Sürat Kargo Burdur Şube (Merkez, Burdur)

Adres: Yeni Mahalle İsmet İnönü Bulvarı Caddesi Numara: 14 Merkez – Burdur
Telefon: 0 248 233 81 10

Sürat Kargo Burdur şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Sürat Kargo Burdur şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Kargo takip, kargo gönderi süresi ve fiyatı öğrenme, kargo teslim alma, kargo paketleme işlemleri, personel, hizmet şikayetleri bildirme, kargo sorunları ve diğer kargo işlemlerini şubeden çalışma saatlerinde yapabilir veya bilgi alabilirsiniz. Şube ile iletişime geçmeden önce kargo takip numaranızı veya kargo fatura numaranızı hazır bulundurmanız işleminiz hızlı sonuçlanmasında size yardımcı olacaktır. Bu şekilde şubede veya telefonla müşteri hizmetleri ile görüşürken zamandan kazanmış olursunuz.

Sürat Kargo toplu ve sürekli gönderiler için özel anlaşma kabul etmektedir. Eğer sürekli kargo gönderisi yapıyor, toplu gönderiler için özel fiyat almak istiyorsanız müşteri hizmetleri veya şube yetkilileri ile görüşebilirsiniz.

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 850 202 02 02
Sürat Kargo Sitesi: www.suratkargo.com

Yardımcı Sayfalar

Sürat Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Sürat Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Sürat Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Sürat Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Sürat Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

3 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Yusuf Çakar

  İzmir Sahra Matbaasından gönderilen ve Cumartesi günü elime geçmesi gereken kargo daha önce de 2 defa olduğu gibi hala elime geçemedi. Müşterim Yeşilova’da ve benden gelecek olan paketi acil olarak bekliyor. Nasıl bir hizmet anlayışınız var. Diğer Kargo şirketleri sizin kadar duyarsız değiller ve aynı gün kargomu adresime teslim ediyorlar. Bumu sizin hizmet anlayışınız?

  Yorum Yap
 2. Mehmet Özdemir

  Bir kargo Burdur şubesinden Tefenni ilçesine (67 km) nasıl 1 haftada gelemez. Nasıl bir firmasınız arayınca da telefonlara çıkmıyorsunuz?

  Yorum Yap
 3. Yudum Başeğmez

  İstanbul’dan 11 saatte Burdura gelen kargo il içi (merkez) 7 saatte gelemiyor.

  Yorum Yap