PTT Kargo Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Şube (Çankaya, Ankara)

Adres: Emek Mahallesi Hakkı Turayliç Caddesi Numara: 5 Çankaya – Ankara
Telefon: 0 312 212 14 19

PTT Kargo Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kargo Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT Kargo Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

1 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

  1. Ufuk Çelik

    14.09.20 tarihinde İzmit Karamürsel şubenizden KP02837341349 barkod nolu paketim teslim edilmiş olup hala bana iletilmedi. Beylikdüzü PTT şubenizdeki eleman ne zaman teslim edileceğini bilmediklerini Söyleyip ilgilenmemiştir.

    Biz devletin kurumları iş yapsın diye uğraşırken bu muamele yüz yıllık kuruma hiç yakışmadı. Özel sektör kargolar neredeyse bir günde ileti teslim ederken bu durumu çok yadırgadım. İnternetten de takip edemiyoruz siteniz berbat. Sorgulama yaptığımızda böyle bir sonuç bulunamadı diyor.

    Vatandaş olarak devletin nadide bir kurumunun bu şekilde hizmet vermesinden dolayı Devletçi bir vatandaş olarak utandım.

    Yorum Yap