PTT Kartal Kargo Dağıtım Merkezi Kartal KDM (Kartal, İstanbul)

Adres: Kordonboyu Mahallesi Ankara Caddesi Numara: 163 Kartal – İstanbul
Telefon: 0 216 387 70 73
Telefon 2: 0 216 387 70 71

PTT Kartal Kargo Dağıtım Merkezi Kartal KDM iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kartal Kargo Dağıtım Merkezi Kartal KDM’nde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurt dışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

52 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Murat Tuna 5 Haziran 2023

  Kartal posta dağıtım merkezinin telefonu nu niye koymuşlar acaba cevap veren yok muhatap olacak kimse yok. Kargomuz ne oldu niye gelmedi diye cevap verecek hiç kimse yok.

 2. Serpil Dursun 31 Mayıs 2023

  Benimle dalgamı geçiyorsunuz. Kartal PTT gidiyoruz kargonuz büyük ana yerde Pendik’teki KDM dağıtımda diyor. Oraya gittik az önce kargonuz burada değil dağıtım yapan elemanın üzerindeymiş. Nasıl bir çalışma sistemi elemanın geldiğine inanmıyorum.

 3. Cumali Toptamış 9 Nisan 2023

  PTT Kartal KDM bir kara deliktir. Bunun sorumlusu oradaki çalışanlar değil, yeterli eleman alamayanlardır. Şu mübarek ayda yaşattıkları mağduriyet sebebiyle hakkım haram olsun.

 4. Salim Duyan 16 Mart 2023

  O telefonları oraya koymuşsunuz başına koyduğunuz kişide açsın bir zahmet kaç kere aradım. Kaç tuş varsa bastım sürekli operatör bağlıyoruz diyip dalga geçer gibi bekletiyorsunuz.

 5. Cengiz Erbil 10 Mart 2023

  1 haftadır kargomu getirmiyorsunuz.

 6. Hakkı Susamış 26 Şubat 2023

  Dağıtım görevlisi beni aramadan ürünü teslim etmiyor.

 7. Gökhan İnce 11 Şubat 2023

  14 gün oldu Kartal’dan Kurfalı’ya kimliğimi getirmiyorsunuz. Hala dağıtım merkezinde ne bekliyorsunuz. Neyi bekliyorsunuz getirmek için kimlik bu kimlik halen neyi bekliyorsunuz.

 8. Burkay İkiz 20 Ocak 2023

  İstanbul içi kargo 1 haftadır nasıl gitmez aklım almıyor. Hala dağıtım merkezindeymiş sistem onu diyor. KDM diye bir yerdeymiş. Bir daha PTT kargoyu tercih etmem.

 9. Filiz Göçen 18 Ocak 2023

  3 gündür kargom Kartal KDM göndermede bekliyor. Arıyorum açan yok. Gönderin kargomuzu artık.

 10. Ufuk Gürses 14 Ocak 2023

  Bu ne rezilliktir. Bir haftadan beri arıyorum kimse telefonu açmıyor. Rezillik diz boyu her gün ben kargomu soruyorum ya insanları bekletmeye ne hakkınız var anlamıyorum. Yazıklar olsun

 11. Muhteber Avras 13 Ocak 2023

  Kargo takipten baktım adrese teslim edilemedi diyor. Ben gün boyu bekledim kargomu herhangi bir aranma falan da olmadı. Şu an benim kargom ne durumda öğrenmek istiyorum. Yurt dışı üzeri gelen bir kargo evde değildi ve benzeri denilmiyor teslim edilemedi diyor.

 12. Tuba Kır 13 Ocak 2023

  Nasıl bir firma kurye evlere gelmeden evde yok bilgilendirme kâğıdı bırakıldı diye not düşer. Günlerdir saatlerce aramama rağmen asla telefonlar açılmaz. Bu nasıl bir hizmet bu nasıl bir kurum yazıklar olsun. Edebileceğim her yere şikâyet edeceğim.

  1. Esra Uslu 24 Nisan 2023

   Tuba Kır aynı sıkıntıyı bende yaşadım. Kâğıt bırakıldı demiş ortada kâğıtta yok. :(

 13. Salim Can 10 Ocak 2023

  Kargo bir haftadır Kartal KDM’de bekliyor. Arıyorum açan yok. Yarın direk oraya gideceğim.

 14. Sevil Parlak 5 Ocak 2023

  Kartal PTT kargo dağıtım servisi sabahleyin bana gönderdiği SMS ile kargo’mun bu sabah dağıtıma çıktığını bildirdi. Bu saate kadar evden hiç çıkmadım halde kargo gelmedi. Az önce SMS atmışlar kargo bana ulaştırılamadığı için geri gitmiş kargoyu sokakta mı gezdirdiler acaba ya da hiç mi dışarı çıkartmadılar. Ben niye evde bekledim akşama kadar görevini yapmayan bir kurumdur. Şimdi kargonun peşine mi düşeceğim artık göndericiye gidip arayıp telefon açıp nasıl bir hizmettir. Bu kargo bedelini karşı taraftan almıştır. Ne kadar ayıp bir şey tüketiciye saygısızlıktan başka bir şey değil.

 15. Funda Songur 3 Ocak 2023

  Ne dağıtımdan ne eve teslimden haberdar olan bir şubesiniz. Hiçbir kargom bana teslim edilmediği gibi teslim alan kişiye de benim adımı soyadımı yazıyorsunuz. Bu kadar mı iş bilmezsiniz! Bu kadar mı hizmet beceriniz var!

  Bu yaptığınız resmen beceriksizlik. Telefonlara da cevap vermiyorsunuz. Tutturmuşsunuz bir düzen, onu sürdürüp duruyorsunuz. Kontrol eden ve kalite gözeten yöneticileriniz de yok. Sizin iş bilmezliğini ben neden çekiyorum? Para ödeyerek satın aldığım kargo neden eve teslim edilmiyor? Kargo biriminizin kargo teslimden başka bir işi var mı?

 16. Şifa Bal 24 Aralık 2022

  Pendik şubesinde kasıtlı olarak teslimat yapılmıyor.

 17. Celalettin Demirel 23 Aralık 2022

  KP04172998707 barkodlu kargom hala adresime ulaşmadı. Ne zaman gelecek belli değil.

 18. Cengiz Karaca 22 Aralık 2022

  İstanbul Arnavutköy’den İstanbul Tuzla’ya 1 haftada geldi. Adreste yok tu yazıp Kartal gitti. Kartal tuzla 1 haftada sürer. Maaş beğenmiyor olman beni mağdur etme hakkı vermez. İşi bırak beni mağdur etme.

 19. Tarık Solmaz 19 Aralık 2022

  Telefonları açmıyorsunuz. Kargom bir türlü gelmiyor. Aldığınız parayı hak etmiyorsunuz. Böyle arsızlık görmedim.

 20. Nadir İnanç 2 Aralık 2022

  25 Kasım Sakarya’dan İstanbul’a kargo veriliyor. 26 Kasım Anadolu dağıtım merkezinde 28 Kasım Kartal’da ve o günden beri hareket yok. 2 Aralık olmuş hala Maltepe’de kargo bekliyoruz. Önceden telefona cevap verilmiyordu. Artık telefon bile çalmıyor. Yatarak aldığınız maaşı hak etmiyorsunuz.

 21. Ramazan Ayrıç 28 Kasım 2022

  Arkadaş ayın 23 gönderilen kargo ayın 28 i olmuş hala aynı şubede bekliyor. Ayıptır böyle hizmet olmaz.

 22. Esma Şahin 19 Kasım 2022

  PTT kargo artık biri dur demeli sürekli kargolarım geç geliyor. 11.11.2022 de denizliden çıkan kargom 12.11.2022 de İstanbul’a geliyor ama nasıl oluyorsa İstanbul’u göbeğinde yasadığımız halde bugün ayın 19.11.2022 oldu ve benim kargom hala gelmedi. Bu nedir ya köyde yaşıyor olsak hak vereceğim ama bu işe artık biraz ilgi gösterin. Yapmıyorsanız çalışmayın kardeşim. Bir kargo 7 gündür şubede bekliyor sebep Onlar öyle istediği için oluyor.

 23. Nurten Kutlu 18 Kasım 2022

  1 hafta oldu ürün yoğunluktan dağıtıma çıkarılamadı deniyor. Bir dağıtımda deniyor sonra ürünü bulamıyoruz diyorlar.

 24. Semra Arpacı 15 Kasım 2022

  09.11.2022 tarihinde Ankara’dan kargo çıkısı yapıldı bugün 15.11.2022 ama hala kargo ortada yok. Ulaşılabilinecek bir numara yok. Çağrı merkezi bildiğimiz şeyleri anlatıp duruyor.

  Kamu kurumu oldukları için bu kadar rahat çalışıyorlar. Buna artık dur denilmeli. 12.11.2022 tarihinde İstanbul’a gelen kargo 3 gün geçmiş neden dağıtıma çıkarılmamış. Kimse bunu neden sormuyor. Bütün islerimiz aksadı bu kadar duyarsız çalışıp kazanç sağlıyorlar.

 25. Mediha Soylu 14 Kasım 2022

  Takip no: KP80344010477 kargo danışmaya bırakıp gitmiştir. ve aynı kişi daha önceki kargoyu da onkoloji binası önüne bırakıp gitmiştir.

  PTT kargo çalışanı, teslim etmesi gereken kişiyi ne aramış ne de ilgili kişiye cihaz teslim etmemiştir. Üstelik aradığını iddia etmiştir.

  Kargo getiren kişinin işini düzgün yapmasını istiyorum. Yoksa PTT gibi bir kurumda, devlet adabını taşıyan düzgün biri ile çalışılması gerektiğini düşünüyorum.

 26. Cebrail Ertürk 14 Ekim 2022

  Kesinlikle PTTAvm den artık alışveriş yapmam. Telefonuma cevap vermiyorlar.

 27. Fatoş Eresen 29 Eylül 2022

  Kargom elime ulaşmadığı halde tarafıma teslim edildi diye sisteme girmişler. Arıyorum ulaşamıyorum da, nasıl bir saçmalıktır. Tüm gün evdeyim ne bir arama ne bir bilgi var.

 28. Yunus Kara 29 Eylül 2022

  Arıyorum telefonlara bakmıyorlar. Bu çok büyük ayıptır.

 29. Ayşe Açık 23 Eylül 2022

  Kartal PTT kargo dağıtım geldik kâğıt bıraktık yazmışlar göndericiye, kâğıt falan bulamadım. Tüm gün evdeydim nasıl iş yahu kargonun hangi şubede olduğu bilgisi de yok. Telefonumuzu alıyorlar iletişim için neden aramızlar. Neden vatandaşı mağdur ediyorsunuz.

 30. İlbey Tatar 22 Eylül 2022

  Hatay’dan İstanbul’a bir günde gelen kargo Kartal’dan Maltepe’ye 3 günde gelemedi.

 31. Filiz Aktan 12 Eylül 2022

  Ayın 6 sında bana kargo gönderdi. 6 gündür elime ulaşmadı. Telefonlara kesinlikle cevap verilmiyor. Bu nasıl bir sistem nerden nasıl haber alacak arayanlar. Neden halkı mağdur ediyorlar.

 32. Senem Akyol 5 Eylül 2022

  Kartal kargo müdürlüğüne telefonlardan asla ulaşılamıyor. Kargom sürekli Kartal kargo müdürlüğünde olarak gözüküyor. Kargonun aciliyeti var bir an önce ulaşması lazım.

 33. Seda Oba 3 Eylül 2022

  10 gündür kargom Ankara’dan İstanbul’a gidemedi. Ürün değişimimin son günü yarın zararı size karşılatacağım bilin. Ne telefonlar açılıyor ne de kargodan haber var.

 34. Zafer Yıldırım 2 Eylül 2022

  Diyarbakır’dan 2 günde gelen kargo evime 1 saat uzaklıkta olan KDM’den 6 gündür gelmedi. Telefonlar asla açılmıyor. Aciliyet durumu olduğunu genel merkezden ilettiğim halde hala gelen giden yok. İşinizi sevmiyorsanız bırakın her sene hevesle KPSS’ye giren milyonlarca genç nasiplensin. Allah aldığınız parayı asla hak etmiyorsunuz!

 35. Sündüz Delibaş 2 Eylül 2022

  25 Ağustostan beri kargom Kartal kargo dağıtım da bekliyor yani 9 gündür. Telefonlara cevap verilmiyor, ne yapacağım bilmiyorum.

 36. Gökçe Yıldız 1 Eylül 2022

  Nasıl bir devlet kurum nasıl sistemdir. Kargom tam 26 Ağustostan beri Kartal şubede bekletiliyor. Neyin kafasını yaşıyorsunuz telefonlara dâhil cevap vermiyorsunuz.

 37. Feyza Karaca 1 Eylül 2022

  Telefonlar asla açılmıyor kargoyu bekletiyorlar ve dağıtıma çıkmıyor.

 38. Gizem Karaca 25 Ağustos 2022

  Telefonları açmıyorlar. 5 gündür dağıtım merkezinde kargom bekliyor.

 39. Gülcan Çolak 22 Ağustos 2022

  5 gün oldu kargo yok Ankara’dan Kartal dağıtım merkezine 1 günde geliyor ama ne yazık ki Kartal’dan Tuzla’ya 4 gün olmuş halen ulaşamadı. Kargoyu bekleterek zarara uğratıyorsunuz.

 40. Şehriban Yılmaz 19 Ağustos 2022

  Neden telefonları açmıyorlar, neden işlerini yapmıyorlar. İşinizi doğru düzgün artık yeter.

 41. Burak Ekici 17 Ağustos 2022

  Her iki telefona bakan kimsede yok. İnsanları böyle mağdur etmeye de hakkınız yok.

 42. Mehmet Arık 16 Ağustos 2022

  Devlet kurumları hep böyle bir Allahın kulu telefona bakmıyor. O telefonlara bakmak da sizin işinizin bir parçası. Aynı durum PTT Kartal Kargo Dağıtım için de geçerli diğer devlet kurumları için de geçerlidir. Hatta telefonu kaldırıp meşgulde bırakan bile var. Nerden mi biliyorum? 45 dakika boyunca inatla ve hırsla PTT’yi aradım meşgul dedi kapattım bir daha aradım. İnat ettim ve ispatladım.

  Telefonun ahizesini kaldırıp meşgulde bırakıyorlar. 45 dakika boyunca vatandaşla geyik muhabbeti herhalde yapmadınız. Bu mu vatandaşa hizmet? Bu mu iletişim çağında yaşamak? İstanbul Kartal PTT kargoyu arıyorum telefona bakan yok. En sonunda meşgule verdiler zaten şu an hep meşgul. Derdiniz ne sizin 3 saniyede cevaplanacak bir soru için kalkıp iki araba değiştirip oraya mı gelelim? Telefonlara baksanız neyiniz eksilir?

  Madem bakmıyorsunuz madem vatandaşa hizmet etmiyorsunuz koymayın o zaman orada neden halka açık bir telefon hattı var? Kaldırın o telefonu o zaman bitsin. Bir daha PTT kargoyla çalışan hiçbir satıcıdan alışveriş yapmayacağım.

 43. Yasemin Polat 12 Ağustos 2022

  Telefonları açmıyorsunuz.

 44. Gözde Özdemir 8 Ağustos 2022

  Gelmiyorsunuz gelmediğiniz gibi geldik yoktunuz diyorsunuz. Kâğıt bıraktık diyorsunuz. Kargom yok. Kâğıt yok. Telefonu açan yok.

 45. Hulusi Aydemir 13 Temmuz 2022

  Kargom dağıtıma çıkmış ama geri iade yazıldı. Kargom şuan nerede belli değil.

 46. Taner Görgülü 17 Haziran 2022

  Hiç bir şekilde telefonla ulaşamıyorum. Kargom hakkında net bilgi Whatsapptan da alamıyorum. Bir sonraki siparişlerimde kesinlikle PTT yi seçmeyeceğim. İlgili alakalı kimseye ulaşamıyorum, buna santral de dâhildir.

 47. Şaban Aydın 5 Mayıs 2022

  Karadenizereğli PTT’sinden kartal PTT’sine gönderdiğim kargom gelmemiştir. Adrese teslim edilmeyip başkasına PTT kargo şubesinden başkasına verilmiştir bana ne kargonuz teslim edildi diye ne mesaj gerçek alıcı kişiye mesaj gitmemiştir. Teslim alan kişiyle gerçek alıcısı TC numarası uyuşmamaktadır. Koskoca PTT’de görüntü alaca kamera yok mudur bu nasıl sorumluluktur.

 48. İnci Kurt 29 Mayıs 2021

  3 gündür Kargom dağıtıcıda arıyorum bir Allah’ın kulu telefona bakmıyor. Neden numara var burada iletişime geçemeyeceksek.

 49. Serhan Aytan 1 Mayıs 2021

  Telefonlara bakılmıyor. O halde niye telefon numaraları var.

 50. Elif Kutluay 15 Eylül 2020

  14.09.2020 ve 15.09.2020 tarihlerinde defalarca kartal şubesini aramama rağmen telefonlar açılmıyor. Kargom Allaha emanet.

  1. Salih Keleş 1 Eylül 2022

   Elif Kutluay her kelimesine katılıyorum.