PTT Malatya Posta İşleme ve Dağıtım Merkezi Malatya PİDM (Yeşilyurt, Malatya)

Adres: İnönü Mahallesi Yeşiltepe Yolu Sokak Numara: 1 Yeşilyurt – Malatya
Telefon: 0 422 324 07 39
Faks: 0 422 212 44 83

PTT Malatya Posta İşleme ve Dağıtım Merkezi Malatya PİDM iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Malatya Posta İşleme ve Dağıtım Merkezi Malatya PİDM’nde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

132 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Mahsun Akdal

  Abicim kargom Malatya’ya geldi eve neden getirmediniz? Geri İstanbul’a yollanmış dalga mı geçiyorsunuz? Eksik bilgi demişsiniz peki diğer kargo şirketleri beni nasıl buluyor?

  Yorum Yap
 2. Al İhsanTokay

  Salı günü Almanya’daki çıkan kargo Malatya’ya öğleden önce eve teslim ediliyor. Mardin’e salı günü çıkan kargo bugün cumartesi halen Malatya merkez dağıtıma gözüküyor. 17.05.2021 çıkan kargo 22.05.2021 daha merkezde bekliyor.

  Yorum Yap
 3. Burak İnce

  Devlet dairesinden ne beklersin ki adamlar keyfine göre kargo çıkarıyor üstüne asılsız çıktı diyip 2-3 gündür hala verdiğim kargo ulaşmadı. Köy dağıtımıymış ya kardeşim arabaya mazotu koyuyum gidin verin şunu.

  Yorum Yap
 4. Ece Büyükgüngör

  Cezaevine takipsiz mektup ve fotoğraf gönderildi. Genelde APS ile bu defa böyle oldu ama ders oldu şuan mektup fotoğraflar nerde bilmiyorum şikayet edeceğim APS 16 normal 8 lira Arada ki 8 lira yüzünden Ocak 25 2021 de giden mektup bugün olmuş hala nerde bilinmiyor.

  Yorum Yap
 5. Melis Levent

  Kargo 5 gündür şubenizde ve ne halt olduysa bir türlü dağıtıma çıkarmadınız. Bu kadar sorumsuzluk olmaz İstanbul’dan 2 günde gelen kargo Malatya’da şubede 5 gün bekliyor, Allah’ınızdan bulun.

  Yorum Yap
 6. Beyza Nur Erdem

  Ürünü getirmedikleri halde adreste yok diye not düşmüşsünüz! Bu ne saçmalıktır ya tek kelime ile rezalet bir firmasınız.

  Yorum Yap
 7. Tuğçe Akgün

  Ne zaman internetten bir şey alsam PTT kargo her seferinde kargo Malatya’ya geliyor ama bir türlü dağıtıma çıkarmıyorlar. Malatya’da bir hafta bekleyip öyle dağıtıma çıkıyor. Ne anladım ben bu işten gerçekten saçma sapan bir sistemleri var.

  Yorum Yap
  1. Turgay Doğaner

   Tuğçe Akgün benim gözümde Türkiye’nin en hantal kargosu PTT kargodur.

   Yorum Yap
  2. Hilal İpek

   Tuğçe Akgün benim de İstanbul’dan 1 günde gelen kargo Malatya içinde 3 günde dağıtılamıyor. Telefonları açmamaları cabası pes artık!

   Yorum Yap
 8. Yusuf Akan

  Tam 6 gündür kargom gelmiş Malatya’da bekliyor. Arkadaşı gönderdiğimde kurye dağıtıma çıkardı diye geri çeviriyorsunuz. 2 gündür hala gelen giden yok.

  Yorum Yap
 9. Erdal Erkuş

  Günlerdir kargo gelmiş dağıtıma çıkarılmıyor. Biz ayaklarına gidip alıyoruz 1 saatte orda kargo bulunmasını bekliyoruz. Cimer e yazıyorum şimdi Malatya PİDM rezilliğini.

  Yorum Yap
 10. İbrahim Yıldız

  Kargom geleli 8 gün oldu ve hala dağıtıma çıkmadı. Bu nasıl bir saçmalıktır anlamadım.

  Yorum Yap
  1. Kasım Aytaç

   İbrahim Yıldız tam 26 gündür kargom (ehliyetim) Malatya’da ve dağıtıma çıkmıyor. Telefonlara da hiç bir şekilde cevap verilmiyor. Tam bir rezalet, işinizi bir kerede güzel yapın ya PTT’nin maalesef her zamanki hali.

   Yorum Yap
 11. Esma Memiş

  Ben böyle rezil bir şey görmedim. Madem kargoyu gelip şubeden alacağız. Kapıda ödeme niye diyorsunuz o zaman. Evdeyim evde ne zaman geldiniz de görmedim.

  Yorum Yap
 12. Meyrem Toprak

  Kargomu bu kadar sevdiyseniz sizin olsun. Ben yenisini alayım. Kaç gündür bekliyorum bir şey gönderdiğiniz yok. Babamı göndermek zorunda kaldım siz zahmet etmeyin.

  Yorum Yap
 13. Sezer Kabayuka

  10 gündür kargom gelmiş ve hala elimize geçmedi üstelik telefonlara da bakılmıyor. İşinizi yapmayacaksınız bırakın kitap alıp çalışmam gerekirken ben bekliyorum.

  Yorum Yap
 14. Beril Işık

  Bu şube kadar ilgisiz başka bir şube yok! Eve gelmeyen kargolar karşılığında ya kağıt bırakıldı ya da adres hatalı deniliyor asla kargo elinize ulaşmıyor.

  Yorum Yap
 15. Adem Altan

  PTT keşke özelleştirilse bu kadar gevşek çalışma ömrü hayatımda görmedim.

  Yorum Yap
 16. Ünal Gülener

  Gerçekten aşırı sorumsuzlar bir kitap kargosu için o kadar bekledim ki ve çalışmaya başlamam gerek hala gelmedi!

  Yorum Yap
  1. Filiz Kartal

   Ünal Gülener bende aynı şekilde ya. Kargoyu şubede tutuyolar. Ne zaman dağıtacaklar anlamadım. Ankara’dan Malatya’ya geliş suresi bile daha kısa sürüyor.

   Yorum Yap
 17. Özge Özkaya

  Ayın 18/09/2020 tarihinden beri kargom şubenizde ve üniversiteye teslim edilmesi gereken önemli belgelerim var. Hala dağıtıma çıkarmadınız sizin yüzüne öğrencilik hayatım tehlikeye girecek. Bu ne biçim bir iştir! İletişim numaralarını açmayacaksanız ne diye koyuyorsunuz yazıklar olsun!

  Yorum Yap
 18. Esra Can

  Yıl 2020 biz hale kayıp kargomuzu arıyoruz, telefonlara cevap verecek muhatap bulamıyoruz. Sonra muhasır medeniyetleri seviyesine ulaşmaktan bahsediyoruz. Keşke herkes işini hakkı ile yapsa yazıklar olsun.

  Yorum Yap
 19. Mahmut Atalay

  Kargom 6 gündür Malatya da hâlâ gelmedi.

  Yorum Yap
 20. Hilal Taşgın

  5 gündür dağıtım merkezine gelen kargom bugün dağıtıma cıkmış. Yan binaya gidince yandaki bitişik bina demişler. Ama kargo gelmedi.

  Lojman birleşik binalar ne diye getirmedin kardeşim tam 1 saat sırada bekleyip senin getirmediğin kargoyu alacam. 2 yaşında kızımı evde bırakarak. Hak değil mi bu! Allaha havale ediyorum sizi.

  Sabahtan beri 20 kez aradım telefona bakma zahmeti de etmiyor kimse. Ne gelse Mevlandan az bile. Herkes herkesin hakkına girerken az bile. Haftada 3 kez kargo gönderiyorum. Ama ne varsa bu Malaryada sorun çıkıyor.

  Yorum Yap
  1. Buket İlkay

   1 hafta oldu şu an nerede benim kargom?

   Yorum Yap
 21. Yaren

  Kargolarım Malatya’ya gelmiş 9 gündür Malatya şubesinde falan hala getirilmedi. Merak ediyorum getirmek için neyi bekliyorsunuz? Bu sorumsuzluğu sebebini öğrenebilir miyim yanı daha kaç gün beklemem gerek birde kargo ücret alıyorsunuz gelip kendim alacaksam neden kargo ücreti ödüyorum?

  Yorum Yap
 22. Ece Akdeniz

  3 gündür kargo Malatya da gösteriyor ve hala ne dağıtıma çıktı nede bayide gösteriyor. İlgilenin artık şu kargolarla!

  Yorum Yap
 23. Zeliha

  1 haftadır kitaplarımın gelmesini bekliyorum. Malatya’da olmasına rağmen gelmiyor ürün daha ne kadar bekleyeceğiz! İnsanları mağdur etmeye hakkınız yok!

  Yorum Yap
 24. Canan

  5. gün yine kargom sözde dağıtıma çıkıyor ama her defasında da adrese sevk deyip teslim edilmiyor. 5 gündür aynı şey.

  Yorum Yap
  1. Çetin Arslan

   PTT kargo anlaşmalı bir daha hiçbir şey almayacağım bu ne ya bir haftadır çocuk bezini bekliyorum.

   Yorum Yap
   1. Yelda İzci

    Ankara’dan bir günde geldi ama surdan şuraya 10 gündür gelemedi ayıp yaptığınız.

    Yorum Yap
 25. Mecbure Adamış

  Kargom 3 gündür dağıtıma çıkmış diyor fakat hala gelmemiş neden böyle yapıyorsunuz.

  Yorum Yap
 26. Sevilay

  Burdurdan malatyaya ayın 10nunda gönderdiğim KP02778682609 Barkodlu kargom 3 günde ayin 13unde malatya pidm şubesine gelmiş ve zimmete alınmış fakat ayin 18i olmasına rağmen dağıtıma hala çıkmamış.

  Burdurdan malatyaya 3gunde gelen kargo nasıl malatya içinde 5 gündür dağıtıma çıkmamış pandemiden dolayı yoğunluk vardır birkaç gün gecikir dedik 1.2.3.4 derken 5 gün oldu eğer yarında gitmezse kargom yetkili mercilere bildireceğim biz bedava kargoyu yollamıyoruz gereğini yapacağım.

  Yorum Yap
 27. hakan

  siz nasıl bir kurumsunuz hizmet sıfır.

  Yorum Yap
 28. Eyüp

  verdiğim sipariş başka birine teslim edilmiş, adres bilgilerimin doğru olmasına rağmen, üzerinde telefon numaramın da yer almasına rağmen, beni aramadan başka birine nasıl kargo teslimi yapılabilir, Ptt kargo her zaman ki gibi kafasına göre hareket ediyor, söyleyecek söz bulamıyorum… bir daha hiçbir satıcıdan ptt kargo ile teslim edilecek ibaresi gördüğüm yerde alışveriş yapmayacağım artık bu son oldu, size tavsiyem ptt den uzak durun.

  Yorum Yap
 29. orhan

  22.07.2020 tarihinde kitap sipariş etmiş olup hala gelmesini bekliyorum. pttnin güvenirliği için sipariş ettim fakat bu kadar rezil olacaklarını düşünemedim. Zaten devlet memurlarının çoğunun işini nasıl yaptığı aşikar.

  Yorum Yap
 30. Servet

  15 gündür kargoyu bekliyorum bide bugün mesaj atıp dağıtıcıda diyorsunuz aksama kadar bekletip sonrada adreste yok kağıt bırakıldı atıyorsunuz! Paramızla rezil oluyoruz ya böyle bir şey yok.

  Yorum Yap
 31. Halime

  Biz gidip yerinden alabilir miyiz yeşilyurttaki şubeden!

  Yorum Yap
  1. Osman

   Selam Halime kargocunun elinde değil yani dağıtım aracında değilse ya da şube kapalı değilse kargo alıcısı kimse kimlik ile gidip alabilir.

   Yorum Yap
 32. Bekir

  Kargo kaç gündür Malatya da zahmet edipte getirmiyorlar. Bu kadar pişkinlik olmaz.

  Yorum Yap
 33. onur

  Kargo kaç gündür malatyada fakat bir türlü dağıtıma çıkmıyor bundan sonra ptt ye tövbe

  Yorum Yap
  1. Harun

   16 Temmuzda kargoya verilen ürünü ayın 20sinde Malatyaya geldi ayın 27si hala dağıtıma çıkmadı sizin nasıl bir çalışma zihniyetine sahipsiniz.

   Yorum Yap
 34. Zülfü Aygün

  Ptt kargo kadar rezil bir kargo yok olamazda baş belli degilki personelde belli olsun eve gelmeden evrak bırakmadan pusula bırakmadan evde kimse yok şubeye gidiyoruz dağıtımda diyorlar depoya gidiyoruz rezillik kuyruk bekle sıra geldimi mesai bitti.

  Yorum Yap
 35. Evin Süslü

  Kaç kişi çalışıyorsunuz acaba merak ediyorum. Evime yürüme mesafesinde 10 dakika olan dağıtım merkezi kargomu 4 gündür tutuyor ve dağıtmıyor. Nedir bu ya, bıktım artık…

  Yorum Yap
 36. Zeliha

  Pandemim diye bişey varsa önceden de olsaydı paralı kargo olduğu zaman 4 günde kargom geldi ücretsiz kargo olduğunda da sürün babam sürün evde bekliyoruz ki kargom gelsin yazıklar olsun size hizmet kaliteniz 0 Malesef 😒

  Yorum Yap
 37. Eren

  Bir haftadır kargomuz Malatya da olduğu halde adresimize teslim edilmemiştir. PTT müdürlüğünü aradığımda yetkilisi bağlatamıyorum. Telefona çıkan bayanla muhatap oluyorum.

  Pandemiden dolayı diyorlar.bizde pandemiden dolayı evde yatmıyoruz. 8 ila 5 aradı çalışıyoruz. Gücün yetmiyorsa bu işi beceremiyorsan kargo kabul etmeyeceksin… Devletin kurumunu bu hale getirmeye kimsenin hakkı yok.

  Yorum Yap
 38. Seda

  Kargom 1 haftadır şubede olmasına rağmen hala dağıtıma çıkmadı. Kendimiz gidip şubeden alalım desek o da olmuyor vermiyorlar kendi kargomuzu bize. Nasıl bir çalışma anlayışınız var anlamıyorum. Arıyoruz telefonlara da çıkan yok. İnsanları zor duruma sokuyorsunuz. Sizi CİMER’e şikayet edeceğim. Böyle sorumsuz çalışma prensibi olamaz.

  Yorum Yap
 39. zeynep

  Bu nasıl bir sorumsuzluk kargo kaç gündür dağıtım merkezinde neden adreslere teslim etmiyorsunuz telefonlara bile cevap vermiyorsunuz bu kadar ihmalkarlık olmaz

  Yorum Yap
  1. Ahmet YOL

   Kesinlikle haklısınız.

   Yorum Yap
 40. Sercan

  Nasıl çalışıyorsunuz anlamıyorum. Kargom 10 gündür PTT Dağıtım Merkezine geldi olarak görünüyor. Telefonlara cevap yok. Aldığım malzemelerin son kullanma tarihi geçmek üzere. Hiç muhatap bulamıyorum. PTT müşteri hizmetlerini aradım 444 1 788 ‘i şikayet ettim. Sizlerde şikayet edin. Tabi ordanda bir sonuç alamayacağımız kesin. Hiç kimsenin umrunda değil mağdurluğumuz.

  Yorum Yap
 41. Emine Karaman

  Ürünüm 14 gündür Malatya PTT kargoda bekliyor zahmet edip eve getirmiyorlar. İletişim numarası cevap vermiyor bu ne biçim sistemdir.

  Yorum Yap
  1. Alper Özdemir

   Emine Karaman senin kargon kaç gün sonra geldi.

   Yorum Yap
  2. Salih Kıyat

   Emine Karaman aynen ya sabır.

   Yorum Yap
 42. Melih

  Siz şimdi diyeceksiniz ki: “Eve geldik yoktunuz”. 10 gündür Malatyada bekleyen kargomuz var ve yüzlerce kişi şikayetçi olmuş sizden. Gerekli birimlere elbette şikayet edeceğim!

  Yorum Yap
 43. Gülsüm

  1 haftadır kargom Malatya’da olmasına rağmen ulaştıramadınız. Bugün dağıtımda diye mesaj geldi tüm gün evde olmama rağmen adreste bulunamadığı için teslim edilemedi diyorsunuz. Nasıl bir çalışma prensibiniz var sürekli mağduriyet yaşatıyorsunuz insanlara.

  Yorum Yap
 44. Perihan

  Bu nasıl bir kargo sistemi. İstanbul’dan iki gün de gelen ürün iki hafta oldu hala subenizde kaç defa aradım hep meşgule aldınız..bir daha asla sizinle iş yapmam. Berbat bir sisteminiz var

  Yorum Yap
 45. miray

  9 gündür şubede bekleyen kargomu,almak için gittiğimde mesaileri bitmiş oluyor, öğle arasında oluyor. insan bir nöbetçi bırakır. herkes işini bırakıp gelemiyor. bu kadar sorumsuzluk olmaz. yapamayacaksanız firmalarla anlaşma yapmayın. telefonla da ulaşılamıyor.

  Yorum Yap
 46. Bertan

  Bir kargoyu getirmek bu kadar zor olamaz ben almaya gittim onda bile zorluk çıkarıyolar keşke malatyadan istanbula gidip alacağım şeyi oradan alsaydım benim için daha kolay olurdu.

  Yorum Yap
 47. belgin

  Çinliler işkence sistemini sizden öğrenmiş olmalı çin işkencesi gibisiniz nasıl saçma sapan bir yer bu.

  Yorum Yap
 48. erdal

  nasıl bir sistem. 10 gündür ürün malatya da. sizi cimer e şikayet ettim. bundan sonra çalışırsınız

  Yorum Yap
 49. Adem

  Samsundan Ankaraya aynı gün, Ankara dan Malatyaya 2.gün varan kargo, Malatyada şehir merkezinde 4.gün oldu ortada yok. Çilesiz merkez 15 dk. tüm yeşilyurt dolaşsa 1gün…ptt kargo Malatyada gecikmeli..

  Yorum Yap
 50. Fatma

  1 haftadır Malatya’da olan kargomu bekliyorum. Almak için dağıtım merkezine gittim vermediniz! Bu nasıl bir kargo şirketi ya. Tam anlamıyla pişmanlıksınız! Şehir dışına çıkacağım kargom ortada yok!

  Yorum Yap
 51. Hakan

  Böyle bir rezillik olamaz. Bir haftadır kargom şubeye geldiği halde dağıtıma çıkmamış. Sipariş ettiğim şehirden gidip alsam daha çabuk ulaşırdı elime. Personel eksiğiniz varsa personel alın kardeşim bu nedir ya! Üstelik telefonlara da çıkmıyorsunuz ne arayıp derdimizi anlatabiliyoruz ne de iletişime geçebiliyoruz.

  Yorum Yap
 52. Gonca

  Ya ptt kargo bi kere şaşırt da zamanında getir şu kargoları gerçekten elimden geldiğince tercih etmiyorum ama şans eseri denk gelince illallah ettiriyorsunuz erzurumdan malatyaya 2 günde ulaşan kargo 10 gündür pidm’den evime ulaşamadı

  Yorum Yap
 53. Gökhan

  Operatör meşgul diyor şaşırdım hiç bir birim telefona cevap vermiyor bu nasıl bir saçmalıktır.

  Yorum Yap
 54. Veli

  11 gündür kargo Malatya’da ama 3km link yere ulaştıramıyor

  Yorum Yap
 55. Aslı

  Sınava giricem ben kitabım hala elime ulaşmadı 1 haftadır şubeye gelmiş olmasına rağmen dağıtıma çıkmayan kargo. Sınav günü getirin kitabımı tamam mı. Arıyoruz ulaşamıyoruz da

  Yorum Yap
 56. Betül

  Kargocunun teşrif edip kargomu getirmesini 1 haftadır bekliyorum. Aradığımızda da telefonu açıp, konuşmayıp yüzümüze kapatıyorlar. Böyle rezillik görülmedi. Tebrik ediyorum sizi alkışlıyorum. 10 numara 5 yıldız veriyorum. ?

  Yorum Yap
 57. Burak

  Kaç gün oldu kargoyu eve getirmiyorsunuz.

  Yorum Yap
 58. Sevda

  Kargom hangi şubede

  Yorum Yap
 59. mustafa

  kargom 8 gündür şube getirme zahmetinde bulunmayacaksanız arayın biz gelip alalım

  Yorum Yap
  1. Musa

   Kargomu getirin derhal! İşinizi iyi yapamıyorsunuz. Bi halta yaradığınız yoksa istifa edin. Başkaları çalışsın!

   Yorum Yap
 60. Lale

  Telefonlara cevap verilmiyor. Kargom gelmiş 1 haftadır şubede bekliyor, bozulabilecek bir ürün… Bir daha PTT kargo anlaşmalı hiçbir firmadan alışveriş yapmayacağım.

  Yorum Yap
 61. Can

  Kargoyu getirmezler, 2-3 hafta sonra getirdik bulamadık diye söylerler, telefonları kesinlikle açılmaz.

  Yorum Yap
 62. Mert

  6 gun olfu kargo hala yok mubarek aydir calisanlara tolerans olsun dedik simdide ariyoruz bitane muhatap yok telefonlar hep kapali ve mesgul emeginiz sifir sizin

  Yorum Yap
 63. Hülya

  Ne biçim bi yer Allah bildiği gibi yapsın işinzi doğru yapın yapmayacaksanız bırakın gidin

  Yorum Yap
 64. osman

  Sizi nereye şikayet edebilirim! Hattınız hep meşgul kargomuz gelmedi? İşinizi yapmak zor geliyorsa bırakın bir sürü işsiz var ayıptır ya ben böyle bir şey görmedim

  Yorum Yap
 65. Birtan

  Kargo 6 gündür şubede bekliyor gözüküyor. Acaba bir ara dağıtıma çıkmayı düşünüyor musunuz? En kötü çalışan kargo şirketisiniz.

  Yorum Yap
 66. Duha

  Ürün aldım 6 gün oldu daha adresime gelmedi bu kadarda şey olmazya 1 haftadır bekliyoruz yazık günahtır

  Yorum Yap
 67. Bedir

  Kargomu 10 gündür neden saklıyorsunuz anlamış değilim. İşini berbat yapan bir firmasınız gönderen Kişiler neden hala ısrarla pttyi kullanıyor anlamış değilim

  Yorum Yap
 68. Çiçek

  Diyecek söz kalmıyor size yazıklar olsun günlerdir evdeyim kredi kartım getirilmiyor üstünede evde yok denilen ibare bırakılıyor yaptıgınız işe de sizede yazıklar olsun yapılan yorumlarıda begenmıyorsunuz

  Yorum Yap
 69. Kübra

  Kargom kaç gündür ptt şubesinde neden dağıtıma çıkmıyor?

  Yorum Yap
 70. Karatlı

  Adreste oldugum halde kargomu ulaştımayıp birde üstüne adreste yok diyip geri göndermişsiniz.. İşinizi düzgün yapmıycaksanız insanların emeklerini de hiç edip çöpe atmayın yazıkk bi o kadar da ayıp size..!!!

  Yorum Yap
 71. filiz

  Adreste olduğum halde kargomu ulaştırmayıp birde üstüne adreste yok diyip geri göndermişsiniz. İşinizi düzgün yapmayacaksanız insanların emeklerini de hiç edip çöpe atmayın yazık bi o kadar da ayıp size..!

  Yorum Yap
 72. Betül

  Ürünüm gelmesine rağmen 2 gündür bekletiyorsunuz. Ben üşenmeden gelip alıyorum kargo parası vermeme rağmen sizin işinizi de yapıyorum. Birde ürünümü patlatmışsınız nasıl bir firmasınız ya kendi kafanıza göre iş yapıyorsunuz Ayıp be

  Yorum Yap
  1. NACİ

   Nereden aldınız kargonuzu benimde kargom varda nasıl alabilirim.

   Yorum Yap
 73. Hasan

  Ürünüm kaç gündür gelmesine rağmen halen dağıtıma çıkarıp bana ulaştırmadılar. Yazık!

  Yorum Yap
 74. Yasemin

  Ürünlerimizi zamanında teslim ediniz. Günlerce neden bekletiyorsunuz!

  Yorum Yap
 75. Göknur

  kargoyu biz gelip alacaksak size kargo parası niye veriyoruz

  Yorum Yap
 76. Hacer Ulutaş

  Her seferinde gelıp kargoyu bızım almamız gerekiyor. Bir kere de siz teslim edin. Kargonun gelmesi gereken en son günden bir hafta gecti hala getirmediniz. Evim dagıtın merkezine beş dakika. Bu kadar olmaz ya

  Yorum Yap
 77. TUGRUL CANDAN

  Bir haftadır aynı il sınırı içerisindeki ürünü teslim edemediniz.

  Yorum Yap
 78. Tarık

  6 günce önce malatyaya geldi kargom PTT yetkilileri ürünümü teslim etmedi Kapatın kardeşim dandik firmalar bile 2 günde teslim ederken sizin için 15-20 günlük süre normal olmuş. Kargoya dikkat etmeden almışım 15 gündür uğraşıyorum .

  Yorum Yap
  1. Gizem

   Bende malatyadayım dün ulaşmış bugün gelmedi numarada yok burası!

   Yorum Yap
 79. Raziye YOLAÇAN

  Pazartesi ptt kargo verdim iki gün oldu ellerine ulaşmamış ama hala ptt bekliyor neden ulaşmıyor acaba

  Yorum Yap
 80. Senem DERİN

  Ya yapamıyorsanız kaldırın kargonuzu haftalardır kargo bekliyorum kaç tane kargom kayboldu şimdi sizi mahkemeye vermeye gidiyorum ürün alıyorum parasını ödüyorum karşı taraf gönderiyor fakat kargo elime gelmiyor şimdi gidip sizi şikayet etcem mahkemeye vericem yeter artık.

  Yorum Yap
 81. Tekin

  kargom nerde 2 hafta oldu hala gelmedi dağıtıma ne zaman çıkacak ya

  Yorum Yap
 82. Oğuz

  trendyoldan bir kazak aldım almaz olaydım 20 gün oldu kargoda şitketmi battı

  Yorum Yap
 83. KADER

  Allah kimseyi bu ptt kargoya düşürmesin 9 gündür Malatya da kargom hala gelmedi

  Yorum Yap
 84. Yasin

  Bu ne böyle kargom 12 gündür dağıtım merkezinde telefona cevap yok müşteri hizmetleri zimmet diyor.

  Yorum Yap
 85. Nesrin

  Telefonlara cevap verilmiyor. Şikayetçiyim

  Yorum Yap
 86. Pamuk

  Başkada birşey demiyorum 8 gündür bekletiliyor kargom ne telefona bakılıyor ne ediliyor şikayet oluşturdum 3 defa bir dönüş sağlanmadı. Şimdi tüketici hakem heyetine başvurumu yapıyorum.

  Yorum Yap
  1. Özlem

   Kargom bir haftadır merkezde telefonlara da yanıt yok. Kargo hareketlerinde de merkezde diyor başka bir şey yok!

   Yorum Yap
  2. yaser

   Bimere yazın çalışanların keyfi bi bozulsun

   Yorum Yap
 87. Mustafa aslan

  ne ankarada ne malatyada hiç bir telefon numarasına ulaşamıyorum. Kargo 1 haftadır dağıtım merkezinde bekliyor. İlk özelleşmesi gereken yer PTT. Adamlar keyfe keder iş yapıyor

  Yorum Yap
 88. Salih

  Diğer adrese sevk yazıyor bende, ne demek ki bu, ben başka adres vermedim.

  Yorum Yap
  1. fatih

   Ulaştı mı kargonuz

   Yorum Yap
 89. ahmet

  ptt özelleşmesi gereken ilk kurum. kimse işini yapmıyor

  Yorum Yap
 90. turgay

  ye kürküm ye devlet kurumu böyle yaparsa şahıslar neler yapar neler 10 gün oldu tık yok muhattap yok

  Yorum Yap
 91. Fayih

  20 gündür kargom MALATYA PİDEM ptt de bekliyor 3 defa geldim kargomu bulamıyorlar tertip düzen yok böyle bir labalılik görmedim devlet kurumlarının buraya el atmasını istiyorum

  Yorum Yap
  1. metin

   Birde insanlarla dalga geçiyorlar, kargomu almaya gittim poşetlerdeymiş bugün vermezlermiş birde oradaki kadın bana gülerek, hepsiburda nın alacağı olsun PTT ile gönderiyor.

   Yorum Yap
 92. mustafa

  10 gün oldu kargo hala zimmetli görünüyor 5 gün olmuş hala dağıtıma çıkarılmış boşuna devletin parasını yiyorsunuz orda hiç bir telefonu açmıyorlar ya açmaz lar yada bilerek açık bırakıyorlar ulaşılmıyor

  Yorum Yap
 93. Aysun

  Bundan daha berbat bi ptt yok

  Yorum Yap
 94. Melih

  Resmen dalga geçiyorlar insanlarla. Bir devlet kurumunun bu kadar sorumsuz olmasına söyleyecek başka sözüm yok..

  Yorum Yap
 95. cemal

  berbat diğer kargo şirketleri iki günde ulaştırıyor ptt 10 gün oldu hala gelmedi

  Yorum Yap
 96. yağmur

  paketim 10 gündür malatya pidm ulaşmış görünüyor sistem de ama hala gelen bişey yok. bu nasıl sorumsuzluk ya, günlerdir destek hattını arayıp şikayet oluşturuyorum bi işe yaradığı da yok. malatya da ki hiç bir ptt şubesi telefona bakmıyor. ptt müdürlüğü de aynı şekilde. paketim kaybolursa gelip şubeye her şeyi yapacam.

  Yorum Yap
 97. Şahabettin selçuk

  Devlet kurumu diye güvendik 11 09 2019 tarihinde ist gönderilen kargo 18 09 2019 tarihi olmuş halen elime ulaşmadı yuh diyorum diğer kargo şirketleri 2 veya 3 günde ulaşırken 8 gün halen yok şikayet ediyorum muhatap yok

  Yorum Yap
 98. Hilal

  Gerçek ten okadar sorumsuz bir sistemki kargom Malatya’ya geliyor görüyorum 4 gün sonra elime ulaşıyor e abi ben sizin keyfinizimi bekleyeceğim ne zaman canınız isterse o zaman mı getiriyorsunuz bu kargoları

  Yorum Yap
 99. Şeyda

  Allah kimseyi bunlara bulaştırmasın.lanet olsun böyle firmaya.ne ulaşılabiliyor ne cevap vwren nasıl hizmettir.

  Yorum Yap
 100. İsmail İSYAN

  Bir hafta dan fazla oldu kargo gelmedi 4 gündür bekliyor. Telefon ediyoruz cevap veren yok. Siz orada ne ne yapıyorsunuz. Sonra da maaş yetmiyor diye ağlıyorsunuz. Allah sizi bildiği gibi yapsın

  Yorum Yap
 101. yasin

  1 haftadır kargomuz gelecek inşallah.telefonalra da bakmıyorlar.

  Yorum Yap
 102. esra

  acaba ürün bizim elimize ulaşmayacak biz ordan gelip 1 hafta sonra alacaktık ne diye aps yaptık acaba sizi hem bimer e hem de cimer e şikayet edecem

  Yorum Yap
  1. Veysel

   Ben ne diyeceğimi bilmiyorum denile bilecek ne varsa hepsini dedim arıyorum ulaşamıyorum kimse telefonlara bakmıyor bir haftayı geçti iki günden ulaşacaktı güya yazıklar olsun kazandığınız paralar helal mi düşünmek lazım

   Yorum Yap
 103. Haci

  Ben kargom bir haftadır neden bekletiliyor hala

  Yorum Yap
 104. MEHMET

  neden telefonlara bakılmıyor illa şikayet mi etmek gerek sizi

  Yorum Yap
 105. Hakan ÇİL

  o telefon sizin ne işe yaradığını anlamanız için kondu açmak isteseniz bile açamıyasınız

  Yorum Yap
 106. Hasan

  Su tlf sus diyemi aldiniz

  Yorum Yap
 107. Adil

  Telefonlar sürekli meşgul. Hat düşmüyor. Düşünce de açılmıyor. O telefonlar neden varkii???

  Yorum Yap
 108. Hasan SICAK

  İyi günler istanbuldan perşembe günü bir kargo yola çıktı cumartesi sabah pidime ulaştı darende ye ne zaman ulaşır

  Yorum Yap
  1. Alaaddin Karakuş

   yeni ulaşmıştır ancak ptt hızına yetişilmiyor ki

   Yorum Yap
 109. Tevfik ÇOBAN

  Geçen yıl gönderdiğim kargo PİDM merkezinde bekletilip geri döndürüldü. Bu sene gönderdiğim kargoya da KÖY DAĞITIMINA TABİ bekliyor diye bir bilgilendirme yapılmış. DİLEK MAHALLESİ köy mü? mahallemi? Yoksa sabır mı sınıyorsunuz?

  Yorum Yap
 110. Kartal

  Telefonlara bakmayacaksanız ne diye numara koymuşsunuz akıllı ? Adamlar. Acaba daha saçma bi sistemle çalışan kurumlar var mı sizin gibi. Bir haftadır kargo yerinde sayıyor ne bir arama nede bir bilgi veren yada bilgi alacağımız yer.

  Yorum Yap
  1. Hikmet Alkan

   Bu kafayla sizler bu kurumu daha çok satarsınız.

   Yorum Yap