PTT Kuşadası Şube (Kuşadası, Aydın)

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Zeki Aydınlı Sokak Numara: 5 Kuşadası – Aydın
Telefon: 0 256 612 33 11
Faks: 0 256 657 14 60

PTT Kuşadası şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kuşadası şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

9 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Ziya Sarıkaya

  Çok ayıp kargom Kasım 5 2021’den beri Kuşadası köy dağıtımında bekliyor. Yeter artık.

  Yorum Yap
 2. Esat Toy

  08.01.2021 tarihinde saat 13.30 civarında kargo dağıtan aracınızla gelen görevli, site bekçisine verilmek üzere 6 adet mektup bıraktı. Bekçiye ilettiğim mektupların bizim sitede oturanlara ait olmadığını söyledi. O nedenle bu mektupların iade edilmesi gerekiyor. Telefonla ulaşamıyoruz.

  Yorum Yap
 3. Selçuk Sancaktar

  PTT kargo eve gelmeden mesaj gönderdi. Kargonuz şubede bekliyor gelin alın diye. Diğer kargo şirketleri 3-4 günde teslimat yapıyor.

  Yorum Yap
 4. Şerife Erdoğdu

  Kimse kapımızı çalmadan evde yoksunuz diye mesaj geliyor. Bedavacılık adresimize teslim edilmesi gerekirken yine biz giderek alıyoruz.

  Yorum Yap
 5. Bayezıt Kerestecioğlu

  Benim de Kargomu PTT Kuşadası Şubesi bekletmekte demek ki alışkanlık haline getirmişler. PTT 16 Eylül sabahı teslim aldığı kargoyu 8 gün oldu teslim edemedi, üstelik PTT Kargo tüm Merkez-Şube telefonları iletişime kapanmış telefonla acil müşteri hizmeti de vermiyorlar.

  Neden Kargo şubelerine veya Merkez telefonlarına iletişimi kapatırlar? Anlaşılır bir durum değil. Diğer kargo şirketleri vızır, vızır her gün neredeyse geliyorlar ama PTT kargo Kuşadası şubesi beklemede.

  Yorum Yap
 6. Murat Orhon

  Bu zamanda böyle bir kargoculuk anlayışı olmaz, kargom 10 gündür Kuşadası şubede bekliyor telefona bakan yok, salgın yoğunluk falan 1–2 gün gecikme olur ama bu ne yahu!

  Yorum Yap
 7. Murat Çağlar

  Yazıklar olsun, 12.08.2020 saat 8:23,den bu gün 17.08.2020 saat 12:05,e kadar kargomu getiremediniz. Cimere şikâyette bulunacağım.

  Yorum Yap
 8. Serkan Kurhan

  Müşteri hizmetleri şubelerin çalışmasından bi haber… Kuşadası şubesinden Davutlar tarafına haftada bir gün dağıtım varmış onu da şube biliyormuş. Şubeyi arıyorsun telefona bakan yok. Cimer’e mi yazmalı bilemedim.

  Yorum Yap
 9. Mustafa Çetinkaya

  Yazıklar olsun 10 günde bir kargoyu getiremediniz.

  Yorum Yap