PTT Kıraç Kargo Dağıtım Merkezi Kıraç KDM (Esenyurt, İstanbul)

Adres: Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi 2300. Sokak Numara: 6 Esenyurt – İstanbul
Telefon: 0 212 830 31 47
Telefon 2: 0 212 830 39 70

PTT Kıraç Kargo Dağıtım Merkezi Kıraç KDM iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kıraç Kargo Dağıtım Merkezi Kıraç KDM’nde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

185 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Buket Küre 17 Ağustos 2022

  12 gündür kargo bekliyorum. Daha sonradan verdiğim siparişlerin hepsi PTT den geldi fakat 1 ürünüm gelmedi. Telefonlar açılmıyor.

  Yorum Yap
 2. Berfin Gürbüz 7 Ağustos 2022

  Recep Sarıkaya kargoların aktarmalı gittiğinden haberdarım zaten, sadece Ankara’da oturan birinin kargosunu niye İstanbul’da dağıtıma çıkarırsın? Rezaleti savunmayın.

  Yorum Yap
 3. Tufan Bıyıksız 5 Ağustos 2022

  10 gündür kargo gelmedi. Telefon açıyorum merak edipte telefona bakmıyorlar.

  Yorum Yap
 4. Gülben Sönmez 4 Ağustos 2022

  4 gündür kargom orda bekliyor sizin yüzünüzden yurtdışından çıkamıyorum. Gelip içinde ki her şeyi oraya dökeceğim. Orda çalışan herkesi Allah bildiği gibi yapsın.

  Yorum Yap
 5. Mert İkiz 3 Ağustos 2022

  PTT Kıraç dağıtım merkezinde 1 hafta oldu kargom bekliyor. Telefon açan yok. Gerekçe çok yoğunlarmış. Diğer kargolar aynı yerden 1 günde kargoyu getirip teslim ediyor. Aynı yoğunluk onlarda da var. PTT kargo bir daha asla iş yapmam.

  Yorum Yap
 6. Berfin Gürbüz 2 Ağustos 2022

  Ya ben Ankara’dayım ama kargom İstanbul’da ve Kıraç Kargo Dağıtım Merkezi denen yerde kaç gündür bekletiliyor. Ankara’da oturan birinin kargosunun İstanbul’da işi ne acaba? Gönderin şu kargoyu artık ya cidden bu nedir hakkımı helal etmeyeceğim.

  Yorum Yap
  1. Recep Sarıkaya 2 Ağustos 2022

   Berfin Gürbüz kargolar aktarmalı gider. PTT Kıraç dağıtım merkezi’de Türkiye’de en büyük PTT dağıtım ağlarından birisidir. Bu sebepten en yoğun kargo dağıtım işlemi burada yapılıyor. Allah çalışanlara kolaylık versin.

   Yorum Yap
 7. Murat Kanat 29 Temmuz 2022

  Bir daha da tövbe PTT kargolu hiçbir şey sipariş verirsem iki olsun. Bedava olsa yine almam.

  Yorum Yap
  1. Celal Karagöz 2 Ağustos 2022

   Murat Kanat aynı şekilde kargom günlerdir Kıraç’ta bekliyor.

   Yorum Yap
 8. Aslı Yılmazer 27 Temmuz 2022

  12 gündür kargom orada bekliyor dağıtım için ne bekliyorsunuz. Bu ne rahatlıktır.

  Yorum Yap
 9. Hulusi Başaran 27 Temmuz 2022

  Verdiğiniz telefon numaraları süs diye mi var? Arıyoruz hiçbir şekilde muhatap yok, açan yok. Bu kadar rezalet bir kargo sistemi olamaz. Her zaman PTT kargoda bu sıkıntıyı çekiyoruz. 10 gün oldu kargo daha gelmedi takipten bakınca 2 gündür dağıtımda ama kargo ortada yok.

  Yorum Yap
 10. Selin Dişli 27 Temmuz 2022

  Bir haftadır kargom PTT şubede gerçekten teslim etmek için neyi bekliyorsunuz. Sizin keyfinizi mi bekleyeceğiz.

  Yorum Yap
 11. Nur Adnanoğlu 26 Temmuz 2022

  Kargom 19.07.2022 tarihinden beri Kıraç dağıtım şubesinde bekliyor hala teslim edilmedi. Teslim etmeyi ne zaman düşünüyorsunuz.

  Yorum Yap
 12. Şerife Aydoğdu 25 Temmuz 2022

  Kargom ayın 18 inden beri Kıraç kargo dağıtım merkezinde gelmiyor arıyorum açan yok. Yaprak almıştım salamura kesin bozulmuştur. Neden hala gelmiyor tek de değilim anlaşılan aynı durumdan muzdarip insanlar da var. Keşke telefonu açıp bilgi verseniz daha iyi olacak.

  Yorum Yap
 13. Tuğçe Koçak 25 Temmuz 2022

  1 haftadır kargom şubede bekliyor. Bu kadar rezalet bir PTT şubesi olamaz. Keyfiniz acaba ne zaman getirmeyi isteyecek? Gerçekten yazıklar olsun.

  Yorum Yap
 14. İnci Çeltik 21 Temmuz 2022

  Ersağ’dan 2752269155905 barkodlu kargom Orhan Taş adresine teslim edildi yazıyor ama gelen yok. Teslim alan kişi kim kimin kargosunu kime teslim ediyorsunuz. Gereğini yapıp işinizle ilgilenin bizleri çok zor durumda bıraktınız.

  Yorum Yap
 15. Elif Yağmur 21 Temmuz 2022

  Ne telefonları açıyorlar ne de kargomu getiriyorlar. 5 gündür bekletilmede Arnavutköy’den 1 günde şubelerine ürünlerim teslim edildi ama kendileri diplerindeki yere 5 günde kargo getiremediler.

  Yürüseler daha hızlı gelirdi cidden pişmanlıksınız tek seçeneğim olsanız dahi bir daha tercih etmem. Telefonları açmıyorsunuz belki okursunuz işinizi ciddiye alın artık kimse keyfinizi bekleyemez.

  Yorum Yap
  1. Cemil Köşk 25 Temmuz 2022

   Elif Yağmur kargonuzu alabildiniz mi, dağıtıma çıktı mı? Ben de bekliyorum cevap verirseniz sevinirim

   Yorum Yap
 16. Mevlüt Gürlevik 21 Temmuz 2022

  Kargom 18.07.2022 tarihinden beri Kıraç dağıtım şubesinde bekliyor hala teslim edilmedi teslim etmeyi ne zaman düşünüyorsunuz? Arıyoruz telefonlarınıza kimse cevap vermiyor.

  Aynı gün başka kargolardan verdiğim siparişler elime ulaştı ama bu teslimat yapılmadı. 4 gündür Kıraç dağıtım şubesinde diye gösteriyor.

  Yorum Yap
 17. Mehmet Kocaman 19 Temmuz 2022

  15 günde bir kargoyu teslim edemediniz.

  Yorum Yap
 18. Gülizar Demir 26 Mayıs 2022

  Benimde Van Erciş’te kargom var ayın 20 sinde yönlendirildi ama daha elime geçmedi kıraç kargo dağıtım müdürlüğünde hala arıyorum açmıyorlar.

  Herhangi bir mesaj ya da arama yok bu nasıl bir şey ya hayatımda ilk kez böyle bir şey başıma geliyor. İnsanları mağdur ediyorsunuz size yazıklar olsun. Gönderme niyetiniz yoksa söyleyin bize kendimiz almaya gelelim.

  Yorum Yap
  1. Adnan Kuleli 8 Temmuz 2022

   Gülizar Demir aynen düşünce yok. Hizmet kaliteleri sıfır iş yapmıyorlar.

   Yorum Yap
 19. Nil Akça 26 Mayıs 2022

  Ordu’dan 2 günde kıraç’a gelen Kargomu 5 gündür Kıraç’tan Yakuplu’ya teslim edemedikleri gibi teslimata gelen çalışan arkadaş yere atarak kargoyu anneme teslim etmiş. Keşke ben teslim alsaydım o paketi nasıl teslim edilirmiş gösterirdim. Çok berbat bir şirketsiniz umarım kapanırsınız daha fazla mağdur olmayız.

  Yorum Yap
 20. Nur Toker 23 Mayıs 2022

  Kıraç kargoyu bir daha kullanmam inşallah kargom gelmiş 15 gündür hala kargoda bekliyor. Not bırakılmış, benim verdiğim adres ıs yeri adresiydi, güvenlikten, sekreterden sordum gelmemiş.

  Halkı mağdur ederek nasıl büyüyebilir kıraç kargonuz? Doğanın kanuniyeti vardır, alma verme dengesi bozulduğu an, yanlış yapan taraf kesinlikle ettiğini bulur.

  Benden küçük tavsiye ister sahibi olun, ister çalışan olun yaptığınız işin ve aldığınız kazancınızın hakkını verin. Halkımızı mağdur atmayın, madem hakkını varamıyorsunuz kargoyu almayın.

  Yorum Yap
 21. Dilek Kasapoğlu 23 Mayıs 2022

  23 Mayıs tarihinde tost makinesi siparişini aldım. Adam daha apartmandan inmeden açtım kırık ürün hemen güvenliği aradım ancak iki kere söylemlerine rağmen geri dönüp iade talebi başlatmadılar.

  Yorum Yap
 22. Sonnur Başkan 21 Mayıs 2022

  26.04.2022 tarihli kargom eve gelinmiş binaya girilmemiş gibi saçma bir bahane sunulmuş ama ne gelen var nede kâğıt bırakan var. Ben sitede oturuyorum ve giriş çıkışlar hep kontrollü asla PTT kargo gelmemiş. Gelmiş gibi göstermiş hemen müşteri temsilcisini arayıp şikâyetini bildirdim ve sağ olsunlar ilgilendiler.

  Bu sabah dağıtıma çıkmış ve akşama kadar kargom gelmedi yarın merakla bekliyorum gelecek mi? İşini yapmayan elamanı tutmayın ya da becere bildiğiniz düzende kalın bizleri mağdur etmeyin.

  Yorum Yap
 23. Dogukan Acar 20 Mayıs 2022

  Siparişim vardı. PTT’den çalışan arkadaşlar eve geldim yoktunuz diye not yazmışlar. Fakat gelmediler.

  Yorum Yap
 24. Kemal Güler 13 Mayıs 2022

  Bu ne rezillik kaç gündür kargom Kıraç’ta gözüküyor. Arıyorum açan yok gerçekten tam bir rezillik 5 gün oldu birde şimdi hafta sonu araya girdi. İşinizi düzgün yapın.

  Yorum Yap
 25. Yasin Gök 10 Mayıs 2022

  Fatih’ten Beylikdüzü’ne 7 gündür kargo gelmedi. ne zaman baksam Kıraç dağıtım merkezinde yazıyor.

  Yorum Yap
 26. Yasemin Güney 10 Mayıs 2022

  Bayramdan önce verdiğim kargo 10 gündür gelmedi farklı firmalardan yaptığım 3 farklı kargo ve bir de iade kargom yapıldı ama PTT kargo çorludan 1 tek kargoyu getiremedi. Bundan sonra kesinlikle PTT kargo bitmiştir.

  Yorum Yap
 27. Simge Uludağ 9 Mayıs 2022

  Kargom müşterime haftalardır ulaşmıyor arıyorum cevap vermiyorlar araştırma yapılıyor diyor. Neyin araştırmasıdır.

  Yorum Yap
 28. Senanur Boğa 28 Nisan 2022

  21 Nisanda sipariş verdim. Bugün oldu hâlâ gelmedi günlerdir Kıraç şubesinde bekliyor. Aradığım da telefonu açan da olmadı.

  Yorum Yap
 29. Songül Özdeş 25 Nisan 2022

  Günlerdir kargom kıraç şubesinde bir türlü bana ulaştırılmıyor. Aradım açmıyorlar. Nasıl bir şey ya bu resmen sorumsuzluktur.

  Yorum Yap
 30. Barboros Koçsoy 22 Nisan 2022

  Yazıklar olsun. Nasıl bir sisteminiz var 4 gündür kargom kıraç kargoda bekledi. Şimdi Esenyurt kargoda bekliyor.

  Yorum Yap
 31. Selin Öztaç 13 Nisan 2022

  Kargo teslim edilmiş gözüküyor fakat tarafıma teslim edilmedi. Kıraç PTT dağıtım şubesi telefondan ulaşılamıyor.

  Yorum Yap
 32. Esin Karaman 12 Nisan 2022

  Kartımla ilgili sıkıntı yaşıyorum kargom elime ulaşmıyor. Şubeler telefona bakmıyor tebliğ bıraktıklarını söylüyor. Bakıyorum yok şubeyi arıyorum telefona bakmıyorlar. 4 aydır kargom elime ulaşmıyor ve telefon numaramı yanlış girmişler.

  Yorum Yap
 33. Mehmet Şen 18 Mart 2022

  Kargom Van’dan İstanbul’a iki günde geldi ama tam 5 gün Kıraç dağıtımda bekledi. Kendim gidip almak istedim ve oraya gittim. Bugün aksam 5’e teslimat yapılacak dendi ama bir şey gelmedi.

  Müşteri hizmetlerini geri aradığımda teslimat iptal görünüyor dediler ve bana Cumartesi gidip kendiniz alabilirsiniz dediler. Kesinlikle tam bir rezalet ve ben daha önce böyle bir şey görmedim.

  Yorum Yap
 34. Abdulkadir Afşar 15 Mart 2022

  Ankara’dan İstanbul’a bir günde geliyor ama Esenyurt’tan Avcılar ilçesine dört günde gelemiyor. İstanbul’dan Ankara’ya yürüyerek gidip kargoyu alıp gelsem daha az sürer.

  Yorum Yap
 35. Şueda Güzel 11 Mart 2022

  Kargom kaç gündür hala elime ulaşmadı. Bu nasıl mağdur bırakmaktır.

  Yorum Yap
 36. Adem Soyer 2 Mart 2022

  PTT kargo Gaziantep’ten geldi. 10 gündür Kıraç şubeden Avcılar ilçesine gelemedi.

  Yorum Yap
 37. Taher Mohammed 25 Şubat 2022

  Gönderi numarası 2782227260730 kargom hala gelmedi.

  22/02/2022 / 10:05:45 Kabul Edildi. FETHİYE / MUĞLA.
  22/02/2022 / 10:06:00 PTT İşyerinden Çıktı. AFYONKARAHİSAR POSTA / KARGO İŞL.VE DAĞ. MÜD. Merkezine Sevk İşlemi Gerçekleşti. FETHİYE / FETHİYE FETHİYE MUĞLA.
  23/02/2022 / 17:17:09 PTT İşyerine Geldi. KIRAÇ KARGO DAĞITIM MÜD. / KIRAÇ KARGO DAĞITIM MÜD. ESENYURT İSTANBUL(AVR).

  Yorum Yap
 38. Meryem Guman 25 Şubat 2022

  Bu ne biçim bir yer Kıraç kargo dağıtım merkezi ne telefonu açan var ne bir hareket var.

  2 gündür gitti oraya kargo sonra bir bilgi yok. Hiç bir hareket yok telefonu açan yok bugün akşama kadar gitmez ise kargo Cimere şikâyette bulunacağım. Ayıp ya ne biçim bir çalışma yapamıyorsanız, yetişemiyorsanız kargo almayın.

  Yorum Yap
 39. Sude Gündüz 22 Şubat 2022

  1 haftadır kargomu bekliyorum. 2 gündür gelen yok giden yok neymiş evde yok ben evdeyim arkadaş kargomu getirmek zorundasın. 2 gündür sisteme evde yok kâğıt bırakıldı bilmem ne kâğıt yok zili çalan yok arayan yok mağdurum. Yetkili yerlere şikayette de bulunacağım.

  Yorum Yap
 40. Lale Galip 21 Şubat 2022

  Kargon eve gelmiş sabah ne aradılar ne sordular. Geldiler beklediler ziller çalışmıyor numarayı niye istiyorlar. O zaman 2 kere gelmesi lazım gelmiyor.

  Yorum Yap
 41. Elmas Cihan 20 Şubat 2022

  Müşteri hizmet ayrı sorun, 2 iletişim şube tel no var ama alan yok, kargo takip güya teslim edememiş. Evde kimse yok türlü, türlü bahaneler yurtdışından vaktinde geldi maalesef burada 3 gündür kargo ile uğraşıyorum. Yazıklar olsun acaba aldıkları maaşı hak ediyorlar mı? Mağdur ediyorlar.

  Yorum Yap
 42. Fahrettin Yıldız 11 Şubat 2022

  Zahmet olacak 1 hafta oldu. Kargomu artık getirin.

  Yorum Yap
 43. Melek Koçer 8 Şubat 2022

  Kargom 7 gündür şubede bravo diyorum. Bir daha vereceğim siparişler eğer PTT ile anlaşmalıysa almayacağım.

  Yorum Yap
 44. Rıza Saraç 5 Şubat 2022

  Gelen kargoları üst üste yığıp dağıtıma çıkarmıyorlar.

  Yorum Yap
 45. Muazzez Atakan 4 Şubat 2022

  28.01.2022 gününden beri kargom sizde bekliyor teslim edilmemiş.

  Yorum Yap
 46. Ebru Ardıç 2 Şubat 2022

  21 inde kargo siparişi verem hiç bir şekilde gelmedi. İki kez dağıtıma çıkarıldı mesajı gelmesine rağmen gelen giden olmadı. Üstelik teslim edilmedi. Yazılmış işinizi neden hakkıyla yapmıyorsunuz anlamış değilim.

  Yorum Yap
 47. Muhammed Arslan 31 Ocak 2022

  Kaç gündür gelen kargom sizde neden bekliyor neyi bekliyorsunuz. İlgili yerlere şikayet edeceğim.

  Yorum Yap
 48. Gülsüm Yılmaz 17 Ocak 2022

  1 haftadır kargom şubede bekliyor. Hiç bir yetkiliye de ulaşamıyorum. Sorun nedir?

  Yorum Yap
 49. Sulgun Halova 15 Ocak 2022

  Kargonuz teslim edilmiştir diye bilgi mesajı gelmiş. Kargom bana teslim edilmedi.

  Yorum Yap
 50. Şeyhmus Yalçın 10 Ocak 2022

  5 gündür kargom şubede bekletiliyor. Bravo size bu kafayla gidersen askere zor alırsın teskere…

  Yorum Yap
 51. Zeynep Ekinbaş 7 Ocak 2022

  Kargom ayın Ocak 2021 5 inde İstanbul Esenyurt kıraç kargo dağıtım merkezine geldi daha dağıtılmadı. Arıyorum hat meşgule düşüyor. Müşteri hizmetleri ise benim zaten takip sayfasından görüntülediğim ekranın bilgisini veriyorlar. Ankara’dan İstanbul’a 6 günde gelmeyen kargo şaka gibi geliyor.

  Yorum Yap
 52. Mehmet Ali Teke 4 Ocak 2022

  8 gündür kargo şubenizde bekliyor bir hareket olmuyor. Kardeşim siz kargo dağıtım şirketi misiniz yoksa kargo işi yapmama şirketi mi? O telefonlar ne diye çalıyor da açmıyorsunuz. Açmayacaksanız telefonlar neden var?

  Yorum Yap
  1. Fatih Çakar 7 Ocak 2022

   Mehmet Ali Teke bende burasıyla sorun yaşadım. Kesinlikle bir daha PTT ile çalışmam bu son olsun.

   Yorum Yap
 53. Gamze Köprülü 27 Aralık 2021

  PTT kıraç dağıtım adres yetersizliğinden iade oluşturulmuş ne kadar daha acık adres verelim bizi bulmanız için adres açık yazıldı. Adresime eminim gelmediniz bile kafanıza göre evde yok adres yetersiz diyip geri iade oluşturuyorsunuz üstüne de telefonu çaldığı halde açmıyorsunuz. Telefonları boşuna mı yazıyorsunuz arıyoruz açmıyorsunuz. Defalarca aramama rağmen bir kez olsun insan açmaz mı ya nasıl bir rezilliktir.

  Yorum Yap
 54. Ferda Matlı 27 Aralık 2021

  Telefonlara neden cevap verilmiyor. Kargomuz 1 haftayı geçkin süredir orada bekliyor bu nasıl bir sistemdir.

  Yorum Yap
 55. Rabia Kılıç 13 Aralık 2021

  PTT Kıraç dağıtım şubesinde kargomun akıbetini bilmiyorum. 07.12.2021 tarihinde dağıtıma çıktı bugün 13.12.2021 arıyorum asla ulaşamıyorum.

  Yorum Yap
 56. Hilal Gündüz 11 Aralık 2021

  KP03525642090 takip numaralı kargo 8 Aralıktan beri hareket almıyor.

  07/12/2021 18:36:10 Kabul Edildi. KONYA MEVLANA POSTA / KARGO İŞL. MÜD. KONYA MEVLANA POSTA / KARGO İŞL. MÜD. SELÇUKLU / KONYA.
  07/12/2021 18:56:51 PTT İşyerinden Çıktı. AFYONKARAHİSAR POSTA / KARGO İŞL. VE DAĞ. MÜD. Merkezine Sevk İşlemi Gerçekleşti. KONYA MEVLANA POSTA/KARGO İŞL. MÜD. / KONYA MEVLANA POSTA KARGO İŞL.MÜD. SELÇUKLU / KONYA.
  08/12/2021 15:23:29 PTT İşyerine Geldi. KIRAÇ KARGO DAĞITIM MÜD. / KIRAÇ KARGO DAĞITIM MÜD. ESENYURT / İSTANBUL (AVR).

  Yorum Yap
 57. Zeynep Dursun 10 Aralık 2021

  Kargom neden bekletiliyor. Bir türlü dağıtıma çıkarılamadı.

  Yorum Yap
 58. Furkan Tarhan 9 Aralık 2021

  6 gündür şubede kargom ne bekliyor? 2 gündür de dağıtıcıya verildi yazıyor ama ne gelen var ne bilgilendirme gelemeyecekse ben gider alırım. Ha geldi ha gelecek diye evden çıkmıyorum.

  Yorum Yap
 59. Pınar Durmuş 6 Aralık 2021

  Kargom 2 gün önce şubenize geldiği halde hala dağıtım yapılmadı. Kargomun ayın 4’ünde teslim edilmesi gerekiyordu. İvedilikle kargomun teslim edilmesini rica ediyorum.

  Yorum Yap
 60. Ayla Gezek 29 Kasım 2021

  Kardeşim ayın 25 inde Kıraç kargo dağıtıma gelmiş hala dağıtıma çıkmadı. Telefonda açılmıyor.

  Yorum Yap
 61. Yavuz Çakır 25 Kasım 2021

  Arıyorum açmıyorsunuz. 2 gündür kargom şube de bekliyor sorgulama yapıyorum bulunamıyor. Şaka gibi adınızın hakkını veremiyorsanız yapanlara bırakın.

  Yorum Yap
 62. Fatma Sayıner 24 Kasım 2021

  Kaç gündür arıyorum telefonlara bakılmıyor. Bu ne ilgisizlik kargomu 2 haftadır evde beklememe rağmen tanımadığım birine teslim ediyorsunuz ve ben şuan ürünümü bulamıyorum. Bu kaçıncı ya evdeyim evde 2 haftadır evden kargo gelecek diye ayrılmadım.

  Yorum Yap
 63. Gamze Tuğcu 23 Kasım 2021

  Yazık ya gerçekten sizin aldığınız paralara yazık. Eğer zerre hakkım varsa helal etmiyorum, sizden çıksın. Hatta size bu rahatlığı veren yöneticilerinizden kaynaklanıyor.

  Yorum Yap
 64. Mehmet Telli 17 Kasım 2021

  Tamamen rezillik adres bile yok gidip kendimiz alalım. Gönderen yer bile ulaşamıyor. Ben böyle sorumsuz bir kargoculuk anlayışı görmedim 3 gündür dağıtımda olan kargo dağıtıcı yetiştiremezmiş diye listeden çıkarılıyormuş. Yani kişinin inisiyatifine kalmış resmen bir sipariş verirken PTT kargoysa kesinlikle almayacağım.

  Yorum Yap
 65. Elifnaz Ateş 12 Kasım 2021

  Kargoyu karıştırıp iadeye çevirdikleri yetmiyormuş gibi bir de 4 gündür kargom şubelerinde bekliyor. Hiçbir hareket yok kayıp mı ettiler ne yaptılar telefonlarına bile bakmıyorlar.

  Yorum Yap
 66. Leyla Sahip 10 Kasım 2021

  Asla memnun değilim arıyoruz açmıyorsunuz. Bu ne cüret size bu hakkı kim veriyor. Adrese teslim istediğim ürünü gelip ayağınıza ben mi alacağım.

  Yorum Yap
 67. Ferhat Aydın 8 Kasım 2021

  Gerçekten çok saçma bir olay ne telefona cevap veren var nede kargodan bildirim var hiçbir şey yok. Bu kadar saçma kargo sistemi olamaz dengesizlik var bu okarda ücret alıyorsunuz. İşinizi düzgün yapın ne bu ya!

  Yorum Yap
 68. Hakim Bilgin 26 Ekim 2021

  Eve getirmeyeceğiniz kargoyu niye alıyorsunuz arkadaş. 4 gündür dağıtıma çıkacak yazıyor. Size bu işi zorla mı yaptırıyorlar.

  Yorum Yap
 69. Sedat Umus 22 Ekim 2021

  Böyle saçma bir kargo olamaz. O kadar pişmanım ki kargo verdiğime.

  Yorum Yap
 70. Çiçek Temel 22 Ekim 2021

  Bende şikâyetçiyim. 4 gün oldu daha teslim edilmedi. Çiçek Temel Salı sabahı verdim daha teslim edilmedi bir kargomda böyle olmuştu.

  Yorum Yap
 71. Merve Altaş 22 Ekim 2021

  15 inde İzmir’den çıkan paketim 1 günde İstanbul’a geliyor. 6 gündür PTT kıraç kargo dağıtımda bekliyor.

  Yorum Yap
 72. Firdevs Dönmez 20 Ekim 2021

  5 gün oldu halen teslimat yapılmadı. sube telefonları cevap vermiyor. Paketin su an nerde olduğu bile belli degil, karşımızda sormak için muhatap yok. Paketimi kendim götürsem daha hızlı götürürdüm. PTT gibi bir kurum ve böyle kargo sözün bittiği yerdir. Bir daha asla PTT ile hiçbir şey göndermem. Bu da bizlere güzel bir deneyim ve ders oldu.

  Yorum Yap
 73. Sefa Taşcı 14 Ekim 2021

  Arayıp ulaşılamıyor. Ayrıca adrese gelince aramıyorlar. Evde olmama rağmen not da bırakmadan zil çalmadan çekip gitmişler.

  Yorum Yap
  1. Semra Çorlu 18 Ekim 2021

   Sefa Taşcı bende aynı sorunu yaşıyorum.

   Yorum Yap
 74. Aydın Koçak 13 Ekim 2021

  Telefon açmama gibi kötü huyları var. Gelen kargoyu adreste yoksa hemen iade süreci başlatıyorlar. Kargonun üzerindeki numarayı aramama gibi çok kötü huyları var. Çok yazık.

  Yorum Yap
 75. Nevin Altıparmak 23 Eylül 2021

  1 saatten fazladır size ulaşmaya çalışıyorum bir cevap alamadım. Çok eksik inanılmaz kotu bir hizmet veriyorsunuz.

  Yorum Yap
 76. Merve Turan 21 Eylül 2021

  Kıraç şube neredeyse doğum yapacağım ancak siz hala kargomu getirmediniz. Beklettiğiniz kargoda bebeğimin eşyası var. Ne telefonda ulaşabiliyoruz ne kargoyu getiriyorsunuz. Lütfen ya ulaşılabilir olun ya da işinizi doğru düzgün yapın.

  Yorum Yap
 77. Canan Yeksan 20 Eylül 2021

  Kaç gündür kargom gelecek pişman oldum PTT kargo ile gönderdiğime bir daha göndermem.

  Yorum Yap
 78. Adem Kurtulmuş 19 Eylül 2021

  7 gündür kargom burada bekliyor. Ne yapıyorsunuz turşusunu mu kuracaksınız yeter artık işinizi yapın.

  Yorum Yap
 79. Sevgi Erten 18 Eylül 2021

  Ne kadar berbatsınız C blok yazıyor kargocu gitmiş D bloğa bırakmış. Birde kendi teslim almış yazmış. Allah seni bildiği gibi yapsın

  Yorum Yap
 80. Barış Altun 16 Eylül 2021

  Adreste olduğum halde kâğıt bırakıldı denmiş ne gelen var ne giden ortada kâğıtta yok. Telefon bile etmiyorlar. Tam anlamıyla tembelsiniz.

  Yorum Yap
 81. Yaprak Akmeşe 3 Eylül 2021

  Bu nasıl bir iş ya evde olduğum halde geldik yoktunuz deniyor, kâğıt bırakılmış. Ben niye o kâğıdı göremiyorum. ?

  Yorum Yap
 82. Emine Cengiz 1 Eylül 2021

  Şu kıraç PTT kargo gibi sorumsuz bir şube görmedim. Sizi yüzünüzden 3 defa farmasiden ceza yedimi sizi şikâyet edeceğim. Adres telefon numarasını boşuna mı yazıyorsunuz oraya okuma yazmanız yok mu? Sizin yüzünüzden müşteri kaybım oldu.

  Yorum Yap
 83. Muharrem Orhan 3 Temmuz 2021

  Kıraç PTT çalışanı kadar işin yapmayan bir yer daha görmedim. Kargom halen gelecek kaç gündür bekliyorum. Sırtını devlete dayayıp çalışmıyorlar. Sizi her yere şikayet edeceğim. Cimer’e yazdım ama mahkemeye vermedim.

  Yorum Yap
 84. İsmail Yener 14 Haziran 2021

  2 hafta bekliyorum. Kargo hiç çalışmıyor. Ne telefona cevap verebiliyorlar ne de kargomu teslim işini düzgün yapıyorlar.

  Yorum Yap
 85. Esra Kaya 3 Haziran 2021

  Esenyurt Kıraç şubesi asla ulaşamıyorum. Adreste olamama rağmen adrese gelindi kâğıt bırakıldı deniyor. Asla gelmediler ve kâğıt vs yok gönderim iade ediliyor.

  Yorum Yap
 86. Gamze Öztunç 24 Mayıs 2021

  Kargonuz teslim edilmiştir diye bilgi mesajı gelmiş, kargom bana teslim edilmedi! Apartmanım kamera sistemiyle kayıt altında ve izlediğimde PTT’ye ait gelen giden birisi yok.

  Çağrı merkezinden talep oluşturdum, talebime karşılık atılan cevap ‘gönderi sisteminden teslim edildiği bilgisine ulaşılmıştır’ zaten sorun da bu, bana bir şey teslim edilmedi, şubenizi arıyorum açan yok.

  Yorum Yap
  1. Vahap Yıldırım 18 Ekim 2021

   Gamze Öztunç kargom hala gelmedi.

   Yorum Yap
 87. Sefa Serin 19 Mayıs 2021

  Bir haftadır kargoyu bekliyorum ve şimdiye kadar gelmedi.

  Yorum Yap
 88. Ferhat Arda 29 Mart 2021

  Kargom 24 Marta gelmiş bugün geri gitmiş bide adres yanlış demişler ne diye numaramızı alıyorsunuz. Size paket vereceğiz bide adresi yanlış kim inanır.

  Yorum Yap
 89. Sevcan Erdemir 10 Mart 2021

  İngiltere’den anneme hediye gönderdim ve paketin ödemesini buradan yaptım. Paketi teslim ederken oradan da ödeme almışlar üstelik yaşlı kadına 75 TL demişler annem 100 TL vermiş 15 TL geri vermişler. 10 TL bozuk yok sonra getiririm demişler. Hiç bir evrak vermemişler.

  Yorum Yap
 90. Salih Güral 26 Şubat 2021

  Kargom Karaca zücaciye alıcı olmak üzere adres olarak Yükümlü Mah. Beysan Sanayi Sitesi Beylikdüzü adresi okunmuyor gerekçesiyle iade ediliyor.

  Yorum Yap
 91. Sudem Nur Demiryontan 15 Şubat 2021

  Kargom ayın 12 sinde son teslim günü olmasına rağmen gelmedi ve evde yok bildirim kağıdı bırakılmış. Tüm gün evde olmama rağmen nasıl bir sorumsuzluk bu kardeşim bu işin peşini bırakmayacağım. Kargomu istiyorum ben sizin keyfiniz yüzünden verdiğim paradan olacağım.

  Yorum Yap
 92. Ahmet Sarıyıldız 15 Şubat 2021

  Telefona cevap veren yok. Kargo beklemededir.

  Yorum Yap
 93. Hilal Asil 13 Ocak 2021

  Kargom 15 Aralık’tan beri 1 aydır Kıraç Dağıtım’da bekliyor görünüyor. Arıyorum ulaşamıyorum. Bilgi alamıyorum. Kargomu lütfedip getirecekler mi bilmiyorum.

  Yorum Yap
 94. Yaren Öğretmen 29 Aralık 2020

  Arıyorum telefonları açmıyorsunuz. Kargo 3 gündür bu dağıtım merkezinde. Bu kadar sorumsuzluk olmaz bilgi almak istiyorum bari telefonları açın.

  Yorum Yap
 95. Esmanur Ayyıldız 26 Aralık 2020

  Kargom berbat bir şekilde geldi. Etrafı iğrenç bir sıvıyla kaplıydı ve de kargocuda maske ve sosyal mesafe yoktu.

  Yorum Yap
 96. Zuhal Turan Süslü 21 Aralık 2020

  15.12.2020 tarihinde Kıraç Kargo Dağıtım Merkezine giden Kargom 6 gündür hala orada bekliyor. Hala dağıtıma çıkarılmadı. Arıyoruz ulaşamıyoruz telefona bakmıyorlar bu ne sorumsuzluktur. Bari telefonlara bakın.

  Yorum Yap
  1. Mehmet Kahveci 22 Aralık 2020

   Zuhal Turan Süslü benim bir ay oldu ya nasıl bir umursamazlık anlamıyorum.

   Yorum Yap
  2. Merve Akköse 23 Aralık 2020

   Zuhal Turan Süslü siz en azından 6 gündür bekliyorsunuz. Ben bir ürün iade ettim tam 22 gündür iadem gerçekleşmedi. İlk önce kargonuz kayıp dediler sonra kargom bulundu ama 15 günü geçmişti, bulunduğunda bu kargo şirketleri yollarını bulmuşlar. Zamanı geçiriyorlar ve iade gerçekleşmiyor.

   Yorum Yap
 97. Esmanur Ayyıldız 19 Aralık 2020

  2781964306411 numaralı kargom gelmedi. Ankara’dan İstanbul’a 2 günde getiriliyor ancak Esenyurt’tan Avcılara 1 haftadır getirilemiyor.

  10/12/2020 – 19:05:23 – Kabul Edildi. BURSA P.İ.M / BURSA P.İ.M NİLÜFER BURSA.
  11/12/2020 – 22:05:11 – PTT İşyerinden Çıktı. İSTANBUL KİM Merkezine Sevk İşlemi Gerçekleşti. BURSA P.İ.M / BURSA P.İ.M NİLÜFER BURSA.
  12/12/2020 – 14:49:42 – PTT İşyerine Geldi. KIRAÇ KARGO DAĞITIM / KIRAÇ KARGO DAĞITIM ESENYURT İSTANBUL(AVR).
  20/12/2020 – 09:40:51 – Dağıtıcıya Verildi – Cihet No:346403005 . KIRAÇ KARGO DAĞITIM / KIRAÇ KARGO DAĞITIM ESENYURT İSTANBUL(AVR).

  Yorum Yap
 98. Ahmet Kara 18 Aralık 2020

  12.10.2020 tarihinde Kıraç Kargo Dağıtım Merkezine giden Kargom 6 gündür hala orada bekliyor. Bu ne iş bilmezlik, bu ne sorumsuzluk, bu ne terbiyesizliktir. Yapamayacaksanız başta kargoyu teslim almayacaksınız. Bunları mahkemeye vereceksin.

  Yorum Yap
 99. Esma Aras 16 Aralık 2020

  10 günden fazladır kargom elinizde fakat asla dağıtıma çıkarılmıyor. Acaba sebebi nedir yani evime yakın bir dağıtım yeri? Asla telefonlarda bakılmıyor. Beşik siparişimi siz getirene kadar benim bebek doğar ve büyür de sanırım.. En azından o tel numaraları süs olmasın orda bir ulaşabilsem cidden ya bu halimle strese girdim sizin yüzünüzden bir muhatap da yok ki

  Yorum Yap
 100. Nafia Sevinç 15 Aralık 2020

  6 Aralık 2020 de kargom size ulaştı ama 10 gün oldu bana ulaşmadı. Telefonlara da bakmıyorsunuz yoğunsunuz anlıyorum ama bu kadar da gecikme olmamalıdır.

  Yorum Yap
 101. Gülçin Yayla 14 Aralık 2020

  11.12.2020 de kargom size gelmiş görünüyor. Ancak hala dağıtıma çıkarmadınız. Telefonları da açmıyorsunuz. Ne kadar saygısız, sorumsuzsunuz.

  Yorum Yap
 102. Özlem Gönül 14 Aralık 2020

  Nasıl berbat bir kargo anlatamam kırk kere aradım asla açan yok. Zaten dağıtıma çıkarmak kimsenin aklına gelmiyor. Karantinadayım geldik bulamadık derlerse o zaman kıyamet kopacak.

  Yorum Yap
 103. Gülay Özgen 11 Aralık 2020

  08/12/2020 kargom elinize ulaştı gözüküyor ulaştırmak için davet bekliyorsunuz her halde bu kadar sorumsuzluk olmaz.

  Yorum Yap
 104. Ahmed Asaf 8 Aralık 2020

  Ben turistim ve bir tane kargom vardı ama beni bıktırdılar. Ne kargoyu getiriyorlar ne de telefona cevap veriyorlar. Bana ne söylemeğimi şaşırdım, pişman oldum PTTye emanet etmekle hata etmişim.

  Yorum Yap
 105. Tayfun Bülbül 8 Aralık 2020

  30 Kasım 2020 tarihinde gönderdim halen yerine ulaşmadı.

  Yorum Yap
 106. Ümit Acar 8 Aralık 2020

  5 Aralık tarihinde kıraç kargo dağıtıma ulaşan kargom 3 gün geçmesine rağmen elime ulaşmadı, telefonlara da kimse bakmıyor.

  Yorum Yap
 107. Özge Karaer 4 Aralık 2020

  Ürünüm 24.11.2020 kargoya verildi. 27.11.2020 Esenyurt Kıraç Kargo Dağıtımda hala elime ulaşmadı. Telefonlara cevap veren yok. Bu konuyla ilgili mağduriyetten ötürü bu şubeyi dava edeceğim. İş ahlakının dışında çalışmaktadır, keşke çalışsalar da bizde yazmak zorunda kalmasak.

  Yorum Yap
  1. Melek Buyuran 9 Aralık 2020

   Özge Karaer merhaba kargonuz geldimi bende bekliyorum ama gelmedi aradım açan olmadı.

   Yorum Yap
 108. Turgay Oğan 30 Kasım 2020

  Kargoyu getiremedikleri bir yana o kadar yoğun çalışma içindeler ki telefonlara bile bakamıyorlar.

  Yorum Yap
 109. Ege Kayahan 25 Kasım 2020

  16 Kasımda kıraç kargo dağıtımda olduğunu gördüğüm kargom on gündür yok. Şuan barkot koduyla giremiyorum da göremiyorum. Bu nasıl bir gecikme bu nasıl bir sorumsuzluk altı paketten dördü geldi ikisi mi gelemiyor? Bulduğum ilk yere sizi şikâyet edeceğim. Madem sıkıntı çekiliyor arayın gelin alın diyin ya da bir ton para almayın bu ne ya!

  Yorum Yap
 110. Tugay Toy 19 Kasım 2020

  Kargo zamanında gelmiyor. Arasan telefonla ulaşamıyorsun. Devletin parasının nasıl çarçur edildiğinin bir kanıtı gibisiniz. Yazık ki ne yazık. Telefonu açma girişiminde dahi bulunmuyorlar efendiler. Cumhurbaşkanlığına ulaşmak daha kolaydır. Hiçbir muhatap yok. O koltukta oturmayı hak etmiyorsunuz orası işi bilen, ehil sahibi olan insanların yeridir.

  Yorum Yap
  1. Oğuz Özev 1 Aralık 2020

   24.12.2020 de Pttavmden aldığım kargom şubeye gelmiş bekletiliyor sebep ne acaba Allahtan peşin vermedim.Parasını ürünü getirin de parasını vereyim hayır orada bekleyince ne oluyor 1 haftadır dağıtıma niye çıkmaz. Bir daha pttavmden bir şey almak mı tövbe!

   Yorum Yap
 111. Ahmet Deniz 2 Kasım 2020

  27 Ekimde İGDAŞ tarafından kargo edilen doğalgaz sayaçları hala elimize ulaşacak bekliyoruz. Bir tane muhatap bulamıyoruz. Müşteri hizmetleri numaranızı aradık müşteri hizmetlere bağlanmıyor.

  Yorum Yap
 112. Dilek Kapıcıoğlu 30 Ekim 2020

  20 Ekim’de dağıtım merkezinde bilgisi girildi.10 gündür ne ses var ne seda. Yıl 2021 e dayandı biz hala posta mağduru yapmayın.

  Yorum Yap
 113. Fatih İncaz 30 Ekim 2020

  Kargom 22.10.2020 tarihinde Kıraç dağıtım merkezine ulaştığı halde hala neden dağıtıma çıkmıyor. Telefonları arıyorum açmıyorlar acil teslim edilmesini istiyorum. Ben Beylikdüzü’nde oturuyorum Kıraç’ta ne işi var kargomun.

  Yorum Yap
 114. Nevin Şirin 28 Ekim 2020

  Ya arkadaş evde olduğum halde evde yok yazılmış. Bu nasıl iştir telefonları arıyorum bakan da yok. Bu nasıl iştir yahu rezaletsiniz.

  Yorum Yap
 115. Buket Yücel 22 Ekim 2020

  Yeğenim için hediye aldım Firma bu kargo şirketi üzerinden ürünümü kargolanmış. Takip ettiğimde 16 Ekimde paketim kıraç ptt dağıtım merkezine ulaşmış. 1 hafta dolandı hala tarafıma kargom ulaşmadı. Sizin iş ahlakınız bu mudur? Mağduruz mağdur!

  Yorum Yap
  1. Uğur Halaçoğlu 26 Ekim 2020

   Aynı durumdayım kardeşim. İstanbul ili içerisinden gönderilen kargom 16 ekimden beri bu işe yaramaz şubede rehin tutuluyor.

   Yorum Yap
 116. Damla Sanem Olgun 21 Ekim 2020

  21 Ekim sabahında 5 gündür gezen kargomun sonunda bana ulaşacağı gün gelmişti. Saat 12’de benim adıma teslim edildiği mesajı geldi. Önce Hepsiburada’yı aradım ve bana size gün içerisinde teslim edecekleri için zaman tasarrufu olması için 1-2 saat önceden teslim edildi ibaresi belirtmiş olabilirler dedi.

  2 saat bekledim ve PTT Kargoyu aramaya karar verdim. Telefonda inanılmaz tatlı bir bayan vardı, müşteri hizmetlerinin kesinlikle kötü olduğunu düşünmüyorum, aksine çok iyiler. Müşteri temsilcisi size teslim edilmiş, belki güvenliğiniz almış ve size haber vermemiştir dedi. Güvenliği aradık ve kargonun onda olduğunu öğrendik.

  Güvenlik gelen ürünleri bana iletmesini istemesine rağmen kurye ben şimdi size teslim ediyorum, kendisine mesaj gider gelir sizden alır demiş.

  Bu şahıs temassız kargo getirilmesini kendi çıkarları için kullanarak benim adıma işlem yapmış ve kargoları benim iznim ve bilgim dâhilinde olmadan güvenliğe teslim etmiştir. Sitemizde kargo giremez Gibi bir olay yoktur. Diğer kargoların hepsi siparişlerim kapıma kadar getirildi!

  Bu şahsın getirdiği ürünlerin değeri 800TL civarındadır ve adamın hiç umurumda olmayarak benim ürünlerimi bir başkasına vermesi yalnızca 10 dakikadır. Güvenlik benim kargoma sahip çıkmak zorunda değil. O zaman elini kollunu sallayan kuryecilik yapsın.

  Bu tur insanlar, bu tür şubeler PTT kargonun adını lekelemekte!

  Yorum Yap
 117. Bedir Eşe 21 Ekim 2020

  Bırakın kardeşim yapamıyorsanız millet sizin rezilliğinizi çekmeye kimse mecbur değil. Memnun değil kargomu cenabet ettiniz.

  Yorum Yap
 118. Ayçin Tandoğan 20 Ekim 2020

  Kargom 17.10.2020 tarihinde Kıraç dağıtım merkezine ulaştığı halde hala neden dağıtıma çıkmıyor. Üstelik telefonları arıyorum açmıyorlar acil evime teslim edilmesini istiyorum.

  Yorum Yap
 119. Özgür Bilgin 29 Eylül 2020

  Neden bu kadar umursamaz bir kargo şirketisiniz müşteri temsilcisine bile ulaşılmıyor ki şubesine telefonla ulaşasın. Kargom bir haftadır kıraç şubesinde telefon açan bile yok ne yapmamızı bekliyorsunuz.

  Yorum Yap
 120. Melek Tuğyan 26 Eylül 2020

  Neden bu kadar umursamaz ve yavaş davranıyorsunuz. İnsanları bu kadar bekletmek kul hakkı İstanbul için bir teslimat bu kadar bekletilir mi? Rezillik ayıptır günahtır ya!

  Yorum Yap
 121. Cengiz Bildik 15 Eylül 2020

  20 Ağustostan beri koli bekliyor kıraç’ta!

  Yorum Yap
 122. Cem Doru 12 Eylül 2020

  07/09/2020 Balıkesir ayvalıktan çıktı 09/09/2020 Kıraç kargo dağıtıma ulaştı. 09/09/2020 kıraçta 12/09/2020 hala kıraçta kıpırdamamakta ve telefonlara bakanda yok. Kıraçta nasıl bir deponuz var ki bu kadar koliyi tutabiliyorsunuz? Depolama ücretimi keseceksiniz anlayamadım.

  Yorum Yap
 123. Murat ata 8 Eylül 2020

  Yazıklar olsun 26 günde Çin’den gelen kargo 11 gündür kıraçta bekliyor devletten aldığınız maaşı hak etmiyorsunuz.

  Yorum Yap
 124. Ferruh Beşe 27 Ağustos 2020

  Nerde kaldı benim kargom?

  Yorum Yap
  1. Efdal 2 Eylül 2020

   Ferruh Beşe kargonuz geldi mi acaba?

   Yorum Yap
 125. Güney Medikal İskenderun 11 Ağustos 2020

  29.07.2020 tarihinde kıraç dağıtım şirketi teslim almış ve benim gönderdiğim adrese daha ulaşmamış bugün 11.08.2020 telefonlara bakılmıyor.

  Yorum Yap
 126. Günnur Şehri Keleş 14 Temmuz 2020

  Tek kelimeyle rezil bir hizmet anlayışları var. Evde olmamıza rağmen yok diye yazılıp kargo kutusuna koymuşlar ama evin yakınında ki ne değil şubelerinin olduğu yerdeki kargo kutusuna. Bu kadar kalitesiz bir hizmeti vermeyi nasıl beceriyorlar bilmiyorum. Çağrı merkezini arıyorum. 15 dakikadır müzik eşliğinde bekliyorum.

  Hiç bir yönlendirme yok. Neden beklediğimizi bilmeden bekliyoruz. Esenyurt kıraç dağıtım merkezine ulaşmak mümkün değil Defalarca uyarmama rağmen hala bu kargo ile çalışıyorlar ve sipariş verirken kargo şirketini seçemiyorsunuz. Kendi kafalarına göre yönlendiriyorlar.

  Yorum Yap
 127. Şeriban Dağ 4 Temmuz 2020

  KP02718035909 numaralı kargom evde olduğum halde pencereden bakıyorum kapıya araba ile geldi araçtan inmeden gitti ve evde yok yazılmış ve binada güvenlik kamerası var savcılığa şikayette bulunacağım kamerada açıkça görülmektedir.

  Yorum Yap
 128. Tarık 22 Haziran 2020

  Kesinlikle telefonlara bakılmıyor ve aşırı ilgisizler.

  Yorum Yap
 129. Ramazan 15 Haziran 2020

  Kıraç kargo PTT ‘den kargom ulaşmadı sorun var. Kargom var ve bilgi alamıyorum.

  Yorum Yap
  1. Melih 11 Temmuz 2020

   Trendyol dan aldığım ürünü kıraç kargo’ile yolladılar evde olmamıza rağmen getirmeyip adresde yok deyip teslim edilemedi şeklinde göstermişler. Melih

   Yorum Yap
 130. hülya 5 Haziran 2020

  ben ne zaman kargom verse ilaki bir sorun oluyor

  Yorum Yap
 131. Duygu 3 Haziran 2020

  Ne biçim hizmet yapıyorsunuz. Telefonlara bakmıyorsunuz. Emeğe biraz saygı lütfen kaç gün oldu kargo şubenizde yaptığımız işin halkını verin. Müşteri Veli nimettir. Kargo gelecek diye bir yerleşe gidemiyoruz. Müşteri hizmetlerinde açmıyor. Kime şikayet edeceğiz bilemiyorum

  Yorum Yap
 132. mert 31 Mayıs 2020

  esenyurttaki kargoyu esenyurta gönderemiyormusunuz gerçekten kaç hafta oldu 2 mi 3 mü

  Yorum Yap
 133. Ramazan 28 Mayıs 2020

  12.05.2020 tarihinde verilen kargom 16 gün geçmesine rağmen halen teslim edilmedi. Ne rezil bir kurumsun PTT bu işe beceremiyorsun belli. bırak bari de diğer kargo şirketleri yapsın. insanları böyle mağdur etmeyiz.

  Yorum Yap
 134. Berivan 23 Mayıs 2020

  20 gün olacak neredeyse esenyurttan avcılara bir kargo getiremediniz. Ne biçim işinizi yapmıyorsunuz siz ya O kargoya ihtiyacım var. Yeter artık insanları mağdur etmeye ne hakkınız var. Kargom bu hafta içerisinde elime ulaşmazsa sizi şikayet edicem. İşinizi doğru düzgün yapın.

  Yorum Yap
 135. fahri 21 Mayıs 2020

  Kaç gündür cevap veren yok beylikdüzünde oturuyorum dibime gelmiş ama kargoda hareket yok

  Yorum Yap
 136. Berivan 21 Mayıs 2020

  Tamı tamına 11 gündür kargom sizin iş yerinizde. 11 gün. benim o kitaplara ihtiyacım var ve siz kargomu bana ulaştırmadınız. işinizi yapmıyorsanız kargo kabul etmeyin o zaman kardeşim ben sizi beklemek zorunda mıyım ? başka yerden sipariş ettiğim kargolar en geç bir hafta içinde bana ulaşırken. bu sipariş , sipariş verdiğim günden bu güne 1 aydır bana ulaşmadı hatta bir ayı geçti. 11 gündür de sizin iş yerinizde, işinizi yapın! kimseyi mağdur etmeyin.

  Yorum Yap
 137. hakkı 20 Mayıs 2020

  mrb 12 mayıs tar katardan kargom size varmış şu ana kadar eve gelmedi tel cevap yok teslim alıcı kişinin yaşı 67 yaşında bumudur bizim birliğimiz

  Yorum Yap
 138. Gökhan TARIK 28 Nisan 2020

  İşinizi yapın dağıtamayacağız paketi neden alıyorsunuz 8 gündür kargomu bekletilir içinde ne olduğunu biliyor musunuz? Maden yapamıyorsunuz yapmayın!

  Yorum Yap
  1. Caner 16 Mayıs 2020

   Merhaba kargonuzu teslim ettiler mi

   Yorum Yap
 139. serdar 25 Nisan 2020

  telefonlara cevap veren yok bu ne rezillik

  Yorum Yap
 140. Atiye 22 Nisan 2020

  Bukadar berbat bir kargo yok yok bir buçuk haftadır kargom gelmedi ve bana msj gönderiliyor ürününüz teslim edilememiştir kıraç çalışanları şikayet ediceyim makmede grş msj da duruyor kanıtım da var siz nasıl vijdanen rahatsınız

  Yorum Yap
 141. Gökhan 20 Nisan 2020

  Geçen haftadan beri arıyorum kargom bekliyor. Getirecekseniz bi bilgi verin bu nasıl sorumsuzluk. Telefonların bir tanesine bakılmıyor, insanı çileden çıkarıyorsunuz!

  Yorum Yap
 142. ece 16 Nisan 2020

  yaklaşık 2 haftadır her gün arıyorum asla açmadınız. Gelen kargomun içinde çok önemli eşyalarım var ve ulaşamıyorum araştırma başlatılmış. Böyle bir şey olamaz.

  Yorum Yap
  1. Nur 17 Nisan 2020

   Aynen 4 nisandan beri siparişlerim kıraçta görünüyor. Yiyecek de var içinde bozuldu.

   Yorum Yap
 143. Coşkun yak 15 Nisan 2020

  Kargomu 1 hafta oldu getirmediniz ala telefonlara bakan yok arkadas işinizi yapacaksanız düzgün yapın yoksa çekim gidin sizi şikayet etcem

  Yorum Yap
 144. Salih Göl 8 Nisan 2020

  Merhaba Kıraç Dağıtım merkezinde kargom 6 gündür bekliyor.Telefonlara cevap verilmiyor.

  Yorum Yap
 145. Armağan 6 Nisan 2020

  Merhaba, telefonla ulaşamıyorum kargom kıraç dağıtım merkezinde 5 gündür bekliyor dağıtıma çıkmıyor yardımcı olurmusumuz

  Yorum Yap
 146. Naci 1 Nisan 2020

  Kargo dan zaten haber yok. Telefonlara ( genel merkez dahil) cevap veren bile yok. Nasıl bir yönetim, Nasılsın bir işletme bu

  Yorum Yap
 147. Emre 20 Mart 2020

  Telefonlara cevap vermemek nedir?
  İşimiz kargo ulaştırmak onuda yapmıyorsunuz.

  Yorum Yap
 148. fatih 18 Mart 2020

  PTT Kargo hakikaten yazıklar olsun. kargom 5 gündür dağıtım merkezinde bekliyor.2 gün müşteri hizmetleri ile kavga ettim. şikayet dosyaları hazırlandı.sonuç kocaman sıfır. 2 günde istanbul a gelen kargo 5 gündür istanbul içine dağıtıma çıkarılmıyor.

  Yorum Yap
 149. Yeşim 18 Mart 2020

  Telefonlara dahi bakılmıyor. derhat çalışanları değiştirilsin. hak eden kişiler çalışssın!

  Yorum Yap
 150. Zeki Sağut 27 Şubat 2020

  PTT kargo yazıklar olsun. Kargom üç gündür şubede dağıtıma çıkarılmıyor. Telefonları açan yok. Yazık böyle bir kargo olmaz, çalışanlar herhalde uyuyor.

  Yorum Yap
  1. Meral Akbaş 3 Şubat 2022

   Zeki Sağut Bey haklısınız. Bir kargo neden gelmez 1 haftadır ya şubede bekletiyorsunuz. Kendim teslim alacaksam kargo ücreti niye veriyorum ben sizi şikâyet edeceğim.

   Yorum Yap
 151. mustafa 21 Şubat 2020

  3 gündür telefon ile ulaşmaya çalışıyorum aldığınız maaşın karşılığını verin ayıptırr, 5 gündür beykozdan beylikdüzüne kargo gelemedi

  Yorum Yap
 152. Şule 14 Şubat 2020

  Zamanında teslimat için teşekkür ederim kurye de gayet ilgiliydi

  Yorum Yap
 153. ismail 24 Ocak 2020

  telefonlara bakın işiniz bu değil mi acaba?

  Yorum Yap
 154. ulvi 23 Ocak 2020

  sizin vereceğiniz hizmet olmaz olsun

  Yorum Yap
 155. G**** T**** P***** 23 Ocak 2020

  KP02 4805 6552 9 Kodlu kargom 9 gündür elime ulaşamadı. Hayır hepsiburada vb niye sizle çalışıyor anlamış değilim! Ulaşatırılamayan kargonuz adresi oldunuz tam okarak

  Yorum Yap
  1. Mahsun 20 Mayıs 2020

   Vay be 10 şubatta geri iade edilmiş bir de böyle rezillik yok!

   Yorum Yap
 156. Hande Gül 20 Ocak 2020

  Yılların PTT’sini ne hale getirdiniz yazıklar olsun!

  Yorum Yap
 157. Yasemin 10 Ocak 2020

  şubeye asla ulaşılamıyor kargo 3 gündür şubede kara delik gibi

  Yorum Yap
 158. UMUT ŞEN 10 Ocak 2020

  şu telefona bi bakın be birader. tanıdık akrabaları doldurmuşsunuz kimse işini yapmıyor torpilliler hepsi ya. bi kargom var 2 gündür bekliyor. telefonları açmıyorlar. ya denetim şart kardeşim işini yapmıyorsan o koltukta oturmayacaksın!

  Yorum Yap
 159. celal 18 Aralık 2019

  iletişim şahane, Kargo muhteşem helal olsun bu kadar ilgi göstermeyin işinize yazık yorulur hasta olursunuz. Oyun oynadığınız telefonu şarja takında uyuyun.

  Yorum Yap
 160. Nilay Parmaksız 11 Aralık 2019

  Kargom 28.11.2019 tarihinden bu yana Kırça dağıtımda bekliyor görünüyor.

  Yorum Yap
 161. Neslihan Özer 5 Aralık 2019

  2708114937240 kargom bir hafta oldu bugün gelmesi lazım ilgilenirseniz iyi olur ?

  Yorum Yap
 162. Sümeyye 30 Ekim 2019

  Ayın yirmisekizinde sabah sekizde merkezimize gelen kargom neden hâlâ dağıtıma çıkmadı. Neyi bekliyosunuz

  Yorum Yap
 163. Turgay Yüce 24 Ekim 2019

  Kargom henüz gelmedi ve telefonlara cevap veren yok. Acil kargomun gelmesini istiyorum.

  Yorum Yap
 164. Cüneyt Kaya 15 Ekim 2019

  14 Ekim 2019 saat 8:30 kargo şirkete geldi yazıyor orda kaldı yerinden kıpırdamıyor. Telefonlarda asparagas açan yok. Sonra faks sinyali alıyorsunuz uyanıklar sizi faksı alıyorsunuz diye kandıracaklar.

  Yorum Yap
 165. Batur Karahanlı 12 Ekim 2019

  Benim 10 Ekim 2019 sabahında Kıraç kargo Dağıtım merkezine ulaşan kargom ne hikmetse hala orada bekletiliyor. Eğer özel firma olsaydı böyle yapmazlardı. Nasılsa devlet kurumu kontrol yok iş verimi kontrol eden yok.

  Yorum Yap
 166. Mehmet Yılmaz 9 Ekim 2019

  Telefon ile konuşacak biri yok mu? Dağıtım merkezi sonuçta böyle olmaz. Bu PTT 100 yıl geçse yine değişmez.

  Yorum Yap
  1. Nazan Güneş 5 Mayıs 2020

   Kıraç PTT kadar kötü bir yer görmedim. Kargo zamanında gelmiyor ve müşterileri çok zor durumda bırakıyorlar.

   Yorum Yap