PTT Torbalı Dağıtım Birimi (Torbalı, İzmir)

Adres: Torbalı Mahallesi Celal Umur Bulvarı Numara: 8 Torbalı – İzmir
Telefon: 0 232 856 77 78

PTT Torbalı Dağıtım Birimi şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Torbalı Dağıtım Birimi şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

12 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Pelin Çelik 25 Mart 2022

  PTT kargom vardı telefon bile etmeden kapıya kâğıt bırakıp gitmişler. Aynı katta idim ama görmedim bu nasıl iş aramaları gerekmiyor mu?

  Yorum Yap
 2. Mehmet Yolaç 16 Temmuz 2021

  Bütün Torbalı şubelerini aradım. En az 10 defa hiçbir yer açmıyor. Bu şubeler bu telefonu hangi amaçla kullanıyor. Gereken her yere şikayette bulunacağım.

  Yorum Yap
 3. Mine Özden 5 Temmuz 2021

  Telefonlar neden bakmıyorsunuz. Nasıl kargosunuz kaç gündür kargo gelecek diye çıkamıyorum. Bu bir şikâyettir.

  Yorum Yap
  1. Zeliha Çubukcu 16 Temmuz 2021

   Mine Özden bende aynı problemi yaşıyorum ve iş yerinden zorla izin alarak şubeye gidip soracağım. Verecekleri cevabı çok merak ediyorum.

   Yorum Yap
 4. Nihan Danışık 24 Mayıs 2021

  Kargom 10 gündür elime ulaşmadı, ulaşmaması bir yanda adreste bulunamadı yazmışlar. Ürün bedelini de ödedim ama ürün elime ulaşmadı çok gevşek çalışıyorsunuz. Telefonlara zaten cevap verilmiyor. Torbalı şubesi bu işi yapamayacaksa kapatılsın insanlarda kargo peşinde koşmasın artık.

  Yorum Yap
 5. Serap Aluç 19 Ocak 2021

  Dün mesaj geldi kargonuz geldi diye ve daha sonra adreste olmadığınız için kargonuz geri gönderildi diye mesaj geldi. Ben yeni doğum yaptım evden dışarı çıkamıyorum sürekli evdeyim nasıl oluyor anlamadım şimdi arıyorum açmıyorlar.

  Yorum Yap
 6. Selahattin Kınay 15 Aralık 2020

  Hoplasalarda, zıplasalarda kargomu evime teslim edecekler.

  Yorum Yap
 7. Binnur Kocabaş 23 Kasım 2020

  Telefonlara asla cevap verilmiyor bu ne sorumsuzluktur anlamıyorum. Ptt ile gelen her kargonun peşinden koşmak zorunda kalıyoruz.

  Yorum Yap
 8. Serkan S. 16 Mart 2020

  Kargom şu anda şube de. Dağıtıma çıktı mı? çıkacak mı? Evde bekleyeyim mi beklemeyeyim mi diye telefon ile arıyorum açan yok, ulaşamıyorum. O telefon hattını bence kapattırın.

  Yorum Yap
 9. Osman sert 17 Mayıs 2019

  Gönderi takibinde dağıtıma çıktı yazıyor sabahın dokuzundan beri evde bekliyorum ne gelen nede arayan var saat dört tekrar takip e baktığımda adreste yok kapalı haber kağıdı bırakıldı yazıyor ben o yazıyı yazanı bulurum hesabını sorarım herkes işini yapsın yapamıyorsa bıraksın hem parasını ver hem kargo peşinde koş niye size verilen telefonu aramıyorsunuz sizin dağıtım yaptığınızıda sanmıyorum

  Yorum Yap
 10. Sevgi kahraman 26 Kasım 2018

  PTT alpkent şubesine Aliekspersten gelen kargolar 3 haftadır neden dağıtılmıyor ayrıca telefonla arayarak cevap almak istiyorum telefona cevap veren kimse yok

  Yorum Yap
 11. emre ötüken 12 Aralık 2017

  İzmir torbalı dağıtım şubesi, 0232 856 77 78 numarasına neden kimse cevap vermiyor? Şubeye nasıl ulaşacağız? Bu telefona bakılmayacaksa orada durma amacı nedir merak ediyorum.

  Yorum Yap