PTT Kargo Yarımada Dağıtım Toplama Merkezi DTM (Bodrum, Muğla)

Adres: Konacık Mahallesi Gaz Deresi Cadde Numara: 1 Bodrum – Muğla
Telefon: 0 252 316 75 75
Telefon 2: 0 252 316 27 65
Faks: 0 252 316 27 64

PTT Kargo Yarımada Dağıtım Toplama Merkezi DTM iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kargo Yarımada Dağıtım Toplama Merkezi DTM’de yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT Kargo Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum Yaz

Müşteri yorumları

10 Müşteri Yorumu

 1. Halil

  Ptt kadar rezil bi kurum daha yok ne çalışanlar ne bir muhatap bulunuyor fazla bişey beklememek gerekiyor herhalde

 2. Ayşe

  izmir ‘den 20/11/2019 tarihinde verilen kargom bodrum a 27/11/2019 tarihine kadar halen ulaşmadı.. kargomun akıbetini öğrenmek için aradığım dağıtım şubelerinin hiç birinin telefonları açılmıyor. kargom nerede???

 3. ihsan

  Kargo teslim edildi gözüküyor ama teslim edilmemiş kime teslim edildiği yazmıyor zaten teslim de edilmemiş ne rezil bi durummm

 4. melek

  9 gündür kargo beklıyorum.Bodrum yarımada dağıtım şubesinde gösterıyor neden dağıtıma cıkarılmıyor?? telefonlar açılmıyor? Hiç bir bilgi verılmıyor.Nasıl bir çalışma sistemınız var

 5. yıldız

  telefonlarınızı açmıyorsunuz iki gündür ulaşamıyorum, kargoyu teslim etmiyorsunuz. Nasıl bir kurum bu anlayamadım. İşi bilmiyorsanız yapmayacaksınız.

 6. Buket

  Berbat ötesi, çok kötü tarif edilemez, günlerdir kargoyu bekliyoruz. Nasıl bir devlet kurumu bu kadar kötü olabilir, birileri el atsın artık bıktık.

 7. ELİF

  iletisim 0 kargom 15 inden beri bekliyor ne işe yarıyorsunz ACABA

 8. Batuhan

  Kaç gün oldu hala kargomu bulunduğum yere teslim etmediler. Bu yetmezmiş gibi birde kargo hareketlerine bakıyorum. Alıcı adreste bulunamadı diyor eğer geldiyseniz bi ararsınız demi bari atmayın karşınızda bilen birisi var böyle rezil birşey görmedim. İnsanları oyalamayın birde utanmadan Allahınızdan bulun .

 9. öznur

  kaç gün oldu kargom gelemedi bekletip duruyorsunuz kargomu ama sizi şikayet ettim merak etmeyin yarın yine arayıp şikayet edecem

  1. Narin

   Kesinlikle rezil bi kurum