PTT Nusaybin Şube (Nusaybin, Mardin)

Adres: Selahaddin Eyyubi Mahallesi Posta Sokak Numara: 2-P Nusaybin – Mardin
Telefon: 0 482 415 10 01
Faks: 0 482 415 53 38

PTT Nusaybin şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Nusaybin şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

10 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Abdurrahman Sağ

  25.09.2021 tarihinde Nusaybin’e gelen kargo bugün itibari ile 7 gün geçmesine rağmen hala teslim alamadık. PTT kargo müthiş çalışıyor. Tebrikler.

  Yorum Yap
 2. Gül Ersoy

  Yapılacak ise bir işi doğru düzgün yapın. Kargo adında insanları perişan etmenizin bi anlamı yok. Sisteminiz bu şekilde çalışmak ise yapacağınız tek iş nasıl düzelelim ile ilgili olmalıdır.

  Yorum Yap
 3. Erkan Santalu

  Bu nedir ya bu kadar da vurdumduymazlık olmaz insanların işini görün arkadaşlar böyle olmaz işinizi düzgün güzelce yapın.

  Koca şehirlerde bir gün içinde teslimat yapılıyor Nusaybin şubesi 1 haftadır bekletiyor sizin yüzünüzden devletin kurumlarıyla iş yapmayalım mı bumu amacınız? Aldığınız paranın hakkını verin ihanet etmeyin. Altınızda son model arabalar vermişler dağıtım yapmanız için. Sonra devlet dağıtmıyor oluyor aldığınız paranın hakkını verin.

  Yorum Yap
  1. Gülistan Akar

   Erkan Santalu berbat bir kargo. Teslimat bu kadar geç getirilmez. Başka şehre gidip gelmem daha az sürer. Rezalet bu işi bırakın ya da düzgün yapın.

   Yorum Yap
 4. Sefa Balbay

  Tam bir rezillik! Kargonun şubeye gelişi 7 gün oldu ne telefonu açan var ne kargoyu getiren var. Bu işi yapamayacaksınız kapatın şubeyi alternatiflere yönelelim.

  Yorum Yap
 5. Ela Doymuş

  Rezalet ya biraz iyileştirin kaç gün boyunca kargoyu teslim etmiyorlar. Asla tercih etmeyeceğim bir kargo bu kadar berbat olunur.

  Yorum Yap
 6. Arjin Karakaş

  Ne boş bir kargo. Gerçekten yazık bir haftadır kargom burada bekliyor. O kadar yoldan bir günde geldi. Ama bi ayki mahallenin farklı sokağına gelmek bilmedi. Rezalet.

  Yorum Yap
 7. İsmail Alper

  PTT kargo gönderileri adrese teslim etmiyor. Sorulduğunda adres kapalı deniyor. Öyle bir şey yok. İstanbul’dan iki günde gönderi gelirken burada bir hafta sonra teslim ediliyor. Uyan Nusaybin PTT uyan vatandaşın işini görün, kargolar dağıtılmıyor.

  Yorum Yap
 8. Cevat Cindioğlu

  Nusaybin PTT kargoda ayın 8 inde ulaşmış kargomu henüz teslim edilmedi. Bir elemanla koca ilçeye dağıtım yapılıyor. Ne zaman teslim edileceği de belirsiz acil buna bir çözüm bulunmalıdır.

  Yorum Yap
  1. Sait Arifoğlu

   Cevat Cindioğlu benim de Nusaybin PTT kargo 30 Eylülde Nusaybin’e varmış hala yerine teslim edilmemiş. Bu nasıl hizmet?

   Yorum Yap