PTT Yenimahalle Kargo Dağıtım Merkezi Yenimahalle KDM (Yenimahalle, Ankara)

Adres: İnönü Mahallesi Cengiz Aytmatov Cadde Numara: 5 Yenimahalle – Ankara
Telefon: 0 312 250 99 53
Telefon 2: 0 312 250 99 50
Faks: 0 312 250 99 57

PTT Yenimahalle Kargo Dağıtım Merkezi Yenimahalle KDM iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Yenimahalle Kargo Dağıtım Merkezi Yenimahalle KDM’nde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurt dışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

95 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Yılmaz Kocaman 31 Mayıs 2023

  Ben İsem Yayıncılıktan kitap aldım.Fakat hatalı kitap gönderildi. İade ettim. Samsun İlkadı ilçesinden gönderdim. Ankara Yenimahalle KDM 29 Mayıs saat 14.00 gibi geldiği yazıyor. Sonrasında bilgi yoktur. Aradan 2 gün geçti. Acaba yerinde mi bulunamıyor. PTT Kargo Barkot Numarası: AP05727312061 takip ediliyor.

 2. İlkay Hergüner 29 Mayıs 2023

  Benim adıma 2009 yılında icra vasıtası ile eski adresime gönderilen tebligatın bir nüshasını nasıl alabilirim?

 3. Neslihan Dönmez 19 Mayıs 2023

  Dağıtıma çıkarıldı diye mesaj geliyor. Akşama kadar bekliyorum ne gelen var ne telefon eden. Kargo takibe baktığımda evde bulunamadı kapalı haber kâğıdı bırakıldı deniyor. Nereye bırakıldı kâğıt yok. Ben tüm gün kargo yüzünden eve hapsoldum.

  Kargom nerde evime 20 km uzaklıkta Yenimahalle PTT şubesinde bari bulunduğum ilçeye bırakın başka bir ilçeye gideceğim kargo parasından da üründen de fazla benzin yakacağım. Bunu hep yapıyorsunuz.

  Dağıtıma falan çıkartmıyorsunuz işinize geliyor gelsinler buradan alsınlar. PTT siz kargo işini bırakın mektup dağıtmaya devam edin kargo sizin işiniz değil. İnsanları mağdur ediyorsunuz. Bir daha alışveriş yaparken kargo şirketine bakacağım.

 4. Aykut Işıl 13 Mayıs 2023

  Salı sabahı (8 Mayıs 2023) İstanbul’dan gönderilen kargom ertesi sabahı Ankara’ya ulaşmasına karşın 13 Mayıs 2023 Cumartesi sabah saat 18.16 itibariyle teslim edilmemiştir. İletişim kurmak için defalarca aramama rağmen telefona çıkılıyor. Sizin başka işiniz mi var da haberimiz yok.

 5. Buket Aşcı 9 Mayıs 2023

  1 haftadır Ankara Kazan’dan Etimesğut’a kargom gelemedi, sanki dağ başındayız. Ne telefona bakıyorlar, ne kargomuzu kısa sürede teslim ediyorlar. İçiniz rahat mı acaba, o aldığınız maaşları yerken soruyorum. Sizi Allah ‘a havale ediyorum

 6. Emine Güleç 14 Nisan 2023

  Neden telefonlar açılmıyor. Siz orda oturasınız diye mi maaş veriyorlar. Kargom 3 gündür dağıtım merkezinde bekliyor. İçindekiler bozulduktan sonra getirip bide üstüne para alacaksınız.

 7. Mehmet Ersöz 4 Nisan 2023

  İstanbul’dan 1 günde kargo geliyor. 3 gündür aynı yerde bekliyor. Bu kadar nezaket bir şey görmedim. Numarayı arıyoruz açan yok. Muhatap olacak kimse yok.

 8. Özay Şahin 7 Şubat 2023

  Telefon sürekli aramama rağmen cevap vermiyor. Bu mesajın aynısını Cimer’e atıp şikayetçi olacağım.

 9. Sıdıka Türkoğlu 3 Şubat 2023

  Benim kargom vardı adreste nasıl olduysa sokak mahalle değişmiş ve ben kargoyu alamadım. Her yeri aradım yardımcı olmak için hiç bir şey demediler. Gidip kimliğimle ben alıyım dedim adres düzelmeden olmazmış. Nasıl bir iş yeri telefonla arıyorum ve kimse bakmıyor.

  Merak ediyorum orada çalışanlar uyuyorlar mı? İnsanların işini kolaylaştırmayacaklarsa bence PTT kargoyu müşteri hizmetlerini kapatsınlar, bir işe yaramıyorsunuz.

 10. Kadriye Gülpınar 19 Ocak 2023

  Bugün bugündür her numarayı en az on kez aradım açılmadı kesinlikle çalışılacak kargo değilsiniz. Dağıtımda görünüyor daha gelmedi aciliyeti olduğu halde kargomuz sabahtan beri ulaşmaya çalışıyorum. Hiç bir şekilde telefon açılmıyor. Dağıtıcı numarası veremiyoruz diyorsunuz. Şu numarayı arayın arıyoruz bu saat olmuş daha bir şey yok pes gerçekten.

 11. Gökhan Kıryayla 2 Ocak 2023

  Telefonlar neden açılmıyor. Ürünüm adresime yakın PTT dağıtım merkezine geliyor. Telefon numaram olduğu halde aranmaya bile tenezzül edilmeden benden habersiz tekrar sevk ediliyor. Ankara’ya geldiği yere şimdi de orayı burayı arıyorum. PTT kargo ile çalışmak bu son olsun.

 12. Mucibe Selek 26 Aralık 2022

  Telefonlar neden açılmıyor. Müşteri hizmetleri için kullanılmıyorsa neden telefon numaralarınız var?

 13. Osman Güzel 25 Aralık 2022

  Kargom Cumartesi dağıtıma çıktı ne aradılar ne sordular. Kişi adreste bulunamadı deyip depoya götürmüşler. Yazıklar olsun.

 14. Cumhur Sönmez 22 Aralık 2022

  Telefonlar neden açılmıyor. Müşteri hizmetleri için kullanılmıyorsa neden telefon numaralarınız var?

 15. Merve Giriş 14 Aralık 2022

  Nasıl bir firmasınız telefonlara dahi bakmıyorsunuz. 10 gündür ürün kargoda bekliyor. Çalışmak istemiyorsanız boşu boşuna orayı işgal etmeyin. Sizin yerinize çalışacak bir ton insan var.

 16. Aygüzel Aksoy 12 Aralık 2022

  Yenimahalle kargo dağıtım üzerinize ölü toprağı mı attılar. Çalışmak istemiyorsanız başkaları da yapabilir.

 17. Burcu Anıl 10 Aralık 2022

  Yenimahalle dagıtım müdürlüğü Ankara içinde kargom 10 gündür teslim edilmedi. Aradıgımda yarın dağıtıma cıkıyor gibi oyalayıcı bir üslupları var.

 18. Kurban Çalışkan 7 Aralık 2022

  El insaf yani tam 7 gün oldu hala dağıtım şubesi dağıtıma çıkarmadı. Ayrıca iki gündür aramalara cevap veren yok. Acaba Yenimahalle Kargo Dağıtım Müdürlüğü’nde çalışan var mı? KP04129588272 kargo takipli kargom taşımada halen gelecek.

 19. Sulhan Şakir 7 Aralık 2022

  PTT kargo asla kargo getirmez. Kargonu bulamazsın ve telefonları açmaz.

 20. Necla Yamaç 6 Aralık 2022

  Ürün sipariş ettim. 1 günde Ankara’ya gelmiş fakat kargo 7 gündür PTT de bekliyor. Telefonlarımı da açmıyorsunuz. Beceremiyorsanız şubenizi kapatın gidin. En son satıcı aradım ürünüm bir haftadır gelmiş ama bana ulaştırılmadı diye şikâyet ettiğimde sayıcı kargoyu arıyor sonrası sabahında dağıtıma çıkarılıyor.

 21. Levent Çam 5 Aralık 2022

  28.11.2022 tarihinde siparişini verdiğim ürün, halen elime ulaşmadı. 01.12.2022 tarihinde Ankara Yenimahalle dağıtım merkezinde görünüyor ama ne hikmetse bana gelmiyor. Bir daha PTT kargoyu kesinlikle kullanmayacağım. Kimseye de önermiyorum.

 22. Derya Gürses 2 Aralık 2022

  Bence oradakiler boşuna oturmuş ya bu kadar da sorumsuzluk olmaz. İki gündür arıyorum biri cevap vermez mi? 5 gündür kargo gelmiş orada bekliyor. Ne bir haber alabiliyoruz ne bir şey cevap da vermiyorlar.

 23. Feride Anık 21 Kasım 2022

  Bütün gün evde olmama rağmen zili bile çalmadan evde yok notu düşülmüş sisteme ve kapıya not bırakılmış. Bütün gün muhatap aramama rağmen telefonlar sürekli meşgul çalıyor. İşiniz hakkıyla yapmayacaksınız niye varsınız.

 24. Safa Ertekin 18 Kasım 2022

  Bu kadar insanı mağdur ettiğiniz için PTT’ye yazıklar olsun. PTT’nin kapatılmasını istiyorum.

 25. Emre Karakaya 17 Kasım 2022

  Ne telefonlar açılıyor ne kargo geliyor. Kaç gündür bekletiliyorum. Bu kadar iğrenç bir kargo şirketi olamaz.

 26. Aslı Soysal 10 Kasım 2022

  PTT kargoda kayıtlı olan ev adresim yoktur diye günlerce beklediğim kargoyu PTT görevlisi iade etmiş. Yenimahalle kargo dağıtım numaraları açılmıyor. Muhatap zaten yok. Yüksek tutarlı bir kargo ve ürünler nerde haberim yok. Gereken her yere şikâyet edeceğim. Her yere yazıp mağduriyetimi anlatacağım.

 27. İpek Budak 4 Kasım 2022

  01.11.2022den beri kargom Ankara Yenimahalle kargo dağıtımda bekletiliyor. Müşteri hizmetlerini aradım vermiş oldukları numaralar da cevap veren yok. Bir tanesi açtı ve kapadı sonrasında da meşgul çalmaya başladı. Muhatap yok kargomu neden teslim etmiyorsunuz.

 28. Büşra Arslan 27 Ekim 2022

  2782213938575 nolu siparişimi getirin artık. Telefonlara bakmıyorsunuz ve kargoyu getirmiyorsunuz.

 29. Emin Kayahan 26 Ekim 2022

  PTT kargoları galiba at sırtında dağıtıyor. Üç gündür Yenimahalle kargo müdürlüğünden dağıtıma çıkmış dedikleri kargomu hala teslim etmediler. Çağrı merkezinden bin bir soru ardından Yenimahalle kargo müdürlüğüne yönlendirdiler. İki telefon numarasından biri çalışmıyor diğeri cevap vermiyor. Bu işi yapamıyorsanız çekilin piyasadan insanları mağdur etmeye ne hakkınız var.

 30. Maksut Şimşek 13 Ekim 2022

  Kaç gündür kargom bekletiliyor Kaç defa aradım müşteri hizmetlerine şikâyette bulundum. Vermiş oldukları numaralar ya kullanıma kapalı uyarısı veriyor ya da cevap veren yok. Muhatap yok kargomu neden teslim etmiyorsunuz. Yazıklar olsun.

 31. Şerafettin Sarıkaya 12 Ekim 2022

  PTTavm den 27.09.2022 de ürün sipariş ettim. 29.09.2022 de Ankara’ya geldi. 13 gündür Yenimahalle dağıtım merkezinde bekliyor. Bu nasıl bir sorumsuzluktur. Yazıklar olsun. PTT den şikâyetçiyim. Tanıdığım herkese de bu şikâyetimi anlatıyorum.

 32. Yılmaz Hoşses 7 Ekim 2022

  Sizin kadar işini yapmayan bir firma görmedim. 24 saat evdeyim evde yok haber kâğıdı bırakıldı diyerek başka şubelere götürüyorsunuz. Bu 2–3 kere olan bir şey değil. Her hafta sizinle uğraşmak zorunda mıyım? Hakkınızda şikâyette bulundum.

 33. Sevim Öcal 4 Ekim 2022

  10 gündür kargom teslim edilmedi. Bu nasıl bir hizmet, muhatap olacak birini bulamıyoruz. Kargomu hakkında bari telefon açıp bilgi verin.

 34. Suna Ersoy 30 Eylül 2022

  26 Eylül ayında saat 8:30 da gönderilen kargo elime ulaşmadı. Evden çıkamıyorum yeni mahalle de bekletiliyor. Bu ne sorumsuzluktur.

 35. Buse Mutman 30 Eylül 2022

  Ya siz ne biçim insanlarsınız sonra da o aldığınız parayı siz gönül rahatlığıyla yiyor musunuz? İşinizi yapın işinizi telefonlara mesela bakın. Kargomuzu teslim edin mesela olması gerekeni yapın.

 36. Melike Doğan 7 Eylül 2022

  Kargom 10 gündür teslim edilemedi. Arıyoruz açan yok bugün de adreste olmadığından teslim edilemedi yazmışlar sırf bu kargo gelecek diye evden çıkmıyorum evde bulamamışlar. Şaka gibi gerçekten bir önceki bu şubeye gelen kargolarda da hep ayni sorunlarla karsılaştım.

  Hatta bir keresinde başkasına bile teslim ettiler. Hizmet vermeyi geçtim insanları uğraştırmaktan strese sokmaktan bir ise yaramıyorlar.

  Her seferinde bir sorun her seferinde de şikâyet ettim. Bu kadar şikâyet nereye gidiyor acaba insanları mağdur ediyorlar. Şubeyi kapatsınlar ya da her kargo oraya gitmesin lutfen bu ne biz bu kargolari 15 gün beklemek zorunda mıyız?

 37. Veysel Gültaş 31 Ağustos 2022

  Kargom 10 gündür adrese gitmemiştir bu nasıl bir hizmettir. Beceremiyorsun madem bu işi yapmayın arkadaş milleti bekletmenize gerek yok. 10 gündür kargo gitmedi kim bilir kaç gün daha bekleyecek yazıklar olsun sizler bu PTT kargo hizmetlerini yapana yaptırana da yazıklar olsun.

 38. Şeyma Tekin 29 Ağustos 2022

  Sincan cezaevine gidecek kargom buraya getirilmiş başka bir kişiye teslim edilmiş bu nasıl bir sorumsuzluktur. Benim gönderdiğim kargom nerede, gönderdiğim kargom resmi evraktır, kimlik olmadan başka bir kişiye kargomu nasıl teslim edersiniz. Yanlış bile gitse neden iade olmadı. Gereken yerlere şikâyet işlemlerim başlatıldı. Bu kadar sorumsuzluk olmaz.

 39. Hasan Baytın 5 Ağustos 2022

  Ya arkadaş hep mi özelleştirme olsun. Neden devlet kurumu ile çalışmayalım. Arıyoruz bakan yok.

 40. Sinan Koca 1 Ağustos 2022

  Berbat bir işleyişiniz var. Kargom kaç gündür dağıtıma çıkmıyor. Muhatap yok. Telefonları açmıyorsunuz.

 41. Adnan Yakut 27 Temmuz 2022

  Berbat bir çalışma sistemleri var.

 42. Onur Çiçek 19 Temmuz 2022

  Selçuklu Mah. Kurmru Sokakta ikamet etmekteyim. Kocaali’den kargom gönderiliyor. Dağıtıcı biz evdeyken binaya gelip, 2 numarada oturan bayanla konuşup, 12 numaraya kargo var alır mısınız demiş alırım deyince TC’sini söyler misin demiş TC isteyince kadın da vermemiş, oda çıkıp gitmiş. Benim eve neden çıkıp kargomu teslim etmemiş. Ben o şahıstan şikâyetçiyim.

  1. Erdem Mengüç 19 Temmuz 2022

   Onur Çiçek kargoyu teslim ettiği kişiyi sisteme girmek zorundadır. Muhtemelen seni bulamamış olabilir o da komşuma teslim etmek istememiş ve TC zorunlu olduğu halde vermemiş normal olarak teslim de edememiş. Yarın ben teslim almadım derse kurye nasıl izah edecek. Burada kurye haklı bence doğrusunu yapmış.

 43. Şeref Dönmez 25 Haziran 2022

  Kargomu alamadım. Telefonla hiçbir yetkiliye ulaşamıyorum.

 44. Gül Yalçınkaya 10 Haziran 2022

  Evde olmama rağmen geldik evde kimse yok ihbar kâğıdı bıraktık mesajı geldi ama ihbar kâğıdı da yok. Gelmeden yazılmış mesaj var.

 45. Oktay Atıcı 18 Mayıs 2022

  14 Mayıs’ta “evde kimse yok, ihbar kâğıdı bırakıldı” diye mesaj attılar. Evde 3 kişiydik gelen giden olmadı. Çalışanlar böyle söylemeyi adet edinmişler.

  Müşteri hizmetlerini arayıp telefon no istiyorum. Verdikleri numara “kullanılmıyor” diyor. Başka numara buluyorum. Cevap vermiyorlar. Milletin bugün kadar ahını aldıktan sonra hak ettiğinizi mi sanıyorsunuz.

 46. Emre Kayatürk 12 Mayıs 2022

  Arıyoruz, arıyoruz telefonlara bakmıyorsunuz. 1 haftadır Yenimahalle’de gözüken kargo hâlâ dağıtıma çıkmadı.

 47. Şenol Baydar 8 Şubat 2022

  Kaç gün oldu dağıtıma çıkarıldı dediğiniz kargo adreste yoktunuz diye ulaşmadı. Ben evde olmama rağmen ne zilim çaldı ne telefonum arandı nede kâğıt bırakıldı. ?

  Yenimahalle KDM senin kadar işini ciddiye almayan insanları asılsız smsler ile mağdur eden bir işletme görmedim. İşini doğru düzgün yapmayan hangi çalışanının varsa aldığı parayı hak etmiyorsunuz demektir.

 48. Nil Tüysüz 3 Şubat 2022

  Kargonuz dağıtımda diye mesaj atıp, kargoyu teslim edemeyen bir kurum hayatımda bu kadar berbat çalışan bir işletme görmedim. Niye bu işi yaptığınızı da anlaşılmıyor.

 49. Zeynep Demiralay 4 Ocak 2022

  Mesaj geliyor kargo gelmiyor. Telefon numarası veriyorlar bilgisayar çıkıyor bir müşteri hizmetleri dahi yok konuşacağın kimse yok helal size kargoda sizin olsun.

 50. Meral Gürle 25 Aralık 2021

  İki gündür bana mesaj geliyor kargonuz teslim olacak diye bugün hiç eve gelmeden iki saniye telefonu çaldırıp kapatıp sonra haber kâğıdı bıraktım demiş. Öyle bir şey yok ben sonra defalarca aradım ama açmadı telefonu açsaydı o kargoyu ben bugün alacaktım. Böyle bir çalışma sistemi olamaz.

 51. Aslı Balhan 25 Aralık 2021

  Bana iki gündür mesaj geliyor kargonuz gelecek gelmedi. Bugün de telefonu bir kere bile çaldırmadan kapattı hemen defalarca aradım beni meşgule atıyor. İhbar evde yok ihbar bıraktım demiş. Ne posta kutusunda nede ihbar falan yoktur.

 52. Neslihan İnce 21 Ekim 2021

  3 gündür dağıtımda görünüyor paket ama bir türlü elime geçmedi. Arıyoruz muhatap da bulamıyoruz.

 53. Ezgi Kasacı 15 Ekim 2021

  Elimi tam zamanında geçti. PTT çalışanlara buradan teşekkür ederim.

 54. Eda Dinç 4 Eylül 2021

  Ne bir muhatap bulabiliyorsunuz ne ilgilenen var. Kargom Yenimahalle’ye gelmiş fakat bir türlü dağıtıma çıkmıyor.

  1. Tolga Karabulut 6 Eylül 2021

   Eda Dinç aynı şekilde benim kargom da öyle aciliyeti var hâla gelmedi.

 55. Gökhan Aksoy 3 Eylül 2021

  28 Ağustos 2021 de Yenimahalle kargo dağıtım merkezine gelen ürünüm bugün 3 Eylül 2021 olmuş 2 km uzaklıktan bana daha ulaşamadı. Nasıl bir iştir.

 56. Zuha Dumlu 31 Ağustos 2021

  Merhabalar ben Gardroptan ürün aldım yaklaşık 8 gündür elime ulaşmadı. KP03371449072 nolu kargo takipten takip ediyorum hala Yenimahalle’de görünüyor. Telefonu sürekli arıyorum kimse cevap vermiyor. Hem ben hem de satıcı mağdur olduk akıbeti nedir bilmiyorum. Böyle bir şey ne gördüm nede duydum. Şikâyetçiyim.

 57. Oktay Eker 31 Ağustos 2021

  Tam 9 gündür kargomu bana ulaşmasını bekliyorum. Böyle kötü bir şirket yok.

 58. Muhittin Yılmaz 25 Ağustos 2021

  19 Ağustosta verdiğim sipariş aynı gün kargonuza teslim edildi. 5 gündür sizden gelmesini bekliyorum. Aynı şehir içinde bu kadar bekletiyorsanız, şehir dışına nasıl ulaştırıyorsunuz merak ediyorum. Telefona bakan da yok tebrikler.

 59. Fehmiye Yalçınkaya 18 Temmuz 2021

  14.07.2021 tarihinde il içi dağıtıma çıkan kargom hâlâ elime ulaşmadı. Kaplumbağa hızıyla iş yapıyorsunuz.

 60. Durdu Solak 29 Haziran 2021

  29 Haziran 2021 oldu 25 Haziranda dağıtıma çıktığı belirtilen kargom Ankara içi halen yollarda işte hızlı kargo budur!

 61. Habibe Çelik 25 Haziran 2021

  Ya ne muhatap bulabiliyoruz kendimize ne başka bir şey… Telefonları da açmıyorlar. Millet işsiz hep alın çalıştırın milleti çalışsınlar. Ankara’dan Ankara’ya bir kargoyu 3 gündür orda bekletiyorlar. Neymiş işten çıkan olmuş bana ne bundan nasıl bir iştir.

 62. Gamze Aydın 25 Haziran 2021

  Bu nasıl bir sorumsuz kurum biz devletin diye güveniyoruz devletimiz kazansın diye PTT ile işlemlerinizi yapıyoruz ama gel gelelim PTT kargoda 0 puan 4 günüdür kargom Ankara Yenimahalle şubesinde bekliyor. Bu sorumsuzluk ve ihmalkârlık değil de ne lütfen herkes işini düzgün yapsın. Kimse kimseyi mağdur etmesin. 1 haftadır evden çıkmıyorum ki kargo tekrar dönmesin diye.

  1. Füsun Öztürk 22 Ekim 2021

   Gamze Aydın kesinlikle Yenimahalle PTT kargo dağıtım şirketi ile ilgili bir sorun bu, ben de aynı şekilde mağdurum. Sorumsuz ilgisiz alakasız vurdumduymaz çalışanları var bunları işe alanlara yazıklar olsun.

 63. Mesut Demirçalı 7 Mayıs 2021

  PTT Kargo Yenimahalle Kargo Dağıtım Merkezi Yenimahalle KDM (Yenimahalle, Ankara) iki gündür kargom duruyor halen adrese gidilmedi. İçinde bozulacak malzeme var bu ramazan, ramazan milleti çileden çıkarmayın. Eğer ki bu işi yapamıyorsanız bırakın işi bilenler yapsın. Bu kargomun adrese ulaşması lazımdı.

  İki gündür şu önünüzde duran telefonlara bir elinizi uzatıp alamadınız şu telefonlarınıza cevap verin artık insanları mağdur etmeyi bırakın.

 64. Mustafa Özçelik 29 Nisan 2021

  23 Nisan 2021’den Yenimahalle’ye gelen kargo 3 gündür İvedik ilçesine gelmedi. Kuluçkalıkta yumurta vardı. Hepsi hiç oldu. Size emanet etik, telefon numarasını açan yok. Ne için maaş alıyorsunuz siz bu devletten hakkımı helal etmiyorum.

 65. Cemal Demir 14 Nisan 2021

  Ben böyle işletme görmedim PTT’yi de devredin özele, inanın bundan iyi olur. Hiç adrese uğramadan uğradık deyip şubeye bırakıyorlar, kaç defa başımıza geldi. Ulaşamıyorsun muhatap yok.

 66. Bircan Kaya 14 Nisan 2021

  Şu Türkiye’de düzgün giden hiçbir şey yok ya! PTT kargoyu arıyorum açmıyorlar. 2 tane numara koymuşsunuz oraya sürekli çalıp meşgule veriyor. Muhatap olacağımız karşımızda insan yok.

 67. İdris Polat 12 Nisan 2021

  Şehir içinden sipariş ettiğim bir kargo beş günde şikâyet talebiyle elime ulaştı. İlk defa başıma böyle bir şey geldi gerçekten bir devlet kurumuna yakışmayan bir hareketle karşılaştım ve bu yüzden memleketime gidemedim. Gerçekten yazık.

 68. Gökhan Özgül 9 Mart 2021

  2 gündür kargo dağıtıma çıkıyor ama gelmiyor ve oraya telefon koymuşumuz arıyoruz açan yok. Çalışan personelsiniz siz devlet size muhabbet edin diye maaş vermiyor. Orada o telefonu açmak zorunda insanlarsınız.

 69. Ahmet Ay 18 Ocak 2021

  06.01.2021 tarihinde Elazığdan gönderdiğim kolinin yeni mah. dağıtımda olduğu söylendi hala çıt yoktur. İnsaf yahu başka bir şey demiyorum.

 70. Reyhan Ceyhun 21 Aralık 2020

  Pazartesi kargoya verildi karşı taraftan 1 hafta oldu hâlâ dağıtımda diyor. Pes diyorum ben gitseydim Çoruma alacaklarımı çoktan getirmiştim.

 71. Kübra Hilmi 6 Kasım 2020

  Eksiksiz verilen adresi doğru kargo merkezine gönderemiyorsunuz. Üstüne üstlük yanlış giden şubeden bilgi almak için arama yaptığımızda ulaşamıyoruz. Telefonlara cevap verilmeyecekse neden numara yazılıyor anlamış değilim.

 72. Murat Yüksel 2 Kasım 2020

  7 günde İstanbuldan Ankaraya bir kargo gelmez mi? Haram olsun beklediğim süre.

 73. Ünsal Şentürk 26 Ekim 2020

  Kargom 21/10/2020 sabah Yenimahalle dağıtım müdürlüğüne geldi başka hiç bir işle yapılmadan 6 gündür bekliyor. Bu nasıl çalışma özel kargolar Ankaraya girişinden itibaren 24 saat içinde evime getiriyorlar.

 74. Songül Balcı 23 Ekim 2020

  Ürünüm Yenimahalle dağıtım şubesinden farklı birine teslimat yapılmış görünüyor.

 75. Doğa Koca 10 Ekim 2020

  Adreste bulunduğum halde üstüne üstlük bina kapısı açık olmasına rağmen “Binaya Girilemedi-Haber Kâğıdı Bırakıldı” şeklinde gönderi durumu paylaşılmış ayrıca posta kutusuna haber kağıdı da bırakılmamış.

  Yenimahalle Dağıtım Merkezini aradığımda ise arıza sebebiyle telefonlara cevap veremedikleri belirtiliyor. Çağrı merkezini aradığımda da adrese tekrar gönderilmesi için göndericiyle irtibata geçmem gerektiği söyleniyor. Bu nasıl bir kargoculuk anlamış değilim. Gerçekten rezil bir kargo şirketi.

 76. Ferdi Yaşar 6 Ekim 2020

  Yaslı bir akrabam kullandığı için mecbur kaldım.

 77. İbrahim Duran 10 Eylül 2020

  Yenimahalle dağıtım merkezini aradığım halde sürekli meşgul bu ne sorumsuzluk insanları mağdur etmek hoşunuza mı gidiyor acaba? Düzgün dağıtım yapmayacaksanız bu işi neden yapıyorsunuz anlamış değilim.

 78. güldane 22 Ağustos 2020

  yemin ediyorum rezillik ya adreste yok diye gitmişler.

 79. Yeni 20 Temmuz 2020

  Kargomu adreste yok diye teslim etmediniz. Ben bütün gün evdeydim. Bu nasıl kargoculuk anlayışı resmen rezillik.

 80. Erdem 6 Temmuz 2020

  Geçen haftadan beri kargom, PTT Kargo Yenimahalle Kargo Dağıtım Merkezinde yatıyor. O kargoyla birlikte verdiğim, diğer şirketlerle taşınan kargolarım çoktan geldi. Telefonlara zaten cevap veren yok. Elektronik ticaretten soğuttunuz!

 81. Hale 2 Temmuz 2020

  Pazartesi günü gönderime verilen kargom 2 gündür dağıtımda gözüküyor ve yeni mahalle dağıtım merkezini aradığım halde sürekli meşgul bu ne sorumsuzluk insanları mağdur etmek hoşunuza mı gidiyor acaba, düzgün dağıtım yapmayacaksanız bu işi neden yapıyorsunuz anlamış değilim.

 82. Salih 10 Aralık 2019

  Kardeşim bu nasıl iş günlerce kargo dağıtıcıda gezdi adrese gelmedi bide adreste yok diye mesaj görüyorum.

 83. neslihan 30 Eylül 2019

  çalışma sisteminizi anlamış değilim gelmeyen kargom için gelindi bulıunamadı kağıt bırakıldı deniliyor burası zaten iş yeri ben olmazsam arkadaşım var haberleri var üstelik bıraktığınız kağıt nerede?

  dağıtım mekezini arıyorum açan yok defalarca aradım sonunda bir numara açıldı başka tel no verildi ama o numarayıda açan yok. soruyorum kargom nerede?

 84. Muhammed 20 Eylül 2019

  Aliexpressten ürün aldım kargom gelmiş gitmiş yeter artık ha sayfa yenilenip yenilenip duruyor siz şakamısınız siz benle dalga mı geçiyorsunuz çümle alem beni bilsin pttden birşey almıycam hatta önünden bile geçmiycem

 85. levent 28 Nisan 2019

  Iyi akşamlar kitapsecden siparişlerim size yönlendirilmiştir fakat adres eksik veta hatalı deniliyo ancak adresim doğru kargon elime ulaşmadı ne yapabiliriz

 86. Murat Çakar 17 Mart 2018

  Merhaba, Yenimahalle dağıtım merkezi çalışanları telefonlara bakmıyor, iletişim kuramiyoruz. Çağrı merkezi de yardımcı olamıyor. Nasıl iletişime geçebilirsiniz.

  1. yılmaz 18 Şubat 2019

   telefon ahizesinin ağzına yaklaşması ile alakalı bir sorunu olan arkadas var telefonun başındam Artık aklına ne getiriyorsa

 87. Mustafa 16 Şubat 2018

  Boşuna sinir stres yapmayın.. Ptt kargo diye bir şey yok, unutun..Unutun ve bir daha da PTT Kargoyu kullanmayın..

 88. Peker Yurdakul 13 Haziran 2017

  Önceden de gönderdim ama bu gönderim 6 gündür ulaşmadı.

 89. Aydın Çolak 5 Mayıs 2017

  Bir daha PTT kargoyu kullanmam. Devlet memuru zihniyetinde çalışıyorlar. Verimlilik çok düşük bu son olsun. Aceleniz var ise strese boşuna girmeyiniz. Çünkü çalışanlarının müşteri memnuniyeti diye bir düşünce taşımadıklarına inanıyorum. Çünkü çözüm odaklı değillerdir.

 90. Aziz Damal 13 Şubat 2017

  Hiç bir yetkiliye ulaşamıyoruz.

 91. Ulvi Akar 29 Ağustos 2016

  Burada sanırım dağıtım ve toplama işlemi yapıyorlar. Giden gelen kargoları bir şubede birleştirip dağıtım veya teslimat işlemlerini sıraya sokuyorlar.