PTT Kıraç Kargo Dağıtım Merkezi Kıraç KDM (Esenyurt, İstanbul)

Adres: Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi 2300. Sokak Numara: 6 Esenyurt – İstanbul
Telefon: 0 212 830 31 47
Telefon 2: 0 212 830 39 70

PTT Kıraç Kargo Dağıtım Merkezi Kıraç KDM iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kıraç Kargo Dağıtım Merkezi Kıraç KDM’nde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

119 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Yavuz Çakır

  Arıyorum açmıyorsunuz. 2 gündür kargom şube de bekliyor sorgulama yapıyorum bulunamıyor. Şaka gibi adınızın hakkını veremiyorsanız yapanlara bırakın.

  Yorum Yap
 2. Fatma Sayıner

  Kaç gündür arıyorum telefonlara bakılmıyor. Bu ne ilgisizlik kargomu 2 haftadır evde beklememe rağmen tanımadığım birine teslim ediyorsunuz ve ben şuan ürünümü bulamıyorum. Bu kaçıncı ya evdeyim evde 2 haftadır evden kargo gelecek diye ayrılmadım.

  Yorum Yap
 3. Gamze Tuğcu

  Yazık ya gerçekten sizin aldığınız paralara yazık. Eğer zerre hakkım varsa helal etmiyorum, sizden çıksın. Hatta size bu rahatlığı veren yöneticilerinizden kaynaklanıyor.

  Yorum Yap
 4. Mehmet Telli

  Tamamen rezillik adres bile yok gidip kendimiz alalım. Gönderen yer bile ulaşamıyor. Ben böyle sorumsuz bir kargoculuk anlayışı görmedim 3 gündür dağıtımda olan kargo dağıtıcı yetiştiremezmiş diye listeden çıkarılıyormuş. Yani kişinin inisiyatifine kalmış resmen bir sipariş verirken PTT kargoysa kesinlikle almayacağım.

  Yorum Yap
 5. Elifnaz Ateş

  Kargoyu karıştırıp iadeye çevirdikleri yetmiyormuş gibi bir de 4 gündür kargom şubelerinde bekliyor. Hiçbir hareket yok kayıp mı ettiler ne yaptılar telefonlarına bile bakmıyorlar.

  Yorum Yap
 6. Leyla Sahip

  Asla memnun değilim arıyoruz açmıyorsunuz. Bu ne cüret size bu hakkı kim veriyor. Adrese teslim istediğim ürünü gelip ayağınıza ben mi alacağım.

  Yorum Yap
 7. Ferhat Aydın

  Gerçekten çok saçma bir olay ne telefona cevap veren var nede kargodan bildirim var hiçbir şey yok. Bu kadar saçma kargo sistemi olamaz dengesizlik var bu okarda ücret alıyorsunuz. İşinizi düzgün yapın ne bu ya!

  Yorum Yap
 8. Hakim Bilgin

  Eve getirmeyeceğiniz kargoyu niye alıyorsunuz arkadaş. 4 gündür dağıtıma çıkacak yazıyor. Size bu işi zorla mı yaptırıyorlar.

  Yorum Yap
 9. Sedat Umus

  Böyle saçma bir kargo olamaz. O kadar pişmanım ki kargo verdiğime.

  Yorum Yap
 10. Çiçek Temel

  Bende şikâyetçiyim. 4 gün oldu daha teslim edilmedi. Çiçek Temel Salı sabahı verdim daha teslim edilmedi bir kargomda böyle olmuştu.

  Yorum Yap
 11. Merve Altaş

  15 inde İzmir’den çıkan paketim 1 günde İstanbul’a geliyor. 6 gündür PTT kıraç kargo dağıtımda bekliyor.

  Yorum Yap
 12. Firdevs Dönmez

  5 gün oldu halen teslimat yapılmadı. sube telefonları cevap vermiyor. Paketin su an nerde olduğu bile belli degil, karşımızda sormak için muhatap yok. Paketimi kendim götürsem daha hızlı götürürdüm. PTT gibi bir kurum ve böyle kargo sözün bittiği yerdir. Bir daha asla PTT ile hiçbir şey göndermem. Bu da bizlere güzel bir deneyim ve ders oldu.

  Yorum Yap
 13. Sefa Taşcı

  Arayıp ulaşılamıyor. Ayrıca adrese gelince aramıyorlar. Evde olmama rağmen not da bırakmadan zil çalmadan çekip gitmişler.

  Yorum Yap
  1. Semra Çorlu

   Sefa Taşcı bende aynı sorunu yaşıyorum.

   Yorum Yap
 14. Aydın Koçak

  Telefon açmama gibi kötü huyları var. Gelen kargoyu adreste yoksa hemen iade süreci başlatıyorlar. Kargonun üzerindeki numarayı aramama gibi çok kötü huyları var. Çok yazık.

  Yorum Yap
 15. Nevin Altıparmak

  1 saatten fazladır size ulaşmaya çalışıyorum bir cevap alamadım. Çok eksik inanılmaz kotu bir hizmet veriyorsunuz.

  Yorum Yap
 16. Merve Turan

  Kıraç şube neredeyse doğum yapacağım ancak siz hala kargomu getirmediniz. Beklettiğiniz kargoda bebeğimin eşyası var. Ne telefonda ulaşabiliyoruz ne kargoyu getiriyorsunuz. Lütfen ya ulaşılabilir olun ya da işinizi doğru düzgün yapın.

  Yorum Yap
 17. Canan Yeksan

  Kaç gündür kargom gelecek pişman oldum PTT kargo ile gönderdiğime bir daha göndermem.

  Yorum Yap
 18. Adem Kurtulmuş

  7 gündür kargom burada bekliyor. Ne yapıyorsunuz turşusunu mu kuracaksınız yeter artık işinizi yapın.

  Yorum Yap
 19. Sevgi Erten

  Ne kadar berbatsınız C blok yazıyor kargocu gitmiş D bloğa bırakmış. Birde kendi teslim almış yazmış. Allah seni bildiği gibi yapsın

  Yorum Yap
 20. Barış Altun

  Adreste olduğum halde kâğıt bırakıldı denmiş ne gelen var ne giden ortada kâğıtta yok. Telefon bile etmiyorlar. Tam anlamıyla tembelsiniz.

  Yorum Yap
 21. Yaprak Akmeşe

  Bu nasıl bir iş ya evde olduğum halde geldik yoktunuz deniyor, kâğıt bırakılmış. Ben niye o kâğıdı göremiyorum. ?

  Yorum Yap
 22. Emine Cengiz

  Şu kıraç PTT kargo gibi sorumsuz bir şube görmedim. Sizi yüzünüzden 3 defa farmasiden ceza yedimi sizi şikâyet edeceğim. Adres telefon numarasını boşuna mı yazıyorsunuz oraya okuma yazmanız yok mu? Sizin yüzünüzden müşteri kaybım oldu.

  Yorum Yap
 23. Muharrem Orhan

  Kıraç PTT çalışanı kadar işin yapmayan bir yer daha görmedim. Kargom halen gelecek kaç gündür bekliyorum. Sırtını devlete dayayıp çalışmıyorlar. Sizi her yere şikayet edeceğim. Cimer’e yazdım ama mahkemeye vermedim.

  Yorum Yap
 24. İsmail Yener

  2 hafta bekliyorum. Kargo hiç çalışmıyor. Ne telefona cevap verebiliyorlar ne de kargomu teslim işini düzgün yapıyorlar.

  Yorum Yap
 25. Esra Kaya

  Esenyurt Kıraç şubesi asla ulaşamıyorum. Adreste olamama rağmen adrese gelindi kâğıt bırakıldı deniyor. Asla gelmediler ve kâğıt vs yok gönderim iade ediliyor.

  Yorum Yap
 26. Gamze Öztunç

  Kargonuz teslim edilmiştir diye bilgi mesajı gelmiş, kargom bana teslim edilmedi! Apartmanım kamera sistemiyle kayıt altında ve izlediğimde PTT’ye ait gelen giden birisi yok.

  Çağrı merkezinden talep oluşturdum, talebime karşılık atılan cevap ‘gönderi sisteminden teslim edildiği bilgisine ulaşılmıştır’ zaten sorun da bu, bana bir şey teslim edilmedi, şubenizi arıyorum açan yok.

  Yorum Yap
  1. Vahap Yıldırım

   Gamze Öztunç kargom hala gelmedi.

   Yorum Yap
 27. Sefa Serin

  Bir haftadır kargoyu bekliyorum ve şimdiye kadar gelmedi.

  Yorum Yap
 28. Ferhat Arda

  Kargom 24 Marta gelmiş bugün geri gitmiş bide adres yanlış demişler ne diye numaramızı alıyorsunuz. Size paket vereceğiz bide adresi yanlış kim inanır.

  Yorum Yap
 29. Sevcan Erdemir

  İngiltere’den anneme hediye gönderdim ve paketin ödemesini buradan yaptım. Paketi teslim ederken oradan da ödeme almışlar üstelik yaşlı kadına 75 TL demişler annem 100 TL vermiş 15 TL geri vermişler. 10 TL bozuk yok sonra getiririm demişler. Hiç bir evrak vermemişler.

  Yorum Yap
 30. Salih Güral

  Kargom Karaca zücaciye alıcı olmak üzere adres olarak Yükümlü Mah. Beysan Sanayi Sitesi Beylikdüzü adresi okunmuyor gerekçesiyle iade ediliyor.

  Yorum Yap
 31. Sudem Nur Demiryontan

  Kargom ayın 12 sinde son teslim günü olmasına rağmen gelmedi ve evde yok bildirim kağıdı bırakılmış. Tüm gün evde olmama rağmen nasıl bir sorumsuzluk bu kardeşim bu işin peşini bırakmayacağım. Kargomu istiyorum ben sizin keyfiniz yüzünden verdiğim paradan olacağım.

  Yorum Yap
 32. Ahmet Sarıyıldız

  Telefona cevap veren yok. Kargo beklemededir.

  Yorum Yap
 33. Hilal Asil

  Kargom 15 Aralık’tan beri 1 aydır Kıraç Dağıtım’da bekliyor görünüyor. Arıyorum ulaşamıyorum. Bilgi alamıyorum. Kargomu lütfedip getirecekler mi bilmiyorum.

  Yorum Yap
 34. Yaren Öğretmen

  Arıyorum telefonları açmıyorsunuz. Kargo 3 gündür bu dağıtım merkezinde. Bu kadar sorumsuzluk olmaz bilgi almak istiyorum bari telefonları açın.

  Yorum Yap
 35. Esmanur Ayyıldız

  Kargom berbat bir şekilde geldi. Etrafı iğrenç bir sıvıyla kaplıydı ve de kargocuda maske ve sosyal mesafe yoktu.

  Yorum Yap
 36. Zuhal Turan Süslü

  15.12.2020 tarihinde Kıraç Kargo Dağıtım Merkezine giden Kargom 6 gündür hala orada bekliyor. Hala dağıtıma çıkarılmadı. Arıyoruz ulaşamıyoruz telefona bakmıyorlar bu ne sorumsuzluktur. Bari telefonlara bakın.

  Yorum Yap
  1. Mehmet Kahveci

   Zuhal Turan Süslü benim bir ay oldu ya nasıl bir umursamazlık anlamıyorum.

   Yorum Yap
  2. Merve Akköse

   Zuhal Turan Süslü siz en azından 6 gündür bekliyorsunuz. Ben bir ürün iade ettim tam 22 gündür iadem gerçekleşmedi. İlk önce kargonuz kayıp dediler sonra kargom bulundu ama 15 günü geçmişti, bulunduğunda bu kargo şirketleri yollarını bulmuşlar. Zamanı geçiriyorlar ve iade gerçekleşmiyor.

   Yorum Yap
 37. Esmanur Ayyıldız

  2781964306411 numaralı kargom gelmedi. Ankara’dan İstanbul’a 2 günde getiriliyor ancak Esenyurt’tan Avcılara 1 haftadır getirilemiyor.

  10/12/2020 – 19:05:23 – Kabul Edildi. BURSA P.İ.M / BURSA P.İ.M NİLÜFER BURSA.
  11/12/2020 – 22:05:11 – PTT İşyerinden Çıktı. İSTANBUL KİM Merkezine Sevk İşlemi Gerçekleşti. BURSA P.İ.M / BURSA P.İ.M NİLÜFER BURSA.
  12/12/2020 – 14:49:42 – PTT İşyerine Geldi. KIRAÇ KARGO DAĞITIM / KIRAÇ KARGO DAĞITIM ESENYURT İSTANBUL(AVR).
  20/12/2020 – 09:40:51 – Dağıtıcıya Verildi – Cihet No:346403005 . KIRAÇ KARGO DAĞITIM / KIRAÇ KARGO DAĞITIM ESENYURT İSTANBUL(AVR).

  Yorum Yap
 38. Ahmet Kara

  12.10.2020 tarihinde Kıraç Kargo Dağıtım Merkezine giden Kargom 6 gündür hala orada bekliyor. Bu ne iş bilmezlik, bu ne sorumsuzluk, bu ne terbiyesizliktir. Yapamayacaksanız başta kargoyu teslim almayacaksınız. Bunları mahkemeye vereceksin.

  Yorum Yap
 39. Esma Aras

  10 günden fazladır kargom elinizde fakat asla dağıtıma çıkarılmıyor. Acaba sebebi nedir yani evime yakın bir dağıtım yeri? Asla telefonlarda bakılmıyor. Beşik siparişimi siz getirene kadar benim bebek doğar ve büyür de sanırım.. En azından o tel numaraları süs olmasın orda bir ulaşabilsem cidden ya bu halimle strese girdim sizin yüzünüzden bir muhatap da yok ki

  Yorum Yap
 40. Nafia Sevinç

  6 Aralık 2020 de kargom size ulaştı ama 10 gün oldu bana ulaşmadı. Telefonlara da bakmıyorsunuz yoğunsunuz anlıyorum ama bu kadar da gecikme olmamalıdır.

  Yorum Yap
 41. Gülçin Yayla

  11.12.2020 de kargom size gelmiş görünüyor. Ancak hala dağıtıma çıkarmadınız. Telefonları da açmıyorsunuz. Ne kadar saygısız, sorumsuzsunuz.

  Yorum Yap
 42. Özlem Gönül

  Nasıl berbat bir kargo anlatamam kırk kere aradım asla açan yok. Zaten dağıtıma çıkarmak kimsenin aklına gelmiyor. Karantinadayım geldik bulamadık derlerse o zaman kıyamet kopacak.

  Yorum Yap
 43. Gülay Özgen

  08/12/2020 kargom elinize ulaştı gözüküyor ulaştırmak için davet bekliyorsunuz her halde bu kadar sorumsuzluk olmaz.

  Yorum Yap
 44. Ahmed Asaf

  Ben turistim ve bir tane kargom vardı ama beni bıktırdılar. Ne kargoyu getiriyorlar ne de telefona cevap veriyorlar. Bana ne söylemeğimi şaşırdım, pişman oldum PTTye emanet etmekle hata etmişim.

  Yorum Yap
 45. Tayfun Bülbül

  30 Kasım 2020 tarihinde gönderdim halen yerine ulaşmadı.

  Yorum Yap
 46. Ümit Acar

  5 Aralık tarihinde kıraç kargo dağıtıma ulaşan kargom 3 gün geçmesine rağmen elime ulaşmadı, telefonlara da kimse bakmıyor.

  Yorum Yap
 47. Özge Karaer

  Ürünüm 24.11.2020 kargoya verildi. 27.11.2020 Esenyurt Kıraç Kargo Dağıtımda hala elime ulaşmadı. Telefonlara cevap veren yok. Bu konuyla ilgili mağduriyetten ötürü bu şubeyi dava edeceğim. İş ahlakının dışında çalışmaktadır, keşke çalışsalar da bizde yazmak zorunda kalmasak.

  Yorum Yap
  1. Melek Buyuran

   Özge Karaer merhaba kargonuz geldimi bende bekliyorum ama gelmedi aradım açan olmadı.

   Yorum Yap
 48. Turgay Oğan

  Kargoyu getiremedikleri bir yana o kadar yoğun çalışma içindeler ki telefonlara bile bakamıyorlar.

  Yorum Yap
 49. Ege Kayahan

  16 Kasımda kıraç kargo dağıtımda olduğunu gördüğüm kargom on gündür yok. Şuan barkot koduyla giremiyorum da göremiyorum. Bu nasıl bir gecikme bu nasıl bir sorumsuzluk altı paketten dördü geldi ikisi mi gelemiyor? Bulduğum ilk yere sizi şikâyet edeceğim. Madem sıkıntı çekiliyor arayın gelin alın diyin ya da bir ton para almayın bu ne ya!

  Yorum Yap
 50. Tugay Toy

  Kargo zamanında gelmiyor. Arasan telefonla ulaşamıyorsun. Devletin parasının nasıl çarçur edildiğinin bir kanıtı gibisiniz. Yazık ki ne yazık. Telefonu açma girişiminde dahi bulunmuyorlar efendiler. Cumhurbaşkanlığına ulaşmak daha kolaydır. Hiçbir muhatap yok. O koltukta oturmayı hak etmiyorsunuz orası işi bilen, ehil sahibi olan insanların yeridir.

  Yorum Yap
  1. Oğuz Özev

   24.12.2020 de Pttavmden aldığım kargom şubeye gelmiş bekletiliyor sebep ne acaba Allahtan peşin vermedim.Parasını ürünü getirin de parasını vereyim hayır orada bekleyince ne oluyor 1 haftadır dağıtıma niye çıkmaz. Bir daha pttavmden bir şey almak mı tövbe!

   Yorum Yap
 51. Ahmet Deniz

  27 Ekimde İGDAŞ tarafından kargo edilen doğalgaz sayaçları hala elimize ulaşacak bekliyoruz. Bir tane muhatap bulamıyoruz. Müşteri hizmetleri numaranızı aradık müşteri hizmetlere bağlanmıyor.

  Yorum Yap
 52. Dilek Kapıcıoğlu

  20 Ekim’de dağıtım merkezinde bilgisi girildi.10 gündür ne ses var ne seda. Yıl 2021 e dayandı biz hala posta mağduru yapmayın.

  Yorum Yap
 53. Fatih İncaz

  Kargom 22.10.2020 tarihinde Kıraç dağıtım merkezine ulaştığı halde hala neden dağıtıma çıkmıyor. Telefonları arıyorum açmıyorlar acil teslim edilmesini istiyorum. Ben Beylikdüzü’nde oturuyorum Kıraç’ta ne işi var kargomun.

  Yorum Yap
 54. Nevin Şirin

  Ya arkadaş evde olduğum halde evde yok yazılmış. Bu nasıl iştir telefonları arıyorum bakan da yok. Bu nasıl iştir yahu rezaletsiniz.

  Yorum Yap
 55. Buket Yücel

  Yeğenim için hediye aldım Firma bu kargo şirketi üzerinden ürünümü kargolanmış. Takip ettiğimde 16 Ekimde paketim kıraç ptt dağıtım merkezine ulaşmış. 1 hafta dolandı hala tarafıma kargom ulaşmadı. Sizin iş ahlakınız bu mudur? Mağduruz mağdur!

  Yorum Yap
  1. Uğur Halaçoğlu

   Aynı durumdayım kardeşim. İstanbul ili içerisinden gönderilen kargom 16 ekimden beri bu işe yaramaz şubede rehin tutuluyor.

   Yorum Yap
 56. Damla Sanem Olgun

  21 Ekim sabahında 5 gündür gezen kargomun sonunda bana ulaşacağı gün gelmişti. Saat 12’de benim adıma teslim edildiği mesajı geldi. Önce Hepsiburada’yı aradım ve bana size gün içerisinde teslim edecekleri için zaman tasarrufu olması için 1-2 saat önceden teslim edildi ibaresi belirtmiş olabilirler dedi.

  2 saat bekledim ve PTT Kargoyu aramaya karar verdim. Telefonda inanılmaz tatlı bir bayan vardı, müşteri hizmetlerinin kesinlikle kötü olduğunu düşünmüyorum, aksine çok iyiler. Müşteri temsilcisi size teslim edilmiş, belki güvenliğiniz almış ve size haber vermemiştir dedi. Güvenliği aradık ve kargonun onda olduğunu öğrendik.

  Güvenlik gelen ürünleri bana iletmesini istemesine rağmen kurye ben şimdi size teslim ediyorum, kendisine mesaj gider gelir sizden alır demiş.

  Bu şahıs temassız kargo getirilmesini kendi çıkarları için kullanarak benim adıma işlem yapmış ve kargoları benim iznim ve bilgim dâhilinde olmadan güvenliğe teslim etmiştir. Sitemizde kargo giremez Gibi bir olay yoktur. Diğer kargoların hepsi siparişlerim kapıma kadar getirildi!

  Bu şahsın getirdiği ürünlerin değeri 800TL civarındadır ve adamın hiç umurumda olmayarak benim ürünlerimi bir başkasına vermesi yalnızca 10 dakikadır. Güvenlik benim kargoma sahip çıkmak zorunda değil. O zaman elini kollunu sallayan kuryecilik yapsın.

  Bu tur insanlar, bu tür şubeler PTT kargonun adını lekelemekte!

  Yorum Yap
 57. Bedir Eşe

  Bırakın kardeşim yapamıyorsanız millet sizin rezilliğinizi çekmeye kimse mecbur değil. Memnun değil kargomu cenabet ettiniz.

  Yorum Yap
 58. Ayçin Tandoğan

  Kargom 17.10.2020 tarihinde Kıraç dağıtım merkezine ulaştığı halde hala neden dağıtıma çıkmıyor. Üstelik telefonları arıyorum açmıyorlar acil evime teslim edilmesini istiyorum.

  Yorum Yap
 59. Özgür Bilgin

  Neden bu kadar umursamaz bir kargo şirketisiniz müşteri temsilcisine bile ulaşılmıyor ki şubesine telefonla ulaşasın. Kargom bir haftadır kıraç şubesinde telefon açan bile yok ne yapmamızı bekliyorsunuz.

  Yorum Yap
 60. Melek Tuğyan

  Neden bu kadar umursamaz ve yavaş davranıyorsunuz. İnsanları bu kadar bekletmek kul hakkı İstanbul için bir teslimat bu kadar bekletilir mi? Rezillik ayıptır günahtır ya!

  Yorum Yap
 61. Cengiz Bildik

  20 Ağustostan beri koli bekliyor kıraç’ta!

  Yorum Yap
 62. Cem Doru

  07/09/2020 Balıkesir ayvalıktan çıktı 09/09/2020 Kıraç kargo dağıtıma ulaştı. 09/09/2020 kıraçta 12/09/2020 hala kıraçta kıpırdamamakta ve telefonlara bakanda yok. Kıraçta nasıl bir deponuz var ki bu kadar koliyi tutabiliyorsunuz? Depolama ücretimi keseceksiniz anlayamadım.

  Yorum Yap
 63. Murat ata

  Yazıklar olsun 26 günde Çin’den gelen kargo 11 gündür kıraçta bekliyor devletten aldığınız maaşı hak etmiyorsunuz.

  Yorum Yap
 64. Ferruh Beşe

  Nerde kaldı benim kargom?

  Yorum Yap
  1. Efdal

   Ferruh Beşe kargonuz geldi mi acaba?

   Yorum Yap
 65. Güney Medikal İskenderun

  29.07.2020 tarihinde kıraç dağıtım şirketi teslim almış ve benim gönderdiğim adrese daha ulaşmamış bugün 11.08.2020 telefonlara bakılmıyor.

  Yorum Yap
 66. Günnur Şehri Keleş

  Tek kelimeyle rezil bir hizmet anlayışları var. Evde olmamıza rağmen yok diye yazılıp kargo kutusuna koymuşlar ama evin yakınında ki ne değil şubelerinin olduğu yerdeki kargo kutusuna. Bu kadar kalitesiz bir hizmeti vermeyi nasıl beceriyorlar bilmiyorum. Çağrı merkezini arıyorum. 15 dakikadır müzik eşliğinde bekliyorum.

  Hiç bir yönlendirme yok. Neden beklediğimizi bilmeden bekliyoruz. Esenyurt kıraç dağıtım merkezine ulaşmak mümkün değil Defalarca uyarmama rağmen hala bu kargo ile çalışıyorlar ve sipariş verirken kargo şirketini seçemiyorsunuz. Kendi kafalarına göre yönlendiriyorlar.

  Yorum Yap
 67. Şeriban Dağ

  KP02718035909 numaralı kargom evde olduğum halde pencereden bakıyorum kapıya araba ile geldi araçtan inmeden gitti ve evde yok yazılmış ve binada güvenlik kamerası var savcılığa şikayette bulunacağım kamerada açıkça görülmektedir.

  Yorum Yap
 68. Tarık

  Kesinlikle telefonlara bakılmıyor ve aşırı ilgisizler.

  Yorum Yap
 69. Ramazan

  Kıraç kargo PTT ‘den kargom ulaşmadı sorun var. Kargom var ve bilgi alamıyorum.

  Yorum Yap
  1. Melih

   Trendyol dan aldığım ürünü kıraç kargo’ile yolladılar evde olmamıza rağmen getirmeyip adresde yok deyip teslim edilemedi şeklinde göstermişler. Melih

   Yorum Yap
 70. hülya

  ben ne zaman kargom verse ilaki bir sorun oluyor

  Yorum Yap
 71. Duygu

  Ne biçim hizmet yapıyorsunuz. Telefonlara bakmıyorsunuz. Emeğe biraz saygı lütfen kaç gün oldu kargo şubenizde yaptığımız işin halkını verin. Müşteri Veli nimettir. Kargo gelecek diye bir yerleşe gidemiyoruz. Müşteri hizmetlerinde açmıyor. Kime şikayet edeceğiz bilemiyorum

  Yorum Yap
 72. mert

  esenyurttaki kargoyu esenyurta gönderemiyormusunuz gerçekten kaç hafta oldu 2 mi 3 mü

  Yorum Yap
 73. Ramazan

  12.05.2020 tarihinde verilen kargom 16 gün geçmesine rağmen halen teslim edilmedi. Ne rezil bir kurumsun PTT bu işe beceremiyorsun belli. bırak bari de diğer kargo şirketleri yapsın. insanları böyle mağdur etmeyiz.

  Yorum Yap
 74. Berivan

  20 gün olacak neredeyse esenyurttan avcılara bir kargo getiremediniz. Ne biçim işinizi yapmıyorsunuz siz ya O kargoya ihtiyacım var. Yeter artık insanları mağdur etmeye ne hakkınız var. Kargom bu hafta içerisinde elime ulaşmazsa sizi şikayet edicem. İşinizi doğru düzgün yapın.

  Yorum Yap
 75. fahri

  Kaç gündür cevap veren yok beylikdüzünde oturuyorum dibime gelmiş ama kargoda hareket yok

  Yorum Yap
 76. Berivan

  Tamı tamına 11 gündür kargom sizin iş yerinizde. 11 gün. benim o kitaplara ihtiyacım var ve siz kargomu bana ulaştırmadınız. işinizi yapmıyorsanız kargo kabul etmeyin o zaman kardeşim ben sizi beklemek zorunda mıyım ? başka yerden sipariş ettiğim kargolar en geç bir hafta içinde bana ulaşırken. bu sipariş , sipariş verdiğim günden bu güne 1 aydır bana ulaşmadı hatta bir ayı geçti. 11 gündür de sizin iş yerinizde, işinizi yapın! kimseyi mağdur etmeyin.

  Yorum Yap
 77. hakkı

  mrb 12 mayıs tar katardan kargom size varmış şu ana kadar eve gelmedi tel cevap yok teslim alıcı kişinin yaşı 67 yaşında bumudur bizim birliğimiz

  Yorum Yap
 78. Gökhan TARIK

  İşinizi yapın dağıtamayacağız paketi neden alıyorsunuz 8 gündür kargomu bekletilir içinde ne olduğunu biliyor musunuz? Maden yapamıyorsunuz yapmayın!

  Yorum Yap
  1. Caner

   Merhaba kargonuzu teslim ettiler mi

   Yorum Yap
 79. serdar

  telefonlara cevap veren yok bu ne rezillik

  Yorum Yap
 80. Atiye

  Bukadar berbat bir kargo yok yok bir buçuk haftadır kargom gelmedi ve bana msj gönderiliyor ürününüz teslim edilememiştir kıraç çalışanları şikayet ediceyim makmede grş msj da duruyor kanıtım da var siz nasıl vijdanen rahatsınız

  Yorum Yap
 81. Gökhan

  Geçen haftadan beri arıyorum kargom bekliyor. Getirecekseniz bi bilgi verin bu nasıl sorumsuzluk. Telefonların bir tanesine bakılmıyor, insanı çileden çıkarıyorsunuz!

  Yorum Yap
 82. ece

  yaklaşık 2 haftadır her gün arıyorum asla açmadınız. Gelen kargomun içinde çok önemli eşyalarım var ve ulaşamıyorum araştırma başlatılmış. Böyle bir şey olamaz.

  Yorum Yap
  1. Nur

   Aynen 4 nisandan beri siparişlerim kıraçta görünüyor. Yiyecek de var içinde bozuldu.

   Yorum Yap
 83. Coşkun yak

  Kargomu 1 hafta oldu getirmediniz ala telefonlara bakan yok arkadas işinizi yapacaksanız düzgün yapın yoksa çekim gidin sizi şikayet etcem

  Yorum Yap
 84. Salih Göl

  Merhaba Kıraç Dağıtım merkezinde kargom 6 gündür bekliyor.Telefonlara cevap verilmiyor.

  Yorum Yap
 85. Armağan

  Merhaba, telefonla ulaşamıyorum kargom kıraç dağıtım merkezinde 5 gündür bekliyor dağıtıma çıkmıyor yardımcı olurmusumuz

  Yorum Yap
 86. Naci

  Kargo dan zaten haber yok. Telefonlara ( genel merkez dahil) cevap veren bile yok. Nasıl bir yönetim, Nasılsın bir işletme bu

  Yorum Yap
 87. Emre

  Telefonlara cevap vermemek nedir?
  İşimiz kargo ulaştırmak onuda yapmıyorsunuz.

  Yorum Yap
 88. fatih

  PTT Kargo hakikaten yazıklar olsun. kargom 5 gündür dağıtım merkezinde bekliyor.2 gün müşteri hizmetleri ile kavga ettim. şikayet dosyaları hazırlandı.sonuç kocaman sıfır. 2 günde istanbul a gelen kargo 5 gündür istanbul içine dağıtıma çıkarılmıyor.

  Yorum Yap
 89. Yeşim

  Telefonlara dahi bakılmıyor. derhat çalışanları değiştirilsin. hak eden kişiler çalışssın!

  Yorum Yap
 90. Zeki

  Ptt kargo yazıklar olsun kargom üç gündür şubede dağıtıma çıkarılmıyor telefonları açan yok yazık böyle bir kargo olmaz çalışanlar uyuyor herhalde

  Yorum Yap
 91. mustafa

  3 gündür telefon ile ulaşmaya çalışıyorum aldığınız maaşın karşılığını verin ayıptırr, 5 gündür beykozdan beylikdüzüne kargo gelemedi

  Yorum Yap
 92. Şule

  Zamanında teslimat için teşekkür ederim kurye de gayet ilgiliydi

  Yorum Yap
 93. ismail

  telefonlara bakın işiniz bu değil mi acaba?

  Yorum Yap
 94. ulvi

  sizin vereceğiniz hizmet olmaz olsun

  Yorum Yap
 95. G**** T**** P*****

  KP02 4805 6552 9 Kodlu kargom 9 gündür elime ulaşamadı. Hayır hepsiburada vb niye sizle çalışıyor anlamış değilim! Ulaşatırılamayan kargonuz adresi oldunuz tam okarak

  Yorum Yap
  1. Mahsun

   Vay be 10 şubatta geri iade edilmiş bir de böyle rezillik yok!

   Yorum Yap
 96. Hande Gül

  Yılların PTT’sini ne hale getirdiniz yazıklar olsun!

  Yorum Yap
 97. Yasemin

  şubeye asla ulaşılamıyor kargo 3 gündür şubede kara delik gibi

  Yorum Yap
 98. UMUT ŞEN

  şu telefona bi bakın be birader. tanıdık akrabaları doldurmuşsunuz kimse işini yapmıyor torpilliler hepsi ya. bi kargom var 2 gündür bekliyor. telefonları açmıyorlar. ya denetim şart kardeşim işini yapmıyorsan o koltukta oturmayacaksın!

  Yorum Yap
 99. celal

  iletişim şahane, Kargo muhteşem helal olsun bu kadar ilgi göstermeyin işinize yazık yorulur hasta olursunuz. Oyun oynadığınız telefonu şarja takında uyuyun.

  Yorum Yap
 100. Nilay Parmaksız

  Kargom 28.11.2019 tarihinden bu yana Kırça dağıtımda bekliyor görünüyor.

  Yorum Yap
 101. Neslihan Özer

  2708114937240 kargom bir hafta oldu bugün gelmesi lazım ilgilenirseniz iyi olur ?

  Yorum Yap
 102. Sümeyye

  Ayın yirmisekizinde sabah sekizde merkezimize gelen kargom neden hâlâ dağıtıma çıkmadı. Neyi bekliyosunuz

  Yorum Yap
 103. turgay

  kolay gelsin 317049678 gönderi numaralı kargom henüz gelmedi ve telefonlara cvp veren yok acil kargonum gelmesini istıyorum

  Yorum Yap
 104. Cüneyt Kaya

  14 Ekim 2019 saat 8:30 kargo şirkete geldi yazıyor orda kaldı yerinden kıpırdamıyor. Telefonlarda asparagas açan yok. Sonra faks sinyali alıyorsunuz uyanıklar sizi faksı alıyorsunuz diye kandıracaklar.

  Yorum Yap
 105. Batur Karahanlı

  Benim 10 Ekim 2019 sabahında Kıraç kargo Dağıtım merkezine ulaşan kargom ne hikmetse hala orada bekletiliyor. Eğer özel firma olsaydı böyle yapmazlardı. Nasılsa devlet kurumu kontrol yok iş verimi kontrol eden yok.

  Yorum Yap
 106. Mehmet Yılmaz

  Telefon ile konuşacak biri yok mu? Dağıtım merkezi sonuçta böyle olmaz. Bu PTT 100 yıl geçse yine değişmez.

  Yorum Yap
  1. Nazan Güneş

   Kıraç PTT kadar kötü bir yer görmedim. Kargo zamanında gelmiyor ve müşterileri çok zor durumda bırakıyorlar.

   Yorum Yap