PTT Kırşehir Şube (Merkez, Kırşehir)

Adres: Ahi Evran Mahallesi Mehmet Ali Yapıcı Bulvarı Numara: 1 Merkez – Kırşehir
Telefon: 0 386 212 35 57
Telefon 2: 0 386 212 35 78
Faks: 0 386 212 35 79

PTT Kırşehir şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kırşehir şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

15 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Erdin Onat 13 Eylül 2022

  Sadece eleştiri ve şikâyet yorumları var. PTT hiç bir tedbir almaz mı? Sorumluluklarını yerine getirmez mi anlamıyorum.

 2. Esma Meşe 31 Ağustos 2022

  Ya kargoma 7 gün oldu ve hala gelmedi ben kargo yüzünden şehir dışına çıkamadım. Bu kadar sorumsuzluk olunmaz ya dağıtımda ne bitmez dağıtımmış arkadaş şikâyetçiyim.

 3. Burcu Palut 11 Mart 2022

  Allah bildiği gibi yapsın. Gerçekten bu ne umursamazlık iş bilmezlik 3 gündür dağıtımda yazıyor. Akşam olunca süre içinde yetişmedi giriyorlar. 3 gündür şehir içinde nasıl yetişmiyor yazıklar olsun.

 4. Deniz Tokaç 1 Mart 2022

  Kargom gelmiş haber edilmemiş bana üstüne bildirim göndermiş kargo sahibi adreste bulunmadı deniyor. Ya ne kimse beni aradı ne dağıtıma çıktı bilgisi geldi buna rağmen nasıl oluyor da ben adreste bulunamıyor halen anlamış değilim.

  3 seferdir aynı şeyi yapıyorsunuz artık yeter ciddi manada bu size zarar verir. Bundan böyle sizden sipariş vermeyeceğim.

 5. Zülküf Dinçer 4 Şubat 2022

  Dağıtıma çıktı diye görünüyor internette 50 kez arıyorum telefon açan yok. Her zaman aynı şey bugün Cuma ben kargomu ne zaman alacam telefona bakan yok kargo nerde bilsek biz gidip alacağız. Bu nasıl iştir.

 6. Ceylan Ertuğ 22 Kasım 2021

  3 gündür bekliyorum. Dağıtıma çıkacak diye yok halen hazırlanıyormuş. Üstüne tekrardan girdim kargo takip sorgulamasına şey yazıyor adreste bulunamadı yok artık ya beni kimse ne aradı nede e mail gönderdi. Bu nasıl oluyor ya adreste bulunamamış. Nasıl iş yapıyorsunuz siz bilmiyorsanız bu işi bırakın.

 7. Veli Baykuş 23 Ekim 2021

  Güneykent servisciniz eve geldi. Babam zili duymaz babamı arayım hemen açar dedim. Babamı aradım hemen kapıyı açtı ama servisçi gitmiş. 30 saniye beklememiş. Böyle bir kuruma yakışmayan davranış. Bu kişiden şikâyetçiyim.

 8. Fadime Can 16 Temmuz 2021

  8 günde şehir içi bir kargo teslim edilmez mi yazıklar olsun! Verilen paralara yapamıyorsanız kargoyuz diye çıkmayın piyasa ya işini hakkıyla yapan diğer kargolarında kazancına ortak olmayın. Aldıkları maaşın hakkını veremiyorlar kul hakkına giriyorlar. Bir daha PTT ile çalışmam.

 9. Nuran Kara 15 Temmuz 2021

  1 hafta oldu hala bekliyorum evde ve hala dağıtım için hazırlanıyor dediler. Bir de 1 ila 4 günde teslimat diyorlar. Kesinlikle öyle değil .Artık sizle çalışmam.

 10. Furkan Aslan 18 Nisan 2021

  Kargoyu keyfinizden mi bekletiyorsunuz?

 11. Asiye Özcan 2 Şubat 2021

  Kargo dağıtıcınızın kadınlara bağırmaya haklarımı var mı? Nasıl yetiştiriyorsunuz 16 TL olan kargo ücretine 20 TL veriyorum bozuk yok diyor. Bağırıyor genel müdürlüğe de şikâyette bulunacağım biraz eğitim verilsin.

 12. Ramazan Yalçınkaya 26 Ekim 2020

  3 gündür eşim evde ben iş yerinde esir kaldık kargo hala gelmedi. Yine de mesaj gönderiyorlar adreste bulamadık diye.

 13. Filiz Sencer 24 Haziran 2020

  4 gündür kargom geldi ama dağıtıma çıkmıyor. Bu nasıl iştir.

 14. Özlem Kayacan 8 Ekim 2019

  Ne biçim iş bu anlamadım. Kargomu PTT teslim almış görüyorum sonra dağıtıma çıktığını görüyorum akşam 6 da mesaj geliyor kargonuzu bizzat kendiniz teslim alınız.

 15. Kadir Yüce 4 Ekim 2019

  Bir kitap istedik gönderici firma 1 günde yolladı. Kırşehir PTT kargo 3 gündür bekliyor. Bakalım ne zaman getirecekler.