması nedeniyle şubeye bırakıyorlar. Gün boyu evdeyim akşama kadar araçta gezmeyle para kazanıyorsunuz.

  Yorum Yap
 25. Mehtap Kızılboğa 26 Ekim 2021

  Evdeyim ya evde nasıl yok dersiniz. Oturduğunuz yerden para kazanıyorsunuz. Sizin gibi firmalara hakkımı helal etmiyorum.

  Yorum Yap
 26. Fuat Avcı 25 Ekim 2021

  Gönderdiğim kargo eve götürülmedi ve aranmadığı halde geri iade edilip mağdur edildim . Kesinlikle PTT kargoyu zorda olsam da bir daha kullanmayacağım. Külliyen zarardan başka bir şey değil.

  Yorum Yap
 27. Esra Güneş 25 Ekim 2021

  Evde olunduğu halde evde yoktur kâğıdı bırakılmadığı halde nasıl evde yok teslim edemiyorsun. PTT kargo kamera sistemi var ispatlaya bilirim.

  Yorum Yap
 28. Ahmet Tanrıkulu 23 Ekim 2021

  Kargo Ankara’dan verildi Mersin’e geldi açık dükkân ve 10 tane çalışan var adreste kimse yok diyip geri geldiği yere gitti. Numara var arama gereği bile duymuyorlar. Ve ifade ücreti geri göndermeye kal tekrar ücret. Gereken hakkımı kullanıp her yerdeler şikâyetçi olacağım.

  Yorum Yap
 29. Hayri Yazıcı 22 Ekim 2021

  2 haftadan belli kargom daha gelmedi. 5 günden belli Antep’de diğer firmalar asla böyle değiller. 5 iş günde geliyor 3 gün sürüyor buna 2 hafta oldu insanları mağdur ediyorsunuz.

  Yorum Yap
 30. Ekrem Tosun 18 Ekim 2021

  Gönderi alınalı 1 hafta oldu hala ne yola çıktı nede kargoya verildi. 3 tane numara arıyorum açan da olmuyor ne saçmalıktır.

  Yorum Yap
 31. Rahime Gülen 8 Ekim 2021

  Bu yaşadığım kaçıncı olay. Kargo ne eve geliyor nede şubeden alabiliyoruz, arıyorum asla telefon açılmıyor. Bu nasıl sorumsuzluk anlamıyorum.

  Yorum Yap
 32. Murat Çolak 5 Ekim 2021

  Elime ulaştırması gereken evrak kapıya kâğıt asıp giden tel ne işe yarıyor. Birde 2 defa gelmiş ne gelmesi PTT zaten telefona bakmıyor ancak insanları nasıl zora sokarım diye düşünüyor.

  Yorum Yap
 33. Fatma gümüş 29 Eylül 2021

  Üç günde giden kargom bir buçuk haftadır şubede bekliyor. İçindekiler hep bozuldu ve birde oradan düzgün taşımıyorlar. Hiç saygı yok.

  Yorum Yap
 34. Gülten Kahriman 28 Eylül 2021

  5 gündür kargom şubede ne getiriyorlar nede elden ala biliyorum. Bu nasıl bir rezalettir her gittiğimde dağıtımda diyorlar.

  Yorum Yap
 35. Gülizar Atıcı 28 Eylül 2021

  28.09.2021 dünden beri 20 defa aradım. Karantinadayım ve kargo bekliyorum telefonu açmıyorlar. Madem telefonları açmayacaksınız o telefon ne işi yarar.

  Yorum Yap
 36. Adnan Demir 22 Eylül 2021

  Adamlar dünyanın bir ucuna bir günde kargo gönderiyorlar bizim İzmir’den Bodrum’a bir hafta oldu hala kargo yok. Arıyorum kimse cevap vermiyor. Bu ne sorumsuzluktur.

  Yorum Yap
 37. Tahsin Görgülü 22 Eylül 2021

  B** Ö* adındaki dağıtıcınız bina önüne geldi. Zili çalacak diye kapıya gittim ve ortadan kayboldu. Koskocaman koliyi şubeden almam gerekiyormuş. Yazıklar olsun. Koskoca PTT kötü bir kargo şirketi haline geldi.

  Yorum Yap
 38. Gökhan Taylan 21 Eylül 2021

  Kargom gelmiş eve tebligat bırakmadıkları halde, geldik evde bulamadık tebligat bırakıldı diye mesaj atılmış ama ne tebligat var nede başka bir şey. Bu bir değil iki değil her seferinde böyle mi yapacaksınız insanları zor durumda bırakıyorsunuz.

  Yorum Yap
 39. Emel Kızıl 14 Eylül 2021

  Her defasında adres bulunamadı diyorsunuz. Kötü bir hizmetiniz var. Sizin yüzünüzden artık sipariş vermek istemiyorum.

  Yorum Yap
 40. Abdullah Karaman 13 Eylül 2021

  Teslimat yapacağınız adres iş yeri sabah 7 akşam 19 çalışıyor, geldik adreste yoktunuz diye mesaj atıyorsunuz.

  Yorum Yap
 41. Ekaterina Serova 12 Eylül 2021

  Ben kargo (03.09.21) PTT ile kargo gönderdim. 07.09 Trabzon’a geldi zimmet edildi yazılı 6 gün kargo posta da duruyor. Kaç gün oldu bakın halen kargom gelmedi.

  Yorum Yap
 42. Melisa Kesgin 7 Eylül 2021

  Dün kargom dağıtıma çıktı diye mesaj aldım bekledim gelen yok arayan yok. Ertesi gün sabah bana mesaj geliyor şubede bekliyor diye kaç gündür kargo bekliyorum. Saçma sapan işler düzeltin lütfen şu işinizi düzgün yapın insanları mağdur bırakamazsınız.

  Yorum Yap
 43. Kübra Kırvarlı 6 Eylül 2021

  1 Eylül’de 2021 de siparişim dağıtıma çıkacak hale gelip çıkmıyor. Dağıtımda olması lazım telefonları da açılmıyor. Kargomu kaç gündür alamıyorum.

  Yorum Yap
 44. Tugba Bayraktar 3 Eylül 2021

  Arayan veya haber bırakan olmadı ama sayfaya adreste yok haber bırakıldı demişler. O nasıl oluyor ya beni arayan olmadı, kimsede haber vermedi. Saçma sapan işler yapıyorlar.

  Yorum Yap
 45. Aysel Gül 1 Eylül 2021

  Berbat ötesi hizmet sıfır kargo dağıtıma çıkıyor yazıyor ama adrese gelmeden geri gidiyor. 3 kez aynı şeyi yaptılar. Kargomu her defasında geri gönderdiler. Günlerdir kargo beklemekten dışarı çıkıp işlerimi halledemiyorum. PTT kargoyu arıyorum açmıyorlar açsalar da konuşmadan geri kapatıyorlar. Hizmet anlayışınız bunu yazıklar olsun.

  Yorum Yap
 46. Yeliz Gök 24 Ağustos 2021

  Perşembe gününden beri paketim dağıtılmayı bekliyor. Kuşadası pastanesinde gelineyim yer davullar sahil bu kadarı pes! Telefona bile çıkmıyorlar.

  Yorum Yap
  1. Zahide Bakan 28 Eylül 2021

   Yeliz Gök benimde Ankara’dan gelen kargom bir haftadan beri bekliyor. Aradım çok yoğunlarmış neyin yoğunluğu anlamdım. Sadece pes diyorum.

   Yorum Yap
 47. Deniz Makas 19 Ağustos 2021

  Ya daha nasıl adres vereyim bilmiyorum. Doğru verdiğim halde gelmeden yanlış adres diyorlar. Ya numarada var ara kardeşim.

  Yorum Yap
 48. Şeyma Tuna 14 Ağustos 2021

  İki aydır kartımı bekliyorum. Gün içerisinde teslim edilmek üzere yola çıkmıştır diyor ama bütün gün bekliyorum gelen giden yok. 20 defa arıyorum çalıyor açan yok. PTT kargo kadar işini savsaklayan bir kargo görmedim ben hala da PTT ile çalışan şirketler var.

  Yorum Yap
 49. Ramazan Taç 9 Ağustos 2021

  Kaç gündür kargom gelmedi. KP03356407547 ve KP3356407547 nolu adresime gönderilen kargolar tarafımdan kabul edilmeyecektir.

  Yorum Yap
 50. Doğan Bostancı 30 Temmuz 2021

  19.07.2021 tarihinde gönderici tarafından PTT kargoya verilen kartım 31.07 2021 tarihi oldu halen gelmedi. Kırıkkale merkez Sanayi Mahallesi bu kadar zaman içerisinde kargo gelmez mi?

  Yorum Yap
 51. Orhan Sert 30 Temmuz 2021

  PTT neden telefonlara bakılmıyor. Kargom nerede bakmasanız nereden bileceğiz.

  Yorum Yap
 52. Kübra Çalışkan 26 Temmuz 2021

  PTT kargo çalışanları tarafından defalarca aramamıza rağmen telefonlara bakılmıyor. Bu ne duyarsızlıktır.

  Yorum Yap
 53. Fatma Tolunay 26 Temmuz 2021

  PTT kargodan hiç memnun değilim ürünüm 16’sında Kayseri’ye gelmesine rağmen hala dağıtıma çıkmadı. Artık alışverişler değil kargoya bakıyorum PTT ise hemen iptal ediyorum. Nasıl bir kargoya gerçekten artık bıktım.

  Yorum Yap
  1. Tuğrul Aydoğan 4 Ekim 2021

   Fatma Tolunay Ben de aynıyım önce kargo sonra sipariş.

   Yorum Yap
 54. Fatma İnce 19 Temmuz 2021

  19.7.2021 tarihinde kargom gelmiş gözüküyor olmasına rağmen teslim edilmedi. Benim için önemli olan bayramdan önce almam.

  Yorum Yap
 55. Sevim Kurt 17 Temmuz 2021

  Ben Trendyol’dan alışveriş yaptım. 10 Temmuz kargoya 12 Temmuz verildi fakat bir haftadır kargo gelmedi. Aldığım çiçeklerim yollarda kesin çürümüştür. Karşımda muhatap bile bulamıyorum kargonun olduğu şubeyi arıyorum kimse cevap vermiyor. Böyle sorumsuzluk ben daha görmedim.

  Yorum Yap
 56. Zeynep Akkaş 13 Temmuz 2021

  Bu nasıl iştir ya evde olduğum halde evde yok diye kapıya barkot yapıştırmışlar. Zile basmak çok zor herhalde kul hakkı bu hakkımı helal etmiyorum.

  Yorum Yap
 57. Seyhan Aslantürk 13 Temmuz 2021

  3 gündür arıyorum ama hiçbir şekilde telefonlara bakılmıyor iş nedeniyle sürekli arazideyim Türk Telekom personeliyim kargomun geri gönderilip gönderildiğini bilmiyorum. Bu kadar sorumsuzluk olmaz. Kimsenin kimseyi mağdur etme hakkı yoktur.

  Yorum Yap
 58. Adnan Görgülü 12 Temmuz 2021

  Sizdeki bu rahatlık kimsede yok ya! Kaç gündür kargo gelmiyor. Telefonları açmıyorsunuz. İşinizi yapın kargosu gelenleri millete teslim edin ya da bu işi hiç yapmayın telefonlara bakmıyorsunuz. Diğer özel kargolarda niye böyle sorun yaşamıyorum.

  Memursanız memursunuz işinizi yapmak zorundasınız. Bu böyle devam ederse Cimer’e yazıp artık PTT’nin kargosu kaldırılsın diye imza toplayıp oy birliği ile göndereceğim. Sizdeki hava kimsede yok işinize gelirse diyorsunuz güya!

  Yorum Yap
 59. Yıldırım Demiray 9 Temmuz 2021

  Bu nasıl iştir arkadaş kargo geliyor dağıtıma çıkıyor 3 günden beri teslim edilmedi ne biçim kargo firmasısınız ne yavaşsınız kargom hala gelmedi. Kuryeler kimse çok yavaşlar.

  Yorum Yap
 60. Murat Bayraktar 7 Temmuz 2021

  Kargom geleli bir hafta oldu hala elime ulaşmadı. Ne iştir anlamadım.

  Yorum Yap
 61. Karde Tarım 7 Temmuz 2021

  7 gündür kargo teslim edilmeyi bekliyor. Tamam diğer firmalardan 3-5 TL daha ucuzsunuz fakat bunun bedeli günlerce bekletmek olmamalı. Mecburiyetten size teslim ettik kargoyu. Zaten tonla para ödüyoruz sıradan paketlere. 18 bin nüfuslu ilçeye 1 haftadır kargo gitmemesi, dağıtım gününü bekliyor denmesi ne demektir. Taş devrinde mi yaşıyorsunuz. Yürüyerek gidilse 1 haftada kargo teslim edilirdi. Gerçekten e-ticaret yapmaya pişman ettiriyorsunuz.

  Yorum Yap
 62. Molle Aria Otomotiv 28 Haziran 2021

  Son bir yıldır firmamıza vergi dairesi ve kamu kurumlarından gelen hiçbir tebligat teslim edilmiyor.

  Yorum Yap
 63. Ayşegül Kılıç 25 Haziran 2021

  Bir kamu kurumunda çalışıyorum. Malesef resmi üniforma ile PTT kargo ile gönderiliyor. Hepsinde adrese teslim etmeyen bir kurum 24 saat eşim evde olmasına rağmen adreste bulunamadı diye sisteme kaydetmişler. Çok üzgünüm muhatap bulamıyorum.

  Yorum Yap
 64. Meltem Acar 19 Haziran 2021

  5 dk. lavaboya girdim aramışlar yukarı çıkmak yok. Sonra gidip şubeden alayım dedim dağıtıma çıktı diyor. 2 gündür dağıtımda ama bana gelmiyor. 3 gün uğraştım.

  Yorum Yap
 65. Esra Ünsel 18 Haziran 2021

  Evde olduğumuz halde alıcı evde değildi diye sisteme geçiyorlar.

  Yorum Yap
  1. Sezgin Demir 22 Haziran 2021

   Esra Ünsel aynısı bana da oldu üstelik aradık demişler. Arama falan yoktur.

   Yorum Yap
 66. Selahattin Karahan 16 Haziran 2021

  PTT kargoya ne olduysa dağıtımlarda aşırı derecede gecikmeler var bilhassa İstanbul Avrupa yakasında oluyor. Sabahın erken saatlerinde dağıtım merkezine ulaşan kargo şehir içinde alıcıya iki günde teslim edilemiyor. Dolayısıyla alıcı mağdur oluyor.

  Yorum Yap
 67. Yasar Kapan 11 Haziran 2021

  Kargo personeliniz M* A* benim ev adresimde sadece kat not yazılı değil diye kargomun iade edeceğini söylüyor.

  Yorum Yap
 68. Zeynep Erkucur 9 Haziran 2021

  PTT kargo Karabağlar PDM merkezinden şikâyetçiyim. Çünkü kargom 1 Haziranda çıktı hala elime ulaşmadı. Bu ikinci kez oluyor bundan önceki çiçekti kırılmış toprağı dağılmış kurudu şimdiki yine çiçek hala elime ulaşmadı. 9. gün oldu halen gelmedi.

  Yorum Yap
 69. Ayhan Gül 3 Haziran 2021

  Kargo takipte diğer adrese sevk yazılmış. Adresimde yanlışlık yok. Ne anlama geliyor, diğer adres ne anlamadım.

  Yorum Yap
 70. Derya Kırlı 3 Haziran 2021

  PTT benim açık olan adresimi bulamıyor. Bu kaç oldu kaç kere güncelledim nedense adres hatalı diyor. Açık olan adres nasıl olurda hatalı olarak girilir.

  Yorum Yap
 71. Gamze Uzun 1 Haziran 2021

  Kargom elime ulaşmadan adreste yok diye girmişsiniz sisteme halbuki beni arayan veya adresime gelen olmadı. Bu nasıl bir ilgisizliktir!

  Yorum Yap
 72. Elif Kapan 1 Haziran 2021

  Kargolar çok geç ve ilgisiz lütfen artik değiştirin şu sisteminizi işimizi görmüyor.

  Yorum Yap
  1. Adem Çöl / PTT Çalışana 5 Haziran 2021

   Elif Kapan hayırlı geceler efendim. Kargo şirketi yoğun olduğu için gecikme oluyor. Kusura bakmayın lütfen.

   Yorum Yap
 73. Mehmet Güngör 1 Haziran 2021

  PTT kargo şubelerinin o telefon numaraları hiç açılmıyor, kimse ilgilenip telefonları açmıyorlar. Madem ilgilenilmeyecekse niye oraya yazılıyor.

  Yorum Yap
 74. Meltem Gülden 31 Mayıs 2021

  24 ünde sipariş verdiğim ürünü kayseri şubesi 25 inde teslim almış. Bugün ayın 31 i hâlâ teslim edilmedi. Çok yavaş bir kargo, bu kadar da olamaz yani ayni şehir içinde teslim alınıp, alıcıya ulaşmaması ilginç bir durum.

  Yorum Yap
 75. Gizem Demiröz 27 Mayıs 2021

  1 hafta önce teslim edilmesi gereken kargom hala gelmedi karantinadayım evden çıkamıyorum. Kargo takipte evde bulunamadı denmiş. Şubeyi arıyorum ama zahmet edip telefona bakan yoktur.

  Yorum Yap
 76. Engin Gültaş 27 Mayıs 2021

  Tekirdağ PTT kargoda sanırım kimse yok. Çünkü verilen telefon numarası arandığında kimse cevap vermiyor. İnşallah başlarına kötü bir şey gelmemiştir.

  Yorum Yap
 77. Baha Gülen 27 Mayıs 2021

  PTT kargo gerçekten ancak bu kadar olur dedirtiyorsunuz. İşyeri adresime gelecek kargo için kapalı not bırakıldı yazmışsınız. Tüm gün açık hatta gece vardiyası var nasıl oluyor da kapalı denebiliyor. Bıraktığı not yok arıyorum ulaşamıyorum ve ne olacak bilmiyorum. Yerine gitmemiz gerekiyor herhalde kargo hizmetini ne güzel iş müşteriye yaptırıyorlar.

  Yorum Yap
 78. Gonca Karacan 26 Mayıs 2021

  PTT kargodan hiç memnun değilim. Hiç eve getirmiyorlar, aramıyorlar, kapı bile çalmıyorlar sadece yazı bırakıp gidiyorlar.

  Yorum Yap
 79. Hicran Baştan 24 Mayıs 2021

  Ya var ya o kadar sinirliyim ki! Ayın 17’sinde kargoya verilen ürünüm 22’sinde Kayseri’ye gelmiş. Bugün ayın 24 ü ve dağıtıma çıkarılmadı. Ben böyle bir rezillik görmedim ya. Bir daha PTT kargo ile gelen hiç bir ürünü almayacağım.

  Yorum Yap
 80. Aylin Kuzu 24 Mayıs 2021

  Siparişim kaç gündür gelmiş şubede ama bir türlü dağıtıma çıkartmıyorlar. Tam bir rezalet bir daha PTT kargoyla hiç bir şey sipariş vermeyeceğim.

  Yorum Yap
 81. Ergin Duymuş 20 Mayıs 2021

  PTT kargoyu bence kapatsınlar hala eski devlet memuru zihniyeti gibi hizmet veriyor günümüz teknolojisi o kadar hızlandı ama koskoca PTT aynı hızda ilerliye mi yor neden mi? kargom kabul edildi İstanbul (Anadolu) Kartal 10.05.2021 14:55:55 tarafıma bir kargo veriliyor.

  Verilen kargo taşımada Muğla bodrum yarımada DTM / Bodrum Yarımada 11.05.2021 19:52:52 1 gün gibi kısa zamanda Bodrum dağıtıma ulaşıyor. Ayın 11 inden beri hala dağıtıma çıkacak telefonla dağıtım merkezini arıyoruz. Telefonu açmıyorlar dağıtımı yapmıyorlar nasıl hizmettir. Bu anlayamadım bundan sonra PTT kargo ile sipariş asla vermem. Bugün ayın 20 si oldu.

  Yorum Yap
 82. Arzu Topcu 20 Mayıs 2021

  Kargo berbat ulaşılamıyor. Dağıtıma geç çıkıyor. Kaç gündür bekliyorum daha çıkmadı yola sıfır veriyorum.

  Yorum Yap
 83. Ercan Dereci 18 Mayıs 2021

  Mersin Silifke şubesine bir aydır ulaşamıyorum.

  Yorum Yap
 84. Sevda Tanrıverdi 14 Mayıs 2021

  Kargom 5 gündür gelmiş dağıtım günü var diyor. İlçeye pardon da parasını verin kargonun neyi günü asla bir daha PTT den bir şey istemem getirtmem.

  Yorum Yap
 85. Ömer Demirkol 12 Mayıs 2021

  4 gündür kargo bekliyorum ilgilenmiyolar.

  Yorum Yap
 86. Elif Güleç 12 Mayıs 2021

  Kahramanmaraş’tan verdiğim sipariş 1 günde hataya geldi. Ama 3 gün oldu ayrıca yarın bayram hala dağıtımı bekliyor. İşinizi yapacaksanız biraz düzgün yapın. Burada birçok insanı mağdur etmişsiniz.

  Yorum Yap
 87. Alina Theodora Dönmez 11 Mayıs 2021

  Antalya Aksu PTT kargodan şikayetçiyim 2751661619879 barkod numaralı gönderiniz adresinizde bulunamadığı nedeniyle LARA POSTA/KARGO DAG. MUD.-LARA POSTA/KARGO DAG. MUD. PTT Şubesine bırakılmıştır. Bizzat müracaatınız halinde teslimi sağlanacaktır diyor. Ama ben evdeydim. Aradım defalarca açmaya bile tenezzül etmiyorlar, rezilim.

  07/05/2021 – 23:45:07 – Kabul Edildi. ANADOLU YAKASI KİM/ANADOLU YAKASI KİM TUZLA İSTANBUL (AND).
  08/05/2021 – 19:15:04 – PTT İşyerine Geldi. ANADOLU YAKASI KİM/ANADOLU YAKASI KİM TUZLA İSTANBUL (AND).
  08/05/2021 – 19:16:38 – PTT İşyerinden Çıktı. AFYONKARAHİSAR POSTA/KARGO İŞL.VE DAĞ. MÜD. Merkezine Sevk İşlemi Gerçekleşti. ANADOLU YAKASI KİM/ANADOLU YAKASI KİM TUZLA İSTANBUL (AND).
  11/05/2021 – 13:04:20 – Dağıtım Adreste Yok / Kapalı-Haber Kağıdı Bırakıldı ANTALYA PİM/KİM MÜD. / ANTALYA POSTA / KARGO İŞLEME MÜD. KONYAALTI ANTALYA.
  11/05/2021 – 13:04:45 – Adreste Tanınmıyor ANTALYA PİM / KİM MÜD./ANTALYA POSTA / KARGO İŞLEME MÜD. KONYAALTI ANTALYA.
  11/05/2021 – 13:04:55 – Dağıtıcıya Verildi – Cihet No:070393023 ANTALYA PİM / KİM MÜD./ANTALYA POSTA/KARGO İŞLEME MÜD. KONYAALTI ANTALYA.
  11/05/2021 – 14:19:53 – PTT İşyerinde Bekliyor. LARA POSTA/KARGO DAĞ.MÜD. / LARA POSTA/KARGO DAĞ.MÜD. KONYAALTI ANTALYA.

  Yorum Yap
 88. Murat Aksoy 11 Mayıs 2021

  Arkadaş niye PTT kargoyu getirmiyor. Adreste yoktunuz diyor. Her zamanki geldiği yer ayıp ya!

  Yorum Yap
 89. Osman Kıryayla 11 Mayıs 2021

  Bugün bana kargo getiren şahıs aksi ve ters konuşarak tartıştık adres yanlış yazılmış ne benim hatam var nede onun ama bir türlü anlatamadım. Bir daha olursa dava açacağım.

  Yorum Yap
 90. Bedriye Şahin 11 Mayıs 2021

  Yalansız inadına 200 defa aradım. Kimi hat meşgul diyor çoğu da çalıyor açan yok bakmayacaksınız madem neden insanların zamanını alıyorsunuz. Görevini iyi yapmayanlara hakkımı helal etmiyorum.

  Yorum Yap
 91. Nur Özkol 10 Mayıs 2021

  Mayısın 4 ünde istettiğim kargo 10’u oldu hala gelmedi. Bana da 7 sinde gelir diyorlardı. Arıyorum çok yoğun çok kalabalık artık yarına diyorlar. Rezalet gerçekten işinize sahip çıkın bu ne sorumsuzluktur.

  Yorum Yap
 92. Mustafa Yücel 10 Mayıs 2021

  18 gün oldu kargom gelmedi eve gelmiş geri gitmiş kimse yok diye kâğıt da bırakmamışlar bırakıldı diye internetten gördüm. 10 iş günü dendi. Nerede çok mağdur ediyorsunuz insanları maalesef bu ülkenin çoğu bölümü böyle görevini hakkıyla yerine getiren yok. Zaman geçirelim ne olursa olsun pandemiden dolayı dışarı çıkılmıyor. Hep evde insan var boş değil. Nasıl bulamadınız acaba. adrese geldiniz mi Allah bilir.

  Yorum Yap
 93. Serkan Güleç 9 Mayıs 2021

  PTT kargo Kayseri P.İ.D.M kargo beklemektedir. Bir türlü sevk olmuyor.

  Yorum Yap
 94. Ayşe Gökdoğan 8 Mayıs 2021

  İstanbul Sirkeci Cağaloğlu şubesinde KP0324014122 nolu kargom 30 04 2021 tarihinden beri bekliyor. Telefona bakan yok bugün 8. gündür duruyor. Niye dağıtıma çıkmıyorsunuz. Muhatap bulamıyorum. İrtibat kuramıyorum.

  Yorum Yap
 95. Ayşe Karacan 8 Mayıs 2021

  Dün kargom gelmiş evde yokmuşum kapıya not bırakılmış. Kapıda ne not var ne bir şey yasaklar var evdeyim nasıl evde yok yazabiliyorsunuz. Kafanıza göre davranmayın artık. Telefon diye bir şey var numaram var orda insan bir arar. Dağıtım şubesini telefonlara bakmıyor. Bu kadar sorumsuzluk olamaz.

  Yorum Yap
  1. Hatice Kaynak 10 Mayıs 2021

   Ayşe Karacan aynısını bana yapılar. Bunların âdeti herhalde böyle yapıyorlar.

   Yorum Yap
 96. Fatma Yeşilkaya 8 Mayıs 2021

  Evde olduğum halde evde yok deniliyor. Kargom hala gelmedi. Onun yani sıra telefonlara bile cevap verilmiyor. İşlerini doğru düzgün yapmıyorlar aldıkları para bile hak etmiyorlar.

  Yorum Yap
 97. Sevil Çimen 7 Mayıs 2021

  Böyle işletme devlet kurumu ya da iş anlayışı olamaz. Bu kadar işini düzgün yapmayan bir yer yok. Aldığınız maaşları hak etmiyorsunuz.

  Yorum Yap
 98. Baki Oğlakcıoğlu 6 Mayıs 2021

  Sabahtan beri kargo bekliyorum ve internetten takip ediyorum 15.31’de kargomun teslim edilemedi bilgisi ekranıma düşüyor. Bu ikinci kez oluyor. Oysa gün içinde farklı kargo firmalarından da 3-4 ürün teslim alıyorum. Lütfen PTT Kargo dağıtım işini düzgün yapsın.

  Yorum Yap
 99. İsmail Kılınç 6 Mayıs 2021

  Yurtdışından gelen paketimi, “yasaklı ürün” diyerek el koyup, “geri göndereceğiz” deyip göndermediler. Bu nasıl bir çalışma zihniyetidir. Arayarak ulaşmak kesinlikle mümkün değil.

  Yorum Yap
 100. Mevre İnce 2 Mayıs 2021

  Kargo takipte cuma günü dağıtıma çıkarıldığını gördüğüm için hiç dışarı çıkmadan adresimde bekledim. Akşama kadar kapı çalmayınca tekrar kargo takibe baktım. Saat 14.51’de gelindiği kapalı olduğum ve ihbar kâğıdı bırakıldığı yazıyor. Kapıcıya sordum hiç kimse gelmedi diyor, kapıda kayıt yok ve ben bütün gün zil sesi bekledim. Bu kadar da olmaz ki.

  Yorum Yap
 101. Maya Taşdöğen 26 Nisan 2021

  Torbalı Yazıbaşı şubesi evde olduğumuz halde yok deniliyor. Şubeye almaya gidiyoruz dağıtımda deniyor yine getirilmiyor. Bir daha şubeye gidip alıyoruz ramazan günü bizi rezil ediyorlar.

  Yorum Yap
  1. Sevim Önder 9 Mayıs 2021

   Maya Taşdöğen aynısı bize oldu. Yasaklar olmasına rağmen evden çıkmıyoruz geldik evde yoktunuz diyorlar.

   Yorum Yap
 102. Meltem Bölük 26 Nisan 2021

  Maltepe PTT kargo gönderme bölümünde, Rize Devlet Hastanesi’ne gönderilmek üzere önemli evraklarımı hazırladım. Adresi alacaklının telefon numarasına kadar yazdım. Bilgisayara aktaran beyefendi memur eksik yazmış. Telefon numarası bile yok. Tabi kargom yerine ulaşamadı. Şu an akıbeti belli değil. Kime beddua edeyim. Dikkatli memurlara ihtiyacımız var. Ağzı sohbette, gözü bilgisayarda olursa böyle olur.

  Yorum Yap
 103. Seycan Kaçar 21 Nisan 2021

  Kargoyu arıyorum açan yok. Kargom 14 Nisan’da gelmiş dağıtımı bekliyor ve bugün ayın 21 kul hakkına girmekten başka bir şey değil.

  Yorum Yap
 104. Kübra Ertekin 21 Nisan 2021

  Az önce kargonuzu getirdiniz. Eşyalarımız kırılmış kırılacak eşya yazmamıza rağmen halek kırılmış halde geldi.

  Yorum Yap
 105. Emine Erdoğan 20 Nisan 2021

  Bugün sabah 10 :15 telefona mesaj geldi. Kargonuz dağıtıma cıktı diye. Ben kargoyu beklerken tekrar mesaj geldi 10:39 evde olduğum halde evde bulunmadığınız için şubeye bırakıldı diye. Ama maalesef ben evde olduğum halde nasıl evde yok diyebiliyorlar anlamadım. 2752931662632 barkot numarası birde telefonu açmıyorlar.

  16/04/2021 – 11:46:02 Kabul Edildi. İSTANBUL KİM / İSTANBUL KİM ARNAVUTKÖY İSTANBUL (AVR).
  17/04/2021 – 10:02:34 PTT İşyerinden Çıktı. KIRAÇ KARGO DAĞITIM MÜD. Merkezine Sevk İşlemi Gerçekleşti. İSTANBUL KİM/İSTANBUL KİM ARNAVUTKÖY İSTANBUL (AVR).
  20/04/2021 – 09:19:16 Dağıtıcıya Verildi. Cihet No:346400009 KIRAÇ KARGO DAĞITIM MÜD. / ESENYURT İSTANBUL (AVR).
  20/04/2021 – 10:39:12 PTT İşyerinde Bekliyor. BEYKENT / BEYKENT BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL (AVR).

  Yorum Yap
 106. Tuğba Uyanık 15 Nisan 2021

  02.04.2021 tarihinde kartım banka tarafında PTT kargoya verilmiştir. 09.04.2021 tarihinde dağıtma çıktığı bilgisi verildi.10.04.2021 tarihinde yapılan ziyarette teslim edilememiştir. Bilgisi mesaj ile geldi. Gönderini arayıp durumu bildirdiğimde adresi teyit ederek tekrar gönderilmesini onayladım.

  13.04.2021 tarihinde yine dağıtıma çıkmıştır bilgisi verilecek 14.04.2021 tarihinde aynı mesaj gelmiştir. Vermiş olduğum adres işyeri adresi olup istediğimiz tüm kargolar bu adrese gelmektedir. PTT kargo gibi güvenilir bir kargo tarafından bu şekilde bir olay ile karşılaşmak beni şarttı.

  Yorum Yap
 107. Eda Elmas 5 Nisan 2021

  05.04.2021 tarihinde evde olmama rağmen evde yoktunuz denilip mesaj atmıştır. Tüm gün evde olmama rağmen ne gelen oldu ne de arayan oldu dış kapıya baktım acaba kağıt asılmış mı diye yok. Şikâyet talebi oluşturdum ya hemen gelip formalite bir kağıt yapıştırırsınız değil mi işinizi hakkıyla yapmıyorsunuz.

  Yorum Yap
 108. Emin Bozkurt 25 Mart 2021

  22/03/2021 – 09:46:22 – Kabul Edildi. İVEDİK ORG.SAN.SIT. / OSTİM ŞUBE ŞEF. YENİMAHALLE ANKARA.
  22/03/2021 – 09:46:27 – PTT İşyerinden Çıktı. ANKARA KARGO İŞL.MER Merkezine Sevk İşlemi Gerçekleşti. İVEDİK ORG.SAN.SIT./OSTİM ŞUBE ŞEF. YENİMAHALLE ANKARA.
  23/03/2021 – 12:11:27 – PTT İşyerine Geldi DİVRİĞİ / DİVRİĞİ DİVRİĞİ SİVAS.
  23/03/2021 – 12:13:13 – Köy Dağıtımına Tabi Bekliyor. DİVRİĞİ / DİVRİĞİ DİVRİĞİ SİVAS.

  Yarım saattir uğraşıyorum şikayet formu dolduruyorum ama bir türlü gönderemiyorum. KP03188997827 kargo numaram 3 gün hala ulaşmamış Allahtan Iğdır’a göndermedim. 1 ayda anca giderdi galiba… İlginize çok teşekkür ediyorum.

  Yorum Yap
 109. Ela Şenel 25 Mart 2021

  Berbat bit sistem dün akşam bana teslim edilmiş diye mesaj alıyorum ama ortada kargo falan yok. Aldığınız maaşı kesinlikle hak etmiyorsunuz.

  Yorum Yap
  1. İrem Önsöz 12 Mayıs 2021

   Ela Şenel sonuç ne? Kargonuza ulaşabildiniz mi?

   Yorum Yap
 110. Nedim Yağmur 16 Mart 2021

  Telefonu açmıyorsunuz kargomun nerede olduğunu bile öğrenemiyorum. Şubedeyse gelip alacağım oradaysa bilgi alamıyorum.

  Yorum Yap
 111. Tülay Şevkin 15 Mart 2021

  Kargom bir haftadır şubede olduğu halde köy dağılımına tabi bekliyor. PTT kargoyu aradığım halde açmıyorlar. Orda çalışanlara boşuna para veriyorlar. Yazıklar olsun!

  Yorum Yap
 112. Süleyman Erkin 8 Mart 2021

  Kartım PTT kargoya verileli 10 günü geçti. Ne adresime geldiler nede postanede verdiler, utanmadan şubeye adres değişikliği iste oradan alırsın dediler. Bu nasıl devlet kurumudur. Yazıklar olsun o koltukta oturanlara.

  Yorum Yap
 113. İhsan Bayazıt 1 Mart 2021

  Kargo şubede bulunduğu hâlde dağıtım saati içerisinde teslim edilmiyor.

  Yorum Yap
 114. Gül Kara 27 Şubat 2021

  PTT kargo Sinop merkez şubesi telefon neden açılmıyor anlamıyorum ya! Köylere dağıtım haftada 1 gün ama biz aylarca bekliyoruz her seferinde şu kargo şubeleri Allah rızası için artık şu köylerde yaşayan ardında insan olduklarının farkına varın ya lütfen.

  Yorum Yap
 115. Necdet Kayhan 24 Şubat 2021

  17.02.2021 de Çanakkale Eceabat’tan Kayseri ye 3 kargo gönderdim kargonun biri teslim edildi ikisi Melikgazi PTT kargoda bekletiliyor.

  Aynı adrese gönderilen üç kargo nedenini anlayamadım Kayseri’de bu işler biraz baştan savma yapılıyor telefonla da hiç ulaşılamıyor. Sürekli meşgul çalıyor ya telefonları açın bilgi verin ya da kargomuzu eksiksiz ulaştırın.

  Yorum Yap
 116. Mesut Türkeş 23 Şubat 2021

  Marmaris Armutalan Mahallesi PTT kargosu işlem soruna var diyerek diğer yandan başka işlemleri yapıyor. 25 kişi bunun içinde yaşlı insanlarında saatlerce bekletmeleri büyük saygısızlık hele bu pandemi döneminde utanç vericidir.

  Yorum Yap
 117. Ulaş Ufuk Yılmaz 22 Şubat 2021

  Sabahtan beli bütün PTT firmalarını arıyorum bir tanesi telefonu açmıyor. Böyle bir rezillik hiç bir yerde yok böyle bir işletme böyle bir sistem yok.

  Yorum Yap
 118. Halil Koç 20 Şubat 2021

  Adrese teslim parası al. Şubeden güç bela kendin al. PTT kargo farkı.

  Yorum Yap
 119. Yavuz Çelik 18 Şubat 2021

  2 gündür kargom merkezde görünüyor ama ne dağıtan var ne cevap veren var. Ne olacak böyle nasıl alacağım kargomu ptt’de kuyruk bitmiyor. Bu nasıl iştir.

  Yorum Yap
 120. Hakan Safa 16 Şubat 2021

  Yurt dışından kargom ayın 8 nde ptt postaneye geldi bugün ayın 16 kargom bana teslim edilmedi. Telefonlara bakmıyorlar.

  Yorum Yap
 121. Leyla Polat 22 Ocak 2021

  Ayın 19 dan belli kargom şubeye ulaştı ve hala dağıtıma çıkmadı arıyoruz açmıyorlar. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  Yorum Yap
  1. Hasan Lacivert 10 Mart 2021

   Leyla Polat banada Ankara’dan bana resmi evrak gelmiş. 6 gün bekledim dedim. Gelecekler sorun yok bekleyelim dedim. Sonra bana bir mesaj geldi şubeye gel al dediler. Ben bu PTT kargodan hiç memnun değilim.

   Yorum Yap
 122. Ahmet Ay 18 Ocak 2021

  Elazığ’dan 06.01.2021 de Elvankent Ayyıldız Mahallesi gönderdiğim kargodan iki haftadır ses yoktur.

  Yorum Yap
 123. Merve Uzar 13 Ocak 2021

  Bir ay önce kargo yanlış verildi kardeşim teslim alan ürünler yanlış benim ürünler nerde diyorum hala kimseden ses yok o gün ki kargocuyu bulmak istiyorum bana dönüş yapın yardımcı olun yeter.

  Yorum Yap
 124. Özcan Dinçer 4 Ocak 2021

  27 Aralık 2020 tarihinde kayseri Melikgazi kargo dağıtım merkezine ulaşan kargom henüz teslim edilmedi. Kargoya başvuruda bulundum. Kargo dağıtıcılarının Kovit-19 olduğunu aksaklık yaşadıklarını söylediler.

  Tüm dağıtıcılara geçmiş olsun Allah şifa versin dileklerinde bulunuyorum. Ancak, acil olan veya bozulabilecek kargolar var. Bir çözüm bulup kargoları lütfen ulaşması gerekir. İnsanların sabrını zorlamayın.

  Yorum Yap
 125. Bedriye Geçer 4 Ocak 2021

  3 gündür dağıtıma çıkacak olan kargoyu çıkartmadılar. Bahane olarak ta ya adreste tanınmıyor ya da evde kimsenin olmaması bu büyük yanlış kesinlikle böyle kişilerin şikâyet edilmesi gerekir. İlgili kişilerin ilgilenmesini istiyorum kargolar dağıtıma çıksın insanları böyle mağdur etmeye hakkınız yok.

  Yorum Yap
 126. Efe Gök 30 Aralık 2020

  2 gündür dağıtıma çıkaramadılar arıyoruz telefonları ya meşgule veriyorlar ya da açmıyorlar kesinlikle şikâyet edilmesi gerek. Siteleri bile düzgün çalışmıyor.

  Yorum Yap
 127. Nazan Acıye 29 Aralık 2020

  Kargolar dağıtıma çıksın. İnsanları mağdur etmekten vazgeçin artık. Karaman Ptt kargo hizmeti tam bir rezalet.

  Yorum Yap
 128. Hüseyin Yaylacı 29 Aralık 2020

  Yurtdışından vermiş olduğum sipariş RH153676612TR Gümrükten Geçti İzmir Menemen e geleceğine Ankara Yenimahalle gönderilmiş. Böyle bir yanlışlık nasıl olur? Kargomu İzmir’e nasıl yönlendirebiliriz anlamıyorum.

  Yorum Yap
 129. Naciye Yıldırım 28 Aralık 2020

  Sivrihisar’dan ayın 22 si öğleden sonra PTT kargoya verilen sucuk 24 ünde Antep’te görünüyor ama 28 oldu Antep merkezde oturuyorum kargom teslim edilmedi. Bu hizmetten şunu anlıyorum. Ben de bundan sonra sipariş istediğim mağazalardan lütfen PTT kargoyla göndermeyin kesinlikle istemiyorum diye rica da bulunacağım.

  Yorum Yap
 130. Gizem Berdan 24 Aralık 2020

  9 Aralıkta vermiş olduğum sipariş Gaziantep Karataş şubesine 15 Aralıkta geldi. 9 gündür şubede bekletiliyor ve dağıtıma asla çıkmıyor. 4 günde Bursa’dan gelen kitap 9 günde Gaziantep içinde dağıtıma nasıl çıkamıyor anlamış değilim. Arayınca asla ulaşamıyoruz. Keşke herkes işini doğru yapsa sorun olmaz.

  Yorum Yap
 131. Kiraz Tan 24 Aralık 2020

  Kargom 5 gündür Kayseri Melikgazi şubesinde duruyor neden teslim edilmiyor? Gidip kendim almayı teklif ediyorum, alamazsınız diyorlar. Ne zaman getirmeyi düşünüyorsunuz peki?

  Yorum Yap
 132. Mehmet Temel 23 Aralık 2020

  Kargom bir haftadır Diyarbakır PTT de bekletilen kargom neden teslim edilmiyor.

  Yorum Yap
 133. Sevilay Gökdemir 22 Aralık 2020

  Neden zamanında dağıtım yapmıyorsunuz inanın insanları mağdur ediyorsunuz 8 gündür kayseri Melikgazi PTT kargoda kargom bekletiliyor. Belki acil içindeki yani zamanında getirseniz ne olur? Şehir dışına çıkacağım yaptığınız insanları zor durumda bırakmaktan başka bir şey değil. Teşekkür ediyorum.

  Yorum Yap
 134. Kübra Öz 22 Aralık 2020

  Kargo 10 gündür Antep de ama bana teslim için getirilmedi.

  Yorum Yap
 135. Emek Nisan Şahin 22 Aralık 2020

  2 adet aksesuar aldım fakat adres eksikliğinden geri gidiyor şu an kargolarım ve sisteme kayıtlı adresten günlerdir kargo gelmeye devam ediyor. Belli ki sadece o iki kargom için yetersiz bir adresmiş (!) telefonla ulaşmaya çalıştım gitmeden alabilmek için ama ulaşmak mümkün değil.

  Yorum Yap
 136. Yıldız Alkan 18 Aralık 2020

  Benim yedek sim kartı siparişim vardı. Bir hafta oldu ama bana gelen mesaj takip numaram yanlış gelmiş takip edemiyorum. Sim kartım gelmedi bununla ilgili şikâyetimi belirtiyorum.

  Yorum Yap
 137. Deniz Bozkurt 17 Aralık 2020

  PTT Huzurkent Mersin şubesini kaç gündür arıyorum. Telefonu açıyorlar ve cevap vermiyorlar. İnsanları mağdur etmeyin artık.

  Yorum Yap
  1. Zülal Karadağ 26 Ocak 2021

   Deniz Bozkurt ne yazık ki ben de Silifke’de mağdur edildim.

   Yorum Yap
 138. Funda Sapmaz 15 Aralık 2020

  Kargom cuma gününden beri Tekirdağ’da ama evime teslim edilmedi. Çok geç geliyor her seferinde böyle oluyor bu durumdan rahatsız oluyorum. Biraz daha özenli çalışmanızı önemle rica ediyorum.

  Yorum Yap
  1. Tülay Sürücü 18 Ocak 2021

   Funda Sapmaz aynen yeter artık bu ne sorumsuzluk ya 18 gün oldu kargom hala gelmedi. Bu nasıl kargo şirketi yatıyor mu bunlar bir daha asla bu kargodan bir şey istemem. Bu ne sorumsuzluk ya 18 gün oldu kargom hala ortada yok uyuyor mu bunlar yoksa yatıyorlar mı?

   Yorum Yap
 139. Mehmet Erdem 15 Aralık 2020

  Yaklaşık 2 haftadır Çanakkale’den kargo bekliyorum. Kargomun kapatılıp dağıtıma çıktığı söyleniyor ama 2 haftadır elime ulaşmadı. Şu işinizi biraz daha düzgün yapın!

  Yorum Yap
  1. Sümeyye Maraba 17 Aralık 2020

   Mehmet Erdem bende aynı şeyler yeter artık ya 5-6 gün oldu kargo yok elimde ne sorumsuz bir işletmedir.

   Yorum Yap
 140. Ahmet Efe 15 Aralık 2020

  4 Aralık ta yola çıkan, 8 Aralık’ta Mersin Bahçelievler PTT şubesine gelen ürünümü hala teslim etmediler. bugun ayın 15 i oldu, el insaf. CİMER’e şikâyet edeceğim.

  Yorum Yap
 141. Gamze Sakin 15 Aralık 2020

  9 gündür elime ulaşmayan bir kargom var. Kitap sipariş verdik, acil elime ulaşması lazım halen gelmedi. Siz çok sıkıntılısınız.

  Yorum Yap
 142. Kamile Bakırcıoğlu 14 Aralık 2020

  27 Kasım’da gelen kargomu 15 Aralık olmasına rağmen hala alamadım. İşin komik yani 8 Aralık ta karşı apartmanıma kargoları teslim edildi. Buna sebep olan her kimse aldığı parayı çatır, çatır yesin afiyet olsun. Buda çıkar bir yerden. Biriniz de işini hakkıyla yapsın insanları mağdur etmesin ne var ne! ??

  Yorum Yap
 143. Aydan Yalçınkaya 14 Aralık 2020

  Kargom 30.11.2020 tarihinde Antalya’dan gönderilmiş. Takip ettim 2.11.2020 dağıtımda gözüktü ve 3.12.2020 tarihinden bu yana İstanbul Sancaktepe Akpınar şubede bekliyor diyor. İşinizi düzgün bir şekilde lütfen yapın yeter artık. Valla yeter. Böyle bir sorumsuzluk görmedim.

  Müşteri hizmeti diye bir numara vermişsiniz ara ki açan olacak. Her aramamızda 20 dakika kadar bekliyoruz ama açan yok. Valla gına geldi. Biri baksın artık.

  Yorum Yap
 144. Yaren Aklar 13 Aralık 2020

  Salı verdim kargoyu bugün pazar günü oldu halen gelmedi.

  Yorum Yap
 145. Birol Devrim 11 Aralık 2020

  Esenyurt kargo dağıtım şubesinde 4 gündür kargın dağıtıma çıkmadı. Aradığımda telefonlar hep meşgul nasıl bir iş bu her şeyi pandemi yoruyorsunuz siz işinizi doğru yapsanız, sıkıntı bu kadar olmaz.

  Yorum Yap
 146. Murat Akçay 10 Aralık 2020

  Bana Van’dan Malatyaya kargo gelmiş bir haftadır Malatyada daha dağıtmamışlar. En kısa sürede kargom gelsin.

  Yorum Yap
 147. Ümmühan Uğur 9 Aralık 2020

  Hatay Belen şubesindeki telefona bakmayan tüm memurlar maaşlarının helal olduğunu düşünüyor mu?

  Yorum Yap
 148. Aslı Saray 9 Aralık 2020

  PTT yi kargom için giriyorum ama hiç cevap verilmiyor, her zaman da böyle oluyor. En güvenilir olması gerekirken onlar bize hiç cevap vermiyor.

  Yorum Yap
 149. Necdet Erkuş 9 Aralık 2020

  Kesinlikle muhatap bulamadığınız boşa kürek çektiğiniz ve kargonuzun 3 günde yerine ulaşır sözünü alıp 10 günde hala nerde olduğunu bilemediğimiz bir döngünün içine sizi atan hizmet anlayışları var. Muhatap bulamadığımız bir hizmet kalitesini kınıyorum. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. 9 gündür teslim edileceği yerde bekleyen kargom daha kaç gün bekler bilmiyorum. Kimseyi bulamıyorum.

  Yorum Yap
 150. Meral Evcil 8 Aralık 2020

  Tekirdağ kapaklı kargom kaç gündür bekliyor alıcıya ulaşmadı. Ulaşabileceğim bi muhatapta bulamıyorum. Mağdur olduk kargomun alıcıya acilen ulaşmasını istiyorum. Kaç gündür kargom Tekirdağ kapaklı şubesinde bekliyor. Alıcıya ulaşması için neyi bekliyorlar? Aradığımda muhatapta bulamıyorum. İnsanlar bu kadar da mağdur edilmez ama yazık ya.. Allah’a emanet kargom nerede ne zaman alıcıya ulaşacak diye bekleyelim mi yani? Kim bunun sorumlusu.

  Yorum Yap
 151. Ufuk Kalkan 8 Aralık 2020

  Kastamonu PTT şubesini kargom gelmesine rağmen 5 gündür getirmediler, bunun üzerine almaya gittim vermediler biz zaten biç kaç güne dağıtıma çıkamaz dediler. Şikâyet edecektim, ancak şikâyetleri okudum. Durum her yerde aynı gözüküyor.

  Yorum Yap
 152. Mehmet Torol 8 Aralık 2020

  Kargom İzmir’den 1 gün de geldi ama Gediz şubesinde 4 gündür şubede bekliyor. Kargo 5 dakika uzaklıkta çok yoğunlarmış. 4 gündür böyle vurdumduymaz olunmaz gelin kargodan alın diyorlar. Ben neden geliyorum siz getirecek siniz bedava mı çalışıyorsunuz.

  Yorum Yap
 153. Hasan Beşparmak 8 Aralık 2020

  Kargo bulunduğum şehirde ama bir türlü dağıtıma çıkmadı. Bu nasıl bir iş disiplini ve rahatlıktır. Anlamıyorum telefonla arıyorum hiç bir numara cevap vermiyor.

  Yorum Yap
 154. Arda Dökel 7 Aralık 2020

  Çumra PTT kargo personelini oraya kim hangi torpille koydu bilmiyoruz. Bu kadar sorumsuz lakayt bir kurum olma ihtimali kesinlikle yok. Memurlarından bir haber kargonun adrese gitmediği gibi, arayıp sorduğumuzda kargonuz burada ama biz o adresi bilmiyoruz sokak isimleri değişti diyecek kadar işinin bilince değiller.

  Yorum Yap
 155. Gamze Tokuç 4 Aralık 2020

  Kargomuz sabah 9 da ulaşmış PTT ye hala teslim edilmemiş içinde gıda var daha önce sabah 9 da veriyordum kargomu PTT ye ertesi gün 12 olmadan kargom ulaşıyordu. İnşallah ulaşır. Bugün ulaşmazsa bir süre PTT kargodan uzak kalacağım.

  Yorum Yap
  1. Emine Zararsız 5 Aralık 2020

   Gamze Tokuç kargom teslim edilmediği halde teslim edildi yazıyor. Nasıl iş yapıyorlar hiç mi acaba vicdanları sızlamıyor.

   Yorum Yap
 156. Betül Çiçekliyüz 4 Aralık 2020

  Günlerdir kargo bulunduğum şehirde ama bir türlü dağıtıma çıkmadı. Bu nasıl bir iş disiplini ve rahatlıktır. Anlamıyorum telefonla arıyorum hiç bir şube açmıyor. Biraz iş ahlakı olsun lütfen bu kadarı da fazla artık!

  Yorum Yap
 157. Hülya Pekdoğdu 4 Aralık 2020

  8 gündür kargo dağıtımda gelmesini bekliyorum.

  Yorum Yap
 158. Muzaffer Boylu 3 Aralık 2020

  Bu iletişim numaraları niye cevap vermiyor ulaşmak mümkün değil. Birde evde olmamıza rağmen adreste bulunamadı deyip geçiyor. Tamamen asılsızdır kaç tane kargomu evde olmama rağmen şubelerden almak zorunda kaldım

  Yorum Yap
  1. Sevim Apaydın 20 Ağustos 2021

   Muzaffer Boylu benim de kartım gönderileli çok olmuş fakat hala bir türlü gelemedi. Kimse yok deniliyor. Burası huzur evi 24 saat acık bu kadarına pes artık.

   Yorum Yap
 159. Esra Aydoğan 3 Aralık 2020

  Kargoyu arıyorum açmıyorlar. Bodrum yarımadası dağıtım isini düzgün yapmıyor. Kargom hala şubede bekliyor dağıtıma çıkartmadılar.

  Yorum Yap
 160. Ömer Altunişler 2 Aralık 2020

  Ayın 25.11.2020 sinde İzmir’den kargoya verilen ürün, bu gün 02.12.2020 ve saat şu anda 17.00 elime ulaşmadı. Başka kargodan 4 gün sonra almış olduğum ürünlerimin hepsi elimde, bu nasıl bir iştir.

  Bu gün yarım saatimi sizlere ulaşmakla geçirdim, aramadığım numara kalmadı bir kişiye dahi ulaşamadım. Bu mudur çalışmak, bu mudur çalışma prensibi. Aslında kargomun takibini yapıyorum.

  29.11.2020 tarihinde ürünün Trabzon PTT ye giriş yaptığını biliyorum. Bu gün sorgulamak için PTT kargoya gittim ürünümün hala ayın 29 unda geldiği yerde durduğunu söylüyorlar. Bu benim PTT kargoyla olan ilk sıkıntım değil ki, bu lanet kelimesini kullanıyorum burada yanlış anlaşılma olmasın.

  Daha önce iki defa aynı olay geldi başıma “gelmişler de evde bulamamışlar” yok öyle bir şey, site içerisindeyim güvenlik görevlimiz 24 saat hizmet veriyor. Teslimatı eve bile zahmet etmemek için görevliye teslim edip gidiyorlar.

  Başka bir olay acil vekâlet bekliyorum. 15 gün sonra araştırıp yerini bulup kendim gidip teslim alıyorum. Bu mu çalışma anlayışı. Şimdi vatandaş olarak ben sizlere nasıl güvenip kargo teslim edeyim. Hiç kimseye de tavsiye etmiyorum. Konuştuğum görevli pandemiden bahsediyor, bu pandemi sadece sizde mi var, 4 gün sonra istediğim kargo elime geldi, onlarda pandemi yok mu?

  Yorum Yap
 161. Fevzi Acar 2 Aralık 2020

  PTT kargo kadar işini düzgün yapmayan bir yer görmedim. Arıyoruz açmıyorlar açsalar da konuşmuyorlar, kargo getirmiyorlar. Bildirdiğimiz halde işlerini doğru düzgün yapmıyorlar. Kısacası inşallah bu sorunlar ve problemler düzelir.

  Yorum Yap
 162. Zeynep Yücel 2 Aralık 2020

  Kayseri Anayurt şubesinde kapalı olan bayan o kadar kaba ki nasıl işe alıyorlar. Kargomu soruyorum bilmiyorum diyor ve bağırıyor. Kargom 2 haftadır PTT de görünüyor. Ondan sonraki kargolarım geldi bile. Telefonlar açılmıyor gittiğimde berbat bir karşılık aldım. Sanki zorla çalıştırıyorlar gibi. Bu şikayet burada kalmaksızın gerekirse daha da yukarılara yazacağım. Vizelerim var ve o kitaba ihtiyacım var.

  Yorum Yap
 163. Yigit Arbacı 2 Aralık 2020

  Ptt kargo arkara kargom var gelmiyor. Tesimatı geç yapcaksınız diyorsunuz. trendyol alışveriş sitesinden şiparis verdim halen gelmedi.

  Yorum Yap
 164. Gamze Zararsız 2 Aralık 2020

  Evde olduğum halde evde yok kapalı bildirim kağıdı bırakıldı demek ne demek. Bırakın yapmayın isi kaç gün oldu İzmir’de kargom var ve şu an nerde hangi şubede bilmiyorum.

  Kaç yeri aradım meşgul ya da açılmıyor yoğunluk var diyorlar. Eleman alın o zaman dağıtıma milyarlarca insan var iş arayan.

  Yorum Yap
 165. Kübra Aydoğan 2 Aralık 2020

  Böyle bir hizmet sektörü görmedim. Bu ne duyarsızlık terbiyesizlik internet sayfalarına koyduğunuz numaraların hiçbirine ulaşılmıyor. Bu kadar sorumsuz bir hizmet sektörü görmedim. Bin pişman oldum kargom Allaha emanet bekliyor. Birde sms gelmesi için + ücret talep ediyorsunuz.

  Yorum Yap
 166. Buket Dere 1 Aralık 2020

  PTT kargo için gün yüzü görmemiş sözlerim var, kendimi zor tutuyorum. Bilecik şubeye 5 gün önce gelmiş görünen kargolar hala teslim edilmedi. Beyefendilerin keyiflerini bekliyoruz.

  Yorum Yap
  1. Gülbahar Tufan 2 Aralık 2020

   İzmir’de yeni kimlik kartı başvurusu yaptım. Adres bilgilerini vermeme ve nüfus müdürlüğünü aramama rağmen kimlik kartım 1 haftadır Van/ Başkale PTT şubesinde beklemektedir.

   Defalarca aradım konu ile ilgili bilgilendirip şu anki adresime gönderilmesi için fakat kesinlikle ulaşamadım, açılmadı telefonlar. Bu iletişim numarası neden var o zaman kardeşim açmayacaksanız? Nasıl ulaşacağız bu şubeye?

   Yorum Yap
 167. Yüksel Ezer 30 Kasım 2020

  25/11/2020 15:03 KP02981728645 takip numaralı kargom 30/11/2020 16:48 kargom halen daha adrese ulaşmadı. Şubeyi aradığımda telefonlar açılmıyor müşteri temsilcisine aradığımda şubeden alını diyor. Kargoyu alacak olan kişi 83 yaşında ve kargo adrese teslim gönderildi. Kargomun içindekilere bir şey olsa bunun sorumlusu kimdir. Ben bu konuyla ilgili bir muhatap bulamıyorum. Biz kime güveneceğiz?

  Yorum Yap
 168. Zeynep Akpınar 30 Kasım 2020

  PTT de 19’dan beri teslim edilmesi gereken kargom daha gelmedi. Ne zaman gelir sorusuna bilmiyorum diyen çalışanlarınız. Acil ise gidin kendiniz alın diyene kadar kargoyu yola çıkarsalar daha iyi olmaz mı?

  Yorum Yap
 169. Aziz Çolak 28 Kasım 2020

  PTT kargo adreste olduğum halde adreste bulunamadı olarak yazıyor. İş adresimi vermiş olup kapalı adreste kimsenin olmamasına imkan yoktur. İlgisiz sorumsuz bir firma şubeyi arıyorum kimse açmıyor.

  Yorum Yap
 170. Ayşegül Çoşgun 28 Kasım 2020

  Ptt kargo illallah ettirdiler şikayet yazsam ne olacak. Evde olduğum halde evde yok diyerek teslim edilemedi mesajı geliyor kapıya gelip evde yok kağıdı yapıştırmak kolaya geliyor. Hazır gelmişken paketi teslim edeyim demek ağır yük taşımak gibidir. Onlarda haklılar, işleri çok zor paketi kapıya kadar getirip geri firmaya götürmek öyle her kişinin harcı değildir.

  Yorum Yap
 171. Yüksel Batur 27 Kasım 2020

  12 Kasımda sipariş verdim. Bugün 27 Kasım hala meydanda kargo yok getirecekleri mesafe otobüsle 5 saat sürüyor. Kesinlikle kargo firmalarının içinde en işini düzgün yapmayanı ondan sonra da diğerleri geliyor. Diğer kargolar getiriyorsa biraz daha pahalı ama yine iyidir.

  Yorum Yap
 172. Büşra Korkmaz 26 Kasım 2020

  Nasıl bir kurumdur ilgisiz sorumsuz şubesiniz. 20 gündür bir kargoyu getiremediler çok mu zor dağıtıma çıkarmak yazıklar olsun!

  Yorum Yap
  1. Sude Göksoy 27 Kasım 2020

   Büşra Korkmaz 12 Kasımda sipariş verdim buğun ayın 27 si kargom hâlâ yok. PTT kadar iş ahlaki olmayan başka kargo yok. Bundan sonra sipariş verirken PTT ise 3 kuruş fazla verir başka kargoyu tercih ederim.

   Yorum Yap
 173. Yurdakul Atmaca 26 Kasım 2020

  Bodrum yarımada şubesinde kargom var. Ayaklarına kadar gittim vermediler. Yarın gelecek dediler hala gelmedi. telefonu açmıyorlar bir daha tövbeler olsun.

  Yorum Yap
 174. Özge Eryıldız 26 Kasım 2020

  Bana ait bir kargoyu hiç alakasız semtte oturan birine hem de aynı konutta oturan diye not alıp nasıl teslim edilirsiniz? Altındağ şubenizi defalarca aradım kimse açmıyor, ben Oran’da oturuyorum. Neden bizi uğraşmak zorunda bırakılıyoruz? Onca para verdiğim şeyi başkasına veriyorsunuz, kimseye ulaşamıyoruz, bu işi ya düzgün yapın ya da bırakın.

  Yorum Yap
 175. Gül Çekiç 25 Kasım 2020

  PTT kargo kesinlikle kargoları getirmiyor. PTT kargo arabasıyla öğle yemeğine gidiyorlar hemen mesaj gönderiyorlar evde bulamadık diye. Bu Conid-19 pandemi de kim evden çıkıyor diğer kargo şirketlerinin hepsi bizi evde bulurken PTT kargo bizi evde bulamıyor ben hiç teslimata bile çıkarmadıklarını düşünüyorum.

  Yorum Yap
 176. Sait Yılmaztürk - Bursa 25 Kasım 2020

  Alışveriş sitelerinden mal alırken öncelikle hangi kargo ile gönderim yapıldığına bakıyorum PTT kargo ise hemen iptal ediyorum. Fiyatı diğerlerinden çok ucuz olsa bile.

  Yorum Yap
 177. Seda Okur 25 Kasım 2020

  Aydınlıkevler, Şehit Mustafa Baş Cad. Altındağ / Ankara adresinde çalışan beyaz saçlı gözlüklü kişi gönderdiğim evrakta Eskişehir Osmangazi Üniversitesi yazmak yerine eskişehir üniversitesi yazmış ve evrak Eskişehir Anadolu Üniversitesine gitmiştir. Hem geç teslim edilmiş hem yanlış adrese gitmiştir. Kişini yaptığı hata tez sürecimin aksamasına sebep olmuştur!

  Yorum Yap
 178. Mert Erday 25 Kasım 2020

  Askerim terhis olacağım 3 gündür kargom bayraklı dağıtım merkezinde dışarı çıkmadığımdan dolayı şubeye gidemiyorum. Arıyorum telefonları da açmıyorlar. Gerçekten bir daha asla kullanmayacağım.

  Yorum Yap
 179. Yaren Uzunay 25 Kasım 2020

  2-3 gündür arıyorum açmıyorlar. Kargom gelmiş ve getirmiyorlar nasıl bir iş bu ya!

  Yorum Yap
 180. Kader Kekeç 25 Kasım 2020

  İstanbul’dan Trabzon’a uçarak geliyor. Ama Seher içinde yatışa galiba geçiyor. Kargo gelmek bilmiyor. Bizi bu kadar bekletmeye hakkınız yok. ? İyi ki kapıda ödeme diyoruz. Sürekli ben gidip almak durumunda kalıyorum. Lütfen biraz hassasiyetli olunuz.

  Yorum Yap
 181. Didar Kuru 25 Kasım 2020

  5 gündür şubedeki kargomu teslim etmiyorsunuz.

  Yorum Yap
 182. Serhat Alkan 23 Kasım 2020

  Kars’tan İstanbul Bağcılara bir kargo gönderdim. Kargo Bahçelievler’e oradan da İzmire gitmiş. Ben bu işten hiç birşey anlamadım. Okuma yazmalarımı yok yoksa bizimi bilerek mi yapıyorlar.

  Yorum Yap
 183. Döne Tezcan 23 Kasım 2020

  PTT şubelerinde çalışan arkadaşlar dilsiz veya sağır mı acaba? Bu telefonlar neden cevap verilmiyor. Cevap veremeyeceklerse neden irtibat no yazılıyor ve bir numara veriliyor.

  Bunlar orada ne için varlar neden maaş alırlar anlamış değilim. Ben yetkili tüm yerlere yazmaktan usandım. Onlar hala aynı şekilde devam ediyorlar.

  Yorum Yap
 184. Orhan Miyanyedi 21 Kasım 2020

  Trendyol alışveriş sitesinden aldığım ürün dağıtıcıya verilmiş. Adresi işyerimin adresi yazdım akşama kadar işyerindeyim dağıtıcı müşteri adreste bulunamadı yazmış ne saçmalıktır. Nerden bu kargomu ben bulacağım.

  Yorum Yap
 185. Aziz Bayraktar 21 Kasım 2020

  Arkadaşlar geçen sene Malatya şubesi 12 gün şubede bekletti. 13. gün dağıtıma çıkardılar. O gün bu gündür kargom şubeye gelir gelmez kendim gidip alırım. Onların keyiflerini beklersek zor gelir ve sıra gelmez. Bide o kadar memuru niçin alıyorlar hayret ediyorum.

  1 gün olsun o şubede ki memur telefona bakmaz ama parasını oturduğu yerden yer ne ala memleket meğer bütün illerde varmış bu sorun bende bir tek Malatya da zannederdim.

  Yorum Yap
 186. Beyza Canpolat 20 Kasım 2020

  Sultangazi PTT kargo galiba dağıtıma çıkmıyor. Kargo Ankara’dan 1 günde geliyor ama nasıl oluyor da 3 gündür şubeden eve teslim edilmiyor anlamış değilim. Telefonları açan da yok.

  Yorum Yap
  1. Gözde Bayazıt 23 Kasım 2020

   Sultangazi PTT’yi Allah bildiği gibi yapsın. 10 gündür kargom gelmedi. Çalıştığım için gidemiyorum iki telefonları var ikisi de çalıyor açıp hiç konuşmadan kapatıyorlar. Direk PTT genel merkez de aynı şekilde, goygoy işleri var.

   Yorum Yap
 187. Coşkun Kılınç 20 Kasım 2020

  Ptt’den ehliyetimi bekliyorum evdeydik. kisiye ulaşamadık diye kapıya bildiri yapıştırıp gitmişler. Ne zile basmak var ne aramak nerden biliyim geldiğini. Simdi işin yoksa peşlerinden koştur.

  Yorum Yap
 188. Dilek Coşandal 20 Kasım 2020

  Kartal PTT kargo telefonla hiçbir şekilde ulaşılmıyor. Nasıl oluyorsa yemek saatleri telefon çalıyor yerinde olmadıkları için. Mesai saatleri sürekli hat meşgul görünüyor anlaşılan mesai saatleri ahizeyi kaldırıp meşgul görüntüsü vermek. Bu nasıl bir çalışma ahlakı lütfen bu duruma bir çözüm bulun. Bir kere de kartal PTT ulaşılır olsun çalsın bu telefon.

  Yorum Yap
 189. Hayri Çağatay 20 Kasım 2020

  12/11/2020 tarihinde PTT kargoya verilen kargom şu ana kadar elime geçmedi.

  Yorum Yap
 190. Aysel Düşünceli 19 Kasım 2020

  PTT kargo bazı yerde yavaş ve kargomu bekletiliyor. Bakıyorum bazı yerlerde bekletmeden hızlıca getiriyorlar.

  Yorum Yap
 191. Huri Sarıkaya 19 Kasım 2020

  Ptt kargo kadar yavaş bir firma görmedim. 9 gündür bir paketimi teslim edemediler. Şubeye getirdiler orada bekletiliyorlar içinde bozuk malzemelerim var üstelik bir daha hayatta kargo talebinde bulunmam.

  Yorum Yap
 192. Nesrin Baytok 19 Kasım 2020

  Merhaba ayın 11 i Çiçek sepetinden askere hediye fincan ve kırmızı çerçeve almıştım. Ayın 12 si kargoya verildi. Teslimatın yapılacağı yer Tekirdağ Çorlu fakat Çorlu da DTM de olmasına rağmen üç gündür teslimat yapılmıyor. Neden dağıtım yapılmıyor. Arkadaşım kendisi gitti kargoyu da bulamıyorlar. Çiçek sepetini aradım onlarda orda olduğunu söylüyorlar.

  Yorum Yap
 193. Salih Binici 19 Kasım 2020

  16/11/2020 tarihinde Kıraç (Esenyurt) İstanbul şubesine ulaşmış kargom halen dağıtıma çıkmamıştır ve şubeye telefon ile ulaşılamıyor.

  Yorum Yap
 194. Zeki Kaynarca 18 Kasım 2020

  Siparişimde görüldüğü üzere 13.11.2020 tarihinde Afyon iline gelen kargomu dağıtıma çıkarmadıkları gibi telefonla ulaşmak imkânsız. Defalarca aramama rağmen ulaşamayıp 18.11.2020 tarihinde kendim gidip teslim aldım.

  Buna rağmen utanmadan dağıtıma çıkarıldı deyip teslim edildi denmesi rağmen teslim edilmedir. Devletimizin yapmış olduğu özelleştirme politikasının ne kadar yerinde ve doğru bir karar olduğunu anlamış bulunmaktayım. İnşallah darısı başınıza olsun.

  Yorum Yap
 195. Elif Erbay 18 Kasım 2020

  Ben böyle rezillik görmedim. 8 gündür verdiğim siparişim gelmedi üstüne 3, 4 tane numara aradım ne açan var ne başka bir şey. Bir daha bu firmayı ve bu firmayla çalışan hiç bir siteden alışveriş yapmayacağım.

  Yorum Yap
  1. Tuğce Ümmühan 19 Kasım 2020

   Elif Hanım inanın bende 8 gün oldu hala bekliyorum. Yazık ya!

   Yorum Yap
 196. Zehra Kara 18 Kasım 2020

  Uşak Sarayaltı şubesi kargomuz teslim etmeyeceğini eşimin gelmesini istedi. Eşim hastası kronik covid19 yakalanma riski var dedim. Sarayaltı ilçesinde görevli memur bayana söyledim.

  Bana kargoyu vermeyeceklerini gerekirse kargomu geri göndereceğini söyledi. Eşime kargomu alması için risk olmasına rağmen götürdüm. Hala kargoyu teslim etmiyor. Ben kargomuzu teslim ederseniz hemen çıkarız dedim hala söyleniyor. Ben şimdiye kadar böyle saygısızlık görmedim.

  Yorum Yap
 197. Nurettin Aktürk 17 Kasım 2020

  Üç telefonu da aradım, hak getire, açan yok. Çalışmıyoruz diye bildirin olay bitsin. Çalışıyormuş gibi yapmanın kime yararı var. Alışveriş firmalarının suçu, kargo ptt ye verilir mi. Bir daha ptt ile birlikte bu alışveriş firmasını da kullanmayacağım.

  Yorum Yap
 198. Ümmü Gülsüm Okuyucuoğlu 17 Kasım 2020

  29 Ekim 2020 de verdiğim kargo halen daha gelmedi. Bugün 17 Kasım 2020 kargo halen daha yok. Bari telefonlara cevap verin.

  Yorum Yap
 199. Nermin Bayraktar 16 Kasım 2020

  Ne telefonlara cevap veriyorlar ne kargoyu getiriyorlar. Ben böyle rezillik görmedim şikayet etmediğim yer kalmadı.

  Yorum Yap
 200. Hayati Kuşkulu 14 Kasım 2020

  3 Kasım tarihinde vermiş olduğum siparişim 11 Kasım’da kartal PTT de görünüyor. Bugün 14 Kasım kargom hâlâ elime ulaşmadı. Pendik’te oturuyorum böyle bir şey görmedim. Daha önce gelen kargomu da asansör e bırakıp gitmişler.

  Yorum Yap
  1. Perihan Ersöz 17 Kasım 2020

   Telefonu açmadıkları gibi birde açıp kapatıyorlar. İstanbul’dan bir günde Kütahya’ya giden kargom hala beklemededir.

   Yorum Yap