PTT Kartal Kargo Dağıtım Merkezi Kartal KDM (Kartal, İstanbul)

Adres: Kordonboyu Mahallesi Ankara Caddesi Numara: 163 Kartal – İstanbul
Telefon: 0 216 387 70 73
Telefon 2: 0 216 387 70 71

PTT Kartal Kargo Dağıtım Merkezi Kartal KDM iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kartal Kargo Dağıtım Merkezi Kartal KDM’nde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

25 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Fatoş Eresen 29 Eylül 2022

  Kargom elime ulaşmadığı halde tarafıma teslim edildi diye sisteme girmişler. Arıyorum ulaşamıyorum da, nasıl bir saçmalıktır. Tüm gün evdeyim ne bir arama ne bir bilgi var.

 2. Yunus Kara 29 Eylül 2022

  Arıyorum telefonlara bakmıyorlar. Bu çok büyük ayıptır.

 3. Ayşe Açık 23 Eylül 2022

  Kartal PTT kargo dağıtım geldik kâğıt bıraktık yazmışlar göndericiye, kâğıt falan bulamadım. Tüm gün evdeydim nasıl iş yahu kargonun hangi şubede olduğu bilgisi de yok. Telefonumuzu alıyorlar iletişim için neden aramızlar. Neden vatandaşı mağdur ediyorsunuz.

 4. İlbey Tatar 22 Eylül 2022

  Hatay’dan İstanbul’a bir günde gelen kargo Kartal’dan Maltepe’ye 3 günde gelemedi.

 5. Filiz Aktan 12 Eylül 2022

  Ayın 6 sında bana kargo gönderdi. 6 gündür elime ulaşmadı. Telefonlara kesinlikle cevap verilmiyor. Bu nasıl bir sistem nerden nasıl haber alacak arayanlar. Neden halkı mağdur ediyorlar.

 6. Senem Akyol 5 Eylül 2022

  Kartal kargo müdürlüğüne telefonlardan asla ulaşılamıyor. Kargom sürekli Kartal kargo müdürlüğünde olarak gözüküyor. Kargonun aciliyeti var bir an önce ulaşması lazım.

 7. Seda Oba 3 Eylül 2022

  10 gündür kargom Ankara’dan İstanbul’a gidemedi. Ürün değişimimin son günü yarın zararı size karşılatacağım bilin. Ne telefonlar açılıyor ne de kargodan haber var.

 8. Zafer Yıldırım 2 Eylül 2022

  Diyarbakır’dan 2 günde gelen kargo evime 1 saat uzaklıkta olan KDM’den 6 gündür gelmedi. Telefonlar asla açılmıyor. Aciliyet durumu olduğunu genel merkezden ilettiğim halde hala gelen giden yok. İşinizi sevmiyorsanız bırakın her sene hevesle KPSS’ye giren milyonlarca genç nasiplensin. Allah aldığınız parayı asla hak etmiyorsunuz!

 9. Sündüz Delibaş 2 Eylül 2022

  25 Ağustostan beri kargom Kartal kargo dağıtım da bekliyor yani 9 gündür. Telefonlara cevap verilmiyor, ne yapacağım bilmiyorum.

 10. Gökçe Yıldız 1 Eylül 2022

  Nasıl bir devlet kurum nasıl sistemdir. Kargom tam 26 Ağustostan beri Kartal şubede bekletiliyor. Neyin kafasını yaşıyorsunuz telefonlara dâhil cevap vermiyorsunuz.

 11. Feyza Karaca 1 Eylül 2022

  Telefonlar asla açılmıyor kargoyu bekletiyorlar ve dağıtıma çıkmıyor.

 12. Gizem Karaca 25 Ağustos 2022

  Telefonları açmıyorlar. 5 gündür dağıtım merkezinde kargom bekliyor.

 13. Gülcan Çolak 22 Ağustos 2022

  5 gün oldu kargo yok Ankara’dan Kartal dağıtım merkezine 1 günde geliyor ama ne yazık ki Kartal’dan Tuzla’ya 4 gün olmuş halen ulaşamadı. Kargoyu bekleterek zarara uğratıyorsunuz.

 14. Şehriban Yılmaz 19 Ağustos 2022

  Neden telefonları açmıyorlar, neden işlerini yapmıyorlar. İşinizi doğru düzgün artık yeter.

 15. Burak Ekici 17 Ağustos 2022

  Her iki telefona bakan kimsede yok. İnsanları böyle mağdur etmeye de hakkınız yok.

 16. Mehmet Arık 16 Ağustos 2022

  Devlet kurumları hep böyle bir Allahın kulu telefona bakmıyor. O telefonlara bakmak da sizin işinizin bir parçası. Aynı durum PTT Kartal Kargo Dağıtım için de geçerli diğer devlet kurumları için de geçerlidir. Hatta telefonu kaldırıp meşgulde bırakan bile var. Nerden mi biliyorum? 45 dakika boyunca inatla ve hırsla PTT’yi aradım meşgul dedi kapattım bir daha aradım. İnat ettim ve ispatladım.

  Telefonun ahizesini kaldırıp meşgulde bırakıyorlar. 45 dakika boyunca vatandaşla geyik muhabbeti herhalde yapmadınız. Bu mu vatandaşa hizmet? Bu mu iletişim çağında yaşamak? İstanbul Kartal PTT kargoyu arıyorum telefona bakan yok. En sonunda meşgule verdiler zaten şu an hep meşgul. Derdiniz ne sizin 3 saniyede cevaplanacak bir soru için kalkıp iki araba değiştirip oraya mı gelelim? Telefonlara baksanız neyiniz eksilir?

  Madem bakmıyorsunuz madem vatandaşa hizmet etmiyorsunuz koymayın o zaman orada neden halka açık bir telefon hattı var? Kaldırın o telefonu o zaman bitsin. Bir daha PTT kargoyla çalışan hiçbir satıcıdan alışveriş yapmayacağım.

 17. Yasemin Polat 12 Ağustos 2022

  Telefonları açmıyorsunuz.

 18. Gözde Özdemir 8 Ağustos 2022

  Gelmiyorsunuz gelmediğiniz gibi geldik yoktunuz diyorsunuz. Kâğıt bıraktık diyorsunuz. Kargom yok. Kâğıt yok. Telefonu açan yok.

 19. Hulusi Aydemir 13 Temmuz 2022

  Kargom dağıtıma çıkmış ama geri iade yazıldı. Kargom şuan nerede belli değil.

 20. Taner Görgülü 17 Haziran 2022

  Hiç bir şekilde telefonla ulaşamıyorum. Kargom hakkında net bilgi Whatsapptan da alamıyorum. Bir sonraki siparişlerimde kesinlikle PTT yi seçmeyeceğim. İlgili alakalı kimseye ulaşamıyorum, buna santral de dâhildir.

 21. Şaban Aydın 5 Mayıs 2022

  Karadenizereğli PTT’sinden kartal PTT’sine gönderdiğim kargom gelmemiştir. Adrese teslim edilmeyip başkasına PTT kargo şubesinden başkasına verilmiştir bana ne kargonuz teslim edildi diye ne mesaj gerçek alıcı kişiye mesaj gitmemiştir. Teslim alan kişiyle gerçek alıcısı TC numarası uyuşmamaktadır. Koskoca PTT’de görüntü alaca kamera yok mudur bu nasıl sorumluluktur.

 22. İnci Kurt 29 Mayıs 2021

  3 gündür Kargom dağıtıcıda arıyorum bir Allah’ın kulu telefona bakmıyor. Neden numara var burada iletişime geçemeyeceksek.

 23. Serhan Aytan 1 Mayıs 2021

  Telefonlara bakılmıyor. O halde niye telefon numaraları var.

 24. Elif Kutluay 15 Eylül 2020

  14.09.2020 ve 15.09.2020 tarihlerinde defalarca kartal şubesini aramama rağmen telefonlar açılmıyor. Kargom Allaha emanet.

  1. Salih Keleş 1 Eylül 2022

   Elif Kutluay her kelimesine katılıyorum.