PTT Kırıkhan Şube (Kırıkhan, Hatay)

Adres: Kurtuluş Mahallesi General Şükrü Kanadlı Caddesi Numara: 7 Kırıkhan – Hatay
Telefon: 0 326 344 10 01

PTT Kırıkhan şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kırıkhan şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

5 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Zeynep Perktaş

  Yaklaşık 20 gündür dağıtımda olduğu söylenen 6672105797204 barkod nolu kredi kartım adres yetersizliğinden hala tarafıma ulaştırılamamış. Defalarca adresi güncelledim ama hala adres yetersiz diye mesaj geliyor. Aynı iş yerinde (Perktaşlar oto yedek parça) beraber çalıştığım arkadaşımın gönderisi, aynı adres bilgilerini vermemize rağmen ulaşıyor. Benim adresim neden yetersiz oluyor?

  Ayrıca alışveriş sitelerinden gelen gönderilerim Ptt kargo ile geliyorken, kartım neden adres yetersiz sebebi ile gelmiyor. Kırıkhan şubenizde ciddi anlamda sorunlar var, defalarca şikayet maili attım, şikayet maili sonrasında hemen geliyor gönderilerim, kartım olmadığı için mağdurum.

  Yorum Yap
 2. Şeyda Baş

  Siparişimi verdiğimde tam adres vermeme rağmen hatalı adresten dolayı teslim edilemedi diyor. Defalarca aramama rağmen hiçbir şekilde dönüt yok. Yaptığınız işi düzgün yapın sorumluluk alın bari. Kelimenin anlamıyla berbat. Bir daha da sizden kargo falan istemem.

  Yorum Yap
 3. Levent Kılıç

  O kadar arıyoruz telefona cevap verilmiyor. Gelen paketlerimiz ya kenarında yırtık var ya da içindekiler kırılmış illa şikâyette mi bulunmamız gerek telefonlara cevap verilmesi için.

  Yorum Yap
 4. Aysun Bozdağ

  2 haftadır kargomu bekliyorum. 2 defadır dağıtıma çıkartılmıştır mesajı alıyorum. Eve gelen kimse yok ve son mesajda da kargonuz iletilemediğinden dolayı şubeden gelin teslim alın yazıyor. Böyle iş olmaz olsun.

  Yorum Yap
 5. Neşe

  Kargo bize gelmeden ve hiçbir şekilde aranmadan kargomuz geri döndü çok sorumsuzlar.

  Yorum Yap