PTT Şemdinli Şube (Şemdinli, Hakkari)

Adres: Moda Mahallesi Moda Caddesi Numara: 4 Şemdinli – Hakkari
Telefon: 0 438 411 29 99
Telefon 2: 0 438 411 32 84
Faks: 0 438 411 34 00

PTT Şemdinli şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Şemdinli şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

5 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Zeynep Demirkıran

  Yeter artık bu telefonlar süs mü? PTT kargo 11g ün oldu kargomun Derecik şubesine gitmesini istiyorum Şemdinli şubesine gitmiş. Telefonları neden açmıyorsunuz. Kargom yanlış gitmiş. Kargomun Derecik şubesine gitmesini gitmesi gerekiyor söyleyemiyorum.

  Yorum Yap
 2. Leyla Sönmez

  Şemdinli PTT’te çalışanları B.K ten çalışmalarınızı ne zaman bırakacaksınız bilmiyorum. Beş gün oldu kargom şubede bekliyor. Yapamıyorsanız başkalarına verin işi hayır almaya gidiyoruz dağıtımda diyorlar. Sanki Şemdinli ne kadar ki beş gündür bir kargo adrese ulaştırılmıyor bide telefonlara bakılmıyor. Bir daha benim adıma kargo kabul etmeyin

  Yorum Yap
 3. Mahsun Hakyemez

  Kargom 4 gündür Şemdinli PTT şubesinde bekliyor. Adrese teslim edilmesi gerekirken neden getirmiyorsunuz. Kargom şubeye geldiği gün almaya gittim saat 16:34 te ve bana kargonu veremiyoruz sistemi kapattık. Bildiğim kadarı ile mesai 17:00 de bitiyor.

  Yorum Yap
 4. Osman kenar

  Telefonlarınızı neden açmıyorsunuz AP05414963408 barkod numarali gonderi SEMDINLI-SEMDINLI PTT Isyerinden en gec 3 gun icerisinde alinmaz ise gonderi IADE ya da ELDE KALMIS islemine tabi tutulacaktir. PTT A.S B001adrese teslim yazdırmış olduğumuz halde ilken bile

  Yorum Yap
  1. Furkan Kurtuluş

   Bu benim PTT den son kargo işteymişim şubeleri arıyoruz hiçbiri açmıyor. Ne kadar kötü bir şubeniz var. Ne bir takip numarası geliyor hiçbir şey yok. Size tavsiyem bir daha kesinlikle PTT den kargo istetmeyin.

   Yorum Yap