PTT Samandağ Şube (Samandağ, Hatay)

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Ahmet Yesevi Caddesi Numara: 56 Samandağ – Hatay
Telefon: 0 326 512 38 75
Telefon 2: 0 326 512 18 18
Faks: 0 326 512 14 84

PTT Samandağ şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Samandağ şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

8 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Gülendam Ünal

  Tam bir haftadır kargom şubede dağıtım gününü bekliyor. Geçen hafta bugündü. Bir hafta doldu hangi günü bekliyor dağıtıma çıkmak için? Bu kadar da olmaz ya! Kaç defa aradım açan da yok.

  Yorum Yap
 2. Ali Demir

  PTT kargo Samandağ şubesi ile ilgili, şikâyet dışında bir yorum yok gibi görünüyor. Ben de 14.07.2021 tarihinde Samandağ şubesine gelmiş görünen kargomu hala bekliyorum ve telefon ile bilgi alabileceğim hiç bir numara cevap vermiyor. Bu durum, çalışların umursamazlığı mı ya da personel yetersizliği mi, nedir?

  Yorum Yap
 3. Emine Özyurt

  Kargom tam bir haftadır şubede bekliyor. Artık lütfen getirebilir misiniz? Telefon ile hiçbir şekilde ulaşamadım. En azından şu gün gelecek diye bilgilendirme yapın böyle olmaz. :)

  Yorum Yap
 4. Zehra Erbaş

  Kargom tam 10 gündür şubede defalarca aramama rağmen açılmadı. Hizmet sıfır bu kadar kötü hizmet veren bir kargo şirketine ne rastladım ne de gördüm. Kargom 10 gündür şubede bekliyor ne eve teslimat yapıldı ne bir şey. Defalarca aramama rağmen telefon bir kere bile açılmadı. Bu kadar kötü hizmet veren bir kargo şirketini ne gördüm ne de rastladım.

  Yorum Yap
 5. Bilge Aktepe

  4 gündür kargom şubede bekliyor. Ne bana verdiler kargomu ne de eve teslim yaptılar öylece bekliyor. Kargomu almaya gittiğimde bana dediği şey sabah 8.30 da gel al dediler. O saate gidemem ben boşuna kargo parası ödüyorum. Bir daha asla PTT kullanmayacağım.

  Yorum Yap
  1. Bilge Kuman

   Bilge hanım benim de kargon 5 gündür orada. PTT genel merkeze bir türlü ulaşamıyorum şikayet edemiyorum. Siz kargonuzu alabildiniz mi?

   Yorum Yap
 6. İsmet

  Hatay Samandağ PTT kargo yu en kıssa zamanda cimere şikayet edecem yaptıkları hiç bir iş doğru değil sipariş edilen ürünler yaklaşık bir ay sonra geliyor gönderenin suçu yok

  Yorum Yap
 7. Aynur özgün

  Kargo için tercih edilecek en son alternatif.

  Yorum Yap